• GoHome Professional
do 160 m2 parking interfon Zadnjih 14 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 160 m2 parking interfon Zadnjih 14 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 parking interfon Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 160 m2 parking interfon zadnjih 14 dana" pronađeno 180 nekretnina - prosečna cena 3.188 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.925 €, 67,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 4 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 160.000 €, 65,06 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Renoviran dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji na Banovom brdu. Sastoji se od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, hodnika, kupatila i 2 terase. Kompletno je renoviran pre 5 godina i veoma lepo održavan. Grejanje je na inverter klima uredjaj i samim tim su računi veoma niski.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 105.837 €, 65,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2.5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao, dvoiposoban stan u zgradi novije gradnje iz 2002. godine. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 600.000 €, 176,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Interfon Brđanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dušana Vukasovića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2002 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 97.000 €, 64,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u mirnom i uređenom naselju okruženom zelenilom, idealnom za porodičan život i sve koji žele da pobegnu od gradske buke, a da im je centar grada i dalje na dohvat ruke. Lokacija nudi savršen balans – u neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice, marketi, apoteke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 164.700 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Opis nekretnine u Mirijevu. Stan u Mirijevu ima 61 m² i sastoji se od dve sobe. Nalazi se u zgradi koja ima parking ispred stana. Zgrada poseduje prilaz za kolica - rampu, interfon i lift, što olakšava pristup osobama sa decom. Lokacija stana je pogodna jer je u blizini svih potrebnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno renoviran stan sa odličnim rasporedom, na sunčanoj strani, južno orijentisan. Prostorije: Open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, hodnik, ostava, kupatilo i terasa. Postoje 2 izlaza na lodju, iz dnevne i jedne spavaće sobe. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Arena, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen dvosoban stan 55m2 (mereno 60m2) na osmom spratu odlično održavane zgrade sa liftom , centralnim grejanjem, interfonom, video nadzorom… Ispred zgrade veliki parking u 3. zoni.. Kompletno namešten, veoma svetao, dvostrano orijentisan sa prelepim pogledom na grad. Lokacijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Murmanska Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2008 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kondina Sprat: 2 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 1950 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.070 €, 60,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Gornjačka Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Gornjačka Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.626 €, 60,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Gornjačka Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kondina, 2.0, 60 m2, bez lodje, II od VI spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 55 m2, podrum, parking u dvoristu zgrade, starogradnja. Luksuzno renoviran stan na ekskluzivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/5, lift, CG, klima, interfon, video nadzor, podrum, parking Na prodaju luksuzno renoviran stan površine 60 m² u samom centru Beograda, na drugom spratu lepo održavane zgradi sa liftom, u mirnom delu Kondine ulice. Stan je okrenut ka unutrašnjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 59,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Lukovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 193.000 €, 59,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Cerak Vinogradi, ulica Breza, na petom spratu zgrade sa crvenom fasadnom ciglom. Adaptibilan u dvoiposoban, što ga čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 238.500 €, 57,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 57m2( terasa 4m2), CG, IV/VII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižena građevinska površina 57m2. U ponudi stan na izuzetnoj lokaciji, na granici između Zemuna i Novog Beograda, par minuta od Zemunskog keja. U neposrednoj blizini se nalazi vrtić, škola, market kao i pregršt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2. 5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten i adaptiran u dvoiposoban. Postoji mogućnost vraćanja stana u dvosoban. Ispred zgrade se nalazi parking. Odmah useljiv! Uknjižen na 56m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Jelke Bojkić Makavejev Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 91.637 €, 56,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 55m2 (lođa 5m2), 5/11, dva lifta, CG, topla voda, interfon, telefon, ktv, adaptibilan Naselje Braće Jerković predstavlja jedno od najvećih naselja na opštini Voždovac, a i u celom Beogradu. Ulica Braće Jerković je jedna od centralnih ulica ovog naselja. Kompletna infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Podno i zidno grejanje (bez radijatora) obezbeđeno je pomoću toplotnih pumpi. Stan ima pogled na unutrašnje dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Bulevar Vudroa Vilsona Sprat: 10 Spratnost: 17 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sava Kovačevića, Prvomajska, 3.0, LUX, kompletno renoviran, nekorišćen Na idealnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu sa odličnom povezanosti sa svim delovima grada i blizinom svih neophodnih sadržaja za udoban život, prodaje se kompletno renoviran stan sa pažljivo biranim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bulevar Vudroa Vilsona Sprat: 5 Spratnost: 15 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata, eg, tel, lift, interfon, ktv, internet, 2 klime, brzo useljiv, namesten, uknjizen na 54 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 180)

<< <1 2 3 4 5> >>