• GoHome Professional
1.sprat do 120000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • 1.sprat do 120000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 120000 eura

  • Za upit "1.sprat do 120000 eura" pronađeno 2 703 nekretnina - prosečna cena 1.773 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 112.000 €, 36,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 115.000 €
09.04.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima za šetnju i zgradama novije gradnje. Blizina „OŠ 14. oktobar “, pošte, apoteka, pekara i kafića čini ovu lokaciju sve traženijom. U prilici....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 112.000 €, 85,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Veoma lep komforan stan u centru Barajeva U najstrožijem centru Barajeva u zgradi koja je kulturno dobro - predstavljamo Vam odličan i stan od 85 m2 na prvom spratu. Stan ima pogleda na dve strane, veoma svetao, sa više nego komfornim sobama. Stan ima i prostoriju za prijem gostiju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.000 €, 85,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 112.000 €, 107,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u strogom centru Sombora. Stan je veličine 107m2, nalazi se na prvom spratu i sastoji se od prostranog hodnika, kuhinje, kupatila, i tri sobe. Osim atraktivne lokacije ovaj stan krasi i veliki krovni svetlarnik. Grejanje centralno sa sopstvenim kotlom na struju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.000 €, 33,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 33 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u zgradi novije gradnje u mirnom delu Mirijeva. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 114.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Predstavljamo vam savršen spoj komfora, lokacije i investicione sigurnosti – moderan stan površine 65m², pozicioniran na idealnom 1. spratu kvalitetne stambene zgrade u mirnom i uređenom naselju Rvati. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 111.600 €, 124,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje salonski stan u blizini centra grada i svih glavnih dešavanja u gradu, na prvom spratu. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje, kupatila, toaleta, špajza, vešernice i terase. Stan je idealan kako za porodice tako i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 111.499 €, 200,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća je dvoetažna, prvi sprat je useljlv a drugi je u sivoj fazi gradnje. Na ulazu u kuću je trem na koji se direktno izalzi iz dnevne sobe. Ova....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 111.499 €, 200,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.496 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.496 €, 50,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.180 €, 35,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja jednosobnog stana od 35m2 sa terasom i dodatnim pomoćnim objektom od 10m2 u dvorištu zgrade, idealno za život ili investiciju. Stan se nalazi na prvom spratu manje zgrade (visoko prizemlje + 2 sprata + potkrovlje) u mirnom kraju Telepa, Novi Sad. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 110.880 €, 56,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo projektovan trosoban stan površine 56 m², smešten na prvom spratu moderne zgrade sa liftom, u mirnom delu Kaluđerice, u ulici Đure Đakovića. Đure Đakovića, Beograd, Srbija ; Kaluđerica, Đure Đakovića, 56m2, 2,5.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 110.880 €, 72,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen svetao komforni dvosoban stan u novogradnji, povrat PDV-a, površine 72 m², smešten na prvom spratu, bez lifta, stambene zgrade sa uređenim dvorištem i parkingom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na samo nekoliko minuta hoda od centra. Sastoji se od, Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 110.818 €, 56,83 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u novogradnji u Leštanima, na atraktivnoj lokaciji koja pruža idealan balans između mirnog porodičnog života i brze povezanosti sa gradom. Stan se nalazi u modernoj zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje, sa pažljivo biranim materijalima i savremenim arhitektonskim rešenjima.....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 110.818 €, 57,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.800 €, 43,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Telepu Dvosoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,dvorišne orijentacije savremenog je lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj LokacijiIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.750 €, 43,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Južnom Telepu Lep Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ima odvojenu spavaću sobu i Lepu Terasu,dvorišno je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarijaGrejanje je Podnomogućnost....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 110.700 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Kraljev trg, centar Zlatibora!! Preporuka Investicija! Ekskluzivan enterijer. Prilaz - asfaltirani ,Projektna dokumentacija ,Zasebni ulaz u objekat.. U ponudi ekskluzivan apartman u najprestižnijem delu Zlatibora u samom centru na šetalištu u blizini jezera..Nalazi se na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.700 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 110.500 €, 58,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Adicama Izuzetan Trosoban stan 58 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJIstan se nalazi na Prvom spratu zgrade,dvostrano je orijentisan,ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom,odvojenu kuhinju,Dve spavaće sobe,kupatilo,wc i dve Lepe Teraseističe se kvalitetna ugradnja Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 110.400 €, 85,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

TROSOBAN STAN U CENTRU BARAJEVA! Cena: 110400€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 85m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - dve spanaće sobe - kupatila - terase - garaže OPIS: Prodaje se salonski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.292 €, 42,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Praktičan i funkcionalan jednoiposoban stan na prvom spratu, idealan za pojedinca, par ili kao investicija. Nalazi se u moderno projektovanoj zgradi u mirnom okruženju punom zelenila, sa odličnim rasporedom prostorija i optimalno iskorišćenim prostorom. Struktura stana (42.42 m):....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 110.136 €, 56,48 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 110.136 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.110 €, 59,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,39 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 480,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Siva faza, ograđen plac. Ima gradska voda na placu. Ispred kuće ima bandera . Tri nivoa, visoki suteren , prizemlje i sprat 480 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju je kompletno opremljen stan u kompleksu Prestige Forest Resort na Zlatiboru. Po strukturi je trosoban i se sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na prvom spratu od ukupno šest. Moderno je opremljen.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 110.000 €, 250,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kuće, veća i manja, sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 65,39 ari u jednom komadu. Kuće su potpuno zasebne celine. Veća kuća, objekat br.1, je bruto površine u osnovi 96m2, spratnosti prizemlje i sprat, ukupna bruto površina 192m2. Kuća....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 110.000 €, 107,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u Apatinu. - Lokacija je kod industrijske zone, u mirnoj ulici 2 km od centra grada. - Površina kuće je 109 m2 u osnovi, a placa je 465 m2. - U suterenu kuće nalaze se 4 prostorije, toalet i ostava. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom iz....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan u spratnom delu stambenog objekta po strukturi PO+PR+1+PK. Stan čine prvi sprat i potkrovlje. Prvi sprat: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom ( izlazi na terasu sa pogledom na ulicu), spavaća soba ( izlazi na terasu ), kupatilo. Na podne površine postavljen....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 110.000 €, 148,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Odlična komforna kuća, kvalitetno građena, uknjižena na 74 kvm, u realnom stanju površine 148 kvm, na dva nivoa (prizemlje i sprat). Objekat se nalazi na lokaciji Đikino brdo, do centra grada ima 900m. U mirnoj ulici, ima divan pogled na Bukulju. Na placu postoji pomoćna kuća od 80....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 322,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena na dva nivoa, od čvrstog materijala u Malom Bajmoku. U svom sastavu kuća na prvom spratu ima hodnik, jednu zasebnu sobu, kuhinju sa ostavom, trpezariju sa dnevnim boravkom, kupatilo sa kadom i odvojen toalet. Na drugom spratu se nalaze dve zasebne sobe, jedna....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u nizu koja se nalazi između Ekonomskog fakulteta i centrale Mup-a. Stambena površina je 123 m2 uključujući prizemlje i sprat. Poseduje 3 sobe, dve spavaće i dnevni boravak .U prizemlju se ,sem dnevne sobe,nalazi kuhinja sa trpezarijom. Na spratu se nalaze dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan na prvom spratu i visokom potkrovlju. Unutrašnjost u sivoj fazi. Urađena spoljna izolacija. Postavljena PVC stolarija. Ispod se nalazi stan (vodi se kao porodična stambena zgrada). Prvi nivo namenjen za dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom i izlazom na veliku natkrivenu terasu.....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 110.000 €, 800,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno- poslovni objekat. Kuća 170 m2, sa placem od 6,61 ara.Porodična stambena zgrada je pr plus 1 sp u osnovi od 107 m2 I pomoćni objekat u osnovi 133 m2. Na placu se nalaze još jedna starija kuća I poslovni objekat gde se obavlja proizvodnja . Ukupna površina pod objektima....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 95.000 € na 110.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DONJE VLASE, 110.000 €, 250,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 95.000 €
10.04.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, APATIN, 110.000 €, 72,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od čvrstog materijala koja se nalazi u Apatinu, u osnovi 72 m2. Poseduje podrum, prizemlje i sprat. U prizemlju se nalaze hodnik, kupatilo, jedna soba i kuhinja, na spratu isti raspored. , kuća ima 1 terasu i podrum ispod kuće. Termoizolacija oko kuće , PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je porodična kuća u Kruševcu, na mirnoj lokaciji, Kuća ima funkcionalan raspored i pogodna je za porodično stanovanje. U suterenu se nalaze garaža i kotlarnica. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, špajz, kupatilo i velika terasa. Na prvom spratu su dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 110.000 €, 72,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SPUŠTENA CENA!!! KUĆA!! APATIN. Prodaje se spratna porodična kuća površine 144 m² (svaka etaža po 72 m²), na placu od 5 ari, sa potkrovljem, letnjom kuhinjom, podrumom i dvorištem. Kuća je smeštena na mirnoj i pristupačnoj lokaciji, svega 7 minuta pešice od centra i 5 minuta od autobuske....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 456)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>