• GoHome Professional
1.sprat do 120000 eura - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • 1.sprat do 120000 eura - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 120000 eura

  • Za upit "1.sprat do 120000 eura" pronađeno 2 691 nekretnina - prosečna cena 1.771 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • lift
    • opremljen
    • 2.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 102.000 €, 170,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam kompletno renoviran, dvoiposoban stan na Staroj Detelinari. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade, u mirnoj ulici okružena zelenilom. Za manje od 100 metara se nalazi prva autobuska stanica. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 102.000 €, 60,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41510, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan stan na prvom spratu, kompletno namešten. Na prvom spratu. Funkcionalan raspored, komforan stan pun prirodne svetlosti. U ceni i parking mesto. Odlična lokacija, Nova Detelinara, Blizina Sajma, u okolini razni marketi, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 102.000 €, 46,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem komforan stan 46m2, jednoiposoban. Lokacija je Novo naselje. Uknjižen je i bez posrednika. Odličan raspored, odvojena kuhnja, dvostrano orijentisan sa ostavom i biciklanom. Treći sprat bez lifta. Može i zamena za deo kuće ili sličan na prvom spratu. Cena dogovor. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 102.000 €, 37,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova gradnja,mesto za automobile na privatnom prilazu. Zgrada uknjizena. Uredna dokumentacija. Trenutno mogu samo kes kupci.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 102.000 €, 46,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju klasičan dvosoban, delimično renoviran, uknjižen i useljiv stan na granici Satelita i Novog Naselja, u neposrednoj blizini pijace i Futoškog puta. Prvi sprat bez lifta, poseduje terasu, korisna površina 46m2. Prodaja bez posrednika. Ostale informacije na tel. 060 444 0....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.000 €, 49,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – dvosoban stan u ulici Branka Bajića, 49m², 1. sprat Prodaje se funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 49m². Poluopremljen je, a u cenu su uključeni kompletno opremljena kuhinja, bračni krevet i plakar. Cena:....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 123.000 €, 150,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Vranića, opština Barajevo. Kuća ima 225 m2 stambenog prostora,30 m2 garaza, podrum i tavan. Plac je površine 7.5ar.Kuća je legalizovana i uknjižena 1/1. Dnevna soba u prizemlju koja je spojena sa trpezarijom i kuhinjom u jednu celinu ima 30 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 103.000 € na 101.970 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 101.970 €, 24,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 103.000 €
15.05.2026 - 101.970 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101803 - CENA 101.970EU SA AGENCISKOM PROVIZIJOM. Nova garsonjera u samom centru Novog Sada na par koraka od Saborne crkve i pešačke zone. Nalazi se na prvom spratu u mirnoj ulici bez buke i saobraćaja. Kvalitetna gradnja, moderna keramika i sve što je potrebno....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 103.000 € na 101.970 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 101.970 €, 24,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 103.000 €
08.05.2026 - 101.970 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, odlična prilika za kupovinu izvanredne nekretnine u strogom Centru grada (pešačka zona). NOVO, KOMPLETNO NAMEŠTENO!!!! Odlična investicija za izdavanje stan na dan. I sprat. Grejanje centralno gradsko sa ugrađenim kalorimetrima. Uredna dokumentacija. Prodaja za keš. Kontakt....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 104.213 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo dvoiposoban stan 45.31m², na I spratu u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Uživajte u savršenom spoju planinskog vazduha i vrhunskog....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 101.580 €, 44,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan dvosoban stan u novogradnji na Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se Dunav,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 101.580 €, 45,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan dvosoban stan u novogradnji u Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se Dunav,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.574 €, 56,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na 1.spratu stambene zgrade sa liftom. (PR + 4) Kvadratura: 56,43 m² Sastoji se od: -predsoblja -dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - 2 spavace sobe -kupatila -terase U ponudi su stanovi u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 101.400 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo neuseljavan stan u novoj zgradi Lumia u prestižnom naselju Beograd na vodi. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan je ka ulici i idealan je kako za poslovni tako i za stambeni prostor. Dvostrano orijentisan i jako svetao. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 101.090 €, 45,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053577, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA, PETROVARADIN, DVOSOBAN STAN, 44,83 m2 Budući vlasnici, sa velikim zadovoljstvom Vam nudimo dvosoban stan u izgradnji na potezu Petrovaradin - Puckaroš. Proveren, dugogodišnji investitor, primena najsavremenijih tehnologija u građevinarstvu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 101.015 €, 57,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007421.Prodaje se dvoiposoban stan od 57.69 m2 na prvom spratu zgrade u izgradnji na Adicama, od kvalitetnog investitora. Rok izgradnje je Jun 2026. Savršen izbor za porodični život ili investiranje, miran kraj Adica.- Uredna dokumentacija- Mogućnost kupovine parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.000 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. Stan se nalazi na minut od železničke ambulante, na par minuta hoda od Apelacionog Suda, 10 ak minuta hoda do pešačke zone, blizu fakulteta Stan je po strukturi trosoban , površine 84m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 101.000 €, 36,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ul Prvoboraca u ponudi imamo uknjižen 1.5 stan od 36kvm (2m2 terasa) Pozicioniran na idealnom prvom spratu, u održavanoj zgradi koja je udaljena 80m od stajališta gradskog prevoza, marketa, škole. Kompletno opremljen i kao takav se prodaje. Dvorišno je orijentisan, svetao, funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 101.000 €, 32,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno nameštena garsonjera površine 32 m² (grejna površina 30 m²) u Hadži Ruvimovoj ulici na Detelinari. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što pruža mir i prijatan boravak bez buke sa ulice. Raspored stana je veoma funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 101.000 €, 40,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam retku priliku – nekretninu po izuzetno povoljnoj ceni, na samo minut hoda od samog centra grada! Stan se nalazi u mirnoj, tihoj ulici, što ga čini idealnim spojem centralne lokacije i prijatnog ambijenta za život. Reč je o salonskom stanu površine 40 m², trenutno....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 101.000 €, 75,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,konforan stan P=75m2 na prvom spratu manje stambene jedinice,Stan se sastoji od: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase i podrum P=16m2 Sve prostorije su prostrane i lepo osvetljene. Stan je komplet renoviran....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 100.940 €, 270,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Na desetak minuta peške od glavne ulice i centra grada, u mirnom kraju, na prodaju kuća ukupne površine 270 kvadratnih metara, tri etaže - uređen podrum ispod cele kuće, prizemlje i sprat. Kvalitetna gradnja, bez kosina, betonske ploče i izolacija. Dva kupatila, prostrano predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 100.940 €, 43,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika za kupovinu! Novogradnja, prvi sprat, dvorišno orijentisan. Useljiv u julu 2026. Vrhunska gradnja i oprema zgrade. Za više informacija pozovite! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 100.940 €, 30,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan na izuzetnoj lokaciji,u neposrednoj blizini Novosadskog sajam. Stan se nalazi na 1 spratu od ukupno 5,u održavanoj zgradi. Dvorišno orijentisan,koji garantuje mir i tišinu.Uknjižen na vlasnika 1/1. Lokacija je jedna od najtraženijih u gradu,u blizini su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 100.940 €, 43,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika za kupovinu! Novogradnja, prvi sprat, dvorišno orijentisan. Useljiv u julu 2026. Vrhunska gradnja i oprema zgrade. Za više informacija pozovite! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 551691 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.900 €, 99,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 123.200 €, 52,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, 52m2, na 1. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu-lođu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.750 €, 39,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100751, Novi Sad, Telep, 39 m2, dvosoban, prizemlje. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 100.700 €, 38,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Novom Naselju, Novi Sad. Stan je u izgradnji. Rok početak 2028. godine. Stan je na raspolaganju na prvom spratu. Grejanje će biti centralno-gas. Kalorimetri će biti u stanovima-shodno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.500 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 122.880 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno – poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u centru Obrenovca. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost, što ga čini idealnim za porodice....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 100.000 €, 73,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 120.000 €
15.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru Jagodine na prvom spratu – Prostran stan u "Moravskom stilu " Tražite dom koji ima dušu, a ne samo kvadrate? Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik stana u jednoj od onih prepoznatljivih zgrada koje čuvaju duh stare Jagodine. Površina: 73 m²....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 100.000 €, 131,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.gsigma.rs

Salonski stan u strogom centru grada. Površine 131 m2. Stan se nalazi na prvom spratu. Poseduje instalacije struje - priključak struje nema. Stan je u sivoj fazi renoviranja - zahteva završne radove... Grejanje nema.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 100.000 €, 46,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ulični lokal na Obilićevom Vencu, prizemlje 23m2 i sprat 23m2 površine. Na odličnoj je lokaciji, pa je pogodan za raznorazne delatnosti. Prizemlje se sastoji od jedinstvene prostorije sa morkrim čvorom, stepenište vodi do sprata koji se sastoji od jedinstvene prostorije....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-459 (od ukupno 459)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni