• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 klima što manji - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • do 200000 eura 80 m2 klima što manji - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 klima što manji

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 klima što manji" pronađeno 1 895 nekretnina - prosečna cena 1.862 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • 3.sprat
    • parket
    • lift
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 158.620 €, 77,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544890- Novogradnja, najbolji odnos cene i kvaliteta! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 185.000 €, 77,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na obrancima Vidikovačke padine, malo ispod "Uradi sam", skretanje pored restorana "Panorama", na 50m odatle u ulici koja spaja Pilota Mihaila Petrovića i Slavka Rodića, sa divnim pogledom u ponudi je trosoban stan u u nivou prizemlja, ali kao da je VPR. Zgrada je iz 2010. godine,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 209.090 €, 77,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno opremljen trosoban stan na Novom Naselju. Stan ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora, ostavu i terasu. Uz stan dobija se i pripadajuća podrumska prostorija. Odličan sta bez ikakvih ulaganja na odličnoj lokaciji. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.760 €, 77,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji. Povrat PDV-a. Za više informacija pozovite... 063/7561705 A.Š. 542180 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja visokog kvaliteta na atraktivnoj lokaciji. Stambeno poslovni objekat sa garažnim mestima i garažama. Za više informacija pozovite naše agente Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117646, II/IV, klima, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i održavana kuća površine 77m², smeštena na ravnom placu od 970m² u mirnom delu Čortanovaca, idealna za stanovanje ili vikendicu. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i zatvorene terase od 20m². Grejanje je na gas, a ugrađena....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 199.000 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Na prodaju – kuca na Zlatiboru Luksuzno opremljena Kuća u naselju Zova jedne od najtraženijih destinacija za odmor, rehabilitaciju i investiranje. 📐 Površina: 77m2 i 3 ari placa 📍 Lokacija: Zlatibor Raspored prostorija: Ulazni hodnik Kuhinja sa trpezarijom Dve spavaće sobe Kupatilo....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 224.605 € na 216.860 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 216.860 €, 77,45 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 224.605 €
29.04.2026 - 216.860 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1377 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je četvorosoban stan površine 77.45m2 u novogradnji u Beogradu....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 25.000 €, 78,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor koji se nalazi u Crvenki ima 78 m2. Poseduje dve prostorije i mokri čvor. Struja trofazna, gradska voda, klima uređaj, parking mesto ispred objekta. .

 
 
 
  Stan, ODŽACI, 59.900 €, 78,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan u Odžacima, ukupne površine 78 m² plus terasa, smešten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je dobro organizovan i pogodan za porodično stanovanje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2024.,

www.gsigma.rs

Na prodaju Hostel u naselju Gradnulica. Hostel je kompletno opremljen, razrađen (prijavljena delatnost u radu dve godine). Objekat je nov izgrađen. Smešten u mirnom delu grada Svaka soba je unikatna Smeštajni kapacitet za 12 osoba (6 dvokrevetnih soba). Svaka soba je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 78,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi veoma komforan troiposoban stan u naselju Vojvode Vlahović, u zgradi nove gradnje. Stan se nalazi na 3. spratu, poslednjem, sa tavanskim prostorom i kosim krovom iznad stana. Zgrada poseduje mali broj stanova. Dvostrano je orjentisan, svetao i sa izuzetno funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 161.000 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalazi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116332, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv četvorosoban stan u mirnom i ekskluzivnom naselju Hollywood Hill. Idealan je za porodični život, sa otvorenim pogledom ka zelenilu Fruške gore i dobrom povezanošću sa gradom.Stan....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 128.700 €, 78,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.heroldo.com

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije, trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju, masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje, pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 161.000 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalazi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Prodajemo stan u prestižnom naselju etažirane površine 78 m2. Moderan i zdrav koncept stanovanja na samo 4km od TC "Merkator". Stan je po strukturi četvorosoban,sa....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 130.000 €, 78,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji od 78 m2 na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Za odloženo plaćanje u dogovoru sa investitiorom. Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji je od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i toaleta. U pitanju je moderno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Dvoiposoban stan 78m² Liman 4, odlična lokacija U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana u Novom Sadu, površine 78m², na odličnoj lokaciji – Liman 4, u mirnom i izuzetno traženom delu grada. Ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku u okviru prodaja stanova....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 78,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetan trosoban stan u blizini centra grada, na par minuta od pešačke zone. Površina stana je 78 m2 korisne površine plus dve terase. Stan se nalazi na devetom spratu stambene zgrade sa dva lifta, izuzetno je osvetljen i ima iz svih soba i terasa prelep panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 114.980 €, 78,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u lepo uređenom i tihom okruženju, idealnom za porodičan život, a u neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, pijaca, pošta, crkva, Klinički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 78,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan u blizini pešačke zone sa maksimalno iskorištenim prostorom. Kosine ne remete funkcionalnost. Nameštaj i plakari rađeni po meri. Prodaje se kompletno namešten sa svim stvarima. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. ID: 549235 - kon.tel. 069/2244173....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-568 (od ukupno 569)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>