• GoHome Professional
160 m2 do 71000 eura centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 71000 eura centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 71000 eura centralno grejanje

  • Za upit "160 m2 do 71000 eura centralno grejanje" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 414 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 67000 eura (malo jeftiniji)
    • 74000 eura (malo skuplji)
    • do 429 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 69.000 €, 172,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Čonoplje prodaje se prostrana porodična kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, površine 172 m² u osnovi, sa dodatnim manjim podrumom ispod terase, smeštena na velikom placu od 1617 m². Kuća je funkcionalnog rasporeda i poseduje veliki broj prostorija, što je čini pogodnom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 151,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Naselju Gat, nedaleko od centra grada. Kuća se sastoji od 3 zasebne stambene jedinice i jedne prostorije sa zasebnim ulazom koja je korištena kao poslovni prostor. Prva stambena jedinica se sastoji od dve zasebne sobe i jedne veće prolazne prostorije. Druga stambena....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 69.500 €, 148,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća u centru Nadalja na velikom placu od 3309 m2. Kuća je salonskog tipa sa ulične strane, a u dvorišnom delu je potpuno renovirana i odmah useljiva. Kuća ima kuhinju sa trpezarijom, sobu, kupatilo, ostavu i terasu koji su renovirani, a u drugom delu kuće se nalaze....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 71000 eura centralno grejanje'
55.000 €
55.000 €
75.000 €
  Kuća, ŠID, 65.000 €, 152,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada sa dve stambene jedinice 152m2 uknjiženo plus 55m2 pomoćni objekti uknjiženi.Prva stambena jedinica ima dve spavaće sobe, novo kupatilo, kuhinju, trpezariju, veliku dnevnu sobu i hodnik koji je ustakljen.U dnevnoj sobi ima uzidana kaljeva peć koja greje ceo....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 57.000 €, 170,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ifra nekretnine: 14426 Porodicno stambeni objekat je spratnosti prizemlje + potkrovlje. Prizemlje obuhvata ulaz,hodnik sa stepenistem,2 sobe,hodnik,terasu i trpezariju. Bruto povrsina prizemlja je 92m2. Potkrovlje obuhvata hodnik sa stepenistem,tri sobe,kupatilo(nije zavrseno),hodnik....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 55.000 €, 156,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1017725 – Prostran četvorosoban stan od 156 m² u zelenom delu Kolonije Šećerane Retka prilika za veliku porodicu – funkcionalan i svetao stan na drugom spratu, u mirnom delu grada prepunom zelenila i sadržaja za decu. Stan se nalazi na lokaciji Kolonije Šećerane,....

 
 
 
  Kuća, BOTOŠ, 50.000 €, 145,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Botoš – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 145m2 + manja jednosobna kuća od mešovitog materijala + pomoćne prostorije na placu od 21,87 ara. Veća kuća se greje CG na plin + peći na čvrsta goriva, trofazna struja (jedno brojilo), klima, PVC stolarija, parket, video nadzor,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 48.000 €, 150,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – kuća površine 150m2 + garaža na placu od 10,87 ara. Kuća se sastoji od tri stambene jedinice. Jednog trosobnog i dva dvosobna stana, koje je moguće spojiti u jednu stambenu jedinicu. CG na plin, trofazna struja, kanalizacija, kolski ulaz. Nije moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 77.000 €, 163,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Apatinu, u blizini staračkog doma. -Površina kuće je 163 m2, a površina placa je 419 m2. -Kuća je od tvrdog materijala i poseduje hodnik, tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, toalet, kupatilo, kao i dnevni boravak koji takođe ima....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 77.250 €, 150,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17729 Spratna kuća 150m2 plus pomoćni objekti 53m2 uknjiženo sve na placu od 1000m2 . Kuća se nalazi u užem centru Šida 100m od pijace 150m od doma zdravlja.Kuća je u izvornom stanju i useljiva je odmah.Po kući je razvedeno centralno grejanje, gradska voda i kanalizacija.Podovi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>