• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 120000 eura što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200 m2 klima lift do 120000 eura što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 120000 eura što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 120000 eura što skuplji" pronađeno 4 416 nekretnina - prosečna cena 1.962 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 124.878 €, 45,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 1. 5, 45m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu gradi se zgrada sa tri sprata + povučeni sprat. Zgrada ima i garažu. Stan je funkcionalan i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 124.800 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117326, III/IV, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 47,66 m2, na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Lift. Dnevna soba 20,72 m2. Spavaca soba 10,40 m2 (staje francuski krevet). U predsoblju mesto za ugradni plakar (iza ulaznih vrata). U kupatilu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 124.630 €, 37,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na traženoj lokaciji,uknjižen 1/1 na vlasnika. Odličan kako za zivot tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 547942 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 124.630 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastično opremljen suteren, prostran, sa odličnim rasporedom. Dnevni boravak sa dve spavaće sobe i prelepim kupatilom koje poseduje đakuzi i tuš kabinu. Ova nekretnina sa ovom lokacijom može biti fantastična kako za život tako i za izdavanje! Kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 124.610 €, 45,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 124.600 €, 75,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 124.600 €, 38,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, dobro organizovan stan na Bulevaru Evrope. Stan odlično organizovan na idealnoj lokacji za život. U blizini stana se nalazi autobusko stajalište, marketi, škola, vrtić Idealan kako za život tako i kao investicija. Za više informacija kontaktirajte naše agente Kontakt:0652813132....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 124.600 €, 59,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Rumenačkoj ulici ! Stan je odličnog rasporeda (iz hodnika u sve prostorije), stanje je izvorno i nalazi se na visokom prizemlju (visina 1. sprata) Komforne sobe, dvorišno orijentisan i uknjižen. Poseduje biciklanu i ostavu! Za više informacija, pozovite !KONTAKT.060/423-30-33....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 124.580 €, 41,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar, ulica Futoška. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada, Bulevara oslobođenja, Futoške pijace Ovaj stambeni prostor čini komforan i svetao....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 124.500 €, 57,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024. - 124.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EXTRA PONUDA VRHUNSKA PRELEPA LOKACIJA IZUZETNA U SVAKOM POGLEDU ZA KVALITETAN PORODIČNI ŽIVOT, DUVANIŠTE PREKO PUTA DIS-a i LIDLA, PRELEP KOMPLETNO LUX RENOVIRAN SREĐEN DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KBALITETA GRADNJE, FUNKCIONALAN, SUNČAN, OSVETLJEN, ODLIČAN RASPORED,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 124.280 €, 48,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na fenomenalnoj lokaciji na Bulevaru Evrope. Odličan kvalitet gradnje i opreme, pvc stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata, grejanje je na gas. U neposrednoj blizini se nalazi sve što je neophodno za život. Postoji mogućnost kupovine parking mesta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 124.170 €, 41,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici Živka Davidovića gradi se novi stambeni objekat. Lokacija na kojoj je smešten, osim izmeštenosti od gradske buke i zagađenja, odlikuje odlična saobraćajna povezanost, brz i lak pristup auto-putu, kao i blizina svih važnih javnih sadržaja. Cvetkova pijaca (900m), AVIV....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 124.000 €, 50,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan je regularno uknjižen, vlasništvo 1/1. Sastoji se iz predsoblja sa ugradnim plakarima, velikog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije/sobe, još jedne sobe, kupatila i zastakljene lodje. Vojna stanogradnja odlične izrade u najmirnijem i najzelenijem delu Mirijeva. Komšije odlične.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban renoviran stan u blizini železničke stanice, odličnog rasporeda, funkcionalan, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Stan je svetao, dvostrano orjentisan, ima odvojenu kuhinju sa ostavom i kupatilo sa prozorom, kao i podrumsku prostoriju. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 124.000 €, 41,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- 2.0 stan, površine 41m², na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope. Stan je kompletno opremljen i namešten, idealan kako za život, tako i za izdavanje. Sastoji se od: • spavaće sobe • dnevne sobe • kuhinje • kupatila • terase Odličnog je rasporeda, funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 123.950 €, 45,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

- Mogućnost kupovine garažnog mesta od 15.000e sa uračunatim PDV-om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B" - rok završetka septembar 2027.godine - cena stana je sa uračunatim PDV-om....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.870 €, 41,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. šifra 543911 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.720 €, 52,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

064/8222-116 064/8222-117 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.600 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je dvoiposoban stan, 48,35 m2, u izgradnji na Novom naselju.Stan se nalazi u zgradi koju gradi renomirani investitor Inobačka u ulici Anđe Ranković na Novom Naselju.Odličan raspored prostorija na maloj površini: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja i kupatilo.U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo stan na odličnoj lokaciji kako zivot tako i za izdavanje. Stan je izvorno bio sa jednom spavaćom ali je odvojen gipsanim zidom tako da je u funkciji 2.5. Kuhinja je fizički izdvojena. Kako je stan u izvornom stanju budući kupac ima mogućnost da ga po svojoj zelji renovira.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.600 €, 75,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na trgu kralja Aleksandra. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u samom centru grada, na par minuta od pešačke zone, Pravnog i Ekonomskog fakulteta, osnovne škole Radoje Domanović. Odlična investicija za porodični život. Stan je uknjižene kvadrature 75m2. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.600 €, 75,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, 75 kvadrata, u vojnim zgradama na Trošarini. Stan se nalazi u zgradi izuzetnog kvaliteta i odlične očuvanosti, jugoistočno je orjentisan. Nalazi se na osmom spratu, nije zadnji. Zgrada ima dva lifta, veliki i mali. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 123.600 €, 39,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednoiposoban nov stan 39m Salajka Lokacija: Salajka (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 39m2 Stanje objekta: Novogradnja Nivo u zgradi: Visoko prizemlje Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.600 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Dvosoban svetao stan, sa prelepim pogledom na grad. U srcu novog naselja. U ceni ostaje kompletno nova kuhinja sa tehnikom, pult, regal, klima. Zgrada poseduje dvoršte sa parkingom. Stan uknjižen, bez tereta i zabeležbi Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Kontakt: 0652813132....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 53 m², smešten na drugom spratu uredne zgrade sa liftom, u srcu Grbavice, na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara. Ovaj stan pruža mogućnost lakog prilagođavanja potrebama stanovanja ili poslovanja. Klimatizovan je i poseduje terasu. Nalazi se u samom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.600 €, 45,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Blizina centra grada. Odličan uknjižen komforan dvosoban stan na Podbari. U ceni stana nameštaj koji je u stanu. Dvorišno orijentisan-mir tišina. Stan poseduje i ostavu u sklopu zgrade i zajedničku biciklanu za stanare. Odličnog rasporeda; kuhinja i trpezarija odvojena sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i komotan dvosoban stan na Novoj Detelinari. Komforan dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom, spavaćom sobom i kupatilom. Stan se prodaje kompletno namešten, bez trunke utroška u opremanju stana. Protočna topla voda. Nadomak svih atraktivnih lokacija, škola, vrtića, supermarketa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 123.600 €, 73,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan-dupleks 73 m2 koji se nalazi na odličnom mestu blizu Sajma . Idealna lokacija za stanovanje. Zgrada ima lift. Na donjem nivou stana se nalaze hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, kuhinja je odvojena šankom od trpezarije i dnevne sobe, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 41,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Savršen stan, na extra lepoj i atraktivnoj lokaciji. U samoj žiži dešavanja, sve što je potrebno za život je u krugu 50m. Prodaje se kompletno namešten, iznose samo lične stvari. Bez ulaganja. Odlična investicija. Raskošno lep za život. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Novosadskog sajma i TC Merkur. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i zatvorena terasa. Centralno gradsko grejanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep dvosoban stan, klasičnog rasporeda . Stan je veoma dobro očuvan a postavljena je i nova pvc stolarija. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, terasom, kupatila i predsoblja. Lep porodični stan ,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U starijoj zgradi ali odlično odžavanoj, prodaje se klasičan dvosoban stan. Iz hodnika u sve prostorije se ulazi. Izdvojena kuhinja sa spajizom. Na terasu se može izaći i iz kuhinje kao i iz dnevnog boravka. Grejanje je na gas, etažno sa novim aluminijumskim radijatorima. Sami regulišete....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.600 €, 38,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan, smešten na izuzetno traženoj lokaciji – Bulevar. Zgrada je novije gradnje, uredna i održavana, sa liftom. Stan je ulično orijentisan. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 123.600 €, 40,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan dvosoban stan u jednom od najekskluzivnijih kompleksa u Novom Sadu, u blizini Železničke stanice. Raspored je idealan a u sklopu ovog kompleksa imate sve što vam je neophodno za život, takođe, dobro je povezan sa ostatkom grada. U ceni je kuhinja, dok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 123.600 €, 45,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Dvosoban stan u neposrednoj bizini centra grada, Doma zdravlja, Bulevara kralja Petra I. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja, ostava, spavaća soba i kupatilo sa ležećom kadom. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Klasičan dvosoban renoviran stan na Detelinari.(struja, voda, PVC stolarija, Kupatilo) Stan se nalazi na I sparu,u zgradi od četiri sprata. U zgradi trenutno su radovi na ugradnju lifta, tako da se stepenicama ide samo od odmarališta do ulaza u stan. Raspored je klasičan sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.600 €, 54,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE ukupne površine 70m2. Stan je uknjižen na 54m2 a ukupno koristi oko 70m2. Miran kraj. Puno zelenila i parking prostora ispred stana. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Svi potrebni sadržaji su u blizini Škola, Vrtić, marketi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 123.600 €, 42,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija nekretnine, kod socijalnog, na 5 minuta od centra grada. Škola, prodavnica, sve je u neposrednoj blizini zgrade. Pogodan i za stanovanje i kao investicija. Raspored funkconalan, sobe komotne (spavaća 10m2), prelepa terasa na kojoj može da se boravi, pogled otvoren.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dovosoban stan na granici Grbavice i Limana. Stan se prodaje namešten, jako je svetao i ima pogled na Frušku goru. U neposrednoj blizini nekretnine se nalaze: Dom zdravlja, marketi, autobuska stajališta, apoteke Ovaj stan je odlilčna i za izdavanje a može se kupiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 123.600 €, 45,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 45m2. Stan se prodaje namešten. Odlična komunikacija sa svim delovima grada. Svi potrebni sadržaji u blizini stana. Postoji mogučnost kupovine garaže uz stan. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 123.600 €, 38,00 m2 cca 3250 €/m2