• GoHome Professional
80 m2 do 130000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 80 m2 do 130000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 do 130000 eura

  • Za upit "80 m2 do 130000 eura" pronađeno 3 632 nekretnina - prosečna cena 1.244 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, TEMERIN, 130.760 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru Temerina, useljivo. Fantastičan kvalitet gradnje i opreme cena sa pdv-om. Za više informacija pozovite. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 130.760 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru Temerina. Cena sa pdv-om! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group. rs Agencijski ID: 480693 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 130.760 €, 81,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru Temerina. Cena sa pdv-om! Kontakt telefon 021/526-633 ili 064/822-2116 Terasa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 125.400 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, izuzetno funkcionalan stan, u novom kompleksu zgrada, iznad Čaira, stan površine 75,68 kvm, na četvrtom spratu, u zgradi sa liftom. Stambeni objekat useljen je u 2021 godini, gradjena po svim standardima i pravilima. U cenu stana uračunata je i pripadajuća podrumska prostorija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 125.360 €, 78,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor od 78,35m2 u potkrovlju, etaža I, u novoizgrađenoj poslovnoj zgradi u širem centru grada. Zgrada se nalazi na par minuta hoda od Žitnog trga. Ovaj prostor može biti i stan i sastoji se od ulaza, kupatila, toaleta, tri kancelarije (sobe), kuhinje, ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 125.330 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan sa tri spavaće sobe u prelepom delu grada. Ulica je slepa i samim tim vam garantuje mir! Pravi porodičan stan! U cenu uračunat PDV, tako da kupci prvog stana ima mogućnost na refundaciju. Za više informacija pozovite Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.780 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja u centru Veternika. Pozovite nas za više detalja. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.780 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja u centru Veternika. Pozovite nas za više detalja na 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/veternik-blokmilanatepica/542682 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 130.800 €, 81,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stara kuća Veternik . ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 125.150 €, 81,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na odličnoj lokacija. Uknjižen. Može se adaptirati u troiposoban stan. Dvostrano orijentisan. Odličan raspored. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 130.810 €, 81,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća na fantastičnom placu pravilnog oblika. Front do ulice je oko 13m. Kuća zahteva ulaganja, ali zbog položaja ova nekretnina svakako ima vrednost. Nalazi se iza Auto kuće Škoda, u blizini osnovne škole i vrtića, kao i gradskog autobusa. Idealna je za porodicu.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 130.810 €, 81,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prizemna kuća smeštena na fantastičnom placu pravilnog oblika. Parcela ima oko 13 metara fronta prema ulici, a kuća se nalazi iza Auto kuće Škoda, u blizini osnovne škole, vrtića i gradskog autobusa. Iako kuća zahteva određena ulaganja, njen položaj čini ovu nekretninu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.heroldo.com

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije, trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju, masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje, pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u blizini centra Stare Pazove, novogradnja, nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi stan je četvorosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, ostave (garderober) i....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053770, TROSOBAN, INĐIJA, CENTAR, 79 M2 . U ponudi je izuzetno funkcionalan i prostran trosoban stan površine 79 m2 , smešten u samom centru Inđije, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se sastoji od: <span lang="EN-US" style="font-family:Symbol;mso-fareast-font-family:Symbol;mso-bidi-font-family:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 125.000 €, 85,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113899, II/II, terasa, parking. Prodaje se trosoban dupleks stan u Petrovaradinu, u Gradiću veličine 85 kvadrata s predivnim pogledom na Petrovaradinski Sat i na ceo Gradić. Stan se sastoji od dve spavaće sobe u potkrovlju, i jedne spavaće sobe i dnevnog boravka koji....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu uknjiženi. Plac ove kuće čine dve parcele od kojih jednu čini građevinsko zemljište, a drugu basta tj. poljoprivredno zemljište. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 125.000 €, 86,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ovo je porodicna kuca , nalazi se u Sopotu, jedna od Beogradskih opstina, udaljena oko 40 minuta voznje autobusom, 10 minuta hoda od samog centra Sopota. Sopot je divan gradic, smjesten ispod Kosmaja ,turisticke atrakcije. Ima skole, osnovne I srednje, kliniku, pozoriste , galleriju....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 125.000 €, 74,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo trosobnu vikend kuću površine 74m² u vikend zoni naselja Hopovo, na prostranom i ravnom placu od 2200m². Kuća je kvalitetno građena i pripremljena za završne radove – krečenje i finalne popravke. Nalazi se u mirnom okruženju, u blizini manastira Hopovo, sa čistim vazduhom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji u CENTRU grada. Salonskog tipa u zgradi sa liftom. Dvostrano orjentisan. Pogodan za promenu rasporeda i prilagodjavanje potrebama kupca. Struktura: dve sobe koje imaju izlaz na terasu koja je celom sirinom stana, kuhinja sa trpezarijom, ostava,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje. Stan je na dva nivoa. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, kupatila, dnevne sobe, spavaće sobe na drugom nivou i velike terase.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 061 Mesto: Stara Pazova Površina: 80.00m² Broj soba: 4.0 Tip oglasa: Prodaja Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Stan u blizini centra Stare Pazove, novogradnja, nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi stan je četvorosoban.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući kvalitetne gradnje kod Šojke. Nalazi se na finom mestu za porodični život, u blizini su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Površina stana je 79m2, nalazi se na visokom prizemlju. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog degažmana, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje,pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 78,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetan trosoban stan u blizini centra grada, na par minuta od pešačke zone. Površina stana je 78 m2 korisne površine plus dve terase. Stan se nalazi na devetom spratu stambene zgrade sa dva lifta, izuzetno je osvetljen i ima iz svih soba i terasa prelep panoramski pogled....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 117.000 € na 125.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 117.000 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 117.000 € na 125.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2022 - 90.000 €
20.02.2023 - 98.000 €
09.02.2025 - 117.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelep trosoban stan u Zemunu, smešten u mirnom naselju Batajnica, u ulici Marka Peričina Kamenjara. Stan se prostire na grejnoj površini od 73 m² i nudi savremeni i funkcionalni raspored prostora, idealan za udoban porodični život. U postupku je pravljenje ulice koja....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u samom centru Subotice 74 m U ponudi je izuzetno lepo održavan i kompletno renoviran stan površine 74 m, smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade u strogoj gradskoj zoni. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, i odmah useljiv. Karakteristike stana: Trosoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 75m2, u blizini Parka Sv. Save, na jednoj od najlepših lokacija u gradu. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi na osmom spratu sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom sa izlaskom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 86,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi četvorosoban stan(Duplex) ukupne površine 72 m2 + 14m2 terase od kojih je uknjižena površina 54,35 m2 . Odlična lokacija blizina pijace,Doma Zdravlja,prodavnica,apoteka i drugih trgovinsko-ugostiteljskih objekata.Kompletno renovirano Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 77,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, iza Šojke. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak osnovna škola, vrtić, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.000 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se noviji, kompletno opremljen prostran, izuzetno svetao, trosoban stan u ulici Pavla Bakića, na Telepu. Za sve one koji žele da žive u mirnom delu grada, sa dovoljno parking mesta, okruženi zalenilom, ovo je idealna lokacija. Odlično povezan bulevarima sa drugim delovima....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ljubena Karavelova Veternik nov trosoban stan 80m2, odlican raspored dve etaze po 40m2, prva etaze, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo terasa, hodnik i ostava, druga etaza tri sobe sa kosinama, ostava i wcsa mogucnoscu kupovine i garaze sa mokrim cvorom od 17,5m2 u prizemlju. Moguca....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 125.000 €, 77,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna,funkcionalna,energetski efikasna(podno grejanje sa kombinovanim gasnim kotlom),novija,potpuno završena sa svom infrastrukturom(osim kanalizacije) kuća od 77m2 obezbedjuje potpun komfor za odmor odnosno stanovanje.Lokacija odlična(bez buke) Hopovska ulica ,cca 150m od glavnog....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom centru indjije 79kvadrata po papirima kada se izmeri ima 90kbadrata jel ima dve terase zatvorene i jedna otvorena Dva kupatila Dve sobe Velika dnevna sa trpezairom i kuhinjom Posebna prostorija za ves masinu i susaru Podrum Stan moze sa stvarima sve sa namestajem i el....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 79 m2 i 5,24 ari. Uknjižena. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 73m2 , dvorište 0,9 ara , EG, VPR/II, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 63m2. Trosoban stan u novogradnji u mirnoj ulici u blizini centra naselja. Dvostrano orijentisan, sa izrazito funkcionalnim rasporedom prostorija. Stanu pripada parking mesto kao i dvorište površine 1....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 125.000 €, 84,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K627 Renovirana kuća optimalne površine 84 m2 sa 4,35 ari placa se nalazi na odličnoj lokaciji udaljenoj oko 5 minuta hoda od autobuske stanice u centru Mladenovca. Od prostorija poseduje: dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, 4 spavaće sobe, 2 kupatila, veliko predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117525, PR/I, uknjižen. Uknjižen na 63m2. Trosoban stan u novogradnji u mirnoj ulici. Dvostrano orijentisan, sa izrazito funkcionalnim rasporedom prostorija. Stanu pripada parking mesto kao i dvorište površine 0.9 ari koje ima sopstveni uzlaz. Stan je tek zavrsen i....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Duvanište koji se nalazi u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. Nalazi se na drugom spratu (potkrovlju) kuće koja ima izolaciju i odredjenu fasadu. Površina stana je 75m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 460)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>