• GoHome Professional
barem 180 m2 do 43000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • barem 180 m2 do 43000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 180 m2 do 43000 eura

  • Za upit "barem 180 m2 do 43000 eura" pronađeno 5 190 nekretnina - prosečna cena 25 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 40000 eura (malo jeftiniji)
    • 45000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, INĐIJA, 37.000 €, 4600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 46 ari sa nedovršenom kućom od 70m² u sivoj fazi, na mirnoj lokaciji u mestu Koševac, u ulici Labudova. Plac je građevinsko zemljište, ograđen, sa blagim nagibom, pun svetlosti tokom celog dana i okružen netaknutom prirodom. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 44.000 €, 611,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Građevisnko zemljište ukupne kvadrature 6,11 ari, sa izlazom na Carski put u širini 15 m, uknjiženo. Agencijska provizija je 1000 e. .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 44.000 €, 13666,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište – livada površine 1ha 36a 66kvm pored asfaltnog puta, okruženo šumom, 1,5km od hotaela Ramonda i 4 km od hotela Balašević, u samom podnožju planine Rtanj, na istočnoj strani. Struja pored parcele u fazi instalacije. Preko puta potok i u okolini....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 37.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan plac u Barajevo, kod jezera. Kontakt: Radomir 063/804-1184 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 44.000 €, 14200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.indomio.rs

Lep četvrtast voćnjak (kruška) u funkciji, star je 10 godina. Ima špalirski sistem za navodnjavanje, ograđen. Ima asfaltni prilaz. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 4537,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište od 45.37a. Ima put do placa. .

 
 
 
  Plac, PETKOVICA, 44.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116292, uknjizen, plac. Plac u gradjivinskoj zoni,trenutna kultura pasnjak 4 klase i vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljiste.Sam kraj Sremcice tj Lipovacka suma. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 44.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129617, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Rogača | Prodaja · 2200m² ·....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 37.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac na početku Čerevića veličine 1603m2. Ispred placa su prošli gradska voda i struja, nalazi se u građevinskom području. Plac sa pogledom na Dunav. Agencijska provizija od 3% nije uračunata u navedenu cenu. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 44.000 €, 2259,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište površine 2259m2 koje se nalazi u Beški, na potesu Kalakača. Parcela je ravna, struja i voda su na par metara od placa. Zemljište se nalazi na prelepoj lokaciji. Prilazni put do placa je asfalt i tucanik (asfalt je udaljen na 100 metara). Parcela ima informaciju....

 
 
 
  Plac, RALJA, 37.000 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104581, uknjizen. Dve parcele suma 12 a i njiva od 50 a udaljeno oko 200 m od asvalta. Ima zemljani put. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, MEDVEĐA, 37.000 €, 300,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE KUĆA SA KAFANOM POVRŠINE 300m2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI, NA REGIONALNOM PUTU LESKOVAC - MEDVEĐA. KAFANA IMA KUHINJU, POSEBAN WC ZA OSOBLJE, OSTAVE I PROSTORIJU ZA ŠANK, KAO I DEO SA VEZANIM MOKRIM ČVOROVIMA ZA GOSTE. NA GORNJEM SPRATU JE STAMBENI DEO SA PARKETOM U SVIM SOBAMA,....

 
 
 
  Kuća, LAJKOVAC, 37.000 €, 184,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Ćelijama, opština Mionica. Plac površine 20 ari, u netaknutoj prirodi, pod nagibom, ograđen. Kuća na tri etaže, ukupne korisne površine 184 m2, sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi soba, kuhinja, kupatilo, ostava,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 44.000 €, 900,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude 8.87 ari placa, uknjižen 1/1. Do placa dovedeni struja i voda, asfalt. Širina fronta do ulice 17 metara. Zemljište u građevinskom području. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 44.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac 970m Fruška gora Popovica- Mala Kamenica -Grigovac Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 970m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda Tekst oglasa Ekskluzivno posredovanje Oglasavamo....

 
 
 
  Plac, GORNJA TOPONICA, 37.000 €, 1657,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju u Gornjoj Toponici, 1657 m2. Plac se nalazi u blizini restorana Hollywood i pravougaonog je oblika. Građevinsko je zemljište i postoji mogućnost priključka na vodovod i struju, dok je kanalizacija u celom kraju organizovana po sistemu septičkih jama. Na ravnom je terenu....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 37.000 €, 5337,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo 2 susedne parcele, ukupne površine 5337 m2, od kojih jedna ima površinu od 3237 m2 a druga površinu od 2100 m2, na Beloj Zemlji, na potesu Dogandžići, pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi bandera strujnog niskonaponskog voda, a gradski vodovod je prošao pored asfaltnog....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 37.000 €, 708,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište, koji čine dve parcele ukupne površine 708 m2 i čine idealnu pravougaonu celinu za izgradnju objekta sa pogledom prema školi, vrtiću, odnosno nesmetano prema gradu i južnoj strani. Parcele izlaze na planiranu ulicu i dozvoljna....

 
 
 
  Plac, IRIG, 37.000 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2023.,

www.indomio.rs

Vrdnik-Odličan plac za gradnju 1200 m2 na veoma lepoj poziciji. Plac se nalazi na pedesetak metara od asfalta. Put do paca je obeležen i regulisan kroz katastar. Dimenzije Placa su 30x40 metara Gradska voda i struja su na 20 m od placa. Prema UTU max. zauzetost površine je gradnju....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 37.000 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104581, uknjižen. Dve parcele šuma 12 a i njiva od 50 a udaljeno oko 200 m od asvalta. Ima zemljani put. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Farma, SUBOTICA, 37.000 €, 180,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo salaš u Maloj Bosni - 11 km od centra Subotice ili menjamo za odgovarajući manji stan. Površina salaša je 5500 m2, ograđen, objekti su 180 m2 i pogodni su za stanovanje - bez ulaganja (trofazna struja, voda, kupatilo). Na salašu je posađeno 80 stabala lešnika - 9 godina.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 37.000 €, 1657,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 37.000 €, 7391,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju veliki plac u Dankovu, površine 73,9a. Plac je pogodan za izgradnju hale. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 37.000 €, 183,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi višespratna kuća u Čonoplji. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i tavanskog prostora. Kuća je trenutno u sivoj fazi gradnje, konstrukcijski završena ( nazidana), postavljen je krov. Kuća zahteva dodatne radove do useljenja, kompletno unutrašnji radovi. Plac je pravilnog....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 49.000 € na 44.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BATAJNICA, 44.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 53.000 €
01.03.2026 - 49.000 €
05.04.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 11ari u Ugrinovcima - Busije. Do placa je dovedena voda, struja i put tucanik celom dužinom placa, sa obe strane placa. Čisti se papiri, zemljişte je uknjiženo kao idealni deo od 11ari, jedan je vlasnik. Može da se gradi porodična gradnja Pr+1+Pk.....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 37.000 €, 172,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MALO SEOSKO DOMAĆINSTVO U Bezdanu se prodaje redovno održavana kuća od 172m2 sa pomoćnim objektima na parceli od 2200m2. Kuća je u odlično stanju, građena delom od blokova, delom od cigle i mešanog materijala. Porodićni objekat ćine tri sobe, kuhinja, kupatilo, ostava, lepo osunčana....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 37.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 29206, struja, kanalizacija, uknjižen, njiva. Plac se nalazi na 350m od centra Sremcice. Gradjevinsko zemljiste sa frontom do ulice od 21m. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 1053,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Štipljanskom putu površine 10,53a. .

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 44.000 €, 4449,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinski plac u Krčedinu površine 4449m2 sa frontom širine 34 metra, tako da je moguća i parcelacija. Parcela je ravna i pored nje se nalazi sva potrebna infrakstruktura. Plac je udaljen na 1500 metara od centra sela i nalazi se u izuzetno mirnom kraju. Svojina zemljišta....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 12000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 120 ari. .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 37.000 €, 25400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi je poljoprivredno zemljište u Barajevu, obrađeno, bez useva. U komadu deo parcele se vodi kao njiva 4. klase, a drugi deo šuma 3. klase. Do parcele se dolazi zemljanim putem, između 300m-600m do asfalta. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća.....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 37.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 29206, struja, kanalizacija, uknjizen, njiva. Plac se nalazi na 350m od centra Sremcice. Gradjevinsko zemljiste sa frontom do ulice od 21m. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj .....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 44.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116292, uknjižen, plac. Plac u gradjivinskoj zoni,trenutna kultura pasnjak 4 klase i vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljiste.Sam kraj Sremcice tj Lipovacka suma. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 44.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129617, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 44.000 €, 611,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 37.000 €, 234,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Kuća je nezavršena, nalazi se u blizini okretnice autobusa u Popoviću. U kući su sprovedene instalacije. Nema priključke za vodu i struju, ali su na ivici placa. U toku je uknjižba. Prostorije: PR - ulazno predsoblje, dnevno-kuhinjsko-trpezarijski prostor, kupatilo; I - spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 44.000 €, 238,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: RASINSKI OKRUG- Ćićevac-centar, , , 165m2, 416ari, 44000 eur .

 
 
 
  Farma, BEOČIN, 37.000 €, 274,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18274 Na obroncima Fruške Gore u selu Sviloš nalazi se prelepo imanje koje čeka svog vlasnika.Kuća i pomoćni objekti su uknjiženi 274m2 na placu od 903m2.Ispod samog domaćinstva prolazi potok i prelep pogled koji puca na Frušku Goru. Kuća se nalazi u mirnoj ulici.Imanje....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 44.000 €, 220,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca povrsine 220m2, velika ajnfort kapija, podrum, pomocna prostorija 20m2, stala 33m2 sa plafonom visine 3,5m (pogodna za konje i goveda), cardak, mala supa. Potrebno renoviranje objekata. Povrsina placa je 1160m2, front 16,5m×70m duzina placa. Plac je ogradjen. Vlasnistvo 1/1.....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 36.800 €, 6532,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma povoljno poljoprivredno zemljište u Zoni Nacionalnog parka. Zemljište je stara privatna svojina i nikada nije bilo u društvenoj svojini. Postoji mogučnost gradnje objekata u svojtvu poljoprivrede ili turizma, -bungalovi i sl. Odlično za izolaciju od svakodnevnih gužvi....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 36.800 €, 5100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinska parcela 51 ar u KremnimaProdaje se građevinska parcela površine 51 ar u Kremnima, okružena netaknutom prirodom i prelepim pogledom na okolne planine. Idealna za izgradnju vikendice, kuće ili turističkog objekta, ali i kao odlična investicija.- Lokacija: Kremna-....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 36.750 €, 2100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju plac u nepsrednoj blizini Sopota u Ropočevu Plac se nalazi na samo 1.5km od centra Sopota Površina placa je 21 ar Kategorsan je kao građevinski plac Kompletna infrastruktura je dostupna u neposrednoj blizini placa - struja, voda, gas, optika....