• GoHome Professional
160 m2 do 71000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 160 m2 do 71000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 71000 eura

  • Za upit "160 m2 do 71000 eura" pronađeno 322 nekretnina - prosečna cena 340 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 67000 eura (malo jeftiniji)
    • 74000 eura (malo skuplji)
    • do 348 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • 2.sprat
    • opremljen
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BELE VODE, 47.500 €, 150,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115907, PR/PR, pomoćni objekti(1), klima, terasa, izvorno stanje, montažni, fasada dobra, parking, ugostiteljski objekat. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Čukarička Padina, 47.500 €, 150,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115907, PR/PR, pomocni objekti(1), klima, terasa, izvorno stanje, montazni, fasada dobra, parking, ugostiteljski objekat. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 75.000 €, 149,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2019.,

www.indomio.rs

Stan u kući. Prodaje se drugi sprat i potkrovlje. Sprat je useljiv, strukture tosobnog stana, a potkrovlje je u grubim radovima. .

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 95.000 € na 75.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 75.000 €, 160,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 65.000 €
25.02.2026 - 95.000 €
22.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Kuća podrum + pr+ pk u izgradnji, 160m2,na odlicnoj lokaciji ,blizu restorana Kneževina i pumpe, plac 11 ari agencijska provizija 2 % .

 
 
 
  Kuća, VELIKI DRENOVAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2 na obroncima Jastrebca uz Južnu Moravu. Kuća je blizu magistralnog puta na oko 10km od Niša. Kuća ima drvenu stolariju, grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 160,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajmok prodaje se spratnica površine 160kvm koja se nalazi na placevima ukupne površine 6611kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: dnevnu sobu, četiri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i dva kupatila. Vrata su pvc dok su prozori pvc i drveni, grejanje je etažno na....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća površine 150m2 blizu Rakićevih semofora u Leskovcu. Sastoji je od podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje je površine 77m2 i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, manje spavaće sobe i kupatila. Iz prizemlja stepenice vode na prvi sprat koji se sastoji od velike dnevne....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 69.000 € na 75.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 69.000 €
13.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaji su dve kuće sa radionicom i pomoćnim objektima na velikoj okućnici od 37 ari. Kuće su odmah useljive, poseduje ploču, struju i vodu. Odlično pozicionirano imanje, pogodno za porodični život, kombinaciju stanovanja i posla. Prostrano dvorište pruža brojne mogućnosti za baštu,....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 75.000 €, 166,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je renovirana 2022. Od prostorija ima: Hodnik (17m2) Radna soba (15m2) Dečija soba (21m2) Dnevna soba (19m2) Spavaća soba (18m2) Kuhinja sa trpezarijom (24m2) Špajz (6m2) Kupatilo (6m2) Garaža + radionica (40m2) Novi PVC prozori i vrata na celoj kući sa 7 komora, trostruko staklo,....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 75.000 €, 160,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća se sa stoji od prizemlja i od sprata, po 80 m2 je i prizemlje i sprat. Pomoćni objekti nisu legalizovani. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin - Blok vila. Predstavljamo izdavanje petoipoosobnog stana u sklopu porodične kuće u svrhe poslovnog prostora. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina, okruženu zelenilom. Ovaj prostor čine šest kancelarija od čega dve kancelarije sa kuhinjom, tri sanitarna čvora i terasa.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 75.000 €, 172,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se vertikala kuće u izvornom stanju, na mirnoj i odličnoj lokaciji u Meljaku, nedaleko od Ibarske magistrale. Osnovne karakteristike: -Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i nezavršenog potkrovlja, pružajući mogućnost uređenja po sopstvenim željama. -Plac je uknjižen, a kuća....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 75.000 €, 153,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, nedaleko od restorana Vinogradi. Tri etaže po 51m2.i 7,6ari placa. Uknjiženo kao porodična stambena zgrada od 51m2. Pomoćni objekat od 13m2. Asfalt,gradska voda,struja,kanalizacija. Agencijska provizija 2%. . .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin - Blok vila. Predstavljamo izdavanje petoipoosobnog stana u sklopu porodične kuće u mirnom delu Petrovaradina, okruženu zelenilom i prelepim, otvorenim pogledom. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, pet spavaćih soba,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 75.000 €, 175,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 175m2 uknjiženana top lokaciji u samom centru sela na placu od 1848m2 koji izlazi na drugu stranu ulice.Kuća je kompletno izrenovirana i naparavljena je nova velika garaža sa dva parking mesta plus jedna otvorena prostorija.Kuća je izrenovirana sa luksuznim pločicama, nova PVC....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 75.000 €, 160,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca 160m2, od cega je 57 m2 lokal u kome je nekada bio kafic. Stambeni prostor se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i 3 velike sobe. dvoriste sa letnjikovcem od oko 500 m2 plus pomocni objekat (supa). Na samo 10 km od Temerina ili 27 km od novog Sada....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 47.000 €, 152,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!!! Prodaje se kuća u Bezdanu, površine 152 m², na prostranom placu od 8,5 ari, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra i banje. Kuća je čvrste gradnje i odmah useljiva, sa lepom verand­om na ulazu i dobro raspoređenim prostorijama: tri spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 47.000 €, 162,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo prizemnu kuću u Bečeju,lep plac ravan,uknjižena,useljiva.Kuća ima dva odvojena stana,struja,gradska voda,gas ,kanalizacija . . . odmah useljiva. .

 
 
 
  Kuća, KOLUT, 47.000 €, 173,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja, u sve tri sobe seljački pod, kamin, opeka na zidu, uredjeno dvoriste sa ekonomskim dvorištem i objektom koji je predviđen za poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 47.000 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120933, 30a, prizemna, struja, uknjižen, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 47.000 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120933, 30a, prizemna, struja, uknjizen, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Beograd....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 47.000 €, 151,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća mešovite gradnje sa potrebnom adaptacijom ili rekonstrukcijom sa pomoćnim objekatima takođe mešovite gradnje, koji mogu služiti za različite namene. Nekretnina je pogodna za adaptaciju ili rušenje i izgradnju novih objekata. Ukupna površina objekata iznosi:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 46.350 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam vikendicu u Futogu. Ravan plac,asfaltni put do vikendice. Za sve informacije kontaktirajte naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 46.000 €, 154,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2023.,

www.agencijapragma.com

4.juli – četvorosobna kuća površine 154m2, u dvorištu se nalazi još jedna kuća koja nije predmet prodaje, te postoji službenost prolaza, plac sa kolskim ulazom površine 2,5 ara, terasa, trofazna struja, plin, kanalizacija. Prednji deo kuće je od mešanog materijala, zadnji je od čvrstog.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 46.000 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za sve koji su zainteresovane za ovaj oglas ,Pozovite 0637394500 . .

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 46.000 €, 175,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Vrbovnu,na placu od 16 ari,površina jedna je 75 m2 i druge 100 m2 sa garažom za auto,do placa asfalt,priključak gradske vode,ima i bunar sa hidroforom,udaljeno od bgd 32km,na jako lepom i mirnom mestu sa prelepim pogledom.Cena 46000e. Tel 0638730237 .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Komforan salaš - kuća na 500m od naselja, blizu magistralnog puta E-75.Salaš je okružen zelenilom sa velikim placem od 2390 m2, sa ekonomskim objektima i velikom baštom i sa voćnjakom kajsija u punom rodu.Salaš ima dva ulaza na parcelu iz dva pravca. Objekat je komforan za stanovanje,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 150,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 150 m2 + 97 m2 koja se nalazi na placu od 2900 m2. Veća kuća poseduje kuhinju, dve sobe, gonak, a manja poseduje dve sobe i kupatilo. U dvorištu pomoćni objekti, i bašta. Trofazna struja, gradska voda, septička. .

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 45.000 €, 151,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća mešovite gradnje sa započetom adaptacijom sa pomoćnih objekatima takođe mešovite gradnje, koji mogu služiti za različite namene. Ukupna površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1 (stambeni objekat): 151 m² 🔹 Objekat 2 (pomoćni objekat): 52 m² 🔹 Objekat 3 (pomoćni....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 49.500 € na 45.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SVILAJNAC, 45.000 €, 153,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.500 €
08.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u selu Vojska – idealna prilika! Selo Vojska je mirno i lepo šumadijsko naselje, poznato po čistom vazduhu i dobroj povezanosti sa gradom. Nalazi se na samo 10–12 km od Jagodine, što ga čini savršenim za sve koji žele da uživaju u tišini sela, a da su za nekoliko minuta....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 148,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u izgradnji koja se nalazi u Somboru, MZ Gornja Varoš, ukupne površine 148 m², na placu od 640 m². Objekat pruža odličnu priliku za kupce koji žele da završe kuću po sopstvenim željama i potrebama. Osnovne informacije: • površina kuće: 148 m² • površina placa: 640....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 45.000 €, 163,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu se prodaje kuća sa lokalom ukupne površine 163m², smeštena na placu od 408m². Idealna prilika za kombinovanje porodičnog života i poslovne delatnosti. Kuća se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. U sklopu objekta nalazi se....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 45.000 €, 171,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u širem centru grada, u ulici Miloša Ostojina prodaje se starija useljiva kuća površine 171 m2, na izvrsnoj uslovnoj parceli za izgradnju novog stambenog objekta, ukupne površine 1090m2. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 44.500 €, 157,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bačka Topola-nezavršena kuća u širem centru grada, na samo par minuta od centra. Kuća poseduje podrum, prizemlje, 1 sprat i potkrovlje uz pomoćne objekte u dvorištu. Pored toga sto je kuća na veoma lepoj poziciji i veoma dobroj i mirnoj ulici. Kuća je u sirovom stanju na placu od....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 42.000 €, 160,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju kuća u Bačkom Monoštoru, u neposrednoj blizini centra. -Površina kuće je 160 m2, a placa je 859 m2. -U suterenu kuće se nalaze kotlarnica, kao i nusprostorije, u prizemlju se nalazi kupatilo, ostava, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i toalet.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 42.000 €, 172,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Bezdanu koja ima 172m2 i sastoji se od 4 sobe, hodnika, kuhinje i kupatila. Kuća poseduje i podrumsku prostoriju. Patos, stolarija drvena, trofazna struja, voda iz vodovoda i septička jama. Hidroizolacija delom urađena. Grejanje na čvrsto gorivo. Od pomoćnih objekata....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 42.000 €, 170,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u Ilincima 170 m2/ uknjiženo 54m2/ prizemlje i potkrovlje Površina placa 1997m2/ dve parcele CG grejanje/ gradska voda/trofazna struja/septička jama Građena od čvrstog materijala/ podovi su laminat i pločice 5 soba, kuhinja/ trpezarija/ kupatilo/špajz Pomoćne zgrade:....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.300 €, 147,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na putu za Aleksinac u naselju Katun. Površina kuće je 147m2, P,I,PK, u osnovi je 49m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Na prvom spratu su 3 spavaće sobe, potkrovlje nije završeno. Stolarija je drvena, grejanje je na struju.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 41.200 €, 151,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renovirana kuća u samom centru sela Pivnice. Sastoji se od spavace sobe, dnevnog borovka, kuhinje i trpezarije. Dobra lokacija, 758m2 placa. Kuća je renovirana pre godinu dana. Uveden internet. Opremljena je priključkom na gradski vodovod, trofaznom strujom. Postoji....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 76.000 €, 159,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća od mešanog materiaja u Novom selu nedaleko od centra grada. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje i četri sobe. Ispod dela kuće je podrum. U dvorištu je zidana garaža. Vodovod i kanalizacija su gradski. Struja je monofazna. Nalazi se u širokoj asfaltiranoj ulici.....