• GoHome Professional
do 200 m2 parking do 100000 eura uknjižen - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 200 m2 parking do 100000 eura uknjižen - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 parking do 100000 eura uknjižen

  • Za upit "do 200 m2 parking do 100000 eura uknjižen" pronađeno 1 637 nekretnina - prosečna cena 1.833 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRDNIK, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja. Odlican plac sa manjom vikend kucom i svim prikljuccima u Jazak Prnjavoru, na 50 m od asfaltirane....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 79.000 €, 37,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Grocka, Kaluđerica, Smederevski put, 37m2 37m2, 2.0, 2/3, EG, lođa, parking, interfon, izvorno, uknjižen. Prodaje se lep dvosoban stan u novijoj zgradi, u Klauđerici. Uknjižen na....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, novogradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Odličan plac sa manjom vikend kućom i svim priključcima u Jazak Prnjavoru, na 50 m od asfaltirane....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 79.000 €, 41,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U sastavu luksuznog apart hotela "Vidik Residence", u Vikend naselju Kopaonika, nalazi se apartman koji vam predstavljamo. Na 41m2 moderno i ukusno opremljenog prostora nalaze se: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom Prostrani antre sa ugradnim plakarima Spavaća soba Moderno,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 103.500 €, 54,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U cenu stana uračunato je parking mesto, etažno grejanje, inverter klima i većina nameštaja u stanu sa tehnikom koja je nova i ugradjena. LUX dvoiposoban stan, u blizini kružnog toka na Somborskom bulevaru, ukupne površine 54 kvm, na četvrtom spratu, sa etažnim grejanjem i liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 66,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U urbanom naselju Gaj u Barajevu predstavljamo vam ovaj dvoiposoban stan koji je renoviran u zadnjih par meseci. Stan koji gleda ka ulici ima PVC stolariju, a ostala stolarija u stanu je drvena, očuvana, ofarbana. Na podu u stanu je nov laminat, a kuhinja i pločice u kupatilu su u....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 43,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor, Tić polje - luksuzan apartman u apart-hotelu, 43 m2 Na prodaju luksuzan apartman u jednom od najlepših delova Zlatibora, u mirnom okruženju prirode, na svega 1,5 km od centra. Apartman se nalazi u okviru prestižnog kompleksa koji poseduje otvoreni bazen, SPA centar, restoran....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 80.000 € na 79.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 79.000 €, 57,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 80.000 €
12.04.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Ako želite živeti u blizini velikih gradova a distancirani od gužve i buke ovo je prilika za vas. U selu sa svom neophodnom infrastrukturom i sadržajem, na dva minuta od prodavnice i autobuskog stajališta nalazi se mala, ograđena zelena oaza sa tek renoviranom kućom. Plac 3 ara i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 79.000 €, 27,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u Nisu, centar, kod osnovne skole Ucitelj Tasa. Lokal je u prizemlju zgrade sa direktnim pristupom sa ulice i trotoara, povrsine 27m2, Lokal je celina, na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini skole, pogodan za razne namene. Lokal je izdat tako da buduci kupac moze da nastavi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 49,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo potpuno nov dvoiposoban stan sa terasom od 11m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Asfaltirana ulica, ograđeno dvorište. Mogućnost kupovine parking mesta ispred zgrade po ceni od 5.000 eura. Uknjižen je na 49m2, 1/1 i odmah useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namešten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 78.900 €, 39,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 39 m² , smešten u najbolje pozicioniranom delu Preradovićeve ulice u Petrovaradinu. 🏢 Četvrti sprat (od ukupno 5) u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta . 🛋️ Sastoji se od: Dnevne sobe Kuhinje sa trpezarijom Spavaće sobe Renoviranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 78.800 €, 39,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan, veoma funkcionalnog rasporeda prostorija. Zgrada novija, izuzetno dobro održavana. Stan se prodaje komplet namešten kao na slikama, ostaje i sva tehnika! Dvorišno orijentisan, veoma mirno okruženje, ispred je veliki parking, a u prizemlju zgrade biciklana. Uknjižen 1/1.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.750 €, 63,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru Mladenovca, na IV spratu zgrade bez lifta pored parka. Uknjižen je i može se kupiti na kredit. Stan je prostran, dvostran, svetao i renoviran. Po strukturi je dvosoban, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 78.750 €, 63,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.670 €, 40,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj. Pozicioniran je tako da se nalazite u neposrednoj blizini svih gradskih dešavanja. Organizacija stambenih jedinica je prilagođena savremenom....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 56m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.300 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 46m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan se nalazi na osmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dve manje spavaće sobe, od koje je jedna dobijena delimičnim zatvaranjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 78.300 €, 30,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja ima svoje izuzetne draži. Uknjižen jednosoban stan u novijoj gradnji, sa pripadajućim delom dvorišta, a u njemu i parking mesto koje ide uz stan, kao i ostava - radionica. Stan zahteva samo minimalna higijenska ulaganja i spreman je za novog vlasnika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 78.300 €, 30,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Otvaramo vrata ekskluzivnog jednosobnog stana u modernoj gradnji, sa svim šarmom koji ga čini posebnim. Ovaj uknjižen raj poseduje ne samo udoban stan, već i sopstveni deo dvorišta, uz parking mesto i praktičnu ostavu koja može poslužiti kao radionica. Minimalna higijenska ulaganja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-482 (od ukupno 482)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>