• GoHome Professional
90 m2 do 50000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 90 m2 do 50000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 90 m2 do 50000 eura pala cena

  • Za upit "90 m2 do 50000 eura pala cena" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 409 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
    • do 384 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-26%

Promena cene sa 47.000 € na 35.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 35.000 €, 98,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 47.000 €
03.04.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Crepaji,selu na oko 35 kilometara od Beograda, na prodaju velika kuća sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, u solidnom stanju, uz manje intervencije odmah i useljiva. Kuča ima 2 velike sobe sa ulice,jednu manju iz dvorišta,veliko predsoblje,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,zatvorenu....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 54.000 € na 45.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 95,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2023 - 54.000 €
07.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2023.,

www.gsigma.rs

Na prodaju porodična kuća sa lokalom u Perlezu. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe. Kuća poseduje i potkrovlje koje nije završeno. Ispod kuće se nalazi podrum celom dužinom. U dvorištu se nalazi sagrađen poslovni....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 43.000 € na 38.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, FARKAŽDIN, 38.000 €, 87,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 43.000 €
25.04.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Farkaždinu. U prirodi jedan od rukavaca Tamiša prolazi na desetinu metara od kuće. Na samo par stotina metara od reke Tamiš. Površine 87 m2, na prostranom placu od 12.24 ari. Kuća se sastoji od dve sobe, trpezarije sa kuhinjom (špajz), hodnika i novog kupatila. Spoljna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '90 m2 do 50000 eura pala cena'
35.000 €
35.000 €
33.000 €
 
-12%

Promena cene sa 43.000 € na 38.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 38.000 €, 90,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 43.000 €
04.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – trosobna kuća od mešovitog materijala površine oko 90m2 (uknjiženo 67m2) + dve pomoćne zgrade na placu površine 3,8 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, kanalizacija, pvc stolarija, laminat, odmah useljiva. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 84,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2024 - 40.000 €
16.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Perlezu, površine 84 m2 na placu od 7.07 ari. Kuća se sastoji od dve sobe do ulice, hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. U dvorištu postoje pomoćne prostorije Na podovima keramika, parket, spoljna drvena stolarija Grejanje na čvrsta goriva....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 37.000 € na 32.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 32.000 €, 88,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 37.000 €
17.04.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na ravnom placu vas dočekuje dvorište puno zelenila, voćnih sadnica, hladovine i prostora za baštu, spremno da stvorite svoj porodični raj. Kuća je useljiva, sa nameštajem, uz struju, vodu i obezbeđena drva, a tu su i pomoćne zgrade i radionica – idealno za hobi ili dodatni prostor.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 29.000 € na 28.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 95,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.07.2025 - 40.000 €
25.07.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.000 €
17.04.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikend kuća površine 90m², u dva nivoa, sa zatečenim nameštajem. Ozakonjena, spremna za useljenje i uživanje. Objaket je ozakonjen. Površina parcele je 6 ari. Cena: 28.000€. Moguća korekcija cene. .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 65.000 € na 54.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PIROMAN, 54.000 €, 94,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
27.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 65.000 € na 54.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELO POLJE, 54.000 €, 94,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 55.000 €
14.09.2025 - 65.000 €
21.09.2025 - 70.000 €
17.12.2025 - 65.000 €
22.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 25.000 € na 24.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 86,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kuća površine 86 m², smeštena na prostranoj parceli od 9 ari, idealna za miran porodični život ili vikend odmor. Raspored prostorija: • hodnik • dve spavaće sobe • dnevni boravak sa kuhinjom • prostor predviđen za kupatilo, garaža. Do same kuće vodi asfaltni put, što....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 30.000 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 90,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 30.000 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prizemna kuća u Svetozar Miletiću. Kuća poseduje dve sobe do ulice, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, predsoblje, špajz. Iznad kuće se nalazi tavan. Površine od 90m2. Mogućnost grejanja putem kaljevih ili na struju. Trofazna struja, voda, septička. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 55.000 €, 89,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 58.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nedovršena kuća. Teren je ravan i postoje priključci za struju i vodu. Plac je uknjižen na vlasnike a kuća je u procesu legalizacije. Cena nije fiksna. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.000 €, 92,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.190 €
01.10.2025 - 72.100 €
15.10.2025 - 65.000 €
14.01.2026 - 60.000 €
20.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajem dvoiposoban stan u Vrnjačkoj Banji, u samom centru kod pijace. Stan ima lepu i prostranu terasu od 36m2, a stambeni deo je površine 56m2, što ukupno iznosi 92m2. Stan se nalazi na I spratu vile sa posebnim ulazom. (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 20.600 € na 17.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 17.000 €, 87,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 20.600 €
03.04.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Prigrevici, 87m² uknjiženo, na placu od 6 ari. U mirnom naselju, nedaleko od grada Sombora,prodaje se kuća idealna za porodicu. Kuća je u izvornom stanju, očuvana , ali su potrebna dodatna ulaganja. Stolarija je drvena, a podovi su kombinacija dasaka i linoleuma,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>