• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 klima - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 190000 eura 60 m2 klima - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 klima

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 klima" pronađeno 2 451 nekretnina - prosečna cena 2.081 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • 1.sprat
    • podrum
    • namešten
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Vojvode Stepe, renoviran, svetao, uknj .. / ul.Vojvode Stepe kod VERA, starija zgrada, uredan ulaz, interfon, video nadzor, dvostran, svetao, funkcionalan stan, renoviran, pvc stolarija, roletne, nova unutrašnja stolarija, hrast parket, nove elektro i vodovodne instalacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 128.750 €, 61,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodični stan u mirnom delu Novog Naselja - Šarengradu. Stan je u dve etaže, na donjoj se nalazi veoma prostran dnevni boravak na izlaskom na terasu, kuhinja koja ima prirodnu ventilaciju, i kupatilo sa ležećom kadom. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe i garderober.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo BULEVAR PATRIJARH PAVLA - LOKAL ULIČNI 59 m2 , izlog, pogodan za razne delatnosti, gas, ODMAH USELJIV CENA mesečno 700 Evra + 700 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA – ULIČNI LOKAL 59 m2 - 700 Evra IZ 48127....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje, stolarija je drvena, na podu je laminat, a ima i visoke plafone koji su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 159.000 €, 59,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 59m² na Bulevaru oslobođenja, u dobro očuvanoj zgradi starije gradnje, koja je kvalitetno urađena i pruža dugotrajan komfor. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje, terase i ostave, što ga čini savršenim za udoban porodičan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.220 €, 59,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe, u kojoj je kuhinjska niša, 2 spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. U zajedničkom dvorištu je i manja kuća, sa posebnim ulazom i strujomerom. Dvorište je ograđeno, u njemu je i ostava-šupa,dvoirište ima sopstvenu kapiju. Kuće nisu uknjižene. Deo jedne je uknižen-24m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 159.700 €, 59,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 43.000 €, 61,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju u Milatovcu, u blizini manastira Grnčarice i sale Balkan, kuća prizemlje i potkrovlje, površine 61 m2, na placu površine 1087 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja, na placu je i pomoćni objekat, i zasađeno je voće. Pogodno za svakodnevni život, za odmor, može se koristiti....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 61.000 €, 59,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE U CENTRU 3 SPRAT NAMESTEN TELEFON 0601977587 Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 83.526 €, 61,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s396 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma. Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.900 €, 59,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, odmah useljiv porodični stan. Nalazi se u neposrednoj blizini Sajma, mnoštva prodavnica,autobuskog prevoza pa je povezanost sa svim delovima grada izuzetna. U dvorištu zgrade se nalazi park za odmor i uživanje, kao i parking mesta za stanare. šifra 551525, b130 telefon 064/822-2153....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.770 €, 59,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 42.700 €, 61,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo konforan dvoiposoban stan površine 61m2 koji se nalazi na Zvezdari kod ulice Gospodara Vučića. Stan se nalazi na 3. spratu nove zgrade od 7 spratova. Sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, terase, kupatila i toaleta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 150.570 €, 59,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu. U blizini izgradnje se nalaze restorani, škola, zelene površine, dom zdravlja Sam investitor je pouzdan i ima dugu istoriju. Poznat kvalitet gradnje i opreme. Rok izgradnje je novembar 2024. godine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 182.310 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep dvoiposovan stan na jednoj od najlepsih lokacija u Novom Sadu u Kraljevom parku. Stan je odlicnog rasporeda, sa dosta svetla, poseduje dve spavace sobe, toalet, kupatilo, kao i lepu i prostranu terasu. Stan se nalazi u veoma mirnom kraju, bez buke od saobracaja i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.110 €, 59,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,39 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.000 €, 59,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi prodaje se odličan dupleks na Novoj Detalinari odmah useljiv bez ulaganja sa pripadajućim parking mesto u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite: 0668442288 Vaše Gold nekretnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

LIMAN 3, 59m2, TROSOBAN Prodaje se komforan, svetao, kompletno renoviran stan. U stanu su menjane sve instalacije. Stan je površine 59m2 + 11m2 koji čine dve terase i ne ulaze u kvadraturu stana. Pozicioniran je na drugom spratu u zgradi sa liftom. Odličnog je rasporeda prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 153.700 €, 59,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Stan je po strukturi trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na veliku terasu, kuhinje uradjene po meri od kvalitetnog medijapana i Bosh bele tehnike, trpezarije, dve spavaće sobe (jedna spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 33.550 €, 61,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Telepu! 2. Sprat - Ulično orjentisan i Grejanje gas. Klima,sudomasina, kombinovana susenje pranje veša! Nije pet frendly. Cena je 550€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više informacija kontaktirati....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.470 €, 59,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam vestitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.900 €, 61,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na odličnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite! Kontakt 064/120-41-93 ID: 520501 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 127.000 €, 61,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, površine 61 m2 i 98 m2 i pomoćni objekat 24 m2, naselje Aerodrom, na placu površine 1054 m2. Strukturu novije kuće čine prizemlje koje je sređeno i na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnim boravkom i spavaća soba. Pored stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novijoj zgradi u ulici Vojvode Blažete, u kvalitetnoj novogradnji, odmah useljiv. Stan se nalazi na visokom prizemlju, površine 61 m² (uknjižen na 51 m²), i zbog svoje pozicije i strukture idealan je kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor – ordinacije, salone,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.000 €, 61,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Paliluli, u blizini pijace, vrtića, pošte, osnovne škole i supermarketa. Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je površine 61m2 nalazi se na 6. spratu u novijoj stambenoj zgradi od 7 spratova, sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 33.550 €, 61,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122309, V/V, lift, terasa(2), stambena zgrada. Stan je na 5 spratu/ptk, u zgradi starije gradnje, uredan ulaz,lift do 4 sprata. Prostran dnevni boravak sa kuhinjom (kompletno opremljena), trpezarijom i izlazom na terasu. Spavaća soba oko 20m2 iz koje se izlazi na drugu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.564 €, 59,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosobann stan u izgradnji na Telepu sa rokom završetka do kraja 2025 godine.U pitanju je proveren investitor koji posluje više od dve decenije i ima završenih više desetina projekata.Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.470 €, 59,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 59m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini glavnih saobraćajnica. Odlično je povezan sa Gradom. Moderan koncept stanovanja. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Korišćeni najsavremeniji i najkvalitetniji materijali. Svi ostali....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 180.000 €, 59,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal površine 59 m2. Nalazi se u Kragujevcu u najužem centru grada u Glavnoj ulici. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 61,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Podgoričkoj ulici, iza NIS-ove zgrade. Blizina Promenade, Merkatora, Limanske pijace, fakulteta, centra kao i svega potrebnog za život. Stan se izdaje kompletno namešten. Useljiv od oktobra. Za više informacija pozvati. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 120.000 €, 59,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani kupci, Optimist nekretnine Vam nude na atraktivnoj lokaciji Fruške gore, u samom centru Vrdnika, 100m od hotela "Termal" i "Premier Aqua", razlog za kupovinu stana-apartmana ili fantastičnu investiciju, na samo 26km od Novog Sada i 77km od Beograda. Stanovi-apartmani su....

 
 
 
  Stan, ŠID, 70.000 €, 59,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux dvosoban stan 59m2 na top lokaciji Karadjordjeva Šid. Stan se nalazi na drugom spratu od dva sprata bez kifta. Zgrada ima dvorište i parking u dvorištu. Idealna prilika za investiciju kao stan na dan da se izdaje. Stan je kompletno izrenoviran i instalacija struje je nova. U stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 188.500 €, 61,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan renoviran dvosoban stan na Limanu 1. U ceni stana nameštaj.Uknjižen 1/1 .Pozovite.064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.500 €, 59,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117010, IV/IV, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 59,28 m2 na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Ulaz: predsoblje 4,84 m2. Nekoliko stepenika (parket) do ulaska u stan. 2 spavace sobe. Podovi: zvucna i toplotna i hidroizolacija uradjeni. Parket: uvoz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100509. Novi Sad. Centar – Banovina/Izvšno veće. Ulica Miroslava Antića. Preizemlje. 59M2. Idealno za poslovni prostor/tiha delatnost/. Lako za objasniti lokaciju, blizina svih neophodnih sadržaja. Odvojena kuhinja. Sobe dimenzija 4.5*3.6m i 4*3.2m.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 169.640 €, 61,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na lokaciji Salajka. Pravi porodični, sa dve spavaće sobe, dnevnom i dve terase. Za više informacija, pozovite ,šifra 478091,b130 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.400 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

IZUZETAN STAN U NOVOGRADNJI! Cena: 111400€ plus PDV Kontakt: +381668091211 Lokacija: Zvezdara, Mirijevo Površina: 61,27m2 Struktura: nov dvosoban stan u čiju strukturu ulaze: - ulazni hodnik - kupatilo, - dnevna soba, - trpezarija, - kuhinja, - spavaća soba, - terasa. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 106.800 €, 61,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trazite konfor i mir? Ovo je prava nekretnina za vas! U ulici koja je siroka, a ne prometna, u blizini novosadskog puta, prevoza. Sve sto je potrebno za jednu porodicu. Moguca kupovina putem stambenog kredita! Informacije na broj 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.500 €, 59,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi Izgradnja Telep Prodajemo trosoban stan na prvom spratu. Završetak gradnje decembar 2025. U neposrednoj blizini nasipa, Lidla.. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 175.537 €, 61,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana 61m u izgradnji u Novom Sadu na Detelinari. Ovaj novi moderani stambeni objekat biće smešten u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici, na samom početku Detelinare. Lokacija koja savršeno kombinuje tišinu i privatnost sa blizinom svih važnih....