• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 klima što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura 80 m2 klima što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 klima što manji

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 klima što manji" pronađeno 1 897 nekretnina - prosečna cena 1.863 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • polunamešten
    • lođa
    • dvorište
    • lift
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u PETROVARADINU površine 73m2. Stan je dvoetažni duplex. Nalazi se u kvalitetnoj vili, Miran koncept stanovanja. Odlična komunikacija sa Gradom. Parking ispred stana. Pripadajuča ostava uz stan. Ispred stana ograđeno dvorište oko 33m2. Izuzetno funkcionalan i iskorišten.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, kod Socijalnog. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Stan gleda na dvorište, gde možete da parkirate Vaš automobil a pritom je i izuzetno mirno . Nalazi se na svega par minuta hoda od centra,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 175.100 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, kod Socijalnog. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Ekskluzivno*** Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, odmah useljiv Parking mesto u dvorištu ide uz stan, iza rampe, obeleženo. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled....

 
 
 
  Kuća, DONJA TOPONICA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donja Toponica. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 73m2, jednoetažna , VPR. Nalazi se na placu površine 1578m2, ali se uz kuću prodaje površina od 7 ari. Kuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 212.430 €, 73,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119289, VI/VI, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 19a, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na 73m2, odličnog rasporeda, na izuzetnoj lokaciji, raskrsnici ka svim delovima grada. Stan je okružen zelenilom sa parkićem. Blizina svih glavnih saobraćajnica. preporuka za poslovni prostor, sve vrste uslužnih delatnosti, kao i za kancelarijske poslove. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.020 €, 73,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna zgrada, useljiva, veoma kvalitetna. Oprema vrhunskog kvaliteta, investitor pouzdan. Lokacija je veoma aktraktivna kako za zivot tako i za izdavanje. Pozovite za vise informacija. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan odličnog rasporeda, na izuzetno traženoj lokaciji. U blizini se nalazi sve neophodno za svakodnevno funkcionisanje, i kao takva ova nekretnina je idealna za porodičan život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3306....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 73m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban stan na Adicama, 73m2. Prostran, svetao i veoma komforan. Prodaje se polunamešten, ostaju svi ugradni delovi: kuhinja, plakari, takođe i sva bela tehnika i ugaona garnitura. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled na Frušku goru - odlična zvučna izolacija - jugoistočna orijentacija, obilje prirodne svetlosti, bez direktnog udara sunčevih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 157.900 €, 73,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana73m u Novom Sadu na Bulevaru Evrope. Stan je na I spratu, ulično orijentisan, u stanu se nalaze: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, gostiljski wc, terasa. Zgrada se nalazi na odličnoj mirnoj lokaciji za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 195.000 €, 73,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan površine 73m2 na Konjarniku u Zidarskoj ulici, na II spratu stambene zgrade iz 1974. godine. Nalazi se iznad okretnice 31, 17 i 19. Stan je u izvornom održavanom stanju, veći deo stana je okrenut ka jugu, a manja soba ka istoku. Sastoji se od: hodnika iz kog se ulazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan poslovni prostor - lokal u pasažu prometne ulice u centru Novog Sada. Lokal se nalazi u zgradi novije gradnje i sastoji se od prizemlja koje ima površinu od 31.02m2 i suterena od 37,59m2 i stepeništa od 4.39m2. Lokal u gornjem delu ima jednu veću prostoriju i sanitarni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 73.000 €, 73,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 90.000 € na 100.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 100.000 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 90.000 €
14.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan naselje Bagljaš (Bulevar Veljka Vlahovića). Površine 74m2. Stan se nalazi na šestom spratu u zgradi sa dva lifta. Sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija Dve spavaće sobe, komforan dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, špajz, kupatilo, toalet Gradsko Centralno grejanje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji... Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.500 € na 118.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 118.000 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 122.000 €
06.03.2026 - 121.500 €
22.03.2026 - 121.000 €
05.04.2026 - 119.500 €
01.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nova montažna kuća od 74m2 sa dvorištem u blizini benzijske pumpe Petrol na Novoseljanskom putu. Na placu od 4.3 a, pored kuće nalaze se garaža od 35m2 sa rolo-vratima i bunar sa tehničkom vodom. Plac je ograđen celom dužinom i idealan je za porodični život. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 199.900 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104579, II/II, klima, uknjižen, parking. Prodaje se trosoban stan idealnog rasporeda na veoma atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu. Zgrada se nalazi u mirnom, ušuškanom delu Petrovaradina. Sa druge strane je u blizini svih važnih usluga i ustanova - apoteka, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 180.000 €, 74,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Mališe Atanackovića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 43.000 €, 74,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U Somboru, u Jaroš naselju, prodaje se prizemna kuća površine 74m², smeštena na placu od 925m². Kuća ima funkcionalan raspored i sastoji se od: • jedne sobe • kuhinje sa trpezarijom • predsoblja • kupatila • terase Objekat je dodatno uređen i poseduje PVC stolariju, demit fasadu i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 199.950 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129419, IV/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Moderna i veoma kvalitetna gradnja, odmah useljiv, ekskluzivno opremljen. Dvostrano orijentisan. Stan poseduje pametan sistem upravljanja na "glas"....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade, sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 93.000 €, 74,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju moderan trosoban stan u izgradnji, projektovan prema savremenim građevinskim standardima i opremljen vrhunskim materijalima koji obezbeđuju dugotrajnost, sigurnost i energetski efikasno stanovanje. Stan se prodaje u zgradi koja poseduje samo tri stambene jedinice što vam....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vitezova Kara��or��eve zvezde, 3/3, uknji��en-Stvarna povr��ina-74m2 , ugovorna povr��ina-74.00m2, Prodaje se uknji��en 3.0 stan u ulici Vitezova Kara��or��eve zvezde. Veoma je svetao, trostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada.U stanu je eta��no grejanje ili....

 
 
 
  Stan, SENTA, 144.820 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2022.,

www.indomio.rs

Prostran, svetao i trostrano orijentisan trosoban stan, površine 74m2, na veoma traženoj lokaciji, Bulevaru Evrope. Stan se nalazi na petom spratu, od šest spratova. Zgrada poseduje lift. Stan je većim delom dvorišno orijentisan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Sobe su komforne.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini vrtića i dve osnovne škole, ima dobru povezanost sa autobuskim stajalištima (ispred zgrade), marketima, bankama, pijacom i poštom. Dvorišno orijentisan, velika zelena površina, mnogo dečijih igrališta u samoj blizini. Tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 74,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 181.276 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 74m2 (terasa), 3/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran trosoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence obuhvata gradnju 44 stambenih jedinica. U ponudi su 12 tipova apartmana. Završetak gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, SENTA, 137.200 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.500 € na 118.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 118.000 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 123.300 €
06.02.2026 - 122.500 €
15.02.2026 - 122.000 €
08.03.2026 - 121.500 €
20.03.2026 - 121.000 €
05.04.2026 - 119.500 €
01.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom stambenom delu grada, na 150m od autobuske veze za grad, Blizu stajališta Vršačkog prevoznika koji saobraća direktno do Beograda, i Tri velika marketa (Maksi, Mere i Stokomak), pešaka 10 min., Na ograđenom placu 4,36 ari, nalazi se novija, prizemna montažna kuća. Trostrano....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 74,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u TPC Radnički, površine 74 kvm, na trećem spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri- merači ), lift u zgradi. Sastoji se od pred prostora iz koji se ulazi u dve kancelarije, kuhinjicu i toalet.Lokal je klimatizovan. Uknjižen ( upotrebna dozvola....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 570)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>