• GoHome Professional
barem 40 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • barem 40 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 40 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 5 014 nekretnina - prosečna cena 2.487 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • centralno grejanje
    • opremljen
    • parking
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 59.737 €, 44,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 124.000 €, 44,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Lokacija! Na korak do ul. Branka Bajića, blizina Sajma *Idealno kako za život tako i kao investicija za izdavanje Dnevna soba kuhinja/trpezarija (open space), sa integrisanim kancelarijskim delom Spavaća soba Predsoblje Kupatilo Terasa/lođa Zajednički parking u dvorištu zgrade Posrednička....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 80.000 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu i ambijentalno osvetljenje. Kvadratura stana je 44m2. Nalazi se na 2 spratu u kompleksu Milmari-Vikend naselje, lamela L. Stan je upisan i legalan 1/1. Prodaje se kompletno opremljen. U kompleksu se nalazi Recepcija koja je sprat ispod, takodje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 122.000 €, 44,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102577, Novi Sad, Avijacija. CENA 122000 + agencijska provizija 3%. STan je na drugom spratu, novije zgrade. Mogućnost kupovine sa kompletnim namestajem i tehnikom uz dogovor. Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom , terasu, spavaću sobu , kupatilo. Više informacija....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, na atraktivnoj lokaciji, u blizini Velikog parka.Struktura: dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa.Stan je funkcionalan, svetao. Nalazi se u mirnom i atraktivnom delu grada, u neposrednoj blizini Velikog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.000 €, 44,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan 44m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom, u novoizgrađenom objektu u ulici Ćirila i Metodija, Telep. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa koja je zastakljena. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u visokom prizemlju,dvorišne orijentacije poseduje Dnevnu sobu sa kuhinjom,spavaću sobu,predsoblje,kupatilo i Lepu TerasuGrejanje je CentralnoStan je Namešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Novo Naselje, Novi Sad, udaljen svega 2 minuta hoda od Kruznog toka. Stan se nalazi na prvom spratu atraktivnog kompleksa u Novom Sadu. Uknjižen je, 44m2! Dvosobne strukture, u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 88.180 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dvosobnog stana 44,09 m novogradnja centar Sremčice, Čukarica. Na prodaju dvosoban stan površine 44,09 m u novogradnji u centru Sremčice,opština Čukarica. Stan se nalazi u okviru manjeg stambenog projekta koji čine dve savremene zgrade sa uređenim pristupom, dvorištem i natkrivenim....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojoglas.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan je uknjižen na 32m2, zahvaljujući iskorišćenim kosinama i zastakljenoj terasi, pruža oko 45m2. Stan se nalazi na sedmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 126.840 €, 45,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

White Hill Residence Stari Banovci Odmah useljivo. Može kredit, poželjno keš. Nije još uvek uknjiženo. Lep, atraktivan raspored. Terasa, odvojena spavaća soba. Moguć dogovor oko cene uz fleksibilan pristup kupca. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 45,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Moderan, odmah useljiv stan u novogradnji. - Kompletna dokumentacija. - Upotrebna dozvola ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. - Potpuno izgrađen objekat. - Bez dodatnih ulaganja. - Izuzetan kvalitet! - Moguć povraćaj PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Pogodan za život ili izdavanje. - Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 45,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetan, kompletno renoviran stan na odličnoj lokaciji na Bogosloviji. Stan odlikuje sjajan, maksimalno funkcionalan raspored prostorija koji pruža osećaj mnogo veće kvadrature. Glavni adut stana – Privatna oaza: Iz stana se izlazi na spektakularnu terasu od čak 75m².....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1. 5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban stan površine 45 m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma lepo održavan i ne zahteva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 189.000 €, 45,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 2.0, cg, kompletno renoviran, 1/4, podrum, terasa Kompletno renoviran dvosoban uknjižen stan u jednom od najlepših i najtraženijih delova Gospodara Vučića, 45m2 + 2m2 terasa. Dvostrano orijentisan, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od komforne dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.650 €, 45,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054854, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 45 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 45 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 91.000 €, 45,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.0, 45,16m2m2, SUT/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednosoban, funkcionalan stan u novoizgrađenoj zgradi, na odličnoj lokaciji, na obroncima Zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 45,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Grčića Milenka, 16/20, cg, uknjižen-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-42.00m2, Odličan stan sa prelepim pogledom spreman za renovaciju. Stan se nalazi u ulici Grčića Milenka, nadomak ulice Vojislava Ilića. Spreman je za potpunu renovaciju i korišćenje njegovog maksimalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici Ostoje Živkovića (bivša Novogradska), na trećem spratu održavane zgrade iz 2007.godine, nalazi se ovaj lepi dvoiposoban stan, koji svojim šarmom neodoljivo potseča na Pariske mansarde. U 45 m2 (zbog kosina u katastru uknjižen na 30 m2), nalazi se sve što treba za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 45,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ovaj izuzetno udoban i svetao stan se nalazi u mirnom kraju bloka, u blizini mnoštva parkova, doma zdravlja, savskog keja, škola i vrtića. Lokacija obiluje komercijalno-uslužnim sadržajem kao i velikim brojem linija gradskog saobraćaja ka svim delovima grada. Oko zgrade postoji dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Miodraga Živanova Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.500 €, 45,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novo stambeno naselje smešteno je na izuzetno praktičnoj lokaciji, sa izlazom na dve saobraćajnice — Ovčanski put i Kumaničku ulicu. U neposrednoj blizini nalaze se stanice gradskog prevoza, škola, vrtić, marketi, apoteke, kao i svi ostali sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo odličan jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji, novije gradnje. Po strukturi je veoma fukcionalan i odlično organizovan. Poseduje odvojenu spavaću sobu, konforan dnevni boravak, lođu i parking mesto. U stanu su promenjene elektro i vodovodne instalacije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.820 €, 45,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčinska, 1/4, nr,-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-45.46m2, Novogradnja useljiva u maju mesecu 2026. godine. Vrhunski urađena izolacija, 10-ka stiropor, stolarija, pvc šestokomorna, duplo staklo, nemački profili, italijanska keramika prva klasa, tarket, modularne konzole....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 45,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji u centru grada, u Đušinoj ulici, nadomak Botaničke bašte, Paliluske pijace i više fakulteta. Nekretnina se nalazi na 5. spratu održavane zgrade starije gradnje i zahvaljujući dvostranoj orijentaciji obiluje prirodnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 45,76m2 na 2/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.970 €, 45,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, površine 45m2, na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, dve manje spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u izvornom stanju, ima centralno grejanje, stolarija je drvena. Odlična lokacija i pogled na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal površine 45 m² nalazi se u centru Vrnjačke Banje, što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Objekat je smešten u atraktivnoj gradskoj zoni, u delu koji omogućava dobru vidljivost i pristupačnost. Zahvaljujući lokaciji u centru, prostor predstavlja praktično rešenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 177.000 €, 45,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ćirila i Metodija, 4/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-32.00m2, Stan na 4. spratu od 4. Zgrada uredna, čista, sređena. Stan jednostran, sa krovnim prozorima, kupatilo komforno. Iz predsoblja u sve prostorije. Uknjižen na prethodnog vlasnika, na 32m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Panteleju, kod drugog kružnog toka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 44m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 104.000 €, 45,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jna, 6/6, eg-Stvarna površina-45m2, ugovorna površina-45m2, Novogradnja, dvostrano orjentisan, funkcionalan. Moderno opremljen, kompletno namešten. Blizu škole, vrtića, marketa, u centru Borče. Stan ima 2 spavaće sobe, maksimalno iskorišćena kvadratura, velika terasa sa pogledom na....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 184.500 € na 130.500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 130.500 €, 45,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 184.500 €
17.05.2026 - 130.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČNA PRILIKA – NOVOGRADNJA U CARA DUŠANA | 45m² | Na prodaju moderan i funkcionalan stan u kvalitetnoj novogradnji u ulici Cara Dušana. Stan površine 45m² idealno je organizovan i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Nalazi se na idealnom....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 99.902 €, 45,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 48.000 €, 45,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan u samom centru grada idealan kako za starije osobe tako i za porodicu. U blizini su bolnica, pijaca, veliki marketi, škole Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se u kompletu sa svim stvarima, može i bez stvari.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 76.481 €, 45,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam 1.5 soban stan na petom spratu u stambenom objektu sa liftom sa 5 spratova u Radijalcu, savremenog dizajna, koji nudi visok standard gradnje i funkcionalan raspored prostorija. Stan je izrađen od kvalitetnih materijala koji garantuju dugotrajnost i sigurnost, a njegova....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.100 €, 45,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu Vrnjačke Banje, u naselju Raj, u blizini akva parka, nalazi se stan u izgradnji površine 45,92 m². Stan je odlično iskorišćenog prostora, sa strukturom 2.5 i nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima ukupno tri sprata. U okviru kompleksa planiran je i bazen koji će biti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju održavan jednosoban stanna Karaburmi, sa prostranom zastakljenom terasom od 12 m2, koja predstavlja dodatni kvalitet ovog stana. Stan se nalazi na prvom spratu (ispod su stanovi), što ga čini toplim i ušuškanim. Uknjižen je na 33 m2, a zahvaljujući velikoj terasi pruža....