• GoHome Professional
zadnjih 7 dana do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana do 120000 eura

  • Za upit "zadnjih 7 dana do 120000 eura" pronađeno 664 nekretnina - prosečna cena 1.596 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • lift
    • dvorište
    • 3.sprat
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na na granici Telep i Adica, Novi Sad. Stan je funkcionalnog i veoma dobro organizovanog rasporeda, pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i udobnost za svakodnevni život. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje privatno....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 120.000 €, 240,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodični Stambeni objekat ( kuća ) u naselju Borča. Površina stambenog dela objekta u nivou prizemlja je 120 m2 + PTK. Deo prizemlja useljivo,PTK u blok fazi. Plac površine cca 4 ara. U procesu legalizacije. .

 
 
 
  Stan, GRABOVAC, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju, odličan dvosoban stan novije gradnje, površine 52m² sa PARKING MESTOM. Stan se nalazi na potkrovlju stambene zgrade (visina 3.sprata) u Obrenovcu. Sastoji se iz prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na zastakljenu terasu, spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 7 dana do 120000 eura'
120.000 €
120.000 €
120.000 €
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 120.000 €, 2000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U naselju Resnik na prodaju plac od 20ari, prema planu generalne regulacije za porodičnu gradnju.Plac je uknjižen. .

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2. 0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 120.000 €, 222,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se legendarna kafana Šofer na magistrali, u mestu Majdan na 10 km od Gornjeg Milanovca. Kafana je poznata i kao mala Jugoslavija, mesto gde su svraćali putnici iz celog regiona, na dobru muziku i ukusnu hranu. Uz objekat ide i plac od 35 ari građevinskog zemljišta. Prostor....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 120.000 €, 4182,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Plac se nalazi na tromeđi ovih opština: Mala Ivanča, Mali Požareb i Popović se graniče i nalaze se u istočnim delovima gradske opštine Sopot. Ova tri naselja čine jednu od najlepših brdovitih celina u podnožju Kosmaja. Ova mesta su međusobno direktno povezana. Na samom prevoju (brdu)....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m², na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Jovanke Radaković Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na početku Miljakovca 3, blizu okretnice busa 48, nudimo Vam 6 ari placa na Sunčanom bregu. Sa jedne strane hvata ga zelenilo Miljakovačke šume, a sa druge, uvučen asfaltni put kojim se kreću samo vozila susednih kuća. Nalazi se u zoni A1. Informacija o lokaciji dopušta izgradnju....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 120.000 €, 282,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na prodaju lepo održavana porodična kuća površine 282 m², koja se nalazi na placu od 7 ari, u mirnom delu grada, a ujedno veoma blizu centra. Kuća se sastoji iz suterena i sprata, građena je čvrsto i kvalitetno. Priključena je na trofaznu struju i gradsku kanalizaciju. Kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju nameštenog, dvosobnog stana na Novom naselju sa komplet belom tehnikom, sa pogledom orijentisanim na park i zelenilo. Stan je izuzetno svetao i topao, odiše jako dobrom energijom. Nalazi se u četvorospratnoj zgradi od žute fasadne cigle, na prvom spratu bez lifta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, IRIG, 119.322 €, 66,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Centralno grejanje Novogradnja Milice Stojadinović Srpkinje Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BANJA, 119.000 €, 34,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prelep stan u zgradi novije gradnje, na uzvišenju desne obale Dunava. Deo grada koji ima dobru vezu do samog centra, zaštićen od buke i sa uvek svežim vazuhom. Zgrada poseduje energetski pasoš, tako da su minimalni mesečni troškovi. Stan je uknjižen i može da se kupi uz pomoć kredita.....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 119.000 €, 4746,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 2 km od centra Barajeva, u najlepšem delu, na visini iznad Barajeva, nalazi se ovaj plac koji vam predstavljamo sa posebnim zadovoljstvom, za izgradnju poljoprivredno - mešovitog domaćinstva. Na placu se mogu graditi objekti za stanovanje i pomoćni objekti, uz objekat za....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131901, III/III, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjižen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2006 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj zelji. Uknjižen je 55 m2 s....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 28,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra ka Ulici Vojislava Ilića, u kraju poznatom kao Lion. Miran kraj grada, kompletno infrastrukturno razvijen, dok blizina raznih prodavnica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.570 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.500 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Limana. Stan je dvosobne strukture, prodaje se namešten kao sa fotografija ukoliko vam to kao budućem kupcu bude interesantno. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Dvosoban stan u novogradnji preko puta Lipovog gaja i Fudbalskog centra Vujadin Boškov,I sprat,ulično orjentisan,kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom,spavaća soba,kupatilo,terasa . . . uknjižen.U ceni ostaje kuhinja ,klima i plakar a po dogovoru može i ostalo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veternik, Novosadski put. Izdvajamo iz ponude uknjižen jednoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Fudbalskog centra “Vujadin Boškov” i Lipovog gaja. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.260 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju potpuno nov, tek izgrađen stan u jednom od najperspektivnijih delova Mirijeva. Stan se nalazi u modernoj zgradi visokog kvaliteta gradnje, neuseljavan je i odmah useljiv. Savršen izbor za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje. Struktura i raspored: Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 118.000 €, 49,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. - Kompletna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. . - Renomiran i pouzdan investitor. - Izuzetna novogradnja! . - Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a. - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 117.800 €, 62,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na prvom spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 117.800 €, 53,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 120.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju porodična kuća u Velikom Polju, na svega 4 km od Obrenovca, smeštena u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, odmor ili beg od gradske gužve. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 117.270 €, 39,09 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 39.09 m2.

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 117.000 €, 383,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Doljevcu(Doljevac)Prodaje se kuća u Doljevcu na placu od 5,5 ari. Podnet je zahtev za legalizaciju zbog promene kvadrature, inače i kuća i zemljište je upisano sa svojinom. Sastoji se od, prizemlja u kome su lokal i garaža, I sprata koji ima funkciju većeg trosobnog....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 67m2 od čega je terasa 9.33m2, prizemlje, TA, KTV, internet, parking U urbanoj zoni naselja, u okruženju privatnih kuća i stambenih zgrada, a u blizini stajališta gradskog prevoza, OŠ „14. oktobar”, kao i ostalih komunalnih i zdravstvenih ustanova, nalazi se porodična stambena....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 117.000 €, 111,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U Aleksandrovu na doboroj lokaciji prodaje se spratna, nameštena ulična kuća sa zajedničkim ulazom. Površine je 111m2 i raspoređenih u dve etaže. U prizemnom delu se nalazi garaža, manje kupatilo sa tuš kabinom i soba u komunikaciji sa kuhinjom i trpezarijom kao i garerober isopd....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 117.000 €, 40,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva u junu 2026. godine... Agencijska šifra - 1101173 Jednosoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja · 40m² · 117.000€.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.500 €, 39,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132058, VPR/IV, uknjizen, novogradnja. Izuzetno svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u ulici Laze Lazarevica. Stan se nalazi u modernoj novogradnji (sa video nadzorom) i prodaje se potpuno opremljen namestajem i tehnikom, ukljucujuci kompletnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.930 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se veoma lep trosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji lokal u radu 37 m2. Na uglu dve ulice, sa dva ulaza. Postoji mogučnost da se i naprave dva lokala sa posebnim sanitarnim čvorovima. Slobodan parking iz dve ulice. Mogučnost postavljanaja bašte-ukoliko je nekome ista potrebna. Za više informacija i prezentaciju....