• GoHome Professional
80 m2 do 130000 eura - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • 80 m2 do 130000 eura - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 do 130000 eura

  • Za upit "80 m2 do 130000 eura" pronađeno 3 635 nekretnina - prosečna cena 1.245 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • lift
    • potkrovlje
    • 2.sprat
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 118.450 €, 73,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan porodičan stan za višečlanu porodicu, mir, tišina, dvorišno orijentisan. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1, komforan. U blizini osnovne škole,vrtića, mega marketa "LIDL", gradskog prevoza. Pozovite ili dođite do naše kancelarije, gde će vas dočekati stručni tim agenata i pomoći....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 78,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na odličnoj lokaciji. U pitanju je trosoban stan od 78m2 na Novoj Detelinari po ceni od svega 133.900e sa agencijskom provizijom, što dođe cca 1700e/m2. Stan ima dve etaže. Na donjoj etaži se nalazi predosblje koje možete iskoristiti tako što....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 118.450 €, 85,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se salaš u Turiji, blizu naselja, a ipak izdvojen u zelenoj oazi, na mestu koje obezbeđuje privatnost. Salaš se nalazi pored asfaltnog puta, ima priključak na gradski vodovod, trofaznu struju, a blizu je i instalacija za priključak na gas. Kuća - salaš je starije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog dupleks uknjiženog stana na savršenoj lokaciji u blizini novog obdaništa,autobuske stanice,apoteke,prodavnice. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom,dečiju sobu,wc,hodnik,trpezariju. U gornjem delu se nalaze dve spavaće sobe sa plakarima celom dužinom zida.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 118.450 €, 73,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U pitanju je kuća za adaptaciju na fenomenalnoj i mirnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Kuća zahteva kompletno ulaganje ali je i sama prednost jer će budući kupac moći da radi po svom ukusu. Kompletno je promenjena cela instalacija struje i postavljeni su pvc prozori. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.450 €, 87,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prilika! Odlična kuća novije gradnje u mirnijem delu Petrovaradina, idealna za porodičan život. Kuća se nalazi na svega par kilometara od centra grada, odlično je povezana autobuskim linijama. Pozovite nas za više informacija! .

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 118.450 €, 86,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nova porodična kuća ! Plac velićine 400 m2. Front parcele 26 metar dubina 15 metara . U donjem delu kuće podrum. U gornjem delu lep dnevni boravak ,kuhinja sa trpezarijskim delom i ostavom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Iznad tavan . Sam raspored nekretnine idealan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu. - Šifra nekretnine: 1000394 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna, funkcionalna, energetski efikasna (podno grejanje sa kombinovanim gasnim kotlom) novija, potpuno završena sa svom infrastrukturom (osim kanalizacije) kuća od 77m2 obezbeđuje potpun komfor za odmor odnosno stanovanje. Otvoren prostran dnevni boravak, iz njega u sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstvaljamo vam odličan trosoban stan od 77m2,u prirodi oko 90m2 na Adicama, u samoj blizini Podunavske ulice. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na drugm spratu. U donjem delu se nalazi dnevna soba, kuhinja, kupatilo i jedna spavaća soba, na spratu spavaća soba. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu. Terasa, U potkrovlju, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Adicama. Dupleks,uknjizen savrsena lokacija,u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica,apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo 20 metara od stana. Stan poseduje terasu od 3 kvadrata, dnevnu sobu sa kuhinjom,spavacu sobu za decu,wc,hodnik....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna,funkcionalna,energetski efikasna(podno grejanje sa kombinovanim gasnim kotlom),novija,potpuno završena sa svom infrastrukturom,kuća od 77m2 obezbedjuje potpun komfor za odmor odnosno stanovanje.Lokacija odlična bez buke, nedaleko od okretnice.Kontakt:Ag.sifra:300513(Biro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1100850 - Dupleks na Adicama. Uknjižen je donji deo, 43m2. Satoji se od manje dnevne sobe sa kuhinjom, dve manje spavaće sobe, kupatila i terase. Gornji deo se sastoji od dve veće sobe sa uspravnim prozorima, nije uknjižen. Grejanje je etažno na gas. Stan se prodaje....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je lepa i funkcionalna montažna kuća, smeštena u Starim Ledincima, u jednom od najtraženijih naselja u okolini Novog Sada, poznatom po čistom vazduhu, blizini Fruške gore i opuštenom načinu života. Idealna je kako za porodični život, tako i kao vikendica za odmor....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nezavršena kuća za adaptaciju u Petrovaradinu +++AGENCIJSKA OZNAKA 3045359 ,PETROVARADIN, Sadovi , na mirnoj lokaciji ,oglasavamo prodaju spratne kuce u povrsini od 160m2, u osnovi trosobna 81 m2 u završnoj fazi legalizacije na lepom placu od 640 m2, grejanje na struju i čvrsto gorivo,....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 118.450 €, 82,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ULIČNI LOKAL, potpuno renoviran 82m2+++ Agencijska oznaka-8091735 Na PRODAJU lokal u Veterniku u neposrednoj blizini Novosadskog puta. KOMPLETNO RENOVIRAN ULIČNI LOKAL. Sastoji se iz dve etaže, na donjoj etaži je jedna velika prostorija, dok se na drugoj etaži nalazi prostorija i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 131.940 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 539726 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 131.940 €, 82,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007132.Prodaje se fantastičan troiposoban stan (80.06m2) na drugom spratu stambene zgrade u izgradnji. Raspored stana je takav da je spavaći deo odvojen od dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom. Podno grejanje, terase sa delom od kaljenog stakla, svaki stan ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 118.250 €, 79,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na Trošarini, površine 78,13m2 ( 44,58m2 + 1,59m2 + 31,96m2) , po strukturi dvoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila I dve terase površine 1,59m2 I 31,96m2. Stan se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.200 €, 82,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

- Lokacija: Veternik, u blizini kružnog toka, neposredna blizina Novosadskog puta - Površina: 82 m2 - 3 odvojena prostora -Pogodan za različite delatnosti - 1.400e/m2 + agencijska provizija Cena je sa uračunatom agencijskom provizijom Za više informacija ili da zakažete razgledanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.150 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok završetka radova je septembar 2026. *Prvi sprat *Za više informacija, pozovite 021/221-5500 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente. Terasa.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 132.000 €, 78,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Izuzetan uknjižen trosoban stan u centru grada u zelenom dvorištu, sa zidanom garažom. Odlična struktura stana sa dve velike komforne spavaće sobe. Dvostrano je orijentisan, istok i jug, tako da je osunčan većinom dana i izuzetno je svetao. Kompletno je renoviran pre 10 godina, kada....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 132.000 €, 84,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U potrazi ste za poslovnim prostorom za Vašu privrednu delatnost koja zahteva dobru poziciju u gradu? Mi Vam nudimo jedan takav. Prodaje se poslovni prostor u novogradnji u najlepšem delu naselja Duvanište. Višenamenski poslovni prostor je pozicioniran u prizemlju stambeno poslovnog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.500 € na 118.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 118.000 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 123.300 €
06.02.2026 - 122.500 €
15.02.2026 - 122.000 €
08.03.2026 - 121.500 €
20.03.2026 - 121.000 €
05.04.2026 - 119.500 €
01.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom stambenom delu grada, na 150m od autobuske veze za grad, Blizu stajališta Vršačkog prevoznika koji saobraća direktno do Beograda, i Tri velika marketa (Maksi, Mere i Stokomak), pešaka 10 min., Na ograđenom placu 4,36 ari, nalazi se novija, prizemna montažna kuća. Trostrano....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.500 € na 118.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 118.000 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 122.000 €
06.03.2026 - 121.500 €
22.03.2026 - 121.000 €
05.04.2026 - 119.500 €
01.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nova montažna kuća od 74m2 sa dvorištem u blizini benzijske pumpe Petrol na Novoseljanskom putu. Na placu od 4.3 a, pored kuće nalaze se garaža od 35m2 sa rolo-vratima i bunar sa tehničkom vodom. Plac je ograđen celom dužinom i idealan je za porodični život. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 132.000 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA NA ADICAMA – pouzdan investitor, povrat PDV-a---Agencijska šifra 1007977.Rok završetka: kraj 2026. godinePredstavljamo novi stambeni objekat na Adicama, idealan spoj kvaliteta gradnje, savremenog dizajna i mirnog porodičnog okruženja.Investitor sa devet godina iskustva....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u novogradnji u naselju Duvanište, u veoma prometnoj ulici, lako uočljiv i pogodan za različite delatnosti: kancelariju, ordinaciju, salon lepote, poslastičaru, brzu hranu i slično. Ukupna površina lokala iznosi 83 m² i prostire se na dva nivoa: Prizemlje: 43 m² Podrumski....

 
 
 
  Stan, VINIK, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 78,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan 1/1 bez tereta i zabeležbi. Na samo 5 min. hoda od centra, blizu hotela Tamiš, nalazi se zgrada distancirana od prometnih saobraćajnica, okružena zelenilom. Kvalitena gradnja debelih spoljnih zidova i duplih unutrašnjih pregradnih zidova između stanova. Zgrada bez lifta,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 118.000 €, 79,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zamislite da živite tamo gde sve imate na dohvat ruke — kafiće, prodavnice, šetališta… baš u strogom centru grada! Ovaj trosoban stan od 79m² nudi sve što jedan moderan dom treba da ima. Dve terase – savršene za jutarnju kafu ili večernje opuštanje sa pogledom na grad. -Prostran dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.000 €, 82,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se petosoban stan u izgradnji na Adicama sa uračunatim PDV-om.Useljenje krajem 2026. Na prodajnu cenu dodaje se 3% agencijske provizije. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.000 €, 78,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.000 €, 81,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 81m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam trosoban stan, namešten, na početku Adica. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i hodnika. Vlasnička dokumentacija je uredna. Cena 132.000€....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 132.000 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92201, III/V, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je moderan i luksuzan stan u novogradnji, potpuno opremljen i namešten. U neposrednoj blizini zgrade su marketi, apoteke, restorani, kafići i ostali komercijalni sadržaji koji život u gradu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 132.000 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119481, IV/IV, klima, telefon, uknjižen, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 117.970 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolja opcija koja spaja kuću i stan! Ovaj izuzetan porodični stan, smešten u mirnom delu Klise, nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti, idealan za život porodice. Enterijer je pažljivo osmišljen, sa prostranim dnevnim boravkom koji je savršen za okupljanja i....