• GoHome Professional
160 m2 do 67000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 67000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 67000 eura

  • Za upit "160 m2 do 67000 eura" pronađeno 284 nekretnina - prosečna cena 318 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 63000 eura (malo jeftiniji)
    • 70000 eura (malo skuplji)
    • do 328 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 151,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Naselju Gat, nedaleko od centra grada. Kuća se sastoji od 3 zasebne stambene jedinice i jedne prostorije sa zasebnim ulazom koja je korištena kao poslovni prostor. Prva stambena jedinica se sastoji od dve zasebne sobe i jedne veće prolazne prostorije. Druga stambena....

 
 
 
  Kuća, BAČKI PETROVAC, 65.000 €, 155,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo u okolini Novog Sada Stariju Porodičnu kuću 155 m2 na Odličnoj Lokaciji Kuća se nalazi na Velikoj Placu od 2550 m2(sastoji se od dve parcele) građena je od - pune cigle i potrebno je apsolutno renoviranje. - u nastavku kuće ide objekat stare gradnje oko 100 m2, - zatim....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 168,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2024.,

www.indomio.rs

Samo u Heroldu! Poslovni prostor poseduje mokri čvor i nalazi se u podrumu zgrade. Idealan je za teretane, igraonice, dečije igraonice, kancelarijski prostor... Naša preporuka! .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 67000 eura'
65.000 €
65.000 €
66.950 €
  Kuća, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 158,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Grošnici, površine 158 kvm, na 5,8 ari placa, mogućnost za uvođenje gasa, priključci za vodu, struju ( industriska ). Kuća je građena 70-desetih godina,plafon je karatavan i deo ploče.Kuća je za adaptaciju i sređivanje. Dograđeni deo ( radionica od oko 40 kvm), je....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 67.000 €, 163,80 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi legalizovanu porodičnu kuću sa okućnicom, koja se nalazi u naselju Raišnjeva, udaljena oko 900 m od Prijepolja. Građena je 1986. godine, ali je 2015. godine kompletno renovirana i urađena po najsavremenijim evropskim standardima od visoko kvalitetnih materijala,....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 66.950 €, 147,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://max-nekretnine.rs/prodaja-kuca/stepanovicevo-centar/523374 .

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 66.950 €, 147,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u Stepanovićevu. Kuća koja zahteva određena ulaganja, postavljen je PVC stolarija, pre više od deset godina su zamenjene elektirčne i vodovodne instalacije. Građena je ciglom i nalazi se u blizini autobuske stanice. Za više informacija pozovite naše....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 66.950 €, 147,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Veoma povoljna kuća u Stepanovićevu. U pitanju je prizemna kuća. Postavljena je PVC stolarija, laminat i keramika u kupatilu i kuhinji. Zidana je ciglom, a strujne i vodovodne instalacije su rađene 2009. godine. Kanalizacija je prikopčana. Gas je prošao kroz ulicu. Pozovite nas za....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 66.000 €, 155,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od tvrdog materijala u Somboru koja ima 155 m2. Kuća poseduje tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, špajz, kupatilo i terasu. Ima PVC stolariju, termo izolaciju, trofazna struja, gradska voda. Grejanje na čvrsto gorivo. Po podu laminat i pločice.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 66.000 €, 151,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Nova kuca blizu grada, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, gradska voda, struja. Plac ima 5,3 ara i mogućnost kupovine još zemljišta. Grejanje je na struju. U blizini se nalaze, škola, dom, crkva, prodavnica. Za više informacija nazovite na 063322300 i 063322400! .

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 65.600 €, 159,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nove električne instalacije, jedna parcela. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 66.950 €, 160,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća! Odlična! .

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 65.500 €, 145,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjizen duplex 145m2 u Backoj Palanci. Stan se sastoji u donjoj etazi od dnevnog boravka, terase, spavace sobe, kupatila, odvojene kuhinje sa trpezarijom i u gornjoj etazi dve spavace sobe, garderober, kupatilo, velika terasa. Uknjizeno!Ag.Sifra: 1009031Kontakt:(Biro za....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 65.000 €, 158,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u Žitištu od čvrstog materijala. Petosobna. Površine 158m2 + letnja kuhinja, garaža i radionica na placu od površine 5.03 ara. Kolski ulaz. Trofazna struja, plin, voda, septička jama (ima mogućnost povezivanja na kanalizaciju), PVC stolarija, parket, poseban ulaz na tavanski....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 65.000 €, 150,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća na odličnoj lokaciji – 150 m² stambenog prostora na 9,46 ari placa! Na prodaju kuća površine 150 m², smeštena na prostranom placu od 9,46 ari, idealna za porodičan život. Nalazi se u mirnom delu naselja, na samo par koraka od Doma zdravlja – lokacija koja pruža sigurnost,....

 
 
 
  Kuća, GOSPODJINCI, 65.000 €, 164,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Gospođincima na glavnom putu.U sastavu kuće je ugostiteljski objekat kao i pomoćni objekti.Ima dva priključka struje za kucu i posebno za kafanu,priključak za gas i razveden gas u kafani i kuci.Papiri su čisti 1/1 na prodavca bez tereta i zabeležbi. Kontakt: 060/650-7....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 150,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Gat, 65.000 €, 170,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Gatu, blizu somborskog puta. Kuća se sastoji iz 4 dela: 1. deo ima tri sobe; 2. deo je kancelarija (poslovni ulaz sa ulice); 3. deo: 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo; 4. deo: kuhinja, kupatilo i jedna soba. Grejanje je na gas. Parking, garaža, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, APATIN, 65.000 €, 155,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA U lepoj ulici Prigrevice se prodaje porodična kuča od 155m2 na parceli od 668m2. Kuća je novije gradnje, lepo održavana, sagrađena u tri nivoa. U suterenu su pomoćne prostorije i kotlarnica. Celo prizemlje je hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilom i terasom. Na....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 65.000 €, 174,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu, prodaju se dve kuće na jednom placu, starija do ulice gde je nekad bio lokal ali može se prepraviti u stambeni površine 81m2 i novija spratna u dvorištu 93m2 uknjiženih Pr+1. Novija kuća građena od tvrdog materijala, sa prizemljem u kome je smešten dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 65.000 €, 149,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična kuća koja se nalazi na uzvišenju sa prelepim pogledom ka Kosmaju. Unutrašnjost prizemlja i prvog sprata je sređena osim potkrovlja koja je u sivoj fazi sa postavljenim PVC prozorima. Nije urađena fasada na kući. Na placu se nalaze stabla voćaka. Uknjiženo na dve etaže korisne....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 65.000 €, 173,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća sa dva lokala u mirnijem delu Srbobrana. Kuća je građena od čvrstog materijala, ima ekonomično grejanje na gasne peći u kući i u lokalima. Kuća se nalazi na uglu i ima dva odvojena lokala jedan od 15m2, a drugi od 14m2, koji su bili u službi trgovine, a mogu....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 65.000 €, 155,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća površine 155 m², smeštena na uređenom i prostranom placu od 9,46 ari – idealna prilika za udoban i miran porodičan život. Nekretnina se nalazi u tihom i prijatnom delu naselja, u neposrednoj blizini Doma zdravlja, što dodatno doprinosi praktičnosti i sigurnosti....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 65.000 €, 152,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada sa dve stambene jedinice 152m2 uknjiženo plus 55m2 pomoćni objekti uknjiženi.Prva stambena jedinica ima dve spavaće sobe, novo kupatilo, kuhinju, trpezariju, veliku dnevnu sobu i hodnik koji je ustakljen.U dnevnoj sobi ima uzidana kaljeva peć koja greje ceo....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 65.000 €, 154,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: POMORAVSKI OKRUG- Paraćin-Širi centar, , , 154m2, 6ari, 65000 eur .

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 64.500 €, 159,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Kovinu, blizu centra i blizu Dunavca, u ulici Vuka Karadžića, ima veliki plac i izlazi na Ponjavicu, zidana, krov urađen nov, ploča i stepenište koje vode na tavan, gde postoji mogućnost adaptacije i dogradnja novih soba. For more information: Nebojša Pantelić Email: tutig@cat.rs....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 64.000 €, 160,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2023.,

www.gsigma.rs

Porodična stambena zgrada sa poslovnim prostorom na veoma atraktivnoj lokaciji. Na uglu dve prometne ulice, u širem centru grada. Lokal sa sanitarnim čvorom okvirne veličine 37 m2. Stambeni deo sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, galerije koja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 64.000 €, 160,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Spuštena cena*-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 175.000 € 332 m 2 8 Zrenjanin grad-kuća na odličnoj lokaciji Kuća - Zrenjanin 175.000 € Prodaja 12/03/26.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 64.000 €, 160,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Spuštena cena*-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu *EKSKLUZIVA*Prodajemo u srcu Zrenjanina Kuću 120 m2 sa razrađenim Lokalom od 37 m2 sa dva mokra čvorakuća se sastoji iz dva dela stambeni je sređen u Rustičnom stilu dok se lokal izdajenalazi....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 65.000 €, 150,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Šopić Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, GOSPODJINCI, 65.000 €, 164,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kralja Petra I - Gospođinci Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.999 € na 63.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOTEŠICA, 63.000 €, 174,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 69.999 €
28.04.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Terasa Kotešica Soba: 2 Godina izgradnje: 2002 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KOTEŠICA, 63.000 €, 174,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

VILLA ANĐELINA – kuća gde šuma čuva mir, a put vodi pravo kući Na mestu gde se asfalt utiša, a šuma preuzme dah, nalazi se Villa Anđelina. Skrivena u zelenilu, a ipak samo 5 metara od glavnog puta i 7km od centra Valjeva, ova kuća nudi ono što je danas retkost – potpun mir bez izolacije.....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 62.000 €, 167,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2025.,

www.indomio.rs

U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) prodaju se dve male kućice, od kojih je sačinjen jedinstven kompleks koji se nalazi u tihoj slepoj ulici. Kuće se nalaze na uzvišenju i udaljene su 1.3 km od parka kod sanatorijuma. Prva kuća površine 77 m2 se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 62.000 €, 160,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća od 160m2 sa okućnicom i imanjem u Pajsijeviću. Kuća i okućnica se nalaze na oko 3,5 hektara zemlje, gde se nalazi kuća, štala, pomoćni objekat, a sve ostalo je pod voćem. Kuća je spratna na lepoj lokaciji na svega 2km od crkve u Pajsijeviću. U prizemlju se nalazi veliki....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 62.000 €, 150,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

*Tri sobe *trpezarija *kuhinja *kupatilo *grejanje na struju *trofazna struja u kući *stolarija PVC i drvena *Podne obloge laminat i pločice *potkrovlje nije završeno siva faza *septička jama *voda gradska *u dvorištu posađene voćke 066/577-28-80 .

 
 
 
  Farma, KNIĆ, 62.000 €, 160,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ŠID, 62.000 €, 165,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća 165m2 uknjiženih na placu od 2374m2 koji se sastoji iz 3 parcele. Vlasnik 1/1 , kuća nema tereta. Prizemlje kuće se sastoji iz:spavaće sobe, velika dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i hodnik.Sprat kuće se sastoji iz 2 spavaće sobe, dve terase sa lepim pogledom,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 61.800 €, 152,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu smeštenu u Kuli. Ova spratna kuća je izgrađena od čvrstog materijala, što garantuje trajnost i stabilnost. Nekretnina ima funkcionalan raspored prostorija, pružajući udoban životni prostor. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 61.500 €, 158,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi na atraktivnoj parceli površine 166 m2, na odličnoj lokaciji , ul.Nijazije Musabegovića br.18, Prijepolje staru porodičnu kuću površine 79 m2, spratnosti Po+Pr sa pomoćnim objektom površine 18 m2. Odlična pozicija čini nekretninu vrlo interesantnom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 68.000 €, 150,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća smeštena u zajedničkom dvorištu na odličnoj lokaciji blizu grada.Objekat se sastoji od prizemlja i potkrovlja.U prizemlju se nalazi kuhinja sa trpezarijom,kupatilo i dnevna soba.U potkrovlju se nalaze tri sobe i kupatilo.Poseduje svu gradsku infrastrukturu,monofazni priključak....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 68.000 €, 172,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Menja se kuća u zajedničkom dvorištu u ulici Petefi Šandora. Kuća je 172 m2, sastoji se iz hodnika, kuhinje, ostave, kupatilo, trpezarije i dnevne sobe na prizemlju, na potkrovlju ima dve sobe, mesto za kupatilo i terasa. Na podovima su laminat i keramičke pločice. Struja je trofazna,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 280)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>