• GoHome Professional
1.sprat do 120000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • 1.sprat do 120000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 120000 eura

  • Za upit "1.sprat do 120000 eura" pronađeno 2 671 nekretnina - prosečna cena 1.769 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • useljiv
    • 4.sprat
    • namešten
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.000 €, 42,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100750, Novi Sad, Telep, 42 m2, trosoban, prizemlje. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 104.000 €, 69,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

RATARSKA Urbane vile Ratarska ul, Adice, Novi Sad Ozon Gradnja predstavlja svoj najnoviji projekat - savremene četvorosobne i petosobne stanove na Adicama. Ova izgradnja će vas oduševiti svojom kvalitetnom udobnošću. Karakteristike stana: * Grejanje: Ekološki prihvatljivo grejanje....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 120.213 € na 122.771 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 122.771 €, 56,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 117.656 €
08.02.2026 - 120.213 €
13.03.2026 - 122.771 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji, smešten na prvom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 122.800 €, 62,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji na Paliluli, površine 61,40m2 po strukturi dvoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja poseduje lift I ima 11 stambenih....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 103.200 €, 43,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 43, 54m² Objekat: Prizemlje + 4 sprata Sastoji se od: Uaznog hodnika Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom Spavace sobe Kupatila Lodje Mogucnost kupovine parking....

 
 
 
  Apartman, PALIĆ, 103.128 €, 42,97 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Palić, prodaje se apartman u izgradnji površine 42.97m² na prvom spratu. Apartman je dvorišno orijentisan, a sastoji se od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i balkona. Apartman se gradi od bloka+demit izolacija, stolarija će biti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 103.100 €, 99,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 103.100 €, 48,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stan u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.10 sa površinom od 47,65 m dostupan je na prvom spratu, a cena je sa PDV-om. Postoji mogućnost povraćaja PDV-a, kao i kupovina putem stambenih kredita....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 103.000 €, 93,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Lep salonski stan površine 93m2 na prvom spratu u Kertvarošu nekoliko od centra grada. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, od kojih su na spratu dve, kao i prostorija koja služi kao garderober, i kupatila. Na podovima su parket i pločice, prozori su drveni i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 40m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija, na šetalištu u Vrnjačkoj Banji! Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i kompletno je opremljen modernim i funkcionalnim nameštajem. Cena ovog jednosobnog stana je 103.000 evra. Ne propustite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u zgradi novije gradnje u Petrovaradinu. Stanovi se nalaze na prvom spratu zgrade sa liftom i funkcionalnog su rasporeda. Sastoje se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nekretnina predstavlja odličnu investiciju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Struktura: Jednoiposoban stan 36m2 Lokacija: Telep, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: I sprat Grejanje: Etažno grejanje na gas Orijentacija: Ulično, sunčana strana Uknjiženje: Uknjižen Klima: Da Opis nekretnine Prodaja stanova Novi Sad – Telep, prodaje se uknjižen jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 103.000 €, 91,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN Prodaje se trosoban stan od 91m2 u pešačkoj zoni na prvom spratu. Stan je izuzetno lepo renoviran i čine ga predsoblje, velik i osunčan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostava, spavaća soba sa garderoberom, kupatilo, a iznad tog dela stana u visokom potkrovlju se nalazi....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, uknjižen stan od 36 m² na prvom spratu (nije poslednji), u zgradi (nije stan u kući). Stan je potpuno namešten, poseduje terasu, klimu, interfon i pripadajući podrum. Mesečni troškovi su oko 2.800 RSD. Uknjižen 1/1 – moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 103.000 €, 370,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE STAMBENI PROSTOR U CENTRU GRADA SA SLOBODNOM POVRŠINOM PLACA OD 2 ARA, KOJI SE SASTOJI OD TRI STAMBENE JEDINICE. PRIZEMLJE POVRŠINE 140M2, SASTOJI SE OD SREĐENOG DVOSOBNOG STANA (HODNIK, KUPATILO, DNEVNA SOBA, KUHINJA I SPAVAĆA SOBA), I POMOĆNOG PROSTORA (20M2) I ZIDANIM....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 103.000 €, 44,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

2309, 063 547 298 Branka, Odličan, kompletno renoviran stan na prvom spratu u novijoj zgradi. Dvorišno orijentisan, postoji mogućnost parkiranja u dvorištu. .

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u kući, površine 80m2. Nalazi se u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Kuća je pozicionirana u naselju Donji komren, u mirnoj ulici. Dvorište (87m2) je zajedničko koje ima na raspolaganju korišćenja i stan na prvom spratu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednoiposoban stan na prodaju – Telep, nadomak Bulevara patrijarha Pavla Na prodaju je funkcionalan jednoiposoban stan površine 36 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade na Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Stan poseduje francuski balkon, lepo je osvetljen....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 103.000 €, 93,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lepo uređen duplex stan u zgradi salonskog tipa na prvom spratu, površine 93 m2.U svom sastavu u prizemlju ima hodnik, dnevni boravak, kupatilo, kuhinju, ostavu i spavaću sobu, a u potrkovlju 3 sobe od kojih se jedna može koristiti kao radna soba ili gardarober. Podovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je uknjižen jednoiposoban stan površine 36 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje u Rakovačkoj ulici. Stan je pažljivo projektovan i izuzetno funkcionalan, sa jasno odvojenom spavaćom sobom i komfornim dnevnim boravkom koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Apartman, BRUS, 103.000 €, 48,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u Brzeći, 1.5, 48m2, terasa 4m2 + terasa 20m2, I sprat od V, lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji poseduje sopstvenu recepciju, bazen,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 103.000 €, 191,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na placu. Jedna kuća je spratna na tri nivoa, osnova od 83m2 upisana u katastru. U prizemlju su garaža, kačara i podrum. Na prvom spratu su velika sala, odvojena kuhinja i kupatilo. Na drugom spratu su kupatilo i tri spavaće sobe koje su okrečene i omalterisane. Druga kuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 103.000 €, 41,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirijevo 3 – naselje sa specifičnom mikroklimom i kompletnom infrastrukturom, koje pruža sve pogodnosti porodičnog života u prestonici. U blizini se nalaze Osnovna škola „Pavle Savić“, vrtić „Zvončica“, pijaca, Dom zdravlja, marketi, fitnes centri i uslužne radnje i delatnosti, te....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 103.000 €, 120,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa pogledom na Dunav Čerević +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045381 Čerević. Oglašavamo prodaju porodične kuće od 120 m2 na placu od 1050 m2 u odličnom stanju. Kuća poseduje prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom, soba, ostava i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 103.000 €, 35,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Vidikovačkoj padini – svetao, odličnog rasporeda, namešten. Prodaje se funkcionalan i svetao stan na 1. spratu u zgradi sa ukupno 3 sprata, na mirnoj lokaciji na Vidikovačkoj padini. Stan je istočno orijentisan, pun dnevnog svetla, sa veoma lepim rasporedom prostorija. Kompletno....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u ulici Prvoboraca uknjizen na 36 m² na prvom spratu uredne stambene zgrade u mirnoj i odlično povezanoj ulici u Rakovici. Stan ima funkcionalan raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u niši, spavaću sobu i kupatilo. Prostor....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 103.000 €, 191,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 103.000 €, 217,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Useljiva kuća u Bačkoj Palanci – 217 m² + pomoćni objekti! Na prodaju prostrana i potpuno nameštena kuća od 217 m² , sa dodatnih 60 m² pomoćnih prostorija (garaža, pušnica, čardak). Kuća je spremna za useljenje – bez dodatnih ulaganja! ✨ Prednosti: 4 sobe + tavanski prostor 2 kupatila....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 103.000 €, 197,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 29,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična ponuda! Na prodaju jednosoban stan u najlepšem delu Grbavice. U blizini se nalazi sav sadržaj neophodan za svakodnevni život i funkcionisanje, apoteke, marketi, škole, vrtić, autobuska stajališta Zgrada je novije gradnje, odlično održavana i kvalitetno građena. Stan se....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ul Prvoboraca u ponudi imamo uknjižen 1.5 stan od 36kvm (2m2 terasa) Pozicioniran na idealnom prvom spratu, u održavanoj zgradi koja je udaljena 80m od stajališta gradskog prevoza, marketa, škole. Kompletno opremljen i kao takav se prodaje. Dvorišno je orijentisan, svetao, funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, VINČA, 103.000 €, 82,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, Vinča, Ite Rine, 82m2 ----------------------------------------- 82m2, 3.0, pr/1, EG, terasa, francuski balkon, parking, interfon Nov stan koji se nalazi u zgradi u završnoj fazi radova sa građevinskom dozvolom, na mirnom i lepom mestu u Vinči, blizu Instituta i Smederevskog....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 102.960 €, 52,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 52 m², smešten na prvom spratu moderne zgrade sa liftom, u ulici Đure Đakovića, u mirnom delu Kaluđerice. Đure Đakovića, Beograd, Srbija ; Kaluđerica, Đure Đakovića, 52m2, 2.5.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 102.960 €, 52,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 52 m², smešten na prvom spratu moderne zgrade sa liftom, u ulici Đure Đakovića, u mirnom delu Kaluđerice. Stan je dvostrano orijentisan, sa obiljem prirodne svetlosti i prijatnim, dobro organizovanim prostorom koji pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 102.740 €, 44,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053756, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA , NOVI SAD - ADICE, DVOSOBAN STAN, 43.72 m2 U našoj ponudi odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, od poznatog i proverenog investitora. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi se na prvom spratu.Tokom izgradnje stambenog objekta....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 122.880 €, 62,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u centru Obrenovca. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost, što ga čini idealnim za porodice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 102.650 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastican cetvorosoban - nov ! Povrat pdv-a . 1.sprat Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 102.500 €, 82,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi neuseljavanoj do sada. Površine 82 m2 nalazi se na prvom spratu i ulično je orijentisan. Lokacija kod Miloševog konaka za one koji znaju šta žele. Iskoristite priliku, pozovite tim Mat Real Estate-a za više informacija. Mlađa Šćekić Mat Real Estate DOO....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 102.220 €, 50,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj porodičan stan se nalazi na prvom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 123.000 €, 106,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo dva stana u kući koja su odvojena kao dve zasebne stambene jedinice. Prvi sprat: stan po strukturi trosoban 58kv spavaća soba sa terasom, dečija soba, dnevna soba kuhinja i kupatilo. Drugi sprat: stan po strukturi dvosoban 48kv koji je u sivoj fazi. Uz ova dva stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam kompletno renoviran, dvoiposoban stan na Staroj Detelinari. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade, u mirnoj ulici okružena zelenilom. Za manje od 100 metara se nalazi prva autobuska stanica. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 102.000 €, 60,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41510, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan stan na prvom spratu, kompletno namešten. Na prvom spratu. Funkcionalan raspored, komforan stan pun prirodne svetlosti. U ceni i parking mesto. Odlična lokacija, Nova Detelinara, Blizina Sajma, u okolini razni marketi, autobusko stajalište,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 460)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>