• GoHome Professional
do 200 m2 parking do 100000 eura uknjižen - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200 m2 parking do 100000 eura uknjižen - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 parking do 100000 eura uknjižen

  • Za upit "do 200 m2 parking do 100000 eura uknjižen" pronađeno 1 637 nekretnina - prosečna cena 1.833 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 82.400 €, 31,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji, prelep pogled, kosine koje ne remete, osvetljen! Novija gradnja! Uknjižen, povoljno! Kontakt 064/8222-147 ; 021/425-152 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 82.400 €, 27,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvorišni stan na Petrovaradinu. Uknjižen u idealnom delu. Stara kuća, očekuju investitora za zidanje zgrade. Stan je delimično renoviran, odličnog rasporeda na top poziciji! Pozovite nas za više informacija! Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 82.400 €, 32,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, TELEP, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, JEDNOIPOSOBAN STAN - odlična ponuda u jednoj od sporednih ulica na polovini Bulevara patrijarha Pavla. Dobro organizovan prostor u malo kvadrata, u spavaću sobu staje bračni ležaj, kuhinja je poluodvojena, a u stanu se nalazi i jako zgodna....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 82.400 €, 58,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru Inđije površina 58 m2 visoko prizemlje dnevna soba/jedna spavaća soba/kuhinja/kupatilo/hodnik/terasa podovi parket i keramika/ PVC stolarija uknjižen podrum od 5m2 trofazna struja / voda / grejanje na gas/ podno i na radijatore parking u dvorištu zgrade agencijska....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 82.150 €, 55,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo vam fenomenalan stan u glavnoj ulici i u centru Petrovaradina. Idealan za porodicu jer je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, pošte. U blizini je nekoliko supermarketa, oko zgrade puno zelenila i uvek slobodnih parking mesta. Nekretnina se prodaje delimično nameštena u....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan u novijoj gradnji. U stanu je postavljen hrastov parket, domaće pločice, pvc-stolarija i grejanje je na gas, tako da je ušteda u letnjem periodu. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Nekretnina se može uvek pogledati. Ima svoje parking mesto. Cena je za dogovor.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja "Zlatiborski konaci". Udaljen 1.3km od centra Zlatibora. Prodaje se kompletno namešten nameštajem vrhunskog kvaliteta. Poseduje....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 80.000 € na 82.000 € dana 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 82.000 €, 29,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 85.000 €
11.04.2026 - 80.000 €
14.04.2026 - 82.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, renoviran, namešten, CG, internet, interfon Stan se sastoji od jedne velike sobe, kuhinje i kupatila sa tuš kabinom. Mikrolokacija izuzetna. Jedna od centralnih gradskih lokacija,a opet zaklonjena od svakodnevne buke i vreve. Svi sadržaji neophodni za život u gradu su u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dupleks dvoiposoban stan površine 50 m², smešten na odličnoj lokaciji – u blizini Sajma i železničke stanice, sa odličnom povezanošću ka svim delovima grada. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, i kupatilo, dok se na gornjoj....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, odmah useljiva prizeman kuća u Rumi, na lepom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.000 €, 62,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda - NAJLEPŠA LOKACIJA U GRADU - CENTAR GRADA - ČAIR KOD AS TRGOVINE I BIROA U SAMOJ BLIZINI DUŠANOVOG BAZARA - UKNJIŽEN, PRELEP DVOIPOSOBAN KOMFORAN JAKO FUNKCIONALAN STAN, IZUZETAN U SVAKOM POGLEDU - IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, VRHUNSKOG KVALITETA GRADNJE, ODLIČAN....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 82.000 €, 77,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN 1/1 STAN U MIRNOM OKRUŽENJU U NEPOSREDNOJ BLIZINI ŠKOLE, PREVOZA, VRTIĆA, MARKETA.STAN SA PARKING MESTOM U LEPOJ ZGRADI- SAMO 3 STANA. OPREMA: PVC STOLARIJA SA ROLETNAMA, INSTALACIJE ZA EG NA STRUJU, PLOČICE, LAMINAT, LAKO MOGUĆA ADAPTACIJA - IDEJNA SKICA U FOTOGRAFIJAMA.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan u centru grada u blizini Pašićeve ulice. U pitanju je nadogradnja koja je rađena 90-tih godina. Grejanje je na struju, mada je gas doveden do zgrade, i ima mogućnosti da se priključi. U dvorištu se nalazi zajednički parking za stanare. Četvrti sprat, terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 43,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Strukturno savršen dvosoban stan u novogradnji bez ulaganja! U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom i pripadajuće parking mesto! Uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi. U neposrednoj blizini su škole, vrtići, veliki marketi, autobuska stajališta.....PREPORUKA!!! .

 
 
 
  Stan, RUMA, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan u samom centru Rume, odmah pored gradske kuće, u blizini Fruške gore, Novog Sada i Beograda. Odličan uknjižen porodičan stan, renoviran i redovno održavan površine 54m2. Kupovinom ovog stana, kupujete sebi vreme za život - blizina vrtića, škole, veliki broj prodavnica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 103.000 €, 70,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099982 CENA 103.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen troiposoban stan na Sajmu, SA PARKING MESTOM U CENI, u neposrednoj blizini Master Centra. Stan je uknjižen kao garaža. Sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 82.000 €, 64,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju noviji lokal površine 64 m2 u centru grada, u izuzetno prometnoj ulici, na odličnoj lokaciji. Lokal se nalazi u sklopu stambenog objekta. Pripada mu podrum površine 20 m2. Po podovima keramika, grejanje podno na gas, stolarija PVC. Lokal odlilčan za sve vrste delatnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Nova Detelinara ,odličan svetao trosoban stan bez ulaganja ,ima svoje parking mesto u dvorištu.Uknjižen 1/1 (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052467 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 37,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na lepoj lokaciji koji vam pruza seosku idilu u vidu bašte. Stan poseduje PVC stolariju, sigurnosne rešetke kao i zajednički parking u dvorištu zgrade. Stan je uknjižen. Za sve informacije kontaktirajte agenciju. .

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Nova, jedinstvena, komforna, spratna vikend kuća, neto površine 80m2, na placu od 11,5 ari, potes....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 103.000 €, 30,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Skojevskom naselju sa svojim parking mestom, uknjižen na 29m2, mereno 30m2, u novijoj zgradi, na odličnoj poziciji u blizini Kosutnjaka, okružen parkovima, u blizini Maxija, puno kafića, banaka, dosta prodavnica, gradskog prevoza Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 82.000 €, 31,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131299, I/III, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlicna garsonjera u Petrovaradinu, ulica Rackog na prvom spratu. Garsonjera se prodaje kompletno namestena. U blizini su skola,vrtic, autobuske linije, marketi i slicno. Grejanje na gas tako....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv. Nova, jedinstvena, komforna, spratna vikend kuca, neto povrsine 80m2, na placu od 11,5 ari, potes....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.000 €, 31,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131299, I/III, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlična garsonjera u Petrovaradinu, ulica Račkog na prvom spratu. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena. U blizini su škola,vrtić, autobuske linije, marketi i slično. Grejanje na gas tako....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom vikend naselju, kod Čajetinske česme i Kraljevih Čardaka, samo 3km od centra. U blizini su mnogobrojni trgovinski objekti, kao i autobusko stajalište. Odlična investicija za izdavanje i život na planini u mirnom okruženju. Stan je....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv. Odlicna, odmah useljiva prizeman kuca u Rumi, na lepom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 103.000 €, 61,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada, u mirnijem delu centra, u neposrednoj blizini skole Učitelj Tasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BUKOVAC, 103.000 €, 98,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Petrovaradinu , samo 4km od centra grada, sa prelepim pogledom na padinu fruške gore. Prodaje se prostran i funkcionalan stan u gornjem delu kuće u Petrovaradinu, uknjižen kao zasebna stambena jedinica površine 98 m². Odlikuje ga odličan raspored prostorija koji....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u ulici Prvoboraca uknjizen na 36 m² na prvom spratu uredne stambene zgrade u mirnoj i odlično povezanoj ulici u Rakovici. Stan ima funkcionalan raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u niši, spavaću sobu i kupatilo. Prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Novom Naselju, lep i miran kraj sa dosta zelenila i parkinga u okolini zgrade. Novogradnja, grejanje gradsko na kalorimetre.Uknjižen 1/1, bez ulaganja. Pozovite! Продаётся квартира в Новом Населју, красивом и спокойном районе с множеством зелени и парковочных мест....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 103.000 €, 152,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 16888 Kuća na potkrovlje 112m2 plus objekti pomoćni 40m2 uknjiženi na placu od 1440m2 plus plac 720m2 u gradjevinskom području. Kuća može da se kupi bez tog placa posebno. Kuća ima 4 sobe veliku natkrivenu terasu, kupatila dva jedno u potkrovlju i jedno u prizemlju,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 103.000 €, 41,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju .. . Nov jednoiposoban stan 41m u Sremskoj Kamenici , na Popovici u naselju Pop-Hil, stan je u visokom parteru sa terasom, posebno odvojena spavaca soba, terasa,kuhinja sa dnevnom zajedno.U stanu je podno grejanje, prazan, odmah useljiv, uknjizen.Cena je - 103.000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 35,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran jednoiposoban stan. Stan se prodaje namešten, sve je rađeno po meri od najkvalitetnijih materijala. Stan se nalazi u Adamovićevom naselju. Zgrada nema lift, ali se redovno održava. U prirodi ima 40m2. Uknjižen 1/1 bez tereta. Parking ispred zgrade, van zone. Agencijska....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan novi stan u centru Zlatibora Stan se nalazi na samo 5 minuta lagane šetnje od jezera u blizini pijace , nove autobuske stanice, Gondole, trga, parka, Idee, poslastičarnice, niza restorana i mnogih drugih sadržaja koje nudi Zlatibor Kvadratura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Dvosoban uknjižen stan u novogradnji (kupljen kao nadogradnja, može da bude 2.5). Godina gradnje: 2007 . Prvi vlasnik . Urađena je unutrašnja izolacija na spoljasnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja. Stan poseduje klimu i terasu (2m2). Klima ostaje u stanu. Na terasi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 76737, III/III, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum. Godina gradnje: 2007. Urađena je unutrašnja izolacija na spoljasnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja. Stan poseduje klimu i terasu (2m2). Klima ostaje u stanu. Na terasi se nalazi ostava (špajz).....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 103.000 €, 64,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor kod Železničke stanice. Nalazi se na dobroj lokaciji, odličan za obavljenje različitih uslužnih delatnosti. Poslovni prostor je uknjižene kvadrature 64m2. Sastoji se od jedne veće prostorije površine oko 30m2, jedne kancelarije, dva magacina (jedan spoljašnji....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 103.000 €, 55,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Idealan za porodicu jer je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, pošte. U blizini je nekoliko supermarketa, oko zgrade puno zelenila i uvek slobodnih parking mesta. Nekretnina se prodaje delimično nameštena u ceni su kuhinja i ugradni plakari kojih ima nekoliko u stanu, fenomenalni,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban - nov - uknjižen 1/1 stan. Somborska rampa - pored Novog Naselja. Pred useljenjem. Odlična zgrada i oprema. Naša sigurna preporuka. Max Nekretnine 021/251-5500 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru Stan se nalazi u centru na samo 5 minuta šetnje od jezera u okviru naselja Đurkovac, jednog od lepših i atraktivnijih naselja na Zlatiboru Stan ima 39m2 Prirodno veoma svetao i funkcionalan stan na 1 spratu nove....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 482)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>