• GoHome Professional
do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji

  • Za upit "do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji" pronađeno 1 419 nekretnina - prosečna cena 1.571 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • kablovska
    • 2.sprat
    • 4.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRALJEVO, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća površine 13 m2 u osnovi, pomoćni objekat u osnovi površine 11 m2, na placu ukupne površine 2429 m2. Plac čine tri katastarske parcele, koje čine celinu, a ograđen je betonskom ogradom. Objekti su renovirani, kuća je odmah useljiva, sređeno kupatilo i kuhinja, kao i....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 49.500 €, 24,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman u Brzeću u luksuznom kompleksu na samo 300 metara od gondole na glavnom putu prema hotelu Junior. Apartman je površine 24 m2, nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Etažno grejanje u apartmanu sa električnim kotlom i aplikacijom za upravljanjem preko telefona.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara. Izdvajamo iz ponude nov, višenamenski, ulični lokal koji se nalazi na odličnoj lokaciji za poslovanje. U neposrednoj blizini Centra grada. Ovaj lokal čini jedna prostorija, galerija, toalet. Aluminijumska stolarija. Grejanje se plaća po utrošku. Lokal je trenutno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 61.800 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji u ulici koja izlazi na Bulevar Oslobodjenja i centar. Lokal se nalazi u pasažu zgrade koja je obezbedjenja video nadzorom, ima interfon. Pogodan za kozmetičke, krojačke svrhe, a i ostale delatnosti.Izuzetno niski mesečni raćuni, grejanje je na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman u Brzeću, odlična lokacija, 100 metara od gondole koja vodi do vrha Kopaonika. Super investicija za one koji žele da se bave izdavanjem. Apartman se nalazi u prizemlju, površine 24m2 plus hodnik koji ne ulazi u kvadraturu, gde se izlazi u dvorište zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053661, SATELIT, JEDNOSOBAN STAN, 24M2 <span style="font-size:12.0pt; line-height:107%;font-family:" arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:="" bold"=""> <span style="font-size:12.0pt;line-height:107%; font-family:" arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">U....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Podbara, Novi Sad - 24m2, uknjižen 1/! - nova zgrada - niski računi - idealno kao investicija, pogodno za manje kancelarije, frizerski salon. - trenutno je zakupac u prostoru, 300eur mesečni zakup Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 19.000 €, 24,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelepa vikendica , smeštena u mirnom i zelenom delu Donjeg Matejevca, opština Pantalej, udaljena od asfaltnog puta oko 600m. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode i života van buke. Vikendica je površine 24m2 na placu 597m2 i sastoji se od dve sobe. Vikendica je u izgradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 59.740 €, 25,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlično opremljena garsonjera na Novoj Detelinari, gleda na bulevar Evrope. Idealna ponuda za život i izdavanje, okružen zelenilom i parkovima. Zgrada odlična, održavana, uz stan parking mesto u dvorištu zgrade. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Sjajna investicija. PREPORUKA. .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 58.300 €, 25,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054605. PETROVARADIN, STARI MAJUR, GARSONJERA, 25.35 m2. ISKORISTITE PRILIKU U PRETPRODAJI! Predstavljamo vam garsonjeru veličine 25.35 m2, pozicioniranu u prizemlju zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja, na odličnoj lokaciji. Grejanje na toplotne pumpe, što....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 25,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman u novom delu Milmari Resorta na Kopaoniku. Studio apartman površine 25m² nalazi se na prvom spratu N bloka, potpuno je uknjižen i spreman za izdavanje. Prodaja se vrši direktno od vlasnika, bez posrednika . Apartman je moderno opremljen i prodaje se namešten, sa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 56.000 €, 25,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Reg. broj posrednika: 1850 🏞️ Na prodaju apartman na Zlatiboru – Naselje Breza | 25 m² 📍 Lokacija: Naselje Breza, Zlatibor 📐 Površina: 25 m² 🛋️ Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa 🏷️ Status: Uknjižen 1/1 🔥 Grejanje: Etažno na....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 25,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARANTOVANI PRIHOD! Lux Apartman 25m2 u Zonedu Spa 4* na Kopaoniku ispod staze Sunčana dolina, kompletno lux opremljen, sopstveni kotao na struju, wi-fi, kablovska, telefon povezan sa recepcijom, posteljina, peskiri, sef, bazen, skijasnica! Apartman povezan toplom vezom sa Spa centrom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 53.560 €, 25,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lični lokal, višenamenski. U radu. Uknjižen. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 50.470 €, 25,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja lokala u Novom Sadu, u samom centru grada – Pariski magazin. U ponudi je poslovni prostor površine 25m², smešten na prvom spratu jedne od najtraženijih lokacija za poslovanje. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za sopstveni biznis, tako i kao investicija za izdavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjižen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pešačkoj zoni u centru grada. Pogodan je za kancelariju ili salon lepote. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 49.900 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam apartman na Zlatiboru građen kvalitetno pre 15 godimna koji se nalazi na deset minuta hoda od pijace a dovoljno daleko od centralne gužve. Apartman ima 25m2 ali i zastakljenu lođu koja nije u ovoj kvadraturi. Od prostorija ima jednu veću sobu, odvojenu kuhinju, kuparilo....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 48.500 €, 25,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Studio apartman se nalazi unutar kompleksa Zlatiborski konaci. Stolarija: Al-drvo. Studio je kategorisan. Opremljen i namesten za 2 odrasle osobe i 2 dece. Sprat: I sprat (pogled I sprat), a ulaz iz prizemlja. Studio apartman ima svoje stalne goste koji se uvek rado vracaju. Gostima....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 46.350 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081281. NOVI SAD, CENTAR, POSLOVNI PROSTOR, 25m2. Oglašavamo prodaju poslovnog prostora pozicioniranog na prvom spratu tržnog centra.Vlasnička dokumentacija je uredna, poslovni prostor je uknjižen 1/1. Nalazi se u strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni. Neposredna blizina....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 46.350 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

LOKAL U STROGOM CENTRU NOVOG SADA ---Agencijska šifra: 8000153.Prodaje se lokal u strogom centru grada, u pešačkoj zoni, pogodan za brojne delatnosti. Uknjižen je 1/1, bez tereta i zabeležbi. Za više informacija i prezentaciju lokala uživo pozovite 0611184490.&amp;nbsp; - Šifra nekretnine:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 46.350 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratni lokal u tržnom centru u pešačkoj zoni+++Agencijska oznaka lokala je 8091779 , Novi Sad, Centar-pešačka zona , 25 m2 , pešačka zona, lokal na spratu tržnog centra , klimatizovan , centralno grejanje, poseduje sanitarni čvor i pravo na korišćenje zajedničkog toaleta. Uknjižen....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 45.000 €, 25,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 25,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjizen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pesackoj zoni u centru grada. Pogodan je za kancelariju ili salon lepote. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.750 €, 25,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118509, VI/III, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja, stambena zgrada. ---APARTMAN SE NALAZI NA 4. NIVOU OD UKUPNIH 6 ( IZUZETNA SPRATNOST ZA PLANINU ) ---KOMPLEKS RESIDENCE HILL ZAVRŠEN 2025 GOD ---50....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 41.200 €, 25,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet namešten jednoiposoban stan, pogodan za izdavanje. Niski mesečni troškovi, uknjižen 1/1 kao stan. .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 40.000 €, 25,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal, u tržnom centru Coloseum, preko puta dečijeg doma zdravlja. Lokal se nalazi na spratu, pored jako prometne ulice. Površina lokala je 25m2 (uknjižen na 17m2). Cena lokala je 40.000eura. Informacije na tel. -065/90 73 165 -064/36 66 470 .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 38.500 €, 25,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u blizini Velikog parka, u stambeno poslovnoj zgradi. Suteren. Površina je 25 m2. Opremljen, odmah dostupan. Trenutno je izdat kao kancelarijski prostor. Poseduje mokri čvor. Dobro je osvetljen. Uknjižen. Vlasnik 1/1. Nema parking mesto. Za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 38.000 €, 25,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka lokala 8089766, cena nekretnine je 38.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar / Kej, 25 m2, prizemlje plus suteren. Lokal se sastoji iz dva nivoa. Nikad korišten. Dvorišni je lokal namenjen za mirne delatnostikancelarija, krojački salon, kozmetički salonStan....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 38.000 €, 25,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131594, struja, uknjižen. CENTAR - GARAŽA 25 m2 u ul Železnička. NIVO ULICE - STRUJNA ROLO VRATA + klasicna vrata za ulaz-izlaz. Garaža je u kompleksu jos nekoliko garaža. Odlicna investicija, pogodna za izdavanje i koriščenje jer je u veoma naseljenoj i frekventnoj....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131594, struja, uknjizen. CENTAR - GARAZA 25 m2 u ul Zeleznicka. NIVO ULICE - STRUJNA ROLO VRATA + klasicna vrata za ulaz-izlaz. Garaza je u kompleksu jos nekoliko garaza. Odlicna investicija, pogodna za izdavanje i koriscenje jer je u veoma naseljenoj i frekventnoj....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan smešten na odličnoj lokaciji u blizini svih neophodnih sadržaja, kompletno opremljen na prvom spratu, Nekretnina je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prostor je pažljivo organizovan kako....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 42.000 € na 35.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 42.000 €
10.04.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN lokal u tržnom centru u pešačkoj zoni+++ Agencijska oznaka lokala je 8089755 , Cena lokala je 35.000 e +3% agencijske provizije. Novi Sad, Centar-pešačka zona, 25 m2 , pešačka zona, lokal na spratu tržnog centra , klimatizovan , centralno grejanje, poseduje sanitarni čvor....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 40.500 € na 35.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2025 - 38.000 €
02.11.2025 - 40.500 €
01.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru naselja. Kompletna infrastruktura, škola, obdanište, pijaca, maxi i gradski prevoz. Na 100m od stana. Ispred zgrade parking. Vredi pogledati. Uknjižen 1/1. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba, trpezarija, kupatilo. Posrednička....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 34.000 €, 25,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Uknjižen je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 25,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV UKNJIZEN LOKAL ULICNI LOKAL FREKVENTNA LOKACIJA MOGUCNOST OTVARANJA BASTE IDEALNO ZA UGOSTITELJSKU DELATNOST-brza hrana uradjena kompletna ventilacija na krov zgrade USELJIVO PO DOGOVORU KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 KISACKA, Novogradnja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 66.000 €, 25,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120365, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Odlična garsonjera na Bulevaru Patrijarha Pavla 25m2! Dvorištan stan sa niskim mesečnim režijama. Grejanje na toplotne pumpe po potrošnji se placa. Nova zgrada , dobro uradjena....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 25,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor u centru, nalazi se u sastavu Tržnog centra na drugom spratu, površine 25m2.Sastoji se od prostorije za obavljanje delatnosti i toaleta.Ulaz u poslovni prostor je iz zajedničkog hodnika a ima i izlaz na veliku zajedničku terasu.Po podovima su keramičke pločice, stolarija....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Kneževca, u neposrednoj blizini svih neophodnih sadržaja, prodaje se kompletno renovirana garsonjera, idealna kako za život, tako i za investiciju. Ovaj funkcionalan stan odiše modernošću i udobnošću, a zahvaljujući pažljivo osmišljenom rasporedu, svaki kvadratni metar....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena garsonjera, nameštena, od 26m2, sa odvojenom čajnom kuhinjom i terasom. Novija gradnja, desetak godina, sa centralnim grejanjem i liftom. Odmah useljiva. Agencijska provizija 2% uknjizen 2/5 Kralja Petra I Karađorđevića -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .