• GoHome Professional
barem 180 m2 do 38000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 180 m2 do 38000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 180 m2 do 38000 eura

  • Za upit "barem 180 m2 do 38000 eura" pronađeno 4 711 nekretnina - prosečna cena 21 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 36000 eura (malo jeftiniji)
    • 39000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 38.000 €, 180,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2019.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u širem centru grada. .

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 38.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Plac za izgradnju kuće površine 26 ari koji se nalazi u Čortanovcima u mirnom naselju udaljen 600 metara od centra sela. Parcela je ravna i širine fronta 23 metara, pored placa je sva potrebna infrastruktura (voda, struja, gas). Uknjižen ( zemljište u građevinskom području) 1/1. Lokacija:....

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 38.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U NASELJU OBRADA LUČIĆA POVRŠINE 8 ARI SA IZGRAĐENIM OBJEKTOM POVRŠINE OD OKO 70m2. POGODNO ZA PROIZVODNO-USLUZNU DELATNOST ILI MAGACINSKI PROSTOR. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 180 m2 do 38000 eura'
38.000 €
38.000 €
38.000 €
  Plac, NIŠ, 38.000 €, 3800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Novom Selu u blizini pruge. Plac se vodi kao gradsko gradjevinsko zemljište, nema asfaltiran prilaz. Ukupna površina placa iznosi 38 ari. Uknjižen. Svojina. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
  Plac, IRIG, 38.000 €, 3088,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

- Irig, potes Rajkovac, između Starog i Novog Hopova - 3088m2 - parcela pravilnog oblika - ukniženo - nema asfaltnog puta Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 i 066 82 92 300 Igor Ćućuz, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 38.000 €, 268,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U Gračacu je na prodaju kuća, koja se nalazi na odličnoj lokaciji , na parceli koja je u celosti ravna i čija je površina 15 ari. Površina kuće je 268.27 m2, i sastoji se od prizemlja, površine 135.39 m2 sa odličnim rasporedom prostorija, kao i potkrovlja površine 132, 88m2. U kući....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 38.000 €, 6700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Pakovraću, površine 67 ari sa započetom kućom i infrastrukturom. Plac je sastavljen od četiri parcele. i nalazi se u neposrednoj blizini kružnog toka u Pakovraću. Jedna parcela od 12 ari je prebačena u građevinsko zemljište, na kojoj su već izgrađeni temelj i sokla....

 
 
 
  Kuća, ČOKA, 38.000 €, 240,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17912 TProdaje se kuća 120m starije gradnje + spratna kuća 120m2 novije gradnje na obali reke Tise u selu Sanad , blizu drzavne dve granice sa Madjarskom i Rumunijom .Sanad je udaljen 8km od Banje Kanjiže. Plac 933m2, ima par pomoćnih objekata: , ostava, šupe , čardak,....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 38.000 €, 1400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo građevinsko zemljište veličune 13.65 ari. Poseduje priključke za trofaznu struju i vodu, a kroz ulicu je sproveden gas. Sve je upisano u katastar 1/1. Plac se nalazi u blizni glavnog puta. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Izlazi na ulicu. Agencijska....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 38.000 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U voždovačkom naselju Ripanj, u poznatom podavalskom izletničkom mestu Trešnja, pravoj oazi tišine i mira, prodaje se veoma lep plac. Plac je površine 19 ari i pokriven je formiranom šumom. Nalazi se u građevinskoj zoni. Izlazi na dve asfaltirane ulice, pokrivene kompletnom infrastrukturom....

 
 
 
  Plac, CEREVIC, 38.000 €, 3300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94493, struja, uknjizen, plac. Plac se vodi se kao poljoprivredno zemljiste u vikend zoni. Blizina Dunava i nacionalnog parka Fruska gora. Na 100 metara od placa struja i voda. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 38.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva u Donjem Komrenu površine 7,6ari. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu.....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 38.000 €, 3300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94493, struja, uknjižen, plac. Plac se vodi se kao poljoprivredno zemljiste u vikend zoni. Blizina Dunava i nacionalnog parka Fruska gora. Na 100 metara od placa struja i voda. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 38.000 €, 3308,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrano građevinsko zemljište površine 33,08 ari u mestu Mijatovac, idealno za izgradnju porodične kuće, vikendice ili investicionog objekta. * Pravilnog oblika * Asfaltni pristupni put * Na Placu se nalazi i stariji objekat i ima priključak na struju i gradsku vodu.....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 37.700 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi građevinski plac ukupne površine 5,46 ari u naselju Borča potes Ovčanski put. .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 37.500 €, 6820,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište dobre lokacije na zapadnoj obali jezera ukupne površine 6820 m2. .

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 37.500 €, 507,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac-građevinska parcela u Sokobanji, površine 507m2 idealna za gradnju stambenog objekta. Nalazi se na veoma atraktivnom mestu, pravougaonog oblika, dimenzija približno 25x20 metara. Plac je gradsko građevinsko zemljište, po kulturi građevinska parcela, postoji....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 37.500 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju fantastičan plac površine 14,58 ari, smešten na idealnoj poziciji desna strana puta ka Kosmaju (iz pravca Beograda). Savršeno mesto za vašu oazu mira, bilo da planirate zidanu kuću ili modernu montažnu vikendicu. Glavne prednosti: Pravilan oblik: Plac je pravilnog....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 48.400 € na 37.260 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 37.260 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 48.400 €
29.04.2026 - 37.260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se ćetiri građevinske parcele za porodično stanovanje u MZ Mali Radanovac, udaljene 2,8 km od centra grada, između Kireške i Severne ulice. Veličine placeva su: 959 m², 1075 m², 1106 m² i 1242 m². Placevi su prazni, bez priključaka. CB nekretnine, Subotica Agencija je upisana....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.200 €, 300,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2024.,

www.heroldo.com

Na dvadeset metara od glavnog puta se nalazi parcela koja je odlična za izgradnju kuce kao i za sadnju određenih kultura. 300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Plac, AVALA, 37.000 €, 4360,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2023.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Parcani, centar, plac 4360 m2, mogucnost prikljucenja struje i gradskog vodovoda, blizu autobuskog prevoza i prodavnice, dozvoljena gradnja. .

 
 
 
  Plac, IRIG, 37.000 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrdnik-Odličan plac za gradnju 1200 m2 na veoma lepoj poziciji. Plac se nalazi na pedesetak metara od asfalta. Put do paca je obeležen i regulisan kroz katastar. Gradska voda i struja su na 60 m2 od placa. Plac je uvučen i vlasnik susednog reguliše put do istog. Izgrađenost 10%, dozvoljeno:....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 37.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 29206, struja, kanalizacija, uknjižen, njiva. Plac se nalazi na 350m od centra Sremcice. Gradjevinsko zemljiste sa frontom do ulice od 21m. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 37.000 €, 708,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište, koji čine dve parcele ukupne površine 708 m2 i čine idealnu pravougaonu celinu za izgradnju objekta sa pogledom prema školi, vrtiću, odnosno nesmetano prema gradu i južnoj strani. Parcele izlaze na planiranu ulicu i dozvoljna....

 
 
 
  Plac, GORNJA TOPONICA, 37.000 €, 1657,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju u Gornjoj Toponici, 1657 m2. Plac se nalazi u blizini restorana Hollywood i pravougaonog je oblika. Građevinsko je zemljište i postoji mogućnost priključka na vodovod i struju, dok je kanalizacija u celom kraju organizovana po sistemu septičkih jama. Na ravnom je terenu....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 37.000 €, 25400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi je poljoprivredno zemljište u Barajevu, obrađeno, bez useva. U komadu deo parcele se vodi kao njiva 4. klase, a drugi deo šuma 3. klase. Do parcele se dolazi zemljanim putem, između 300m-600m do asfalta. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća.....

 
 
 
  Kuća, MEDVEĐA, 37.000 €, 300,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KUĆA SA KAFANOM POVRŠINE 300m2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI, NA REGIONALNOM PUTU LESKOVAC - MEDVEĐA. KAFANA IMA KUHINJU, POSEBAN WC ZA OSOBLJE, OSTAVE I PROSTORIJU ZA ŠANK, KAO I DEO SA VEZANIM MOKRIM ČVOROVIMA ZA GOSTE. NA GORNJEM SPRATU JE STAMBENI DEO SA PARKETOM U SVIM SOBAMA,....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 37.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na početku Čerevića veličine 1603m2. Ispred placa su prošli gradska voda i struja, nalazi se u građevinskom području. Plac sa pogledom na Dunav. Agencijska provizija od 3% nije uračunata u navedenu cenu. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066....

 
 
 
  Kuća, LAJKOVAC, 37.000 €, 184,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Ćelijama, opština Mionica. Plac površine 20 ari, u netaknutoj prirodi, pod nagibom, ograđen. Kuća na tri etaže, ukupne korisne površine 184 m2, sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi soba, kuhinja, kupatilo, ostava,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 1053,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Štipljanskom putu površine 10,53a. .

 
 
 
 
-33%

Promena cene sa 55.000 € na 37.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BARAJEVO, 37.000 €, 971,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 55.000 €
13.05.2026 - 37.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Plac 700m od Centra,971 m2,asfalt,struja,voda na placu šahta ,blizu škole, vrtića,prevoza, agencijska provizija 2 % .

 
 
 
  Plac, UŽICE, 37.000 €, 5337,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo 2 susedne parcele, ukupne površine 5337 m2, od kojih jedna ima površinu od 3237 m2 a druga površinu od 2100 m2, na Beloj Zemlji, na potesu Dogandžići, pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi bandera strujnog niskonaponskog voda, a gradski vodovod je prošao pored asfaltnog....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 37.000 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104581, uknjižen. Dve parcele šuma 12 a i njiva od 50 a udaljeno oko 200 m od asvalta. Ima zemljani put. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 4537,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište od 45.37a. Ima put do placa. .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 37.000 €, 7391,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju veliki plac u Dankovu, površine 73,9a. Plac je pogodan za izgradnju hale. .