• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 klima - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • do 190000 eura 60 m2 klima - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 klima

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 klima" pronađeno 2 447 nekretnina - prosečna cena 2.084 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, VRDNIK, 97.000 €, 62,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jako prijatan, lep, prostran, renoviran stan. Na odlicnoj lokaciji u centru Vrdnika. Pred zgradom su prodavnice, u blizini autobuska stanica, kafici, restorani, manastir Ravanica, park, malo setnje do bazena. Stan je jako svetao dobra gradnja, ovog leta skoro da nismo ni palili klimu.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 200.690 €, 58,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.0, 57,34m2, terasa, III/3, grejanje: podno na struju, inverter klima, dva mokra čvora. Stan u izgradnji, kompletna dokumentacija: građevinska dozvola, prijava radova. Planirani rok završetka: 01.06.2026.godine. Kvalitet gradnje: aluminijumska stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 175.000 €, 58,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129563, II/II, terasa(2), uknjižen, parking. Odličan svetao, trostran, kompletno kvalitetno renoviran i odmah useljiv stan. Iznad stana je tavan gde su izvedene instalacije. Inverter klima. Uz stan idu garaža od cca 18m i parking, uračunati u cenu. Mirna ulica. U blizini....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 132.000 €, 62,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani kupci, Optimist nekretnine Vam nude na atraktivnoj lokaciji Fruške gore, u samom centru Vrdnika, 100m od hotela "Termal" i "Premier Aqua", razlog za kupovinu stana-apartmana ili fantastičnu investiciju, na samo 26km od Novog Sada i 77km od Beograda. Stanovi-apartmani su....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 154.500 €, 58,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan i svetao trosoban stan u Petrovaradinu. Poseduje komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i dve terase. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina, a u neposrednoj blizini prodavnica, vrtića, javnog prevoza Idealno rešenje....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 90.000 €, 58,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kontaktirajte nas: 064/803-33-23 021/230-00-31 art.nsgroup@gmail.com www.art-nekretnine.rs Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.001 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik1/1, Stan je komforan u izvornome stanju odrzavan. Buduci vlasnik ima priliku preuredjenja po sopstvenoj potrebi. Okolo zgrade puno zelenila,parkinga,železnička i autobuska stanica, posta,zelena pijaca i više prodavnica . Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 139.200 €, 58,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 58m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa trpezarijom Kuhinje 2 spavace sobe Kupatila Terase 11m² Mogucnost kupovine parking ili garaznog mesta.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 184.000 €, 58,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1093719 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji po smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Svaka lamela će imati svoj bazen.Stanovi su opremljeni u skladu sa najnovijim standardima savremene gradnje. Potpunu sigurnost pružaju....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 113.900 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119929, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, ostava. Na prodaju kuca u jednoj od najlepsih i najtrazenijih lokacija u Beogradu - Slavujev venac. Idealno mesto za miran zivot uz neposrednu blizinu svih vaznih sadrzaja. Nekoliko minuta hoda do Bulevara kralja Aleksandra,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 86.800 €, 62,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 37-70m2. Na desetak minuta hoda od centra u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 47m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 156.600 €, 58,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131325, II/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa završnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pružiće kupcima najbolji komfor i uslove za svakodnevni život. Odlična izolacija zgrade, klima blok "Zorka" + stiropor "Austroterm"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.500 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu nekretninu u srcu Novog Naselje, stan se sastoji od dve prostrane spavaće sobe, kupatilo, wc, vešeraj, dnevni boravak sa trpezarijom. Stan gleda na dvorište, planirano je krajem maja da bude useljeno. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 120.000 €, 62,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Despota Stefana ugao sa Dz. Vasingtona u strogom centru kod Skadarlije Vrsta: Prodajem Stan-Apartman Područje: Stari Grad Lokacija: Skadarlija Adresa: Beograd, Despota Stefana Cena: €120.000 Godina Gradnje: 2011. Spavaćih Soba: 2 Kupatila: 1 Stambena Površina: 62 m2 Klima Uređaj Opis:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 58,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 151.890 €, 62,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Vidikovca u ulici Sretena Mladenovića Mike prodaje se funkcionalan i odlično očuvan troiposoban stan od 62m2 na drugom spratu – bez većih ulaganja, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Dodatnu vrednost pruža terasa od oko 4m2 koja nije uračunata u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-562 (od ukupno 562)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>