• GoHome Professional
do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji

  • Za upit "do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji" pronađeno 1 419 nekretnina - prosečna cena 1.571 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.500 €, 30,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123680, PR/, uknjizen. Na prodaju garsonjera u prizemlju zgrade u Centru Novog Sada. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i galerije za spavanje iznad dnevnog boravka. Uknjizen je na 20m2 a galerija nije uknjizena ona ima 10m2. Odlican je za izdavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 53.560 €, 30,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na odličnoj lokaciji! Stan poseduje galeriju, te se može lepo organizovati prostor. Uknjižen na vlasnika 1/1, tako da se može kupiti i putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan 30m2-na veoma atraktivnoj lokaciji na samo nekoliko minuta od centra grada Stan je idealan za izdavanje ..a i za sam život.. prodaje se kompletno namešten.. nalazi sde u suterenu novije zgrade.. uknjižen je kao stan 1/1 odličan !!! vredi pogledati!!....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan na izuzetnoj lokaciji. Pogodan za studente. Samo par minuta hoda do svih značajnih sadržaja. Banke, marketi, pijaca, restorani i još mnogo toga. Pozovite za više informacija. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljan stan u polusuterenu zgrade novije kvalitetne gradnje sa parkingom u dvorištu, lokacija idealna. Uknjižen 1/1, bez tereta. Pozovite!!! Šifra: 1007856 0652813132 0652813133 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad-Adice-ulica Stevana Čuturila-oglašavamo na prodaju nov jednoiposoban prizeman stan od 30m2 sa pripadajućim numerisanim parking mestom ispred stana i prostorom od 20-25m2 sa mogućnošću korišćenja kao terasa(kao na slici sa cvećem).Sam stan se greje na toplotne pumpe,režije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 50.000 €, 30,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113769, PR/II, uknjižen, u izgradnji, stambena zgrada. Prodaje se jednoisposoban stan od 30m2 u Veterniku, na 700m od osnovne skole. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja je u izgradnji, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, male sobe i kupatila. Uknjižen kao....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 65.000 €
06.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom veličinom prozora. Dobra lokacija, u neposrednoj blizin Premijera, doma zdravlja, škole i prevoza. Stan je kompletno renoviran, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 46.350 €, 30,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

40988, 061 234 30 11 Stefanela, SUTEREN, uknjizen, istocna strana, ima kupatilo. špaiz. kuhinju. sobu. priključak za veš mašinu. pločice i laminat. pvc stolariju. parking mesto. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 46.350 €, 30,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SUTEREN, uknjizen, istocna strana, ima kupatilo. špaiz. kuhinju. sobu. priključak za veš mašinu. pločice i laminat. pvc stolariju. parking mesto, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053192 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 44.810 €, 30,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan na mirnoj lokaciji, okružen zelenilom. Uknjižen 1/1, pa je moguće prometovati ga putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 43.260 €, 30,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u Beočinu uknjižen na vlasnika 1/1 na 30m2, u prirodi ima više - oko 80m2. Za više informacija pozovite. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 43.260 €, 30,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u Beočinu uknjižen na vlasnika 1/1 na 30m2, u prirodi ima više - 74m2. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 36.050 €, 30,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan lokal na Detelinari! Uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Pogodan za mirnu delatnost. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 36.000 €, 30,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.gsigma.rs

Poslovni prostor u pešačkoj zoni. Lokal je uknjižen na 30 kvadrata. Sastoji se od jedne veće prostorije - kancelarije, male kuhinje, odnosno radnog dela i odvojenog sanitarnog čvora. Lokalu pripada podrumski prostor u zgradi. Grejanje i hlađenje je rešeno inverter klimom. Izlog Direktan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – pešačka zona (Pink tržni centar) – lokal u pasažu površine 30m2 + 10m2 podrumskog prostora. Sastoji se od poslovnog dela, ostave i sanitarnog čvora. Grejanje i hlađenje preko inverter klime. U radu. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 34.000 €, 30,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU PLAC 936m2, NA VELIKOJ REMETI - POTEZ-IZVOR UBAVAC- SA DVA OBJEKTA OD 30M2 I 20M2- SA PRIKLJUČCIMA(VODA ,STRUJA,) POGODNO ZA RAZNE DELATNOSTI( UZGOJ OVACA I KOZAKAO I ZA GAJENJE ŽIVINE. .PLAC JE FRONTA 22M2- POTEZ,IZVOR UBAVAC-DONJI PUT-150M OBJEKAT OD 30M2-JE UKNJIŽEN....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal površine 30m2 sa sanitarnim čvorom u prizemlju zgrade. Isključen sa sanitarnog grejanja (postoji mogućnost ponovnog priključenja). Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je samostalan poslovni prostor smešten u strogom centru Ćuprije, na izuzetno vidljivoj i frekventnoj lokaciji. Objekat ima 30 m² korisne površine i nalazi se na placu od 0,5 ari sopstvenog zemljišta, što predstavlja veliku prednost u centralnoj gradskoj zoni. Poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122196, SUT/IV, uknjizen, stambena zgrada. Odlicna suterenska garsonjera, dvorisno orjentisana, novija zgrada (2019) Podno grejanje, mali troskovi. Opremljena novim namestajem. Stan se vodi kao magacinski prostor. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 30 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na prvom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen, jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za odmor ili kao investicija za izdavanje. Stan ima 30 m2 i nalazi se u visini prizemlja. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je ušuškan stančić u Mirijevu III, u ulici Teodora Mirijevskog, površine 30m2 + 12m2. Uknjižen je kao poslovni prostor, te se kao takav dalje i prometuje i overava (solemnizuje) kod javnog beležnika. Površina od 12m2 je pripojena kako bi se dobila još jedna odvojena spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 60.000 €, 31,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

U dvorištu zgrade uknjižen stan. Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 60.000 €, 31,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen jednoiposoban stan u blizini Satelitske pijace, miran kraj okružen zelenilom i parking mestima. Stan je renoviran pre par godina u odličnom je stanju, prodaje se sa nameštajem. Idealan za izdavanje kao i za život, odlična prilika. Za više informacija pozovite nas....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

U dvorištu zgrade uknjižen stan. Centralno grejanje. Poseban ulaz.. prodaje se sa nameštajem komplet. Informacije na broj telefona: 065 3858 888. www.status-nekretnine.com A57-22309 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSRDENIKA POD RED. BR.182 .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ugostiteljska, pr/II, stan u novijoj, maloj zgradi, kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja, sa lepim pogledom, odlična lokacija, parking mesto, uknjižen. Agencijska provizija 2% Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 55.600 €, 31,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno nov stan, spreman za useljenje+++Agencijska oznaka stana 1100710 , Petrovaradin, Sadovi, 31 m2, jednoiposoban, prizemlje. Lep, svetao stan u ganc novoj zgradi. Stan uknjižen jedan kroz jedan. Kontakt Aleksandra Krnajski 0642003153 Lift.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik.Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruženja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik. Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruzenja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2