• GoHome Professional
80 m2 do 130000 eura potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 do 130000 eura potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 do 130000 eura potkrovlje

  • Za upit "80 m2 do 130000 eura potkrovlje" pronađeno 92 nekretnina - prosečna cena 1.174 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 128.900 €, 75,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 127.800 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Predstavljamo vam LUX stan u potkrovlju u samom centru Novog Sada u Kosovskoj ulici. Zgrada sa salonskim stanovima, održavana sa lepim ulazom. Stan je nov i neuseljavan, odličnog rasporeda. Uknjižen je na 73m2, u prirodi ima 83m2. Po strukturi stan poseduje 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 77,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

U predgrađu Sombora, 6km od centra grada, prodaje se novija spratna kuća, u osnovi 77m2 prizemlje sa potkrovljem koja se sastoji od prizemlja gde je prostrani dnevni boravak, predsoblje, spavaća soba. U potkrovlju su tri spavaće sobe i kupatilo. Centralno grejanje na pelet, PVC stolarija,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '80 m2 do 130000 eura potkrovlje'
125.360 €
125.360 €
128.750 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105365, V/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan je na 2 nivoa, na prvom spratu (sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa, hodnik, veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 128.750 €, 73,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, veliko potkrovlje +terasa . Agencijska oznaka 1099232. Prodaje se zanimljivo potkrovlje u stariji zgradi u funkciji četvorosobnog stana . Nalazi se u Blizini Saborne crkve . Zgrada sa dva sprata. Stan je za kompletno renoviranje . Uknjizen je na 73m2 a ima terasu oko 25m2....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI MAJUR, PETROVARADIN! Veoma komforan dvorišni stan, visoko prizemlje, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan je prazan, odmah useljiv po isplati. Drvena zdrava stolarija, hrastov parket, ima dva sanitarna čvora, ostavu, terasu. U neposrednoj blizini Tvrđave, a u krugu od....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu uknjiženi. Plac ove kuće čine dve parcele od kojih jednu čini građevinsko zemljište, a drugu basta tj. poljoprivredno zemljište. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ljubena Karavelova Veternik nov trosoban stan 80m2, odlican raspored dve etaze po 40m2, prva etaze, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo terasa, hodnik i ostava, druga etaza tri sobe sa kosinama, ostava i wcsa mogucnoscu kupovine i garaze sa mokrim cvorom od 17,5m2 u prizemlju. Moguca....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom centru indjije 79kvadrata po papirima kada se izmeri ima 90kbadrata jel ima dve terase zatvorene i jedna otvorena Dva kupatila Dve sobe Velika dnevna sa trpezairom i kuhinjom Posebna prostorija za ves masinu i susaru Podrum Stan moze sa stvarima sve sa namestajem i el....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Duvanište koji se nalazi u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. Nalazi se na drugom spratu (potkrovlju) kuće koja ima izolaciju i odredjenu fasadu. Površina stana je 75m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.000 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se noviji, kompletno opremljen prostran, izuzetno svetao, trosoban stan u ulici Pavla Bakića, na Telepu. Za sve one koji žele da žive u mirnom delu grada, sa dovoljno parking mesta, okruženi zalenilom, ovo je idealna lokacija. Odlično povezan bulevarima sa drugim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 125.000 €, 85,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113899, II/II, terasa, parking. Prodaje se trosoban dupleks stan u Petrovaradinu, u Gradiću veličine 85 kvadrata s predivnim pogledom na Petrovaradinski Sat i na ceo Gradić. Stan se sastoji od dve spavaće sobe u potkrovlju, i jedne spavaće sobe i dnevnog boravka koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.860 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep četvorosoban stan u novogradnji sa povratom PDV-a za kupce prvog stana, u modernom stambenom komleksu u Veterniku. Stan ima odličan raspored, tri spavaće sobe, u koje se u sve ulazi iz hodnika, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i dve lepe terase na koju se izlazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.860 €, 75,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 124.000 €, 84,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor koji je u osnovi površine 84m2 sa potkrovljem od 100m2 u širem centru grada. Objekat je novije gradnje.Potkrovlje je nezavršeno. Objekat je uvučen od ivice trotoara i prilaz je natkriven. Sa ulice je ulaz sa izlogom, stolarija je aluminijumska. Poslovni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 123.600 €, 73,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan-dupleks 73 m2 koji se nalazi na odličnom mestu blizu Sajma . Idealna lokacija za stanovanje. Zgrada ima lift. Na donjem nivou stana se nalaze hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, kuhinja je odvojena šankom od trpezarije i dnevne sobe, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 73,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća na lepoj lokaciji u Bockama , prirodno okruženje, Sremska Kamenica. +++ Agensijska oznaka nekretnine 3045677, Sremska Kamenica , Bocke . Prodajemo manju porodičnu kuću , uknjiženih 73m2 sa prizemljem i potkrovljem na placu od 614m2. Prilaz iz asfaltirane ulice, zasad poseduje....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 122.140 €, 77,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju u samom centru Vrdnika! Više stanova različtih struktura i kvadratura. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Rok izgradnje je kraj 2025. godine. Cene su sa pdv-om. Za više informacija kao i sam obilazak pozovite naše agente prodaje! Terasa, U potkrovlju,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 122.000 €, 79,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Petrovaradinske tvrđave, na lokaciji Stari Majur prodaje se uknjižena dvosobna kuća, sa svojom garažom i tavanskim prostorom. Stambeni deo se sastoji od dve prostrane sobe, ulaznog dela sa trpezarijom, kuhinje i kupatila. Pored toga, kući pripadaju i pomoćni....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 120.420 €, 77,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od 77.69 m2 se nalazi na 1. spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, dnevnog boravka i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 120.000 €, 81,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099625 CENA 120000e + 3% agencijske provizije. Na prodaju uknjižen KOMPLET NAMEŠTEN trosoban stan na Adicama, u neposrednoj blizini Telepa i O.Š. "Jožef Atila". Stan se nalazi u potkrovlju manje zgrade, svi redovni prozori. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 75,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.960 €, 76,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

***NOVOGRADNJA-VETERNIK*** Ogalšavamo prodaju stana u novogradnji na lepoj lokaciji u Veterniku. Sastoji se od prostranog hodnika,kupatila i odvojenog wc-a,velike dnevne sobe sa kuhinjom,tri soavaće sobe i terase-površine 6m2. Grejanje na toplotne pumpe. Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu. Terasa, U potkrovlju, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nezavršena kuća za adaptaciju u Petrovaradinu +++AGENCIJSKA OZNAKA 3045359 ,PETROVARADIN, Sadovi , na mirnoj lokaciji ,oglasavamo prodaju spratne kuce u povrsini od 160m2, u osnovi trosobna 81 m2 u završnoj fazi legalizacije na lepom placu od 640 m2, grejanje na struju i čvrsto gorivo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.000 €, 81,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 81m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam trosoban stan, namešten, na početku Adica. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i hodnika. Vlasnička dokumentacija je uredna. Cena 132.000€....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 116.000 €, 81,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. CENA 116.000 eura + 3 % provizije Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 1059180. Troiposoban stan, Novi Sad - Salajka | Prodaja ·....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.500 €, 81,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( uknjižen na 43 m2) sa pripadajućim parking mestom ispred zgrade. Stan se nalazi u blizini novog obdaništa,marketa,pošte,autobuskog stajališta. Sam stan je prilagođen uslovima za život mlađi ljudi. Za informacije pozvati....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 115.000 €, 75,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća površine 75m2 (prizemlje, sprat i potkrovlje) i plac 15 ari U naselju Slankamenački vonogradi u Novom Slankamenu, ispod vinarije Šapat. Kuća je u dobrom stanju, urađena izolacija, PVC stolarija. Prizemlje se sastoji od kuhinje sa trpezarijom odakle se izlazi na veliku ograđenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 133.000 €, 87,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Lazara Sočice, 2/2, ta, uknjižen,-Stvarna površina-87m2 , ugovorna površina-87.00m2, Stan u potkrovlju - čitava etaža, za kompletno renoviranje, u objektu sa ukupno tri stana, mirno, na odličnoj lokaciji. Ovo je prostor koji pruža priliku da od početka osmislite i izgradite sebi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 111.240 €, 80,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam povoljan troiposoban stan u mirnom delu Nove Detelinare. Okružen zelenilom, parkom i sa dosta parking mesta, na odličnoj pozicij. Trostano orijentisan, veoma svetao stan. Nalazi se u neposrednoj blizini pijace, Sajma, marketa, škole i vrtića, kao i svih ostalih bitnih....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 111.240 €, 83,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prizemnu kuću u centru Sremskih Karlovaca. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće , kuhinju , kupatilo, hodnik, predsoblje. Kuća je kvalitetno građena. Svaka prostorija poseduje prirodnu ventilaciju. Urađena je izolacija i nove su instalacije struje....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo ovaj veoma komforan dvorišni stan, smešten u visokom prizemlju na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, u blizini Tvrđave. Stan je prazan i odmah useljiv po isplati. Ovaj stan karakteriše drvena zdrava stolarija, hrastov parket, dva sanitarna čvora, ostava i terasa.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan u Petrovaradinu, stan gleda na ulicu, ulaz je iz dvorišta. U neposednoj blizini Tvrđave, a u krugu od 300 metara nalaze se osnovna škola, dom zdravlja, vrtić, pošta, banka, prodavnice. Autobuska stanica ispred kuće. Udaljenost od centra Novod Sada 3 autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 134.000 €, 85,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 134.000 €, 79,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan od 80m2, Veternik. Svetao i jako komforan, nalazi se na 2.spratu zgrade, nije potkrovlje. Odlična investicija ako želite da živite blizu grada, ali takodje da imate svoj mir. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 103.000 €, 79,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 15922 Kuća u Čortanovcima 79m2 plac 1413m2 dve spavaće sobe , dnevna, kuhinja, kupatilo prizemlje potkrovlje sa spoljnim stepenicama nije završeno garaža 30m2 gradska voda bunar u dvorištu trofazna struja gas ispred kuće izolacija stavljena na kuću 5cm stiropor,....

 
 
 
  Stan, VINČA, 103.000 €, 82,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, Vinča, Ite Rine, 82m2 ----------------------------------------- 82m2, 3.0, pr/1, EG, terasa, francuski balkon, parking, interfon Nov stan koji se nalazi u zgradi u završnoj fazi radova sa građevinskom dozvolom, na mirnom i lepom mestu u Vinči, blizu Instituta i Smederevskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 134.650 €, 79,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – moderan troiposoban stan, 79 m², II sprat Prodaje se funkcionalan troiposoban stan površine 79 m² na drugom spratu kvalitetno građene zgrade. ✅ Grejanje: savremeno podno grejanje na toplotne pumpe – ekonomično i efikasno! ✅ Stolarija: PVC – odlična zvučna i toplotna izolacija.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 100.940 €, 79,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Vrdnik je sve popularnija destinacija za odmor, lečenje i ulaganje – poznat po svojim prirodnim bogatstvima, termalnim izvorima, čistom vazduhu i blizini Nacionalnog parka Fruška gora. Zbog toga je sve veća potražnja za privatnim smeštajem, vikendicama i turističkim kapacitetima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 100.000 €, 81,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 59180. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 88)

<< <1 2 3> >>