• GoHome Professional
90 m2 do 50000 eura parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 90 m2 do 50000 eura parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 90 m2 do 50000 eura parket

  • Za upit "90 m2 do 50000 eura parket" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 507 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
    • do 489 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 90,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Gakovu ima 90 m2, poseduje 2 sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i hodnik. Veliki plac od 2616 m2 sa pomoćnim objektima i letnjom kuhinjom. Po podu parket i pločice, stolarija stara drvena, grejanje na čvrsto gorivo. Uredni papiri, vlasnik 1/1.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća građena od mešanog materijala koja u svom sastavu ima zatvorenu terasu sa ostavom, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i 2 sobe. Podovi su parket u 1 sobi, beton i pločice. Struja je monofazna, vodovod je gradski, u ulici postoji priključak za kanalizaciju. Grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 50.000 €, 84,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Šećerana – poslovni prostor površine 84m2 na I spratu u poslovnom objektu za dva sprata. Kancelarijski prostor se sastoji od prijemne kancelarije, 3 manje kancelarije, jedne velike kancelarije i ostave. Toalet je zajednički na spratu, CG na plinski kotao, parket, parking ispred zgrade,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '90 m2 do 50000 eura parket'
38.000 €
38.000 €
40.000 €
  Kuća, LEBANE, 45.000 €, 92,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u Golom Ridu u blizini Lebana. Domaćinstvo se prostire na placu od 1606m2, na kom se nalazi porodična kuća od 92m2 i još jedna starija kuća od 42m2 i pomoćni objekti u funkciji štala, ambara i ostava. Kuća od 92m2 se sastoji od prizemlja i sprata, u odličnom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 51.000 €, 95,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u naseljenom mestu Mužlja površine 95 m2 na placu od 9,74 ara. Sastoji se od zastakljene verande, dnevnog boravka, trpezarije, odvojene kuhinje, dve velike ostave, hodnika, dve spavaće sobe i kupatila. Prednji deo renoviran kompletno i ne zahteva ulaganja. Građena od....

 
 
 
  Kuća, KULA, 42.000 €, 87,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna Kuća 87m2 u Sivcu na odličnoj lokaciji sa placem od 4ara. Kuća je zidana na ciglu i po i malterisana.Stolarija je drvena, podovi su parket i pločice. Struja je trofazna 1 brojilo, voda gradska i septička jama plus 1 prelivna septička ispod garaže.U dvorištu se nalaze 2 garaže....

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 52.000 €, 86,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća u Čenti. Nalazi se u mirnom delu naselja. Sastoji se od dnevnog boravka koji je spojen sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe (od kojih je jedna manja), hodnik, kupatilo i zatvorena terasa. Spoljnim stepeništem se ide u potkrovlje - tamo se nalazi jedna spavaća soba i kupatilo.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 84,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2024 - 40.000 €
16.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Perlezu, površine 84 m2 na placu od 7.07 ari. Kuća se sastoji od dve sobe do ulice, hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. U dvorištu postoje pomoćne prostorije Na podovima keramika, parket, spoljna drvena stolarija Grejanje na čvrsta goriva....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>