• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 klima što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200000 eura 80 m2 klima što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 klima što manji

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 klima što manji" pronađeno 1 895 nekretnina - prosečna cena 1.862 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • dvorište
    • namešten
    • polunamešten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 166.500 €, 74,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113377, VI/VII, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se DUPLEX, 74m2, sa povratom PDV -a, na Detelinari u novoj zgradi. Schuco stolarija, troslojno staklo, Spanska keramika prve klase, Grohe slavine, hrastov parket, sigurnosna vrata, 3 klima uredjaja!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i prostran stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja. Nalazi se na 1. spratu kvalitetne zgrade koja poseduje lift, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Stan se sastoji od odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 133.400 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u urbanoj vili, površine 74 m² na lokaciji koja postaje sve atraktivnija za život – Klisa, svega 3 kilometra od centra Novog Sada. Odlična pozicija i u blizini svih važnih sadržaja: prodavnica, škole, vrtića, javnog prevoza, ali i dovoljno udaljena....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu prizemnu kuću u centru Rakovca, na samo 500m od glavnog puta NS-Beočin. Kuća je prizemna, sendvič zid i još rađena izolacija. Kuća je veoma dobro održavana, ne zahteva ulaganja i odmah je useljiva. Kuća poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 215.250 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 132.690 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran troiposoban stan površine 74 m², smešten na odličnoj lokaciji na Klisi. Ovaj stan nudi savršen spoj udobnosti i modernog dizajna, a izgrađen je od materijala vrhunskog kvaliteta. Planiran rok izgradnje je oktobar 2025. godine. U blizini se nalaze svi potrebni....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 74,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan od 74m2 (68m2 grejna površina + terasa od 6m2) Stan ima pripadajući podrum i na spratu se nalazi zajednička ostava. Terasa, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.960 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111160. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 6. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je uslejiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 134.890 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.400 €, 74,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, NOVA DETELINARA / SAJAM, TROSOBAN STAN - odlična ponuda na sjajnoj lokaciji, u mirnom delu kvarta koji je ušuškan u zelenilo. Čini ga fantastičan, prostran dnevni boravak, potpuno odvojen radni deo kuhinje, trpezarija, dve vrlo komforne sobe, kupatilo i prelepa terasa sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 203.450 €, 74,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji Savina na Novom Naselju. Kvalitetna zgrada od žute fasadne cigle, održavan ulaz sa video nadzorom i biciklanom. Na svakom spratu ima samo 3 stana, uz svaki ide i ostava. U okolini uvek ima slobodnog parkinga. Uknjižen stan 1/1,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.310 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na Novom naselju sa svim pratećim sadržajima neophodnim za miran i kvalitetan porodični život. Veliki parking je u neposrednoj blizini,takođe i škola, vrtić, igrališta za decu, marketi, autobuska stajališta i puno zelenih površina. Poseduju ostavu na tavanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 196.100 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94586, V/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen. Stan je dvostrano orijentisan te je jedan od retkih koji nudi pogled na Gundulićevu i pogled na park iza zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje u svrhe poslovnog prostora. Nov, nenamešten kancelarijski prostor preko puta Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj nov i dodatno uređen prostor čine ukupno 4 kancelarije (jedna velika kancelarija koja je sjedinjena sa kompletno opremljenom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Odličan poslovni prostor preko puta Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj veoma svetao poslovni prostor funkcionalnog rasporeda (u sve kancelarije se ulazi iz dugačkog hodnika) čine ukupno 4 kancelarije - jedna velika sjedinjena sa kompletno opremljenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na odličnoj lokaciji-U blizini centra grada Stara gradnja , na trećem spratu,poseduje lift. Stan poseduje dve terase (OTVORENOG I ZATVORENOG TIPA),dve odvojene velike sobe,dve ostave,fizicki odvojenu trpezariju sa kuhinjom,kupatilo.Odličan raspored stana.VREDI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU UKNJIZEN STAN,ODLICNOG RASPOREDA SVE IZ HODNIKA. U ZGRADI NEMA LIFT. DVORISNO ORJENTISAN. ZA VISE INFORMACIJA plus 3% agencijska provizija.069780578 Terasa, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran stan od poda do plafona. Raspolaže sa dve spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom,kupatilo,odvojeni toalet,posebna prostorija za garderober,tri terase,ostava. Nalazi se u odlično oržavanoj zgradi sa liftom na prvom spratu od šest. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je troosoban stan u Limanu 4, idealan za porodičan život ili kao investicija. Ovaj stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija, što omogućava funkcionalno korišćenje svakog dela stana. Svi prozori su opremljeni PVC stolarijom, što obezbeđuje dobru izolaciju i smanjuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 192.610 €, 74,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Perfektan, izuzetno svetao, trosoban salonski stan, vrhunski pozicioniran u Starom gradu na svega 200m od pešačke zone. Sve prostorije su komforne, pravilnog oblika sa pregršt dnevne svetlosti. Stan je kompletno renoviran, u svim prostorijama su ugrađeni PVC prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.800 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 250 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! Stan površine 74 m2 nalazi se na trećem spratu nove zgrade i nudi udoban i funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od: • 3 svetle i prostrane spavaće sobe • Modernog kupatila sa visokokvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 194.000 €, 74,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Predstavljamo vam elegantan, trosoban dupleks stan na izuzetnoj lokaciji – Stari Košutnjak, jednoj od najtraženijih i najlepših rezidencijalnih zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti, luksuza i mirnog okruženja, idealna za sve koji žele kvalitetan život daleko....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Košutnjak, 139.000 €, 74,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. agencijska provizija 2% 2% Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 168.480 €, 74,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

492630-Izgradnja cena sa PDV-om. Urbana vila. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.350 €, 74,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/542984 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Satelit, 118.900 €, 74,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na Futoškom putu. Dugo godina bio izdat, sada je prazan zbog prodaje. Useljiv odmah po isplati.Ima izlaz i sa dvorišne strane. Pogodan za razne delatnosti. Za više informacija nas kontaktirajte. Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 149.350 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 3,5 stan 74m2 na Limanu 4. Odličan porodični stan na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini su svi sadržaji potrebni za udoban život, veliki marketi, škola, vrtić, autobuske linije, parkovi i u dvorištu dečija igrališta. Sam stan može da se pretvori i u poslovni prostor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 96.200 €, 74,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121496, V/VI, klima, lift, terasa(2), nov luks, garaza. U ponudi ekskluzivan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica, u neposrednoj blizini Đeram pijace, škole, vrtića, gradskog prevoza i svih sadržaja potrebnih za lagodan gradski život. Stan se nalazi u kvalitetnijoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 37.000 €, 74,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvoiposoban stan na Limanu 3. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, dve sobe, kupatila i hodnika. Stan je renoviran i poseduje opremljenu kuhinju sa mašinom za sudove, ugradne ormare, veš mašinu i dva klimatizera. Na prvom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.200 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 74m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se moderan i funkcionalan stan u kvalitetno građenoj zgradi iz 2018. godine. Stan je idealan za porodice sa dvoje ili više dece. Stan ima odličan raspored: iz ulaznog hola se ulazi u sve prostorije. U neposrednoj blizini dnevnog boravka nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 62.900 €, 74,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini Skupštine. Dve komforne velike sobe, dva mokra čvora, 2 terase + lodja, velika kuhinja sa trpezarijom, veća ostava sa prirodnom ventilacijom. Centralno grejanje, lift, klima, kablovska,telefon. Izdaje se za period ne kraći od godinu dana.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 89.900 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stara pazova, Centar, Karađorđeva; 74m2, 3.0, II/5, podno grejanje-gas, lift, parking i garažno mesto; U ponudi je sjajna novogradnja u centru Stare Pazove a u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život i poslovanje: -šestokomorna PVC....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.800 €, 74,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Južni Telep - Novi Sad prodaja 4,0 stana od 74m2. Stan se nalazi na prvom spratu troetažne zgrade izgrađene 2018. godine. Prostor ima idealan raspored sa četiri sobe, kupatilom, dva toaleta i terasom. Stan je nov i polunameštеn sa kuhinjskim elementima, plakarima i internet priključkom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.684 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan četvorosoban stan ukupne površine od 74 m², lociran na prvom spratu moderne stambene zgrade na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe i prostranu dnevnu sobu, što ga čini idealnim izborom za porodice koje traže komforan i funkcionalan životni prostor.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 175.000 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo, komforan, 3.0 -soban stan na lokaciji poznatoj kao Stari Košutnjak. Na sedmom spratu, uredne i održavane vojne zgrade, sa dva lifta. Dvostrano orjentisan i svetao, sa odličnim rasporedom prostorija ( predsoblje, trpezarija, kuhinja, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Prostran i komforan stan odličnog funkcionalnog rasporeda, sa dve spavaće sobe ( većom i manjom ), kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom, dnevnom sobom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao stan u naselju Braće Jerković, savršen za parove, porodice ili profesionalce koji žele miran i prijatan ambijent sa dobrom povezanošću sa gradom. Karakteristike: -Dve spavaće sobe i prostran dnevni boravak -Opremljena kuhinja s trpezarijom -Terasa,....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 46.000 €, 74,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO Možete pozvati i preko aplikacije VIBER Prodajem uknjiženu useljivu kuću u selu Pridvorice kod Smederevske Palanke Šumadija od 103 kvadrata na placu od 8 ari sa podrumom 15 kvadrata, pomoćnim objektom 15 kvadrata, montažni objekat za alat 6 kvadrata,....