• GoHome Professional
zadnjih 7 dana do 130000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • zadnjih 7 dana do 130000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana do 130000 eura

  • Za upit "zadnjih 7 dana do 130000 eura" pronađeno 975 nekretnina - prosečna cena 1.752 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 85.490 €, 83,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sremskoj Kamenici Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 u mirnom kraju Stan je Trosoban sa dve spavaće sobe, grejanje je na struju U STANU JE NEOPHODNO APSOLUTNO RENOVIRANJE Posebno izdvajamo osim lokacije i dobrog komšiluka blizinu škole, vrtića, tržnog centra, Dunavskog....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 143,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – trosobna prizemna kuća površine 143m2 na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, kanalizacija, terasa. Uknjižena 1/1. Moguća zamena za dvosoban stan niže spratnosti ili u zgradi s liftom. Moguća kupovina putem stambenog kredita! Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 232,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća površine 232 m², smeštena na svega nekoliko minuta od centra Ćuprije. Nekretnina pruža odličan balans između mirnog porodičnog okruženja i blizine svih važnih gradskih sadržaja. Kuća je polunameštena i spremna za uređenje prema sopstvenim željama i potrebama. Velika....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2. 0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Terasa Žike Pavlovića Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova - Prote Simića 2.0, 39m2 (terasa 3m2), 1/4, EG, Norveški radijatori. Dvosoban stan sa velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom. Odvojena spavaća soba. Miran kraj, u kompleksu zgrada naselja Zova. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem i ugrađenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, jednosoban stan površine 40m2, na drugom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Fakulteta zaštiite na radu i DIF-a i samog centra grada. Grejna površina stana je 37m2, a u sklopu stana je zastakljena terasa od 3m2. Zbog svoje lokacije ovo je odlična....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nekretnina u Čerević koja ima ozbiljan potencijal za porodično uživanje, vikend boravak ili turističku priču.Nalazi se na placu od 886 m2, sa odličnim pristupom jer ima dva ulaza:direktan ulaz sa glavne asfaltirane ulicedodatni prilaz sa zadnje strane placaNa placu se nalazi....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 84.500 €, 65,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 65m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 84.000 €, 85,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća u Vrbovnu 1 km udaljena od magistrale,30 km do Beograda. Površine 85 mkv,plac 12 ari,poseduje i garažu. Raspored u kući: hodnik,dve sobe,kupatilo+toalet zasebno,dnevni boravak sa kuhinjom,terasa,grejanje na pelet,gradska voda,trof struja,izolacija. Kuća je....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 84.000 €, 2000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep plac površine 20 ari, koji se nalazi u jednom od najlepših delova planine Tare, u mestu Sokolina – poznatom po netaknutoj prirodi, čistom vazduhu i blizini najlepših vidikovaca. Lokacija: Plac je smešten svega 10 km od Mitrovca i 9 km od Kaluđerskih bara, uz direktan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 83.840 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 83.450 €, 126,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja jako lepe sredjene, reovirane kuce, sa dosta pomocnih prostorija,magacina, ostava, pušnice, rostilj, garaza na 11ari placa, bastom, vocnjakom. Prilaz do kuce je asfaltiran i lako dostupan. U blizini je glavna saobracajnica sa vise linija gradskog prevoza. Prateca infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 83.000 €, 120,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako želite više prostora, mira i prirode, a da ste i dalje brzo povezani sa gradom - ova nekretnina je ozbiljna prilika.Na prodaju kompletno adaptirana i uređena kuća u Stepanovićevu, spremna za odmah useljenje, bez dodatnih ulaganja.Struktura nekretnine:60 m2 stambenog prostora60....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 83.000 €, 29,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa i prostrana garsonjera na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, Poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Uz stan se dobija i parking mesto u dvoristu zgrade. Stan se nalazi u novijoj zgradi, grejanje je na kalorimetre,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.500 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera, površine 40m2, na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića preko puta toplane. Stan je na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i kupatilo. Stan zahteva kompletno renoviranje, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.400 €, 92,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica Stari Slankamen, 92m2 Cena 82400 eur, plac 1837m2 Prodajemo useljivu i funkcionalnu , renoviranu vikendicu u Starom Slankamenu, ulica Počenta 1. Do kuće se dolazi asfaltnim putem do raskrsnice Starog i Novog Slankamena gde se nalazi i prodavnica mešovite robe, a odatle je....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 82.400 €, 841,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Petrovaradin, Širine - Vezirac. Izdvajamo iz ponude plac u građevinskom području, dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće. Dozvoljena spratnost suteren, prizemlje i jedan sprat. Veličina placa 841m2, front 39m2. Prilaz placu nasut (tucanik). Do glavnog puta, na kom se nalazi....

 
 
 
  Plac, POŽEGA, 85.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

LJUTICE-Poljoprivredno zemljište na 16 parcela ukupne površine 79429 m2. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.070 €, 44,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u moderno dizajniranoj novogradnji, na dobroj lokaciji u Čalijama. Površine je 44,36m2m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sob, kupatila i terase. Moderan dizajn odlikuje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 57,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Ceraku nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan, smešten na drugom, ujedno i poslednjem spratu manje stambene zgrade. Ovaj deo naselja poznat je po mirnom okruženju, dosta zelenila i prijatnoj atmosferi za život, dok se u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 138.000 €, 55,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju komforan, kompletno, moderno, renoviran jednoiposoban stan u ulici Cara Dušana. Veoma svetao, dvorišno orijentisan stan sa dnevnom sobom, spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom, kupatilom i prostranom terasom na koju se izlazi iz spavaće sobe. Odlična investicija kako za izdavanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namesten. Stan je stvarne povrsine 37 m², dok je uknjizeno 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 138.000 €, 50,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN dvosoban stan 50 m² + parking mesto | Zvezdara – Vojvode Vlahovića Prodaje se veoma lepo uređen, svetao i funkcionalan stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, Beograd. Stan ima 50 m² korisne površine, uknjižen je na 43 m² i prodaje se kompletno namešten. Odlikuje....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 84.000 €, 85,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 81.000 €, 42,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Jednoiposoban stan u lepom delu Višnjice, kod okretnice autobusa 32, u blizini osnovne škole, marketa Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaća soba i kupatilo (34 grejne površine)+8m2 zastakljena terasa/veranda. Stan je u izvornom stanju, dobro održavan. Agencijska....

 
 
 
  Plac, VINIK, 81.000 €, 2192,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dela placa u naselju Branko Bjegovoć(Branko Bjegović)Prodaje se udeo od 2192kvm placa koji ima ukupno 4256kvm u naselju Branko Bjegović. Upisano u katastar kao gradsko građevinsko zemljište! Vredi pogledati!!! Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-616-98-20....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.900 €, 40,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Jednoiposoban stan u prizemlju nove dvospratne zgrade. Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,spavaća soba,kupatilo i lođa. Podno grejanje. Parking mesto je u ceni stana. Mirna i tiha ulica. Glavna ulica,marketi i stanica na 300m udaljenosti. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju....