• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 klima lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200000 eura 80 m2 klima lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 klima lift

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 klima lift" pronađeno 771 nekretnina - prosečna cena 1.965 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.120 €, 82,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Telepu, stanovi svih struktura. U blizini škola, market, pijaca, autobuska stanica. Za sve dodatne informacije pozovite. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 215.000 €, 82,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kod Abc-a trosoban uknjižen stan. Stan bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina i putem stambenog kredita. 064/8222-116 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 212.100 €, 78,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan, četvorosoban stan u izgradnji. Nalazi se na odlicnoj lokaciji. idealan za porodično stanovanje. Kvalitetna oprema, nov, neuseljavan stan. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 177.500 €, 78,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u blizini Margera, na samo nekoliko minuta od pešačke zone. Takođe su u blizini osnovna škola, gimnazija, vrtić, fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, fakultet zaštite na radu, Pravni fakultet, Ekonomski fakultet, pošta, ambulanta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 200.800 €, 78,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 78.19....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 135.750 €, 82,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep poslovni prostor kod crkve Svetog Luke. Nalazi se na 2. spratu stambeno-poslovne zgrade koja poseduje lift. Prostor je uknjižene površine 798m2 i sastoji se od ulaznoh dela, dve odvojene prostorije, čajne kuhinje, toaleta i terase. lokaciji. Grejanje je centralno, a....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.345 €, 78,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 78,71m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 78,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-novadetelinara/552406 Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 185.400 €, 78,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Svaka preporuka za ovu nekretninu na najtraženijoj lokaciji! Kontaktirajte naše agente prodaje. b119 Šifra: 517277 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 214.730 €, 82,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan komforan dupleks na Bulevaru oslobođenja. Poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sa kuhinjom i trpezarijom, 3 mokra čvora. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail. com....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 212.530 €, 82,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je svetao i izuzetno prijatan dupleks od 78 m², smešten u zgradi novije gradnje koja se pažljivo održava. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodnog svetla tokom celog dana i odličnu ventilaciju, čime dodatno doprinosi osećaju udobnosti. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 151.500 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Temerinskoj ulici, na 2 km od centra, u potpuno novoj zgradi izgrađenoj po najvišim standardima. Stan se nalazi na poslednjem spratu i ima prostranu terasu na koju izlaze spavaća i dnevna soba. Grejanje na gas sa individualnim kalorimetrom, što omogućava najpovoljnije....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 119.000 €, 82,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s490 Prodaje se predivan, svetao stan površine 82 m² u centru Mladenovca, moderno sređen i sa izvanrednim rasporedom prostorija. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, pružajući savršenu kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti, idealnu za porodični život. Unutrašnjost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.470 €, 78,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj lokaciji. Lokacija je idealna jer se nalazi na svega pet minuta od pešačke zone i centra grada, a blizina obrazovnih ustanova i drugih uslužnih delatnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.800 €, 78,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, nekretnina na top lokaciji. Nalazi se blizu vrtića, škola, parka, autobuskog stajališta. Okružena je zelenilom, dosta parking mesta ispred zgrade. Odlično održavana sama zgrada gde se nalazi, postavljeni novi liftovi. Poseduje podrumsku prostoriju i vešernicu tik uz....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 152.030 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 160.850 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Duvaništu, na četvrtom spratu stambenog kompleksa, na lokaciji savršenoj za porodični život zbog blizine svih vitalnih infrastrukturnih objekata, 78 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, izdvojenog degažmana sa dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 78,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na odličnoj lokaciji. Funkcionalnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u se prostorije. Tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena, izlaiz na terasu, gde se nalazi ostava, kupatilo i posebno wc. Parket u svim sobama, stolarija drvena. Stan je uredan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na top lokaciji kod Doma Zdravlja i Filozofskog fakulteta. Izvanredan za porodično stanovanje, kao i za izdavanje, sa odličnim rasporedom prostorija. Radovi su u završnoj fazi, stepen izgrađenosti je više od 90%. Po strukturi je troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.400 €, 78,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan dvoiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 78m2 i nalazi se na I spratu u zgradi P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 70.200 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Odličan, nov, kompletno namešten, veoma svetao trosoban stan sa pogledom na Spens. Ovaj komforan stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom, odvojen toalet i terasa. Ulično orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 214.420 €, 82,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 82 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Sajma. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, komfornog dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, i idealno je organizovan za porodičan život. Lokacija pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Okrugićeva. Uknjižen, komforan troiposoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škole, pijace, marketaOvaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila ( jedno sa ležećom kadom, drugo sa....

 
 
 
  Stan, ČAČAK, 68.000 €, 82,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Alvadzinici, vojna zgrada, fasadna cigla, potpuno renoviran, bez ulaganja. Menjam za manji stan star kvalitetne gradnje u okruzenju ili prodajem. Grejanje na struju , el. kotao, ima prikljucak na toplovod, V sprat, liftU okviru cene u stanu ostaje nova inverter....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 98.400 €, 82,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Lesnini površine 82 m2 na V spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlatom na terasu, dva prostrana kupatila, degažmana, tri sobe i još jedne manje terase. Grejanje podno, digitalni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 220.000 €, 78,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex u održavanoj zgradi. Stan je u solidnom stanju, u donjem delu nalazi se kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevni boravak, kupatilo i dve lođe od po 3,5 m² i spavaća soba. U gornjem delu nalazi se predsoblje i spavaća soba, koji su pod blagim kosinama. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.600 €, 82,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, duplex na Grbavici. Nekretnina se izdaje kompletno nameštena i idealna je za porodično stanovanje. Neposredna blizina dve osnovne škole, srednje šole, supermarketa, restorana i kafića. Za više informacija nazovite našu agenciju i zakažite gledanje. Šifra 14400 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 200.570 €, 78,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 78,10....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 185.400 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odlican četvorosoban stan u mirnom delu Petrovaradina. Iako je stan ulično orjentisan , nije izložen buci zbog odlične pozicije ulice. Nalazi se na prvom spratu , sastoji se od tri spavaće sobe , dva kupatila, dve terase i dnevnog boravka sa kuhinjom. Nameštaj je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan komforan dupleks na Bulevaru oslobođenja. Poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sa kuhinjom i trpezarijom, 3 mokra čvora. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt telefon: 0612440951 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 102.000 €, 78,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN OD INVESTITORA Prodajem visoko-kvalitetan stan u fazi izgradnje na Mišeluku. Stan se nalazi se u urbanoj vili u kojoj sam suinvestitor i koja ima ukupno četiri stana. Vila je u prelepom ambijentu i na prelepoj lokaciji, tj. na mirnom i tihom mestu. Do nje vodi asfaltni put, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 214.340 €, 82,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, RUMA, 130.000 €, 82,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u samom centru Rume ,komplet namešten.Zgrada poseduje lift,stan se nalazi na prvom spratu.Centralno grejanje.Stan poseduje dve spavaće sobe ,dva kupatila,veliku kuhinju,trpezarija i dnevni boravak,dva hodnika,terasa. Lux stan Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan,odlična lokacija,mirna ulica idealno za život,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,na 3 spratu bez lifta,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv,cena 850 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 111.500 €, 78,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, II sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 180.200 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE se nov neuseljavan troiposoban stan u Petrovaradinu, sa pripadajućim parking mestom u dvorištu zgrade. Grejanje podno na gas, Ima dve terase, kupatilo i wc posebno. Blizina vrtića i škole, pijace, idealno za porodice. Za vise informacija pozovite 060/5589899 Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 200.850 €, 78,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu - Liman 4. Stan je renoviran, dvostrano orijentisan sa pogledom na Frusku Goru. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa ostavom, kupatilo i dodatni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 594)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>