• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 120000 eura što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200 m2 klima lift do 120000 eura što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 120000 eura što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 120000 eura što skuplji" pronađeno 4 416 nekretnina - prosečna cena 1.962 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajam, 130.050 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Blizina medicinskog fakulteta, sajma, banaka, ž. stanice, restorana, marketa. Izgradnja sa rokom useljenja kraj 2026. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Izuzetna investicija. Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 135.000 €
29.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u naselju Čalije u blizini restorana Todor. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 80m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana, dve spavaće sobe, kupatila i i dve velike terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! Lokacija: Ul. Matice Srpske Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² ) Kontakt: 0628530990 Šta dobijate? • Stan u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 41,4 m² u okviru zatvorenog stambenog kompleksa Park Novi Residence, na 5. spratu zgrade sa liftom. Zgrada je novije gradnje, sa uređenim dvorištem, dečjim igralištem, sigurnosnim sistemom i profesionalnim održavanjem. Stan je uknjižen....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. 🏠 Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! 📍 Lokacija: Ul. Matice Srpske 📐 Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² 😍) 📞 Kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 130.000 €, 77,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85284, V/V, klima, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Ako ste zainteresovani za komforan i svetao stan sa prelepim pogledom na okolinu, a koji se nalazi na samo 15 minuta od centra grada, ovo je stan za Vas. Stan je trosoban, površine 77m2. Stan se nalazi u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DETALJAN OPIS OGLASA NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN, 62M2,… Oglašavamo na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115242, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131256, IV/V, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju odlican dvoiposoban stan u blizini Centra i Socijalnog na cetvrtom spratu od pet. Zgrada je bez lifta. Uknjizen. Stan je renoviran i na odlicnoj lokaciji kako za zivot tako i za izdavanje. Vise informacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Čairu, na idealnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje. Blizina centra i svih vitalnih institucija, parka, škole, marketa. Površina 73m2 sa dve terase, uknjižen na 67m2. Na 6. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Centralno grejanje u stanu. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131256, IV/V, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju odličan dvoiposoban stan u blizini Centra i Socijalnog na četvrtom spratu od pet. Zgrada je bez lifta. Uknjižen. Stan je renoviran i na odličnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128610, VPR/V, klima, lift, terasa. U ponudi imamo odlican stan povrsine 46m2, smesten na jednoj od najtrazenijih lokacija u Novom Sadu - Bulevar Patrijarha Pavla. Stan je dvosoban po strukturi, kompletno renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115242, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Dvosoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran i održavan stan na Bul.Sv.Pantelejmona, kod prvog kružnog toka, na traženoj lokaciji za život ili izdavanje stana. Nalazi se na I spratu kvalitetne zgrade sa liftom, jugoistočne orijentacije i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlaskom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105365, V/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan je na 2 nivoa, na prvom spratu (sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa, hodnik, veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 130.000 €, 78,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji od 78 m2 na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Za odloženo plaćanje u dogovoru sa investitiorom. Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji je od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i toaleta. U pitanju je moderno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 135.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128610, VPR/V, klima, lift, terasa. U ponudi imamo odličan stan površine 46m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu - Bulevar Patrijarha Pavla. Stan je dvosoban po strukturi, kompletno renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo renoviran opermljen stan u strogom centru grada u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Trga Republike, Terazija i Knez Mihailove. Veoma funkcionalan, svetao, okrenut dvorištu te nije izložen buci. Po strukturi četvorosoban.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 52m2, DVOSOBAN Prodaje se potpuno namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace i TC Promenade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, spavace sobe, kupatila i dva garderobera. Stan je svetao, komforan, lepo opremljen kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, RUMA, 130.000 €, 82,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u samom centru Rume ,komplet namešten.Zgrada poseduje lift,stan se nalazi na prvom spratu.Centralno grejanje.Stan poseduje dve spavaće sobe ,dva kupatila,veliku kuhinju,trpezarija i dnevni boravak,dva hodnika,terasa. Lux stan Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80882, V/, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Nudimo vam jedinstvenu priliku da živite u strogom centru grada, u središtu brojnih zbivanja, nadomak ustanova od značaja, kuturnog i komercijalnog sadržaja koji skupa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 130.000 €, 51,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na Rotkvariji – 51m², uknjižen 1/1 Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 51m² na odličnoj lokaciji – Rotkvarija, u neposrednoj blizini centra grada. Stan se nalazi u urednoj zgradi i gleda direktno na bulevar, što pruža otvoren pogled i odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 51,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen, bez tereta, jednoiposoban stan od 51 m2. Ulično orijentisan, na 1. spratu, grejanje na gas, mesečni troškovi mali. U blizini dve OŠ, vrtići, autobusko stajalište, banka, pekara, marketi,. Odličan i za izdavanje. Odmah useljiv. Prodavac vlasnik. Za sve informacije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 117,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, 117m2. Stan se nalazi na trećem i četvrtom spratu novije stambene zgrade bez lifta i sastoji se od donjeg dela, površine 62 m2, koji čine prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, jedna spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan koji se prostire na delu 4 sprata i potkrovlja.Neto povrsina stana je 132,66 m2.Prvi nivo-72,13 m2.Potkrovlje-60,53 m2.Od prostorija poseduje:5 spavacih soba,2 kupatila,kuhinju,dnevnu sobu i terasu.Prostorije prvog nivoa:2 hodnika,dnevna soba,kupatilo,terasa,2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91044, V/X, klima, lift, terasa, luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je prostran i svetao stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Nalazi se u centralnom delu Vračara, nadomak brojnih kulturnih i komercijalnih zbivanja, ustanova....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 130.000 €, 34,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman koji se nalazi u okviru prestižnog Hotela Zlatibor u samom centru ove planine i neposrednoj blizini Kraljevog trga i jezera. Apartman je smešten na prvom spratu i prostire se na površini od 34 m². Po strukturi je jednosoban i orijentisan je dvorišno sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122180, V/V, dupleks, klima, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Na prodaju duplex, Patrisa Lumumbe – 60m² (30+30) Na odličnoj lokaciji, u ulici Patrisa Lumumbe, prodaje se funkcionalan duplex od 60m². Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Super lokacija-odličan duplex*** Nudimo Vam odličan duplex na super lokaciji,Bulevar Cara Lazara. U donjem delu se nalazi kuhinja sa dnevnom sobom,kupatilo-tuš kabina i terasa. Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe,hodnik i kupatilo sa kadom. Hidroizolacija uradjena duž celog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO !!! NAZOVITE!!! POGLEDAJTE!!! KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u epicentru Beograda , Trg Repoblike , Kolarceva ulica.Dnevna soba , dve spavace sobe, jedna radna soba , dva kupatila, okrenut prema dvoristu, bez buke, veoma svetao, centralno grejanje, peti sprat, lift, klima, namesten.100m2 Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 130.000 €, 51,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106888, I/IV, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se dvosoban stan na bulevaru Kralja Petra na prvom spratu u zgradi bez lifta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 130.000 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEMO PRELEP DVOIPOSOBAN STAN KOMPLETNO RENOVIRAN I SREĐEN NA NOVOM NASELJU U MIRNOJ ULICI USELJIV PO DOGOVORU TEL. 063538166 ZORAN Terasa, Lift, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 51,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122789, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan 51m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla na prvom spratu. Grejanje na gas tako da su mali režijski troškovi. Stan je uknjižen. Pored zgrade ima parking. Useljiv odmah. U blizini su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 60m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban dupleks stan od 60m2 na Bulevaru cara Lazara na šestom spratu zgrade sa dva lifta. Stan je dvorišno orijentisan i zaštićen od gradske buke. U prizemlju stana je kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba i kupatilo, a na spratu su dve sobe sa....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan dupleks stan, smešten na IV spratu i u potkrovlju stambene zgrade u Mladenovcu. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i idealan za porodičan život. Ukupna neto površina: 132,66 m² Prvi nivo (72,13 m²): dva hodnika, dnevna soba, terasa, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kod Izvršnog veća 30+6kv, u Jovana Boškovića, retko u ponudi, kvalitetna zgrada, debeli zidovi, 2. sprat, ima lift, ušuškan, zimi toplo, leti sveže. Prostrano kupatilo sa prirodnom ventilacijom, hodnik odvojen, dnevna sa kuhinjom, zastakljena terasa PVC nameštena sa radijatorom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117239, III/V, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se stan, 52m2, na Detelinari. STAN ZA MLADE KREDIT. Dvorišno orijentisan. Pruza savrsen mir i tisinu. Plan stana: prelepo predsoblje iz kojeg se ulazi u kuhinju, posebno u dnevnu sobu sa koje je izlaz na terasu i na veliku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – TERAZIJE, KOLARČEVA ULICA, 100m² Izdaje se komforan i potpuno opremljen četvorosoban stan površine 100m², na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda – Kolarčeva ulica, Terazije. Struktura stana: Ulazni hodnik Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112774, VII/VII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se DUPLEX, 65m2, na Limanu. STAN ZA MLADE - UKNJIZEN. Fantastican stan, na VII, poslednjem spratu. Novo uradjena hidroizolacija. Zgrada je uradjena kvalitetnim materijalima. Ima 2 lifta. Ovaj porodican....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 130.000 €, 33,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan sa panoramskim pogledom na Beograd – 5. sprat, odmah useljiv! Na prodaju svetao, funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi sa liftom, orijentisan ka mirnoj ulici. Nalazi se na 5. spratu (nije poslednji), sa otvorenim pogledom na ceo Beograd koji se ne može zakloniti.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 545)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>