• GoHome Professional
barem 40 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "barem 40 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 3 215 nekretnina - prosečna cena 2.406 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • novogradnja
    • bazen
    • luksuzan
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i lepo opremljen stan, idealan za udoban boravak, nalazi se na drugom spratu zgrade sa ukupno pet spratova. Površine 40 m², ovaj dvosoban stan pruža funkcionalan raspored i prijatan ambijent, uz moderan nameštaj koji doprinosi osećaju komfora i savremenog stila. Posebnu vrednost....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 90.781 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan jednoiposoban stan, Veliki Mokri Lug, Beograd. Ovaj prelepi stan nudi savršenu ravnotežu između modernog stila i udobnosti doma, pružajući vam udoban život u blizini svih pogodnosti. Karakteristike stana: Jednoiposoban stan sa prostranim dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 67.000 €, 40,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je vikendica smeštena na jednom od najlepših delova Kosmaj, idealna za sve koji žele mir, prirodu i beg od gradske svakodnevice, a da su nadomak Beograd. Na placu površine 16 ari, okruženom zelenilom i čistim vazduhom, nalazi se montažna kuća od 40m², savršena za vikend odmor,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 40 m2 zadnjih 7 dana'
110.000 €
155.000 €
220.000 €
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1. 5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132219, II/, klima, lift, terasa. Idealan dvosoban u ulici Starine Novaka, stan sa savrsenim rasporedom, na drugom spratu zgrade iz 2018g.Iz hodnika se ide u sve prostorijeIzdvojena kuhinjaVeoma svetao i dvorišno orjentisan (orijentisan prema jugu), sa pogledom na zelenilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.790 €, 40,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- nov, polunamešten stan na prodaju - neposredna blizina kružnog toka kod Bulevara Evrope (700m) - 40m2, 2. sprat od 3. - visok kvalitet gradnje, poznat investitor - komforno garažno mesto uz doplatu, cena 20.000Eur Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m², na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Dvosoban, uknjižen stan bez tereta i zabeležbe. Aluminijska stolarija, komarnici, roletne, nova unutrašnja stolarija, renovirano kupatilo. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U naselju Sunčani breg gradi se, na osnovu građevinske dozvole, moderan stambeni objekat sa samo devet stanova i sopstvenim parkingom. Predviđena je ugradnja kvalitetnih građevinskih materijala ( hrastov parket, antracit pvc stolarija, uvozna keramika) Lokacija idealna za miran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 76.810 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 80.900 € na 79.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 79.900 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.05.2026 - 80.900 €
19.05.2026 - 79.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Jednoiposoban stan u prizemlju nove dvospratne zgrade. Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,spavaća soba,kupatilo i lođa. Podno grejanje. Parking mesto je u ceni stana. Mirna i tiha ulica. Glavna ulica,marketi i stanica na 300m udaljenosti. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan, ukupne uknjižene površine 40 m2, u prizemlju. Odlična lokacija, preko puta zelene pijace u Zemunu, ulica Zmaj Jovina. Stan se prodaje namešten, nova inverter Hisence klima.Dobar i kao investicija, stan na dan ili za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u zgradi novije gradnje u Petrovaradinu. Stanovi se nalaze na prvom spratu zgrade sa liftom i funkcionalnog su rasporeda. Sastoje se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nekretnina predstavlja odličnu investiciju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 112.200 €, 40,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131337, uknjizen, parking. Prodaje se lep, funkcionalan i svetao stan u jednom od najlepsih i najmirnijih delova Miljakovca. Smesten u uredjenom kraju, odlicno povezan sa gradom. Na samo 50 metara od glavne ulice nalaze se stajalista autobusa (47, 50, 54, 59, 94, 505)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.500 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Limana. Stan je dvosobne strukture, prodaje se namešten kao sa fotografija ukoliko vam to kao budućem kupcu bude interesantno. Lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 104.860 €, 40,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA – LEDINE | MODERAN STAN 39,57 m² | ODLIČNA INVESTICIJA U ponudi je stan u modernoj novogradnji na Ledinama, projektovan po savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na kvalitet, komfor i energetsku efikasnost. Površina: 39,57 m² Cena: 2.650 €/m² + PDV Lokacija:....

 
 
 
  Stan, ŠID, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizeman stan, odmah useljiv, po dogovoru polunamešten ili prazan. Stan se nalazi u Šidskoj ulici, u blizini centra sela, na obali reke Bosut. U sklopu stana ide i pomoćni objekat-šupa, zidan od čvrstog materijala površine oko 12 m2. Kontakt: 065/245-0 6-34 Prikaži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 168.000 €, 40,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131903, IV/V, klima, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra. Odlican stan na 4. spratu Bez Lifta. Zapadno orjentisan, svetao. Prozori su okrenuti ka dvoristu. Nema buke. Osecaj je kao da niste u gradu. Stan se prodaje sa svim stvarima. Pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 40,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan dvosoban stan površine 40 m² na Detelinari, smešten na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene pre 8 godina. Nekretnina se nalazi na veoma traženoj lokaciji koja pruža odličan balans između urbanog života i mirnog porodičnog okruženja. Stan je izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 117.000 €, 40,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva u junu 2026. godine... Agencijska šifra - 1101173 Jednosoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja · 40m² · 117.000€.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Detelinara, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Merkur. Fantastičan dvosoban stan. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika u kom ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN STAN, DETELINARA---Agencijska šifra: 1007994.Prodaje se dvosoban stan na 2. spratu novije zgrade sa lifom na Detelinari. Stan sa idealnim rasporedom, iz hodnika se ide u sve prostorije. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i izdvojene kuhinje, prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. uknjizen 2/4 RUJANSKA Jednoiposoban stan, Čajetina - Zlatibor | Prodaja · 40m² · 110.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 40,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je potpuno renoviran stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u mirnoj ulici na Grbavici. Stan je dvorišno orijentisan, pa pruža mir, privatnost i potpunu izolaciju od gradske buke. Nekretnina se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane stambene zgrade. Posebnu pogodnost....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 54.000 €, 40,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na trećem spratu u zgradi bez lifta, površine 40 m2. U svom sastavu ima predsoblje, jednu sobu, kupatilo i kuhinju iz koje se izlazi na zatvorenu terasu, Stolarija je drvena, podovi su laminat i pločice, grejanje je toplana. Stanu pripada podrumska prostorija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132057, VPR/IV, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, ulica Danila Kiša. Stan je uknjižen i kompletno renoviran. Okrenut prema dvorištu. Stanari zgrade imaju svoj parking što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan dvosoban stan 40m2 (uknjižen kao garaža) sa 20m2 terase koja je gratis. Stan se nalazi u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji, i dvorišno je orijentisan. Poseduje dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa prirodnom ventilacijom, spavaću....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 73.000 €, 40,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 108.000 €, 40,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prpdaju jednoiposobnog stana na traženoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Svaka od prostorija ima prozor, dvorišno orjentisan i gleda na....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u širem Centru grada u blizini Kliničkog Centra u ulici : Luja Pastera, veličine 40 kvm, na trećem spratu, grejanje na gas, ima lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase. Prodaje se sa stvarima,uz....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131337, uknjižen, parking. Prodaje se lep, funkcionalan i svetao stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova Miljakovca. Smešten u uređenom kraju, odlično povezan sa gradom. Na samo 50 metara od glavne ulice nalaze se stajališta autobusa (47, 50, 54, 59, 94, 505)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 107.622 €, 40,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam kompleks Garden Residence Banjica. Okružen zelenilom i trim stazom za trčanje, izdvojen od buke i gradske gužve, a opet na idealnoj i popularnoj gradskoj lokaciji, nedaleko od TC Banjica, ovaj kompleks pruža odličan odnos lokacije, kvaliteta gradnje, funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu investiciju, duplex, potpuno opremljen, preko puta Kraljevih čardaka. Sastoji se od dnevne sobe sa kupatilom i trpezarijom, u prizemlju. Na spratu su dve spavaće sobe i kupatilo. Budući vlasnici dobijaju uslugu recepcije 24/7 hotelskog kompleksa Kraljevi....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 61.900 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju garsonjera u izgradnji u Somboru, u blizini osnovne škole "Avram Mrazović", Lidla. -Površina stana je 40 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Stan, ŠID, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Morović Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Terasa Interfon Jovanke Radaković Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 40m² · 140.000€.

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U centru Zlatibora u luksnuznom kompleksu Kalman Zlatibor centar, prodaje se namešten jednoiposobni apartman, koji vlasnik u dogovoru sa recepcijom Kalmana može izdavati u vreme kada ne boravi u njemu. Apartman vam omogućava da uživate u svim sadržajima koje Zlatibor nudi, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 94.300 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

PRODAJA STANA – CENTAR ZLATIBORA U ponudi je uknjižen stan površine 41 m², smešten na prvom spratu kvalitetnog objekta Vip Bogić, u ulici Miladina Pećinara, u samom srcu Zlatibora. Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru, u neposrednoj blizini jezera, šetališta,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 454)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>