• GoHome Professional
zadnjih 7 dana do 130000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • zadnjih 7 dana do 130000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana do 130000 eura

  • Za upit "zadnjih 7 dana do 130000 eura" pronađeno 975 nekretnina - prosečna cena 1.752 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • za studente
    • podno grejanje
    • 2.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se adaptiran stan na Mirijevu, izvorno 1.5-soban, funkcionalno preuređen u 2.0-soban. Pregradnjom dnevne sobe dobijena je dodatna radna soba, idealna za rad od kuće. Stan se nalazi u kvalitetnim zgradama od bele fasadne cigle, u lepo organizovanom i mirnom delu Mirijeva, okruženom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju, nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe kupatilo terasa Dodatne informacije: parket u svim prostorijama PVC stolarija grejanje na struju stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102553, Novi Sad, Telep, dvoiposoban, 50m2, prizemlje. Cena nekretnine 125,000e + 3% agencijske provizije. Izuzetno funkcionalan, sunčan i besprekorno održavan dvoetažni stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu, na samo tri minuta hoda od autobuskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan na izuzetnoj lokaciji u srcu Železnika. Stan u odličnom stanju, funkcionalnog rasporeda. Dvostrane orijentacije. Ima pripadajuću ostavu od 14 kvm i podrum. Grejanje je etažno na struju i na TA. Za svaku preporuku. Uknjižen. Mogu kreditni kupci i kredit za mlade. Prostorije: hodnik,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 125.000 €, 38,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Manja kuća 38m2 sa pomoćnim objektom u naselju Pinosava na placu površine 10ari. Nalazi se uz Avalski put. Kuća je starija gradnja, uknjižena 1/1. Gradsko građevinsko zemljište: -Zona porodične stambene zgrade -Spratnost P+1+PK -Indeks zauzetosti 30% Infrastruktura: Struja, voda,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 125.000 €, 113,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VRDNIK – KUĆA SA APARTMANIMA | NOVOGRADNJA 2024 Na prodaju zasebna kuća u Vrdnik, izgrađena 2024. godine, idealna za život ili kao investicija sa sigurnim prihodom.Nameštaj po dogovoru. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata 113m2: Prizemlje: dve prostorije mokri čvor čajna kuhinja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, na prodaju stan na izuzetno traženoj lokaciji, u delu Crvenog pevca u Nišu. Ovaj jednoiposoban stan predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je smešten na prvom spratu zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 400,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA Plac: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Mirijevo III, , Kapetana Miloša Žunjića, 4ari, 125000 eur , .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.800 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost i brz izlaz na autoput.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.500 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 124.500 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 1/1 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 124.500 €, 52,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorista. Stan na 2. spratu zgrade sa liftom, po strukturi jednoiposoban povrsine 52m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u spavacu sobu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Etazno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 124.115 €, 39,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u jednoj od najtraženijih lokacija za prodaju stanova u Novom Sadu. Stan se nalazi u modernoj novogradnji visokog kvaliteta gradnje, sa video nadzorom, i predstavlja odličnu priliku kako za kupce koji traže siguran dom, tako i za investitore....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0. 5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Beogradska Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renovirana garsonjera smeštena u samom srcu Zemun, na izuzetnoj lokaciji u blizini Zemunski kej i Zemunska pijaca. Stan se nalazi u trospratnoj zgradi stare gradnje koja odiše autentičnim šarmom i kvalitetnom gradnjom, dok je sama nekretnina potpuno renovirana....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 123.200 €, 80,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 123.000 €, 50,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lep i komforan jednoiposoban stan u mirnom kraju nadomak Bulevara kralja Aleksandra, okružen zelenilom. Sastoji se od predsoblja sa ugradnim plakarom, kupatila, spavaće sobe, kuhinje povezane sa dnevnim boravkom iz koga se izlazi na prostranu terasu od 16 m2. Jedan deo terase je natkriven....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.000 €, 46,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je po strukturi dvosoban, sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i odličnu organizaciju prostora. Prodaje se potpuno namešten, sa....

 
 
 
  Plac, KOVILJ, 125.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odlično zemljište u Građevinskom području 2781 m2, nedaleko odatle već sagrađeni privredni objekti sa Prilazom na Koviljsku Petlju, na Auto-put Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 122.500 €, 35,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u prizemlju zgrade u ulici Miše Dimitrijevića, Grbavica. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Stan koristi deo dvorišta zgrade kao terasu. Prodaje se kompletno opremljen nameštajem i tehnikom. Dvorišno....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 125.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni boravak sa kaminom, trpezarijom i kuhinjom, terasa sa lepim pogledom, spavaća soba, špajz i kupatilo. U kupatilu je očuvana španska keramika,....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 125.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004324. KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR, SPRATNA KUĆA 89m2. Prodaja kuće | Krušedolski Prnjavor – jedinstvena ponuda u mirnom okruženju Lokacija: Krušedolski Prnjavor Tip: Samostalna kuća – stambena površina 89 m² (ukupno 189 m² sa pomoćnim prostorijama) Plac: 588 m² Status: Uknjiženo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 122.000 €, 44,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji, između Vrtova Ceraka, Vidikovca i Miljakovačke šume prodaje se ovaj stan u centru Rakovice. Po strukturi stan je jednoiposoban, sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, odvojene kuhinje, kupatila i velike zastakljene terase. Veoma je svetao i održavan, zgrada....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, Pejton, 127.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.500 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, CARA DUŠANA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 36 m2 Nudimo vam na prodaju perfektan stančić, odlično skockan u svojih 36 m2. Iz predsoblja (u kome ima mesta za plakar) ulazi se u dnevnu sobu, kaoja ima izlaz na predivnu terasu. Kuhinja je poluodovojena, a tu je i manja spavaća soba u....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Centar, 126.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.530 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope i Medicinske škole. Ovaj svetao stambeni prostor predstavljaju dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.530 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u Adamovićevom naselju, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim stvarima, što ga čini idealnim za brzo useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se nalazi u mirnom i uređenom....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.600 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.500 €, 39,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132058, VPR/IV, uknjizen, novogradnja. Izuzetno svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u ulici Laze Lazarevica. Stan se nalazi u modernoj novogradnji (sa video nadzorom) i prodaje se potpuno opremljen namestajem i tehnikom, ukljucujuci kompletnu....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 120.250 €, 48,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan stan, smešten u mirnom i sve popularnijem delu grada – na Cvetanovoj ćupriji. Stan površine 48 m² nalazi se na prvom spratu, što ga čini lako dostupnim i veoma praktičnim za svakodnevni život. Ova nekretnina je idealna za pojedince, parove ili kao....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u vikend naselju Donje Vlase na placu od 10,5 ari.Kvalitetna novija gradnja.U prizemlju garaza,na spartu konforan denevni boravak sa trpezarijom i kuhnjom,odvojene tri spavace sobe. u potkrovlje u grubim radovimamoze da se dobije lep stambeni prostor) i velika terasa.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjižen 1,5-soban stan na margiti na trećem spratu od 4. sprata, novogradanja, i garažno mesto u dvorištu. Stan se nalazi u širem centru u blizini hotela Tamiš. Oglas za: Prodaju Grejanje: eg Kvadratura: 43 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Jovanke Radaković Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 456)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>