• GoHome Professional
90 m2 do 50000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 90 m2 do 50000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 90 m2 do 50000 eura

  • Za upit "90 m2 do 50000 eura" pronađeno 285 nekretnina - prosečna cena 435 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
    • do 443 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BAJMOK, 45.900 €, 83,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Starija ali uredna dobroodržavana, prazna, odmah useljiva kuća u asfaltiranoj ulici sa mogućnošću uvođenja gasa. Tri sobe ,kuhinja, trpezarija, kupatilo, pomoćne prostorije, ostava. Cena snižena. . Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 45.650 €, 83,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE TRODOBAN KOMFORAN STAN SA PARKINGOM U DVORIŠTU ZA STANARE KOD SAJMA I MASTER CENTRA U ULICI VESELINA MASLEŠE. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, ODVOJENE KUHINJE, OSTAVE, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NATERASU, DVE SPAVAĆE SOBE, ODVOJEN TOALET, KUPATILO, TERASA SA OSTAVOM. ORIJENTISAN....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 45.000 €, 97,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se porodična kuća od 32m2, VPR + 47m2 štala sa senikom (u osnovi 100m2) + 18m2 pomočni objekat, i još dva neuknjižena objekta, na parceli – građevinsko zemljište od 59a 36m2. Istočno od planine Rtanj i od Boljevca 8 km starim putem Boljevac – Zaječar do Markovog Kamena i makadamskim....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 45.000 €, 82,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća uTuriji sa lepim velikim dvorištem punim zelenila. Kuća je starije gradnje, salonskog tipa i građena je u autohtonom vojvođanskom stilu. Kuća je renovirana sa puno pažnje i ukusa, da bi se očuvao prethodni izgled kuće. Na kući je urađena hidroizolacija svih zidova,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 54.000 € na 45.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 95,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2023 - 54.000 €
07.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2023.,

www.gsigma.rs

Na prodaju porodična kuća sa lokalom u Perlezu. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe. Kuća poseduje i potkrovlje koje nije završeno. Ispod kuće se nalazi podrum celom dužinom. U dvorištu se nalazi sagrađen poslovni....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 90,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Gakovu ima 90 m2, poseduje 2 sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i hodnik. Veliki plac od 2616 m2 sa pomoćnim objektima i letnjom kuhinjom. Po podu parket i pločice, stolarija stara drvena, grejanje na čvrsto gorivo. Uredni papiri, vlasnik 1/1.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 45.000 €, 90,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu priliku – poslovno-stambeni prostor površine 90m², smešten na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini škole u Ćupriji. *Karakteristike: *Površina: 90m² – funkcionalno osmišljen prostor koji može da posluži kao kancelarija, prodavnica, salon ili kombinacija....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 45.000 €, 84,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu i plac u Žablju ulica Njegoševa 21. Kuća uknjižena 84 m2 vlasnik 1/1. U kući je uvedena trofazna struja, gas, voda. Plac je ravan ociscen i pogodan za gradnju. Front placa je 19.5 metara. Na placu se nalazi 13 stabala lesnika. Plac je ogradjen. Srećna kupovina. Tavan.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 45.000 €, 83,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju višenamenski prostor u suterenu nove stambene zgrade , 86 m2, u blizini bulevarske pijace. Pogodan je za poslovni prostor ili čak stambeni s obzirom da postoji prirodna svetlost. Prostor je u sivoj fazi, kompaktan i lako deljiv u manje celine. Potrebno je naknadno uvesti....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 45.000 €, 92,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju seosko domaćinstvo u Golom Ridu u blizini Lebana. Domaćinstvo se prostire na placu od 1606m2, na kom se nalazi porodična kuća od 92m2 i još jedna starija kuća od 42m2 i pomoćni objekti u funkciji štala, ambara i ostava. Kuća od 92m2 se sastoji od prizemlja i sprata, u odličnom....

 
 
 
  Kuća, ZAJEČAR, 45.000 €, 90,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuca 90m2, legalizovana, vlasnik 1/1, podrum i prizemlje. ukupna povrsina zemljista 488m2, naselje Vlacic, ulica Crnogorska. Cena 45000e.. Tel. 0691555123 .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 90,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dve kuće na jednom placu u ulicu Svetog arhiđakona Stefana. -Površina novije kuće je 47 m2 u osnovi, a površina starije kuće je 43 m2. Ukupna površina placa je 1131 m2. -Novija kuća poseduje hodnik, kupaitlo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostavu, a na gornjoj....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 45.000 €, 90,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Srpski šor, prodaje se prizemna samostalna kuća površine 90kvm koja se nalazi na dva placa ukupne površine 4543kvm. Kuća je građena od mešanog materijala, u dobrom stanju i može da se adaptira. Pomoćni objekti kao što je letnja kuhinja je takođe upotrebljiva, gde se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 45.000 €, 84,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna porodična kuća građena od mešanog materijala površine 84m2.Poseduje tri sobe,veliku ostavu,kupatilo i kuhinju sa trpezarijom.Stolarija drvena sa roletnama,kanalizacija septička jama,vodovod gradski ,postoji i bušeni bunar,struja monofazni priključak,grejanje etažno na čvrsto....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 45.000 €, 92,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna dvojna kuća u Apatinu, na zasebnoj parceli. Površina kuće 92 m², plac 503 m². Kuća se sastoji od: predsoblja dnevnog boravka spavaće sobe kuhinje kupatila ostave U dvorištu se nalaze pomoćni objekti. Grejanje na čvrsto gorivo, trofazna struja, kanalizacija. Kuća....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 45.000 €, 91,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća sa lokalom smeštena u trećoj zoni. Na placu površine 159m2 smešten je objekat ukupne površine 72m2 i pomoćni objekat površine 12m2. Kuća je građena čvrstom građom sa karo tavanom i sastoji se od lokala sa toaletom,dve sobe, kuhinje, ostave i kupatila. Podovi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 44.500 €, 89,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Futoškom putu. Poslovni prostor je površine 89m2. Idealno za advokatske kancelarije, IT sektor, kancelarije ili druge tihe delatnosti. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 100%. Za više informacija pozovite 066 82 92 100 ili 066 82 92 500,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 44.500 €, 89,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kancelarijski prostor u neposrednoj blizini Futoškog puta. Nekretnina se nalazi u poslovno stambenoj zgradi na prvom spratu. Izdaje se prazna, u prostoru je ugrađena funkcionalna kuhinja. Struktura kancelarije je po principu open space koncepta. Idealna za firme,agencije.....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 44.000 €, 90,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Melenci – trosobna kuća površine 90m2 na placu od 2,89ara. Kuća je građena od čvrstog materijala, 80-ih godina, renovirana pre nekoliko godina. Kuća nije uknjižena, monofazna struja, grejanje na čvrsta goriva, nova septička jama, kolski ulaz, ograđen plac, jedan vlasnik. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 44.000 €, 90,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Melenci - trosobna kuća površine 90m2 na placu od 2,89ara. Kuća je građena od čvrstog materijala, 80-ih godina, renovirana pre nekoliko godina. Kuća nije uknjižena, monofazna struja, grejanje na čvrsta goriva, nova septička jama, kolski ulaz, ograđen plac, jedan vlasnik. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, PETROVAC, 44.000 €, 90,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Petrovac od 90m2 na 6,41 ari. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta u naselju, blizu škole, marketa i autobuskog stajališta.Vlasništvo 1 kroz 1. Kuća je na dva kilometra od centra grada, nezavršena je pod pločom, zidana od pune cigle . Veliko i prostrano dvorište,....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 44.000 €, 89,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE – Seosko domaćinstvo u Vitanovcu kod Kraljeva Na prodaju je atraktivno seosko domaćinstvo u selu Vitanovac, udaljeno 8 km od Kraljeva, u neposrednoj blizini magistralnog puta Kraljevo–Kragujevac i svega 400 m od isključenja sa auto-puta Moravski koridor. Idealna nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107049, I/. Izdaje se ordinacija-poslovni prostor u centru,u radu od 1991. Čekaonica(22m2),lekarska soba(10m2), ordinacija 1 (25m2), ordinacija 2 (17m2), toalet.Pogodno za ginekologiju,oftalmologiju,ORL,UZ dijagnostiku,dermatologiju..kozmetički salon i sl. Više....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan poslovni prostor u centru grada u blizini Narodnog pozorišta. Površine je 85m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, 4 kancelarije, toaleta i terase. Grejanje je na struju. Pogodan za kancelarije, IT firme, auto škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem četvorosoban duplex stan sa prostranom dnevnom sobom trpezarijom kuhinom i wc om dole i tri spavace sobe na gornjoj etazi od kojih je jedna (glavna) kompletno opremljena (krevet 180x200, plakar, tv) dečije sobe su prazne, stan kompletno opremljen tehnikom, internet optički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na samom Bulevaru kod Đerma. Grejanje etažno na struju. Tv i internet uvodite sami. agencijska provizija 50% Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 44.000 €, 88,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.0 stan preko puta Vidikovacke pijace. Ulica Vidikovacki Venac, na 4.spratu. Zrada ima 2 ulaza, 3 lifta, video nadzor, interfon, prilaz za invalide. Stan ima 88m2, trosoban po strukturi, 2 velike spavace plus dnevna soba od 33 kvadrata sa 2 terase, 2 mokra čvora, ostava....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 51.000 €, 95,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u naseljenom mestu Mužlja površine 95 m2 na placu od 9,74 ara. Sastoji se od zastakljene verande, dnevnog boravka, trpezarije, odvojene kuhinje, dve velike ostave, hodnika, dve spavaće sobe i kupatila. Prednji deo renoviran kompletno i ne zahteva ulaganja. Građena od....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 45.000 €, 84,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Njegoseva 21 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 43.500 €, 87,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

87m2 TATARSKO BRDO nenamešten trosoban +++ .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan na Podbari Izdaje se svetao i komforan troiposoban stan u popularnoj gradskoj četvrti Podbara. Stan je odmah useljiv, idealan za porodicu ili više osoba. Osnovne karakteristike: Površina stana: 93m2 Broj soba: 3 spavaće sobe + dnevni boravak Klimatizacija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 43.000 €, 90,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – dvosobna kuća površine 90m2 na zajedničkoj parceli sa još jednom kućom koja nije predmet prodaje (ima zasebni ulaz i zaseban deo dvorišta). Deo dvorišta koji pripada kući je površine oko 2,5 ara. Monofazna struja, plin, kanalizacija, građena ciglom (tavanica štukatur). Uknjižena....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 43.000 €, 83,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u izgradnji, deo sprata je sređen, nema struju, nema vodu. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 43.000 €, 95,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u Crvenki-Sombor, 10 min od centra grada. - Površina kuće je 95 m2, a placa je 583 m2. - Kuća poseduje hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju i dnevni boravak. - Dvorište je veliko, u dvorištu se nalaze pomoćne prostorije, šupe. - Grejanje je centralno. - Kuća....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 43.000 €, 83,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u izgradnji, deo sprata je sređen, nema struju, nema vodu. Kuća, Jagodina - Končarevo | Prodaja · 83m² · 43.000€.

 
 
 
  Kuća, MALČA, 43.000 €, 97,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica koja se nalazi na 10-ak kilometara od Niša u selu Malča (na putu za Knez selo). Kuća je površine 97 m2, nalazi se na placu od 2910 m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila, sprat....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u naselju Stevan Sinđelić. Površina stana je 85m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, velike spavaće sobe, radne sobe sa krevetom, ostave, kupatila, WC-a i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120912, IV/, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Vrlo lep i kompletno opremljen trosoban stan na 4. spratu (od 6 spratova), sa dnevnom sobom, trpezarijom, kupatilom, WC-om, 2 spavace sobe. Stan takodje ima i spajz, kao i 2 terase. Kuhinja je nova i kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9101286. Izdaje se komforan, kompletno namešten trosoban stan (85m2) na 4. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, trpezarije, nove kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Nameštaj u stanu je lepo očuvan.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetno atraktivan poslovni prostor smešten u novijem delu Veternika, jednoj od najdinamičnije rastućih i infrastrukturno najperspektivnijih zona u širem području Novog Sada. Lokal se nalazi u prizemlju moderne stambeno-poslovne zgrade i raspolaže sa površinom idealnom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 285)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>