• GoHome Professional
do 160 m2 parking interfon Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 parking interfon Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 parking interfon Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 160 m2 parking interfon zadnjih 7 dana" pronađeno 71 nekretnina - prosečna cena 3.246 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BELO POLJE, 395.000 €, 123,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i prirodom okruženom delu nadomak Obrenovca, nalazi se nesvakidašnje imanje izgrađeno 2021. godine. Smešteno na placu površine 28.25 ari, sa južnom orijentacijom i otvorenim pogledom ka Kosmaju, Bukulji, Rudniku i valjevskim planinama, pruža jedinstven osećaj privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 665.000 €, 160,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Interfon Stojana Protića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bokokotorska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 160 m2 parking interfon zadnjih 7 dana'
357.000 €
357.000 €
459.000 €
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Đorđa Stanojevića Sprat: 12 Spratnost: 12 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.000 €, 130,00 m2 cca 5270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Hadži Melentijeva Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 500.000 €, 165,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Budimska Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Milojkovića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2019 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 430.000 €, 104,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Šantićeva Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 329.664 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Vojislava Ilića Sprat: 2 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 349.999 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kej oslobođenja Sprat: 9 Spratnost: 19 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 420.000 €, 92,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Luke Vukalovića Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Banatska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 4 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 261.000 €, 87,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Milana Vukosa Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet, klima, useljiv po dogovoru, uknjizen na 83 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja iz 2017. godine. Luksuzan stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.900 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dragiše Brašovana Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1983 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Šupljikca Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u izgradnji. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, dve prostrane spavaće sobe, degažman, terasa. Uz stan je moguće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 7 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Terasa Interfon Albanske spomenice Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan na prodaju u centru Niša, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta površine 75m², smešten na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa celokupnim nameštajem i tehnikom. Po strukturi se sastoji od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 265.000 €, 71,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, prazan, uknjizen na 61 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u modernoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 470.750 €, 175,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Ljube Nedića Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 96.000 €, 70,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Interfon Gođevačka 36 Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Šumatovačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 32, 269.100 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan, svetao stan u održavanom stanju. Poseduje dnevno boravak, šankom odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu i dvorišno orijentisanu terasu sa lepim pogledom. Oko zgrade se nalazi parking za stanare, koji je pod rampom. Grejna kvadratura stana iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mirijevski bulevar Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1981 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 160.000 €, 65,06 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2. 5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao, dvoiposoban stan u zgradi novije gradnje iz 2002. godine. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 600.000 €, 176,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Brđanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan sa odličnim rasporedom, na sunčanoj strani, južno orijentisan. Prostorije: Open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, hodnik, ostava, kupatilo i terasa. Postoje 2 izlaza na lodju, iz dnevne i jedne spavaće sobe. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 67)

<< <1 2> >>