• GoHome Professional
do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji

  • Za upit "do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji" pronađeno 1 419 nekretnina - prosečna cena 1.571 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, Kopaonik, 61.485 €, 27,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89951, I/IV, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi fantastican studio apartman,u zgradi vrhunskog kvaliteta na samo 30m od gondole. Imamo cast da predstavimo prodaju nekretnina od investitora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.600 €, 27,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana na lepoj lokaciji na Adicama. Poseduje:dnevnu sobu sa kuhinjom,odvojenu spavaću sobu,kupatilo i parking ispred zgrade. Prodaje se komplet namešten sa novim stvarima. Uknjižen. Prodaja isključivo za keš. Za više informacija pozovite. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131778, V/XIII, klima, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne povrsine je 27 m2, korisne 19 m2. Ima odvojenu spavacu sobu. Parket odrzavan kao i celi stan. 5 sprat - zgrada nema lift. Preko puta Sajma. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjižen, podrum, ostava. SAJAM - ŠARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne površine je 27 m2, korisne 19 m2. Ima odvojenu spavaću sobu. Parket odrzavan kao i celi stan. 5 sprat - zgrada nema lift. Ima biciklanu u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 47.380 €, 27,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

-Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan, u mirnom delu grada, uknjižen 1/1. Stan u prirodi ima 34,9 m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.650 €, 27,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007416.Prodaje se garsonjera od 27 m2 u prizemlju zgrade u izgradnji na Adicama, od kvalitetnog investitora. Stan će biti uknjižen kao garaža. Rok izgradnje je Jun 2026. Savršen izbor za porodični život ili investiranje, miran kraj Adica.- Uredna dokumentacija-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.500 €, 27,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalna i svetla garsonjera površine 27m², smeštena u mirnom i prijatnom delu Adica u Novom Sadu. Stan se nalazi u prizemlju novije zgrade i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investicija. Prostor je pažljivo organizovan i maksimalno iskorišćen, a....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 62.500 €, 27,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA PREPORUKA GARANCIJA CENA 62.500 evra, ODLIČNA PRELEPA LOKACIJA NASELJE DURLAN UL.ŽARKA ZRENJANINA U SAMOJ BLIZINI DURLANSKE PIJACE, ŠKOLE I NASELJA BEVERLI HILS KAO I DIS-a, PRODAJEM IZUZETA NOV malo korišćen LEP JEDNOSOBAN STAN, VRHUNSKI KVALITET GRADNJE,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 38.950 €, 27,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera u novogradnji. Stan uknjižen na vlasnika 1/1. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.680 €, 27,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan jednosoban stan, lepo održavan, u zgradi od crvene fasadne cigle. Kuhinja je potpuno fizički odvojena, sa prozorom. Stan je dvorišno orijentisan ka prelepom dvorištu. Uknjižen je 1/1. Za ulazak u stan ili dodatne informacije pozovite naše agente prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u TC Gorča. Lokal je površine 27m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se iz jedne veće prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje raznih delatnosti. Cg je isključeno,ali može se ponovo priključiti. Uknjižen,čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 64.890 €, 27,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen na 27 m2 (u prirodi 35m2) manji jednoiposoban stan.Prazan i odmah useljiv.Pogodan za život a isto tako i dobra investicija za rentiranje.Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003020 .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 27,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Zlatiboru iza Hotela Mona, kod Tria i Pepco, par min pesaka do centra. Uknjizen 1/1. Podno ima preko 30m2, uknjizen na 27. Komplet opremljen. Atraktivna lokacija za izdavanje. Zgrada ima parking. Moguća zamena za Novi Sad. Vlasnik Lift.

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 57.700 €, 28,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u samom centru grada u blizini Riblje pijace. Ulicni sa portalom,28m2 uknjizen,sanitrni cvor,grejanje centralno. lokal trenutno u zakupu. za vise informacija pozovite 0603088993 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.170 €, 28,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan uknjižen stan na Adicama. Stan je izuzetnog kvaliteta. Grejanje je na toplotne pumpe, troškovi su izuzetno niski. Slobodnog parking mesta ima uvek ispred zgrade. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećno sa kupovinom! .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.100 €, 28,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Top jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, veoma mobilan kraj. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Odličan pogled ka Fruškoj Gori, komforan i bez ulaganja. Blizu se takodje nalaze marketi, menjačnica, škola, autobuske linije, svega 15 minuta od centra. Nekretnina vredna pažnje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 52.530 €, 28,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastičan, kompletno renoviran jednosoban stan na mirnoj lokaciji, punoj zelenila. Nekretnina renovirana pre dve godine i prodaje se kompletno nameštena, poseduje prelepu terasu koja nije ušla u uknjiženu kvadraturu. Uknjižen 1/1. Naša preporuka! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Satelit, 51.500 €, 28,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen ulični lokal na Satelitu. Lokal je jednosoban površine 28m2, postoji mokri čvor u sklopu lokala. Šifra nekretnine 8000030 (Aleksandar Petrović, tel.: 021/382-68-30, 063/77-76-233, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br, posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com) .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 51.500 €, 28,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na Novom Naselju - Šarengrad. Lokal je uknjižen 1/1 na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Pogodan za različite delatnosti. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Renoviran, uknjižen, odmah useljiv stan. Agencijska oznaka stana 1102378. Adice. Uknjižena garsonjera površine 28m2, bez ulaganja. Kontakt 064/823-6 6-05 ... Prikaži broj , 427-088 Garsonjera, Novi Sad - Adice | Prodaja · 28m² · 50.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se ekstra sredjena garsonjera 28m2 + 5m2 zatvorena terasa. Uknjizena kao stan 1/1. Parking ispred zgrade. Moguca je kupovina na kredit. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se ekstra sređena garsonjera 28m2 + 5m2 zatvorena terasa. Uknjižena kao stan 1/1. Parking ispred zgrade. Moguća je kupovina na kredit. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Otvoren za ponude, sa ili bez posrednika! Prodajem uknjižen stan (garsonjeru) u širem centru Novog Sada (socijalno), 28m2 (27,79), suteren, delimično opremljen - vidi slike, na bukvalno 1000 koraka od Miletićevog spomenika (gradsko jezgro). Pogodno za učenike, studente, kancelariju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 61.800 €, 28,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran lokal na odličnoj lokaciji! Promenjene sanitarije, pločice i postavljen nov laminat. Uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite. 021/230-00-31 064/803-33-23 art.nsgroup@gmail.com .

 
 
 
  Stan, MIONICA, 46.000 €, 28,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan- apartman u Banji Vrujci, u neposrednoj blizini Hotela Terme Vrujci i akva parka. Istočno orjentisan- jutarnje sunce i tokom celog dana od podneva hladovina na terasi sa lepim pogledom. Bez ulaganja, odmah useljiv ili za izdavanje. Stan se prodaje sa nameštajem. Odlična investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.320 €, 28,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101230 Prodaje se jednoiposoban stan, 28m2, na Adicama. Nalazi se u zgradi staroj svega par godina, grejanje je podno, na toplotne pumpe što znači veoma niski troškovi života ( oko 2000din tokom sezone). Prodaje se namešten, ispred zgrade nalazi se parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.320 €, 28,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna prilika, Adice, jednoiposoban, 28m2, podno grejanje na toplotne pumpe! +++ Agencijska oznaka 1064382 Prodaje se jednoiposoban stan, 28m2, na Adicama. Nalazi se u zgradi staroj svega par godina, grejanje je podno, na toplotne pumpe što znači veoma niski troškovi života ( oko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.320 €, 28,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan (uknjizen kao garaza) na Adicama. Stan se nalazi na prizemlju i veoma je funkcionalan zbog svoje strukture. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, hodnika koji vodi do spavaće sobe i kupatila. Može biti odlična investicija kako za život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.100 €, 28,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.PRIZEMLJE. Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 47.000 € na 42.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 42.000 €, 28,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 47.000 €
10.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen apartman, modernog enterijera, površine 28 m², koji se nalazi na Kopaoniku, u Vikend naselju u kompleksu Milmari resort. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Apartman je opremljen sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.450 €, 28,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

41860, 069 11 66 901 Tijana, Odličan, uknjižen, jednosoban stan, u mirnom delu Novog Naselja, koji je sa ostatkom grada povezan gradskim prevozom. Zgrada je novija, održavana, sa zelenilom u okolini i parking prostorom. Stan je useljiv, bez bilo kakvih ulaganja. Soba je prostrana....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 63.500 €, 28,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, u prizemlju. Apartman ima pogled prema planinama Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se sa novim nekorišcenim nameštajem, tehnikom i posudjem.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 63.500 €, 28,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.840 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja - Bulevar srpskih ratnika 1.0, mereno 30m2, a uknjižen na 28m2 (terasa), 1/4, EG, lift, interfon, parking Luksuzan apartman u sklopu apart hotela, lociran na najlepšem mestu Vrnjačke banje, na vrhu šetališta preko puta olimpijskog bazena, u blizini borove šume i lekovitog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep jednosoban stan, koji može lako biti 1,5, tako je bilo i predividjeno u izgradnji. Veoma svetao stan dvorišno orjentisan, gde je i zajednički parking koji je ogroman i uvek ima mesta za parkiranje. Stan je kompletno opremljen sa stvarima i belom tehnikom, tako se i prodaje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal Mokranjceva kod okretnice. Lokal je u prizemlju zgrade, novogradnja, povrsine 28m2, Lokal je celina koja moze da se odvoji i na dve jedinice, grejanje je na struju. Lokal je izdat tako da buduci kupac moze da nastavi sa rentiranjem ili privede prostor svojoj nameni. Cena 35000....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 64.890 €, 28,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan lokal na Novoj Detelinari,uknjižen 1/1 na vlasnika. Lokal je pogodan za razne delatnosti. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 545792 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan lokal na Novoj Detelinari,uknjižen 1/1 na vlasnika. Lokal je pogodan za razne delatnosti. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Poslovni prostor, SVRLJIG, 25.200 €, 28,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan lokal poslovni prostor, u centru Svrljiga, unutar Tržnog centra, pogodan za razne delatnosti, trgovinsku, administrativnu, zdravstveno uslužnu, magacin. Uknjižene površine 28 m2, sa velikim staklenim portalima. Pored lokala, u prizemlju, nalazi se zajednički toalet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.920 €, 28,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen jednosoban useljiv stan. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1- bez tereta tako da je moguća kupovina putem stambenog kredita. Gejanje na gas. Odlična lokacija kako za život tako i za izdavanje. U blizini gradskog prevoza, marketa, Biga. Po isplati odmah useljiv. Naša preporuka.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 412)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>