• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 klima lift - GoHome agencijska ponuda
  • do 200000 eura 80 m2 klima lift - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 klima lift

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 klima lift" pronađeno 775 nekretnina - prosečna cena 1.965 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran stan od poda do plafona. Raspolaže sa dve spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom,kupatilo,odvojeni toalet,posebna prostorija za garderober,tri terase,ostava. Nalazi se u odlično oržavanoj zgradi sa liftom na prvom spratu od šest. Raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.370 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 86,75m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 177.200 €, 86,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE površine 86m2. Stan je Duplex. Nalazi se u novogradnji nadomak Škole, Vrtića, pijace, marketa kao i ostalih sadržaja. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Izuzetno funkcionalan. Prodaje se sa moderno opremljenom kuhinjom i ugradnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju veoma svetlog, dvostrano orijentisanog trosobnog stana koji se nalazi na popularnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Raspored je funkcionalan, odvojen spavaći deo od dnevnog boravka. Struktura stana: Dnevna soba sa trpezarijom Odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 196.100 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94586, V/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen. Stan je dvostrano orijentisan te je jedan od retkih koji nudi pogled na Gundulićevu i pogled na park iza zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 215.250 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-594 (od ukupno 594)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>