• GoHome Professional
barem 40 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • barem 40 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 40 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 5 297 nekretnina - prosečna cena 2.446 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Kej, 155.000 €, 42,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 1 minut hoda od Beogradskog keja. Stan je kompletno renoviran, promenjene su instalacije (elektro i vodovodne), stolarija, podovi, keramika. Stan se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 93.000 €, 42,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno renoviran jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom. Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom spavaća soba kupatilo terasa Dodatne informacije: kompletno renoviran parket na podovima....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan 1.5 stan u naselju Durlan, na svega par minuta od Durlanske pijace. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: velika dnevna soba odvojena trpezarija sa kuhinjom hodnik kupatilo terasa (zastakljena) ostava Podrumska prostorija uz....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Stan u Vršcu 42 m2 nalazi se na Svetosavskom trgu 6a prizemlje do ulice. Stan je pogodan za kancelarije ili neku uslužnu delatnost. Cena je 42000 eura, nije fiksno može dogovor. Kontakt: +381641979069 . .

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Svetosavski Trg 6a Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 133.000 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična lokacija, funkcionalan stan, preporuka. U prilici smo da vam ponudimo stan na dobroj lokaciji na Voždovcu na pet minuta hoda od Autokomande. Prostor je odličan za reorganizaciju, vrlo adaptibilan, moguće je napraviti raspored prostorija po želji. Iz ulaznog hodnika se sa leve....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 137.000 €, 43,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u ulici Milana Miljanića, u neposrednoj blizini kružnog toka. U cenu stana uključeno je i parking mesto pored zgrade. Stan se prodaje kompletno namešten, sa svim stvarima. Ima veoma nizak iznos infostana, dok je grejanje na gas. Strukturu stana čine terasa, odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 109.676 €, 43,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 186.743 €, 43,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlični stanovi na Bežanijskoj kosi, u ponudi su stanovi u modernoj novogradnji koja se izdvaja vrhunskim kvalitetom gradnje i pažljivo biranim materijalima. Objekat je male spratnosti I sastoji se od samo 4 stana. Projektovan sa fokusom na dugotrajnost, energetsku efikasnost i maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 109.676 €, 43,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 43,01m2 na 1/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.570 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja stana – Lion, 43 m², odlična lokacija U mirnom i veoma traženom delu Liona prodaje se funkcionalan i lepo organizovan stan površine 43 m², na 1. spratu uredne zgrade od crvene fasadne cigle sa ukupno 7 spratova. Stan je izvorno jednosoban, ali je uspešno adaptiran u jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na izuzetno traženoj lokaciji, kod Liona, u Bulevaru Kralja Aleksandra, prodaje se 1.5 stan, 43 kvadrata, u kvalitetno rađenim zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je u mirnijem delu sa pogledom na park. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 127.000 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054843, LIMAN 4, DVOIPOSOBAN, 43M2 Prodaje se odličan dvoiposoban stan od 43m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 4. Stan je veoma funkcionalno preuređen i kompletno renoviran, idealan kako za miran porodičan život, tako i kao investicija za izdavanje. Ono....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 114.900 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjizen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje se funkcionalan i izuzetno prijatan dvoetazni stan povrsine 43 m² (realnih), sa dodatnim galerijskim prostorom. Sastoji se iz : prizemlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.900 €, 43,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je renoviran i kompletno namešten stan na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na petom spratu od ukupno osam, u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Svetao, funkcionalnog rasporeda. Odlično povezan sa svim delovima grada linijama gradskog saobraćaja. Idealan izbor....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 173.000 €, 43,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Mileve Marić Ajnštajn Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 122.000 €, 43,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Sunčan, lep i funkcionalan dvosoban stan, novije gradnje (2003), jugozapadno orjentisan. Prostorije: hodnik, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo sa izlaskom na terasu sa divnim pogledom, spavaća soba sa izlaskom na zastakljenu lođu, kupatilo. Stan ne zahteva veća ulaganja. Blizina GSP....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjižen 1,5-soban stan na margiti na trećem spratu od 4. sprata, novogradanja, i garažno mesto u dvorištu. Stan se nalazi u širem centru u blizini hotela Tamiš. Oglas za: Prodaju Grejanje: eg Kvadratura: 43 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.710 €, 43,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054856, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 43 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 43 m2, pozicioniran u potkrovlju bez kosina, zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.000 €, 43,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.400 €, 43,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054386, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA. TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 43,48 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odlična stan u zgradi od crvene fasadne cigle. Izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Odličan kako za život tako i kao investicija. Trenutno se izdaje, novi vlasnik, ako želi, može da nastavi izdavanje sa istim stanarom. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 164.900 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U srcu šarmantnog i autentičnog Zemun, u mirnoj zgradi sa liftom, smeštenoj doslovno u zelenilu parka, nalazi se stan koji pruža retko spojenu kombinaciju tišine, komfora i urbane povezanosti. Zaklonjen od gradske buke i zagađenja, a ipak na svega minut hoda od prodavnica, pijace,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.500 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Novom Naselju, Novi Sad, udaljen svega 15 minuta hoda od centra dešavanja Prodaje se odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novo Naselje. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054849, NOVI SAD, KNEŽEV PARK, JEDNOIPOSOBAN STAN, 43m2. Predstavljamo vam funkcionalan jednoiposoban stan na četvrtom spratu moderne zgrade novije, kvalitetne gradnje u Kneževom Parku, jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u Mirijevu, u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na visokom prizemlju.Uknjižene površine 40 m2, dok sa lođom ukupno ima 43 m2. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i orijentisan ka mirnom, uređenom dvorištu zgrade, što obezbeđuje tišinu i prijatan....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.200 €, 43,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega par minuta vožnje od centra Jagodine. Glavne karakteristike: Površina: 15 ari – prostran i funkcionalan plac pogodan za različite namene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 167.400 €, 43,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 43 m², smešten na 4. spratu od ukupno 5, u jednoj od najtraženijih i najlepših ulica na Vračaru. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevnog boravka, jedne manje i jedne komfornije spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Raspored je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Južni bulevar, 6/8, cg, uknjižen-Stvarna površina-43m2, ugovorna površina-35m2, Prodaje se uknjižen 1.5 stan u mirnom i najlepšem delu Vračara. Veoma je svetao, jednostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu je centralno grejanje, ugrađena je i klima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 155.000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran stan, izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Moderan, komforan, na odličnoj lokaciji. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko kvalitetnim materijalima. Stan je uknjižen na 43kvm građevinske površine, mereno ima 46 kvm. Prostorije: kuhinjsko-trpezarijski....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.810 € na 119.995 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 119.995 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 122.810 €
10.05.2026 - 119.995 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan na Novom Naselju u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan površine 43m² nalazi se na 1. spratu i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom osvetljenošću. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 55.000 €, 43,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo potpuno renoviran stan ,pravilnog rasporeda u samom centru grada . Nova stolarija Nekorišćen nameštaj Nova tehnika Idealan za život ili izdavanje Dvosoban stan, Paraćin | Prodaja · 43m² · 55.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132220, IV/, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na Novom Naselju, Knežev park. Stan je na četvrtom spratu sa liftom. Niko se nije useljavao. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132220, IV/, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na Novom Naselju, Knezev park. Stan je na cetvrtom spratu sa liftom. Niko se nije useljavao. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 195.000 €, 43,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo održavan i očuvan stan, sređivan pre desetak godina. Po rasporedu prostorija i po strukturi, ovo je jednoiposoban stan, gde su u sklopu stana: - dnevna soba - mala spavaća soba sa garderoberom oko 8kvm - terasa - kuhinja sa trpezarijom - kupatilo - hodnik sa ulaznim predhodnikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar kralja Aleksandra, 1/7, cg-Stvarna površina-43m2 , ugovorna površina-36.00m2, U ponudi odličan 1.5 stan u Bulevaru kralja Aleksandra, Lipov lad. Nalazi se na prvom spratu i gleda na Bulevar kralja Aleksandra. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju nameštenog, dvosobnog stana na Novom naselju sa komplet belom tehnikom, sa pogledom orijentisanim na park i zelenilo. Stan je izuzetno svetao i topao, odiše jako dobrom energijom. Nalazi se u četvorospratnoj zgradi od žute fasadne cigle, na prvom spratu bez lifta.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 458)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>