• GoHome Professional
do 200 m2 parking do 100000 eura uknjižen - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200 m2 parking do 100000 eura uknjižen - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 parking do 100000 eura uknjižen

  • Za upit "do 200 m2 parking do 100000 eura uknjižen" pronađeno 1 637 nekretnina - prosečna cena 1.833 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 92.800 €, 39,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan, moderno opremljen jednoiposoban stan u novijoj zgradi u Duvaništu, u neposrednoj blizini Ekonomske škole. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 39m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 101.200 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 47,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan uknjižen dvosoban stan,kompletno renoviran u kraju gdje ima dosta zelenila i parking mjesta.Cijena stana nije fiksna!Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1000328 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 40,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetan jednoiposoban stan, u fantastičnom bloku zgrada, najkvalitetnije izgradnje. Uknjižen 1/1. Odlična ponuda, stan se prodaje sa kompletnim nameštajem i parking mestom u dvorištu zgrade. Odlična povezanost autobuskih linija, u blizini sve od marketa, pekara, pošta,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.850 € na 92.700 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 92.700 €, 38,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 97.850 €
27.03.2026 - 92.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U naselju Adice ,prodaje se jednoiposoban stan od 38m2-koji se nalazi na drugom spratu ,južno (dvorišno )orjentisan.. veoma osvetljen stan,prodaje se namešten (sve bez bele tehnike).. maksimalno iskorišćen svaki kvadrat. sastoji se od svetlog dn.boravka sa kuhinjom i trpezarijom ,odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 92.700 €, 31,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno atraktivna garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 2. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa dva lifta, okružen zelenilom i kompletnom infrastrukturom potrebnom za udoban život. Postoji mogućnost dogradnje velike galerije,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 92.700 €, 90,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan, odličnog rasporeda u centru Temerina. Veoma svetao, uknjižen 1/1 na vlasnika. Može se kupiti i putem stambenog kredita. Naša preporuka ! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 25,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad - Grbavica - centralni deo - prodaje se odličan jednosoban od 25m2 + 6m2 terase, visoko prizemlje, uknjižen 1/1. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika pravo kupatilo, levo lepa soba, pored kuhinja sa izlazom na terasu. Prodaje se kompletno namešten, dvorišno je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 92.700 €, 46,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam uknjižen dvosoban stan u blizini Satelitske pijace, miran kraj okružen zelenilom. Stan za kompletno renoviranje. Nalazi se u zgradi starije gradnje dosta dobrog kvaliteta. Postoji mogućnost prepravke u dvoiposoban stan. Uz stan podrumska prostorija. Ispred zgrade....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.700 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa suterenom u celoj površini osnove.Odlična pozicija, obećava lepe uslove za život, na 10min. lagane šetnje je sam centar grada, škola, obdanište i svi neophodni, potrebni, sadržaji. Organizovana je tako da funkcioniše kao dve odvojene celine, za dve porodice. Po strukturi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 41,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, 41m2, uknjižen 1/1, potkrovlje, bez ulaganja +++ Agencijska oznaka 1063893 Prodaje se jednoiposoban stan površine 41m2, uknjižen 1/1, na veoma dobroj lokaciji. U pitanju je potkrovlje, međutim kosine u betonskoj ploči, a iznad samog stana nalaze se tavanske prostorije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 37,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan od 37m2 koji se nalazi u mirnom delu Podbare. Stan se nalazi u prizemlju i dvorišno je orijentisan. Na donjem spratu nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, a na gornjem spratu spavaća soba i kupatilo. Poseduje parking u dvorištu zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 92.700 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u starijoj zgradi, u naselju Durlan, u neposrednoj blizini restorana Lion. Nalazi se u mirnom porodičnom kraju, idealnom za život, naročito za porodice sa decom, u neposrednoj blizini se nalaze pošta, osnovna škola, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 53m2, po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 92.700 €, 29,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad – Sajam – Trg 1.maja. Odlična prilika. Na samo 29m2, dve sobe i odvojena kuhinja. Uknjižen. U ceni je i natkriveno parking mesto u dvorištu zgrade. Neposredna blizina Sajma, sportsko rekreativnih sadržaja, linija javnog prevoza, fakulteta. Ključ se nalazi u agenciji –....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100741 Prodaje se jednoiposoban stan površine 41m2, uknjižen 1/1, na veoma dobroj lokaciji. U pitanju je potkrovlje, međutim kosine su u betonskoj ploči, a iznad samog stana nalaze se tavanske prostorije. Nikakva ulaganja u stan nisu potrebna, prodaje se potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 92.700 €, 47,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Detelinara. KOMOTAN DVOSOBAN STAN ODLIČNOG STANJA! Stan se nalazi u starijoj zgradi, sa polu-spratovima, između 3. i 4. sprata. Odlična lokacije - uvek slobodan parking prostor, blizu škola, vrtić, markei, pijaca i autobuske stanice. Površine je 47m2, u osnovi dvosoban i....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 92.000 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u širem centru Zrenjanina površine 84 m2. Sastoji se od pred ulaza koji je natkriven nadstrešnicom, prostranog, svetlog lokala za izdvojenom čajnom kuhinjom i kupatilom. Grejanje je na struju. Ispred lokala postoje tri parking mesta. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.000 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan, uknjižene površine 51m2 na trećem spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u samoj blizini Medicinskog fakulteta, Bulevara Nemanjića, Kliničkog centra, osnovnih škola i vrtića. Strukturu stana čini ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.000 €, 49,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122807, PR/. Prodaje se neuseljavan dvoiposoban stan u Petrovaradinu, na odličnoj lokaciji. Stan ima dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. Grejanje je na gas, parking je obezbeđen ispred zgrade. Stan je uknjižen 1/1 i useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.000 €, 40,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban namešten, komforan stan – odličnog rasporeda. Stan je veoma svetao i ima pogled na dve strane, jednu u dvoriste, a drugu na Frušku goru, ka ulici. Stan ima natkrivenu terasu, komarnike na svim prozorima i terasi, roletne i trakaste zavese. Poseduje parking mesto....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 91.800 €, 108,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju montažna kuća na 4 ara placa. Kuća je novije gradnje sa garažom. Sređena, ima struju, vodu, asfalt, protivpožarni sistem. Od prostorija ima veliku dnevnu i dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostava.. Plac uknjižen, kuća na ozakonjenju. Samo za keš kupce.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 91.800 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108805, NPR/III, uknjižen, novogradnja, parking. EXTRA PONUDA, Uknjižen stan, 2.0 NPR, odlična lokacija. Uknjižen 1/1. Ne može putem stambenog kredita Nova zgrada na najlepšoj poziciji na Ledinama, na samom početku opštine Surčin. Stanovi u mirnom delu naselja, sa predivnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 91.780 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1100661 - Uknjižen, klasičan, dvosoban stan u blizini Riblje pijace. U odnosu na uličnu zgradu je polusuteren, ali je u nivou dela dvorišta kao prizeman stan. Satoji se iz dnevnog boravka, sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Ispred stana je deo dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 91.780 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1063813 - Uknjižen, klasičan, dvosoban stan u blizini Riblje pijace. Satoji se iz dnevnog boravka, sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Ispred stana je deo dvorišta od oko 10m2, koji može biti u funkciji terase. Grejanje je centralno gradsko. Stan je....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 91.740 €, 66,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100325, III/V, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju stanovi razlicitih struktura. Prva zgrada od 3 koje su u planu bice zavrsena krajem 2024 godine. Sama lokacija je na 200m od centra ,odlicna povezanost kao....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 91.670 €, 53,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u Temerinu, u ulici Novosadskoj, površine 53m². Ovaj stan predstavlja odličnu priliku za kupovinu kada je u pitanju prodaja stanova Temerin, ali i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad i okolina. Stan se nalazi na drugom spratu u novogradnji i uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 91.150 €, 29,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera površine 29m2 koja se nalazi na osmom spratu zgrade na Bulevar oslobodjenja od mogucih deset.. Stan je uknjižen 1/1. Zgrada koja poseduje lift, biciklanu u podrumu, sopstvenu ostavu, video nadzor Stan se prodaje komplet namešten i idealan je za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 91.000 €, 34,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan jednosoban stan na mirnoj lokaciji, okružen zelenilom - Agencijska oznaka stana - 1102360 - Uknjižen jednosoban stan, 34m2, Novo Naselje. Oglašavamo prodaju jednosobnog stana u novijoj zgradi u potkrovlju. Mirna lokacija, sa puno zelenila i dosta parking mesta ispred zgrade.....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajem LUX apartman od 44m2 na Divčibarama, uknjižen, ulica Valjevska , u blizini je Maxi market. Zgrada je pored glavnog puta, od centra udaljena 800 m. Nalazi se na drugom spratu od četiri, u novoj stambenoj zgradi, useljenoj septembra 2022. Poseduje dve spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
  Stan, BANJA, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višnjička Banja, trosoban uknjižen stan , 44m², visoko prizemlje, ima poseban ulaz. U ponudi je trosoban funkcionalan dvostrano orijentisan stan sa posebnim ulazom. Nalazi se u mirnoj i zelenilom zaklonjenoj ulici, Slanački put u Višnjičkoj Banji. Karakteristike: Ima ulaz kao kuća-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.720 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Prodaje se jednosoban stan površine 43,2 m², idealan za one koji žele mir i komfor, a da im je sve pri ruci. Stan se nalazi u mirnoj ulici bez buke, sa istočnom orijentacijom i prelepim pogledom na Frušku goru. 📍 Lokacija: 🚴‍♀️ 150 m od nasipa i biciklističke staze, 👶 700 m....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 90.600 €, 91,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA APARTMANA LAKE VIEW SREBRNO JEZERO UKNJIZENI I ODMAH USELJIVI. IMAJU UPOTREBNU DOZVOLU. MOGUCNOST KUPOVINE NA KREDIT I KREDIT ZA MLADE NAJBOLJA MOGUCA LOKACIJA NA SREBRNOM JEZERU, NA SVEGA 2 MINUTA HODA DO JEZERA 250m do jezera 150m do akva parka 30m do kruznog toka Parking....

 
 
 
  Stan, OVČA, 90.594 €, 50,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoetažni stan ukupne korisne površine 50,33 m2.Uknjižen.U nivou prizemlja neto površine 27,43 m2 u nivou potkrovlja neto površine 22,90m2.Tarket podovi.Stanu pripada deo dvorišta(terasa) površine 25 m2 sa ostavom od 4 m2 i parking mesto. Novogradnja u naselju Ovča u glavnoj ulici,blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.100 €, 44,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se prodaje kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja. Dvorišno je orijentisan, a u dvorištu zgrade je parking za stanare. Odličan raspored prostorija! Za više informacija pozvati naše agente prodaje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor površine, uknjiženih 48 a realnih oko 60m2 plus oko 20 m2 pod nadstrešnicom. Lokal je pogodan za različite namene. Nalazi se kod Durlanske pijace, na odličnoj lokaciji i ima sopstveni prilaz za kombi ili neko veće transportno vozilo, kao i besplatan parking....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 90.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93440, 16a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(). Na 60 km od Beograda nalazi se mesto Uzdin .VEOMA POVOLJNONEKORIŠĆENA KUĆA SA NOVIM NAMEŠTAJEM.MOGU....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 33,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Altina - Ćurčijina 0.5, 33m2 (terasa 4m2), 1/2, EG, parking. Odlična garsonjera na dobroj poziciji na Altini, u zgradi sa samo četiri stana, što obezbeđuje mirno i prijatno okruženje. Priključen je na gradsku kanalizaciju, a grejanje je na kotao ili klimu. Stan ima „walk-in“....

 
 
 
  Stan, BRUS, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Fantastican apartman na nekoliko koraka od gondole! Veoma mali troskovi odrzavanja,kao investicija takodje isplativ,na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 72,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan stan (potrebno renoviranje), kod pijace, i na samo par minuta od glavnog šetališta. Ukupna površina stana je 72m2 (uknjižen na 52m2). Nalazi se na I spratu. Uz kupovinu stana dobijate svoje parking mesto. Cena stana je 90.000 eura. Kupac ne plaća agencijsku proviziju.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 90.000 €, 72,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kompletno namešten trosoban stan površine 72 m², smešten na V spratu kvalitetne, novije zgrade sa liftom, u širem centru grada. Struktura stana: Dve spavaće sobe Dnevni boravak sa kuhinjom (open space) Terasa Kupatilo Toalet Grejanje: na GAS – niski mesečni troškovi Stan....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Fantastican apartman na nekoliko koraka od gondole! Veoma mali troskovi odrzavanja,kao investicija takodje isplativ,na raspolaganju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 482)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>