• GoHome Professional
do 160 m2 parking interfon Oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 parking interfon Oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 parking interfon Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 160 m2 parking interfon oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126415, IV/IV, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan dupleks tipa na vrlo atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu Vračara. Nalazi se u zgradi novije gradnje, održavana je, ima lift. Izuzetno funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 600.000 €, 160,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Surčin - Krušedolska kuća i plac, 160m2, 27.5a, PR, CG, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfaltni put. U prilici smo da Vam ponudimo kuću od 160m2, sa prostranim placem od 27.5 ari u samom centru Surčina. Kuća je useljiva, funkcionalna. Prostorije: dnevni....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivan, lux dupleks odličnog rasporeda, nalazi se u novoj zgradi sa nekoliko stanova izgrađenoj 2012. godine, u mirnoj ulici u srcu Vračara koju krasi bogati drvored. U neposrednoj je blizini Beogradskog dramskog pozorišta, centralnih gradskih restorana i kafea, Hrama Svetog Save,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 774.176 €, 149,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4. 0, 149m2 (terasa 20. 99m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom objektu, u ulici Heroja Milana Tepića na Dedinju. Smešten je u mirnoj porodičnoj zoni, u urbanom i prestižnom delu Beograda. Prednost....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 260.000 €, 160,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Borča - Ljube Nenadovića kuća, 160m2 (terasa), plac 10a, PR+I, EG/pelet/struja, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt. U ponudi je prostrana kuća na dve etaže, izgrađena devedesetih godina, smeštena u mirnoj i uređenoj ulici, nedaleko od....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vilovskog, 5.0, 160 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, cg sa kalorimetrima, tel, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, centralna klima, kamin, odmah useljiv, uknjizen (64 m2) je donji nivo, a gornji se vodi kao....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 300.000 €
29.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 665.000 €, 160,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Interfon Stojana Protića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Osmana Djikica Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vilovskog Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 5 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 160 m2 parking interfon (3539)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>