• GoHome Professional
barem 180 m2 do 40000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 180 m2 do 40000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 180 m2 do 40000 eura

  • Za upit "barem 180 m2 do 40000 eura" pronađeno 4 897 nekretnina - prosečna cena 22 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 38000 eura (malo jeftiniji)
    • 42000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 1.sprat
    • pogodan
    • prizemlje
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, APATIN, 40.000 €, 173,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Svilojevu, prodaje se prizemna četvorosobna kuća površine 173m2, od mešanog materijala na većem placu od 29ar. Sastoji se od novijeg dela od cigle i starijeg dela od naboja. Čine je hodnik, predsoblje, dve sobe do ulice, dve prolazne sobe, kuhinja, kupatilo bez toaleta, toalet spoljni.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 40.000 €, 323,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća, neposredna blizina centra, stare gradnje površine 323 m2 koja se sastoji od velikog gonka, četiri velike sobe, kuhinje, kupatila i nus prostorija. Patosi u kući su u betonu i patosima. Stolarija drvena. Kuća je predviđena za rušenje, legalizovana, priključak vode, struje i dr.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 220,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća površine oko 220 m2 na placu od 13,31 ara. Prizemlje čini lokal površine 110 m2 sa sanitarnim čvorom i ne zahteva velika ulaganja. Na spratu stambeni deo sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Građena od čvrstog materijala (cigla....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 180 m2 do 40000 eura'
40.000 €
40.000 €
40.000 €
  Plac, NIŠ, 40.000 €, 2300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep plac u Novom Selu (naselje 9.Maj). Plac se nalazi u neposrednoj blizini škole, na nekih 400 metara od puta koji vodi za Merošinu. Nema asfaltiran prilaz, do samog placa nema priključaka, u blizini su kuće. Površina placa je 23 ara. Uknjižen, gradsko-građevinsko zemljište.....

 
 
 
  Plac, IRIG, 40.000 €, 3780,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Krušedolu Lep Veliki Plac 3780 m2 na POGODNOJ LOKACIJIPlac se nalazi u blizini naselja i Manastira..Plac je pogodan za vikendicu i za Uživanjeput je TvrdOBAVEZNO POGLEDATI.. više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 40.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.indomio.rs

Građevisnki plac u blizini centra Vranića. U mirnom delu, Pop Borina, Sokratova ulica, na 25km od Beograda, na prodaju plac od 40ari, u blagom padu. Informacija o lokaciji, dozvoljena gradnja, struja, voda, prilaz asfaltom. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 40.000 €, 107717,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se pretežno šumsko zemljište sa kućom 32m2 potes „Mikulj“ KO Podgorac I, sa livadama i njivama ukupne površine 10ha 77a 17m2. Podgorac.

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 40.000 €, 3741,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje poljoprivredno zemljište u Boljevcu na rubu gradskog područja (1km do centra grada) pored regionalnog puta Boljevac – Sokobanja, na početku Ilinskog polja sa pogledom na planinu Rtanj (Šiljak 7km). Boljevac, Rtanj.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 182,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prizemna kuća u naseljenom mestu Lukićevo površine 182 m2 na placu od 9.35 m2. Kuća građena od čvrstog materijala sastoji se od verande, hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, ostave, dve sobe i kupatila. Grejanje je na GAS, stolarija drvena. Po podovima....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 40.000 €, 83461,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se imanje sa povezanim parcelama u ataru sela Bačevica, opština Boljevac, sa pogledom na planinu Rtanj i Tupižnicu, južno orjentisano, sa uknjižene dve kolibe 40m2 i 25m2 (pomoćni objekti), ozidanim bunarom i strujom, ukupne površine 8ha 34a 61m2. Bačevica.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 166,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2022.,

www.heroldo.com

Kuća u mirnom delu Gloždaka , sa ulaganjima! 166 m 2 4 0 0 .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 40.000 €, 600,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125862, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 40.000 €, 2457,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Plac 34.57ara sa objektom od 10m2, uknjiženo. Na samo 45 km i isto toliko minuta od centra grada, u okolini Kosmaja, Sopot, naselje Sibnica, nalazi se ovaj lep, pravilan i ravan plac sa uknjizenom kućom, na čijim se temeljima sada nalazi baraka. Priključci za vodu i struju na placu.....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 40.000 €, 8356,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Makovoj Sedmici pored asfaltnog puta od centra grada 6km. Plac je 8356 m². Na parceli je moguća gradnja porodične kuće, poslovnog ili ekonomskog objekta, kao i garaža, pomoćnih objekata, radionica i manjih poljoprivrednih sadržaja. Maksimalna zastupljenost je 40%,....

 
 
 
  Plac, BAČKA PALANKA, 40.000 €, 4700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

prodaja gradskog gradjevinskog zemljišta u industrijskoj zoni, 4631m2 .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 40.000 €, 3324,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Makovoj 7 površine 3324 m2.Nalazi se na glavnom putu,pruža mogućnost bavljenja raznim poslovnim delatnostima.Na placu se nalazi legalizovana pomoćna zgrada 85m2.Struja trofazna,bušeni bunar,kanalizacija septička jama.Postoji mogućnost priključka na gasnu mrežu i....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 40.000 €, 3990,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Plac, BANJA, 40.000 €, 470,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

plac Višnjička banja, Nedeljka Košanina, 4,7 ara Plac pod blagim nagibom u građevinskoj zoni ali još uvek nije usvojen DUP. Put do placa je makadam, a 200m dalje je asfalt. Kanalizacija na 200 metara, struja na 70 metara od placa. Uknjižen. Provizija 750. 065/683-00-00 R-ID: #2495....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 40.000 €, 215,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Bobovu, pored asfaltnog puta. Objekat je u grubim radovima, legalizovan, stabilne konstrukcije. Bruto površina prizemlja 111m2, ukupna bruto površina celog objekta 215m2. Dobar raspored prostorija. Ne poseduje priključke na struju i komunalije. Plac pravilnog oblika pov.10,19ari.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 306,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju starogradska kuća u Stanišiću ima 306 m2 I nalazi se na placu od 2170 m2. Poseduje 5 prostorija, hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo I špajz iz kojeg se ide u letnju kuhinju, poseduje tavanski i podrumski prostor. Drveni pod, laminat I pločice, trofazna struja,....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 40.000 €, 4377,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

-Parcela se nalazi na glavnom putu prema fabrici Transkop! -Moguća je kupovina i parcele od 74,11a .

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 40.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026. - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izvanredan plac, gradjevinsko zemljište površine 10a. Plac se nalazi do glavnog asfaltnog puta koji vodi za Donje Vlase. Udaljen je svega 5 minuta vožnje (2km) od Niškog Kulturnog centra i 10 minuta vožnje do centra grada (3km) . Plac je četvrtastog oblika. Dozvoljena je....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 50.000 € na 40.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 360,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
01.05.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku dnevnu sobu, ostavu, podrum i terase, što pruža idealan prostor za porodični život ili poslovne ideje. Karakteristike nekretnine: Kuća površine....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 40.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 1.536 m² sa upisanim stambenim objektima ukupne površine 102 m². Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji između sela Lalinca i naselja 9. maj, idealnoj za porodični život, odmor ili kao investicija. ✅ Ukupna površina placa: 1536 m² ✅ Površina objekata: 102....

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 40.000 €, 9344,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Žirovnici, površine 9344 m2 . Zemljište se nalazi pored auto puta Kragujevac Batočina, pogodno je za razne vrste useva, zasada, kao i za izgradnju, zbog svoje veličine i polažaja. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 40.000 €, 12673,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u Ravnom Gaju površine 1,2 hektara po ceni od 40 000 eura. Plac se nalazi na glavnom putu,na građevinskom zemljištu. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu....

 
 
 
  Plac, RAČA, 40.000 €, 54557,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare sastoji se od dve parcele koje su površine 32071 m2 i 22486 m2, koje su udaljene nekih 300 m jedna od druge. Parcele su poljoprivredcno zemljište. Na parceli površine 22486 m2, nalazi se deo površine 500 m2, koji je građevinsko zemljište....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 40.000 €, 3286,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Kniću, asfalt pored placa. Na placu postoji priključak vode, struja prolazi pored placa. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 40.000 €, 670,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je formirano građevinsko zemljište koje je nastalo parcelacijom parcele koja se vidi na digitalnoj slici. Površina parcele na skici je bruto površina koja će biti umanjena za delove koji se oduzimaju zbog pravljenja saobraćajnice, koja je predviđena po PDR.Neto površina je....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 40.000 €, 5770,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac izdvojen iz naselja, u zelenilu, okružen livadama i šumom. Idealan za vikendicu, struja na 100m od placa. Agencijska provizija 1.000eur u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen građevinski plac u Barajevu, površine 5 ari, na odličnoj lokaciji – svega 700 m od Svetosavske ulice, 2,5 km od centra naselja i 1,5 km od jezera. Na placu se nalazi kuća u fazi izgradnje, sa postojećim projektom za trosobnu kuću od 70 m², građenu čvrstom gradnjom....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 53.000 € na 40.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MEROŠINA, 40.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 53.000 €
18.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je plac P=25,57 ari, do puta u blizini jezera. do placa ima izgrađenih vikendica, Za više informacije pozovite:065/222 3922,065/883 3446.Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034 .

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 40.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se obradiva i plodna njiva, poljoprivredno zemljište, lepog, skoro kvadratnog oblika od 70 ari u Koraćici. Pored je asfaltnog puta, ulica Blagojevica, blage kosine i u susedstvu ima kuća. Cena parcele je 40.000 evra. Agencijska provizija je 2% od cene .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 306,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Stanišiću, nedaleko od centra. -Površina kuće je 306 m2,a ukupna površina placa je 2170 m2. -Kuća obuhvata dva hodnika, kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatilo , dve ostave i četiri velike sobe. Kuća poseduje i tavanski i podrumski prostor. -Grejanje....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 40.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na ulazu u Soko Banju sa desne strane iz pravca Knjazevca. Put do placa je nasipan. Pored placa je prikljucak za struju, a voda u tom delu je bunarska. Plac je na blagom nagibu sa lepim pogledom na Stari grad, na nekih 10ak minuta hoda od Hotela Sunce. Povrsina placa....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 40.000 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac na Jelašničkom putu. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljište, izlazi na asfalt. Površina placa je 19 ari, ulazni front je 9 metara, posle se širi, dužina oko 150 m. Uknjižen. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 40.000 €, 900,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Babe, plac do glavnog puta sa građevinskom dozvolom U Babama do glavne ulice, na prodaju plac - gradjevinsko zemljište, površine 923m2. Direktan ulaz sa asfalta. Na placu voda. Na glavnom putu struja i optički internet. Dobijena građevinska dozvola (i plaćene sve naknade) za kuću....