• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima lift do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 120000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 120000 eura" pronađeno 4 420 nekretnina - prosečna cena 1.962 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar i Grčića Milenka, nalazi se nepokretnost koju nudimo. U neposrednoj blizini su Neimarski i Čuburski park, Šumice, prodavnice, tržni centri,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 120.000 €, 62,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Despota Stefana ugao sa Dz. Vasingtona u strogom centru kod Skadarlije Vrsta: Prodajem Stan-Apartman Područje: Stari Grad Lokacija: Skadarlija Adresa: Beograd, Despota Stefana Cena: €120.000 Godina Gradnje: 2011. Spavaćih Soba: 2 Kupatila: 1 Stambena Površina: 62 m2 Klima Uređaj Opis:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130794, II/, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Ima terasu. Uknjižen 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima lift do 120000 eura'
120.000 €
120.000 €
120.000 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Durlanu u neposrednoj blizini Lidla na bulevaru Sv. Pantelejmona.Nalazi se na prvom spratu zgrde koja nema lift koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 60m2 i po strukturi predstavlja dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2. 0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail. com AGENCIJSKI ID: Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Karaburma,ugao Dragoslava Srejovića i Salvadora Aljendea. Stan se nalazi u urednoj zgradi na pravom drugom spratu, od četiri ukupno, u zgradi bez lifta. U stanu je renovirano kupatilo, kao i instalacije, zamenjena kompletno spoljna stolarija, zastakljena terasa. TA grejanje, klima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini Limana prodaje se kompletno namešten stan na prizemlju. Ovaj stan sa odvojenom spavaćom sobom je fenomenalno pozicioniran gledajući na dvorište. Blizina autobuskog stajališta osnovne škole, Lidla , marketa. Stan je dvorišno orjentisan. Oprema i način gradnje je veoma kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 37,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124919, V/VI, dupleks, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, ostava, stambena zgrada. Prodaje se dupleks na Grbavici u ulici Lasla Gala. Stan se nalazi na 5. spratu u zgradi sa liftom, iznad se nalazi jos jedan sprat. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan prodaje se sa nameštajem.kontakt.060/423-30-33 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118083, V/V, klima, terasa, tavan. Prodaje se stan u nadogradnji u uknjiženoj zgradi bez lifta ugovorne kvadrature 43,48 plus 40 kvadrata tavanskog prostora sa izlaskom iz stana. Stan je svetao i prodaje se namešten . U blizini zgrade je sva potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130794, II/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Ima terasu. Uknjizen 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep namešten jednoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla.U blizini škole,vrtića,autobuskih linija,marketa. Grejanje na glas,mali troškovi tokom zime.Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe,kupatila i terase. Ne prodaje se na kredit. Na postignutu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji – Bulevar kralja Petra I, Novi Sad! Stan se nalazi na visokom prizemlju ( visine prvog sprata) stambene zgrade. U potpunosti je sređen i ne zahteva dodatna ulaganja. Raspored prostorija je funkcionalan, što ovaj stan čini odličnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Borče III, opština Palilula Stan je površine 80m2 i po strukturi je troiposoban Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinje, manje sobe, radne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla. Nekretnina ima 39m2 i sastoji se od Dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja poseduje lift i ulično je orijentisan. U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 120.000 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uz malo ulaganja i mašte ovaj stan moze biti idealan za porodično stanovanje. Uknjižen na 72 m2 ima i plus galeriju 14 m2. Nalazi se u blizini škole, marketa, sajma, bulevara Tih i miran kraj! HITNA je prodaja, moguć svaki dogovor, čak i zamena za dve manje nekretnine. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan površine 72m2, na posledjem spratu zgrade. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, kupatila. Iz centralnog hodnika ulazi se u degažman gde se nalaze dve spavaće sobe i jos jedno kupatilo. Iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i izuzetno funkcionalan dupleks stan od 118m2 na Petlovom brdu, u ulici 17. oktobra, na četvrtom spratu uredno održavane zgrade bez lifta. Stan je petosoban, sa savršenim rasporedom prostorija i prelepim otvorenim pogledom ka gradu, koji pruža osećaj mira i privatnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 34,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica jednosoban-nova zgrada U ponudi jednosoban namešten stan u novoj zgradi sa liftom. Terasa,klima,kupatilo,kuhinja u sklopu boravka. Odlična nekretnina kako za život ali i kao investicija za izdavanje. Prodaje se namešten sa svim stvarima. Cena nije fixna. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 35,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jednosoban stan u naselju Braće Jerković, opština Voždovac Stan je površine 35m2 Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od sedam Struktura: hodnik, kupatilo, kuhinja, velika soba i lođa PVC stolarija Grejanje u stanu je centralno Stan ima toplu vodu....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana: U ponudi stan u Kaluđerici, Bulevar Revolucije Vrlo kvalitetna novogradnja iz 2023. Uknjižene površine 75m2 Na drugom spratu od ukupno šest Postojeće parking mesto Uzvišenje na kojoj je pozicionirana zgrada daje mu odličan pogled Veoma dobre strukture, sadrži: prijemni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu grada, na prvom spratu stambene zgrade, prodaje se svetao i funkcionalan stan površine prilagođene komfornom životu. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i privatnosti, sa svim neophodnim sadržajima na dohvat ruke – prodavnice, škole, restorani, kafići i javni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 1,5 stan od 45m2 u novom Galens kompleksu Knežev Park. Stana se nalazi na prvom spratu. Kuhinjski elementi i klima su deo prodajne cene. Parkinga ima dovoljno u blizini zgrade. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

531628 Odlican jednoiposoban stan na Avijaciji! Za vise informacija pozvati agenciju! Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 46 m2 (uknjiženo 43) na 2.spratu (pogled na dvorište), dvosoban, zahteva renoviranje. Može i zamena za sličan na Limanima. Stan se nalazi na uglu ulica Maksima Gorkog i Bul. Oslobođenja. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120911, II/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Na prodaju dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji. U blizini su Centar grada,Spens, Futoška pijaca, Promenada a ni fakulteti i Štrand nisu daleko. Stan je uknjižen i okrenut je prema dvorištu. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban namešten stan na Grbavici,na Bulevaru Cara Lazara,prekoputa Doma zdravlja .Dobro održavan stan i zgrada.Prodaje se namešten. Na postignutu prodajnu cenu dodaje se 3% posredničke provizije. Moguća kupovina na kredit. Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan u blizini Železničke stanice u Novom Sadu! Stan poseduje odličan raspored kao i galeriju. Nalazi se u mirnom porodičnom kraju okružen zelenilom. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 76,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan trosoban stan u novo izgrađenoj zgradi u centru Zrenjanina na I spratu zgrade sa liftom površine 76 m2. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, toaleta, kupatila i velike prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderno opremljen trosoban stan u prestižnoj zgradi Quartet 1, na odličnoj lokaciji uz Savski park, u blizini Savske promenade i BW Kule. Zgrada je okružena zelenilom i poseduje privatno dvorište, pružajući mir i udobnost u samom centru grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji vlasnik prodaje uknjižene jednoiposoban stan 42 m2 3.sprat, lift, gradsko centralno grejanje Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

BISTRICA, 40m2, JEDNOIPOSOBAN Prodaje se potpuno nov kompletno namešten jednoiposoban stan. Ovaj stan, kvadrature 40m2, je sačinjen od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim prostorom, spavaće sobe, kupatila, kao i terase sa pogledom na bulevar. Nameštaj je potpuno nov i moderan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kancelarijski prostor površine 120m2 na III spratu poslovne zgrade u Zmaj Jovinoj ulici, u najlepšem delu Starog grada, pešačka zona, blizina garaža i svih gradskih linija. Zgrada se odlično održavana, lep ulaz, novi podni mermer, lift i stepenište. Prostor ima jednu veću prostoriju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 119.955 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji, stambeni objekat Po+Pr+2+Pk, na Apelovcu. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodičan zivot, ali i za izdavanje zbog blizine fakulteta. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 72.70m2. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 120.010 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan dvosoban stan idealnog raspored na traženoj lokaciji, u cenu stana je uračunat PDV mogućnost povrata za kupce prve nekretnine. Grejanje se plaća po utrošku, ALU stolarija, sig. ulazna vrata, parking u dvorištu mogućnost kupovine, odličan kvalitet gradnje i opreme.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 130.000 €
06.10.2025 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 7a, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1. 0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 119.900 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prodaju jednoiposobanog stana u izgradnji etažirane površine 43,11 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Ima terasu. Mali broj stanova pruža ekskluzivan osećaj zajednice, omogućavajući svakom stanaru da uživa u privatnosti i komforu. U blizini Bulevara....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 119.900 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 552)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>