• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 klima - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 190000 eura 60 m2 klima - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 klima

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 klima" pronađeno 2 452 nekretnina - prosečna cena 2.082 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • centralno grejanje
    • prizemlje
    • luksuzan
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Senjak, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks u mirnom delu Senjaka, stan u kući sa zasebnim ulazom. Stan ma terasu. Režije su po potrošnji. Uslovi zakupa Obavezan depozit 1.200 € Useljiv od 1. 9. 2025. Nije dozvoljeno pušenje Nisu dozvoljeni kućni ljubimci Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje luksuzno opremljen stan na Bulevaru Oslobodjenja. Stan je jednoiposoban. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa na kojoj se nalazi ves masina ;jedinstveno lep pogled na Frusku Goru, zelenilo ispred zgrade i decije igraliste sa teretanom . Zgrada je uvucena sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 127.310 €, 60,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan lokal u centru grada. Lokal se nalazi u Železničkoj ulici u prizemlju na samo nekoliko metara udaljenim od ulaza u zgradu. U katastru je uknjižen na 29m2 i 31 m2 a uživo su spojeni u jedan. Trenutno je u radu salon venčanica, ali kako je jedan deo lokala....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Subotici na Prozivci,60 m2,6. sprat,zgrada ima 12 spratova,2 lifta u zgradi i ostava za bicikle.Stan je uknjizen,renoviran sa CG,podovi laminat i pločice,kupatilo renovirano,PVC Stolarija,klima,terasa.Odmah useljiv.Stan ima dve sobe,hodnik,kupatilo,kuhinju sa trpezarijom.Cena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan i svetao stan na odličnoj lokaciji, u srcu grada. Idealno za samce, parove ili mlađe porodice. Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom. Terasa sa prelepim pogledom. Spavaca soba sa francuskim ležajem i plakarom. Potpuno namešten i opremljen (kuhinjski aparati,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Nov, kompletno i moderno opremljen trosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u blizini škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 112.460 €, 60,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u mirnom naselju Lipov Gaj. Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, smešten u uređenom i mirnom delu Lipovog Gaja. Stan se nalazi u zgradi sa sigurnosnim ulaznim vratima i poseduje sve što je potrebno za udoban život bez većih dodatnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iza Poštanske štedionice, izuzetno pozicioniran i stilski namešten stan. Dvosoban, svetao, funkcionalan stan, potpuno sređen i opremljen belom tehnikom i visoko kvalitetnim nameštajem. Orijentisan ka dvorištu. Iako u samom centru grada, u veoma tihom okruženju. Prostorije: prostran....

 
 
 
  Stan, BANJA, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za IZDAVANJE je svetao i funkcionalan trosoban stan od 60 m² u popularnom rezidencijalnom kompleksu Sunnyville. Nalazi se na 4. spratu kvalitetno građene zgrade sa liftom i obezbeđenjem. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, lux opremljen, trosoban stan 60m2 u Gagarinovoj ulici, blizu stanice i Bulevara, 1. sprat, lift u zgradi. Stan je odmah useljiv, ima terasa, klima, ktv+internet. Cena 500eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, za najam, stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, na Zvezdari, kod Liona Na 15 minuta od Vukovog spomenika, blizu Bulevara, ulice Vojislava Ilića, blizu Beo shoping centra, Cvetkove pijace itd. Odlično povezan sa svim delovima grada putem više linija gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ATRAKTIVNA LOKACIJA zgrada " PETICA"! Cena: 800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija:Novi Beograd, Blok 63 Površina: 60m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje, - spavaće sobe, - kupatila i - terase. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj poziciji,zgrada uvučena i zaštićena od direktne buke s Bulevara.Ispred je dečje igralište,dosta zelenila .Stan ima jedinstven pogled.Odvojen toalet od kupatila,zastakljenu terasu sa veš mašinom.Stan je kompletno renoviran ,opremljen modernom tehnikom.Kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 38.400 €, 60,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - blizina Futoške pijace i glavne autobuske stanice. Ovaj veoma svetao i lep dvoiposoban stan čine dnevni boravak, kompletno opremljena kuhinja, dve spavaće sobe, garderober, kupatilo sa tuš kabinom i dve lepe terase. Ulično orijentisan. I sprat u dobro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122180, V/V, dupleks, klima, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Na prodaju duplex, Patrisa Lumumbe – 60m² (30+30) Na odličnoj lokaciji, u ulici Patrisa Lumumbe, prodaje se funkcionalan duplex od 60m². Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan stan u novom kompleksu na Avijatičarskom naselju,Rumenačka ulica. Izdaje se sa potpuno opremljenom kuhinjom. Poseduje dnevnu sobu,dve spavaće,kupatilo i terasu. Grejanje na gas po potrošnji i plaća se samo u grejnoj sezoni. Potreban depozit+polovina mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u odličnoj zgradi. Renoviran pre desetak godina i nakon toga fantastično održavan. Komforna trpezarija sa kuhinjom, dve terase, dnevni boravak i velika spavaća soba. Dvostrano orjentisan, mnogo svetao stan. Miran kraj, okolo dosta zelenila, blizina vrtića. U okolini zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo fenomenalan stan s garažom 65m2, trosoban s terasom. Opremljen, kuhinja, trpezarija sa dnevnom sobom, dečija soba, spavaća soba, kupatilo, centralno grejanje, klima. Na prvom spratu je, Useljiv odmah.Mesečne komunalije su oko 100-120e.Cena 650e.Pozovite 069788803. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan od 60 m², na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, u blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija pruža odlične veze sa svim delovima Beograda, dok sama zgrada i okruženje garantuju mir i udobnost. Stan je dvostrano orijentisan i funkcionalno raspoređen,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

60m2, dvorište 5 ara, telefon, klima, parking. Uknjižena Kuća u mirnoj ulici, iza Saobraćajnog fakulteta, idealna za studente. Poseduje 5 ari privatnog dvorišta. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, antre, kupatilo. Urađena izolacija. Kontakt 063/817-3876 Broj u registru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE SE ODMAH USELJIV STAN SA DVE SPAVACE SOBE. DVORISNO ORJENTISAN. NOVIJA ZGRADA. DEPOZIT U VISINI KIRIJE, AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 2.5 stan u ulici Stjepana Filipovića, Savski Venac. Stan je okružen drvećem, parkovima..predivno okruženje za miran i obezbeđen život. Renoviran je i odmah useljiv. Parking se vrlo lako pronalazi oko zgrade. Blizina železničke stanice, autobuska stajališta za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Centar grada, 60m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je prostran, svetao i funkcionalan, idealan za one koji žele udoban dom u samom srcu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 57.000 €, 60,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan stan u BW Vista,18.sprat,useljiv odmah.Cena je sa garažnim mestom. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje prelep, osunčan stan na savršenoj mikrolokaciji NBG-a! Stan se nalazi kod Arene, u čuvenim "televizorkama", osunčan potpuno opremljen i namešten za udoban život i lokacijski savršen mikro i makro konfiguracije. Sastoji se iz open space....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten,komforan,svetao stan sa terasom u Kneza Miloša bliže Višegradskoj ulici. Funkcionalni raspored prostora obuhvata dve prostrane sobe, kupatilo, toalet, praktičnu ostavu i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje.Na raspolaganju su dve klima jedinice,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad - ukupne površine 60m2 - 3 odvojene prostrane kancelarije sa portalima preko celog zida, mala kuhinja i toalet - svaka prostorija ima svoj klimatizer - idealno za tihe delatnosti (kozmetički salon,masaže, kancelarije) Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 115.732 €, 59,35 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u novogradnji u Leštanima, na atraktivnoj lokaciji koja pruža idealan balans između mirnog porodičnog života i brze povezanosti sa gradom. Stan se nalazi u modernoj zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje, sa pažljivo biranim materijalima i savremenim arhitektonskim rešenjima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 160.210 €, 59,27 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura i kvadratura – idealno za život ili investiciju. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za sve koji traže prodaja stanova Beograd na....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 90.000 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

Jedinstvena prilika. U prilici smo ponuditi odličan dvosoban stan površine 61 m2 koji se nalazi u Prijepolja u stambenoj zgradi Blok Stadion ulica Veljka Vlahovića , prvi sprat, sa pogledom na Mileševku. Kupovinom stana dobijate ugradnu kuhinju koja je povezana sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 54 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 168.190 €, 61,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 61.16m2(lođa), EG, podno grejanje, inverter klima, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Više od 30 godina iskustva u gradnji stambenih objekata. Gradnja po savremenim standardima, visok kvalitet materijala i opreme. Termoizolacija(kamena....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 115.500 € na 128.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 128.500 €, 61,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 84.500 €
28.11.2024 - 85.500 €
16.01.2025 - 87.500 €
25.02.2025 - 94.500 €
12.08.2025 - 99.500 €
16.10.2025 - 115.500 €
10.03.2026 - 128.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA VREDI VIDETI - PRELEP STAN I LOKACIJA - PANTELEJ UL. GORNJOMATEJEVAČKA, NOV malo korišćen JAKO LEP DVOIPOSOBAN STAN, FUNKCIONALAN, SUNČAN, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, ODLIČAN RASPORED, ZGRADA VRHUNSKOG KVALITETA, STAN POSEDUJE 2 LEPE SPAVAĆE SOBE, TERASA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 157.600 €, 61,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41770, 061 234 30 11 Stefanela, Stan u mirnom delu grada. Zgrada je novije gradnje. stan je svetao i prozračan. Nisu potrebna nikakva ulaganja. Prodaje se sa namestajem koji je radjen po meri,a u kuhinji ostaju ugradni elektricni uredaji kao i klima. Uz stan se prodaje i ostava koja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 112.100 €, 59,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 59 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugozapadno. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.530 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 148.200 €, 61,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan 61m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Trosoban Kvadratura: 61m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju izuzetno lepo uređen dvoiposoban stan na Telepu, površine 59 m², na 2. spratu moderne urbane vile. Stan se prodaje kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje ili izdavanje. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 127.700 €, 59,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvioposoban duplex na Extra lokaciji. Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2023.,

www.heroldo.com

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 105.390 €, 59,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u neposrednoj blizini Njegos skole i benetona. Stan od 58,55 m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, degazman sa dve spavace sobe i kupatilom. Veličina i Tipovi Stanova  Veličina stanova: 36 m² do 115 m²  Struktura stanova: Od 1,5-sobnog do....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 83.580 € na 86.565 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 86.565 €, 59,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.595 €
20.03.2026 - 83.580 €
24.04.2026 - 86.565 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31,6m² do 67,4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 558)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>