• GoHome Professional
zadnjih 7 dana do 120000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana do 120000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana do 120000 eura pogodan

  • Za upit "zadnjih 7 dana do 120000 eura pogodan" pronađeno 46 nekretnina - prosečna cena 1.582 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • 3.sprat
    • interfon
    • prizemlje
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 108.300 €, 57,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvorištem u prizemlju. Promenjene sve instalacije, urađena nova kuhinja i stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Dnevna soba i kuhinja u open space konceptu, odvojena soba sa dva ulaza i mogućnošću pregradnje ili organizacije kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Uknjižen, svetao salonski stan na idealnoj lokaciji, pogodan za život ili investiciju. Nekretninu čine dve fizički odvojene stambene jedinice, što je čini posebno atraktivnom. Pored izuzetne pozicije u blizini SC Tašmajdan, Palilulske pijace i parka, stan pruža mogućnost obavljanja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 7 dana do 120000 eura pogodan'
90.000 €
90.000 €
125.000 €
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 120.000 €, 222,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se legendarna kafana Šofer na magistrali, u mestu Majdan na 10 km od Gornjeg Milanovca. Kafana je poznata i kao mala Jugoslavija, mesto gde su svraćali putnici iz celog regiona, na dobru muziku i ukusnu hranu. Uz objekat ide i plac od 35 ari građevinskog zemljišta. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

BRAĆE JERKOVIĆ – FUNKCIONALAN 2.5 STAN U PRIZEMLJU Na prodaju 2.5 stan u naselju Braće Jerković, na odličnoj i praktičnoj lokaciji. TA grejanje Stan je funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodični život tako i kao investicija. U neposrednoj blizini nalaze se: Maxi i više marketa....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132391, VPR/, terasa, uknjižen, ostava. U ponudi je veoma lepo organizovan stan, funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodičan život, tako i za izdavanje.Strukturu stana čine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Plac, KOLARI, 105.000 €, 30000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vrhunski voćnjak trešnje 3 ha – Kolari kod Smedereva Prodaje se poljoprivredno zemljište sa ukupno 3 ha zasada trešnje u mestu Kolari. 2,3 ha u punoj rodnosti, 0,7 ha mlad zasad – treća godina, Uredno održavan i spreman za dalju proizvodnju, Odličan potencijal za ozbiljnu....

 
 
 
  Plac, KOLARI, 105.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju vrhunski voćnjak trešnje 3 ha – Kolari kod Smedereva Prodaje se poljoprivredno zemljište sa ukupno 3 ha zasada trešnje u mestu Kolari. ✔️ 2,3 ha u punoj rodnosti, ✔️ 0,7 ha mlad zasad – treća godina, ✔️ Uredno održavan i spreman za dalju proizvodnju, ✔️ Odličan potencijal....

 
 
 
  Plac, VRDNIK, 103.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u srcu Vrdnika Lep Plac 1000 m2 na TOP LOKACIJI..... Infrastruktura je u blizini Placa.... izlazi na Asfaltni put.... IMA IZVESTAN POGLED... POGODNO ZA UŽIVANJE ILI PRAVLJENJE APARTMANA.... BLIZINA STAZE ZDRAVLJA... OBAVEZNO POGLEDATI... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 92.700 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu preko pruge Građevinski Plac 3600 na POGODNOJ LOKACIJI Parcela se vodi kao Građevinsko zemljište u Poslovnoj Radnoj Zoni dimenzije 28x128 m dozvoljena je gradnja P+2 nalazi se na 300 metara od asfaltnog puta za Plantu Pogodno je za razne namene Može....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 92.700 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo pored Puta Futog-Begeč Odličan Plac od 4152 m2 Pogodan za Razne Aktivnosti Parcela se vodi kao Poljoprivredna na Placu postoji Uknjižen objekat od 15 m2 kao i dva bušena bunara infrastruktura je u blizini placa širina fronta je 14x300 metara Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 90.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac u mestu Pinosava površine 11,27m2. U podnožju Avale, u blizini Avalskog puta (gornji deo Pinosave) nalazi se prelep ravni plac. Pogodan je za izgradnju stambenog objekta. Odlična investicija za sve koji žele da započnu nov život van gradske gužve. Gradsko građevinsko....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal u centru grada, sa prilazom iz Bulevara despota Stefana, u mirnoj i uvučenoj zgradi, bez gradske buke. Ispred lokala nalazi se prelepa mala bašta sa prostorom za sedenje, koja pruža prijatan ambijent i dodatni komfor. Lokal je funkcionalnog rasporeda i pogodan za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 85.000 €, 27,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se potpuno nov stan površine 27m2 na ekskluzivnoj lokaciji na Senjaku, u Bulevaru vojvode Mišića. Neuseljavan, odmah dostupan i idealan kako za udoban život, tako i kao pametna investicija za izdavanje (stan na dan ili dugoročni zakup). Kvadratura: 27m2 Spratnost: 1/1 (mirna....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 75.000 €, 33,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U blizini centra Zlatibora u ulici Jovanke Jeftanović, koja je veoma široka i mirna, bez velike saobraćajne gužve, nalazi se ova divna i veoma praktična nekretnina površine 33 m2, koja obezbeđuje sve ono što Zlatibor nudi - mir, konfor, a uz to blizinu svih potrebnih sadržaja. Ovaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 75.000 €, 38,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan površine 38 m² u srcu Gornjeg grada u Zemunu. Stan se nalazi u prizemlju stambene kuće sa samo dva stana, što garantuje privatnost i mir. Zbog svoje pozicije i strukture, prostor je podjednako pogodan za stanovanje ili kao poslovni prostor (ordinacija, kancelarija, salon).....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 70.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132216, uknjizen. Prodaja - poljoprivredno zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna povrsina 15.504 m². Zemljiste je ravno, plodno i pogodno za razlicite poljoprivredne namene, kao i kao dugorocna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Vlasnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 69.000 €, 36,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Povoljno i retko u ponudi - uknjižen, jednosoban, namešten stan, 36 m2, u polusuterenu zgrade od 5 spratova na dobroj lokaciji u Zemunu. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Iako je u polusuterenu, četiri prozora obezbeđuju....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 128.900 €, 4355,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac za gradnju, zbog svoje lokacije i idealne geometrije (67 m x 65 m) veoma pogodan za gradnju objekata različitih namena: stanovanje, etno - selo, objekat zdravstva, turizma ili za sport, ugostiteljstvo. Nalazi se pored puta i blizu komunalnih prikljičaka. Odlična....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci – Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m², smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru – Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i prodaje se kompletno opremljen. Ostava 2m2 u suterenu zgrade pogodno za odlaganje skija i sanki. Pogodan za odmor i izdavanje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se manja trosobna kuća u Željezničkom naselju. Sastoji se od trpezarije i dnevnog boravka, dve zasebne sobe, kupatila, kuhinje, natkrivenog ulaza i jedne zasebne sobe koju je moguće pripojiti kući. Pored kuće je garaža. Postoji kolski ulaz i zidana garaža. Pored kuće je plac....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo pored Puta Futog-Begeč Odličan Plac od 2220 m2 Pogodan za Razne Aktivnosti Parcela se vodi kao Poljoprivredna, nalazi se u Poslovnoj Zoni u Dolaznom pravcu na Placu postoji Uknjižen objekat od 26 m2 kao i bušeni bunar širina fronta je 13x170 metara....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 21,84 ara u selu Deonica, u blizini Jagodine. Na placu se nalazi objekat u sivoj fazi površine 80 m², pogodan za dalje uređenje po želji kupca. Plac je pored asfaltnog puta, sa odličnim prilazom tokom cele godine. Osnovne informacije: Površina placa: 21,84....

 
 
 
  Plac, BANOSTOR, 54.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštoru Uknjižen Građevinski Plac 893 m2 na TOP LOKACIJI... Idealno je za Porodično stanovanje infrastruktura je pored Placa... put je tvrd... POGODNO JE ZA KUPCE SA POSEBNIM STILOM ŽIVOTA... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac 15 ari – Čortanovci (Nova Tidija) Prodaje se atraktivan i ravan plac površine 15 ari na lokaciji Nova Tidija u Čortanovcima, koji ima prilaz sa dve ulice. Pozicija pruža savršen balans između prirodnog mira i odlične povezanosti sa gradovima. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u Vršcu 42 m2 nalazi se na Svetosavskom trgu 6a prizemlje do ulice. Stan je pogodan za kancelarije ili neku uslužnu delatnost. Cena je 42000 eura, nije fiksno može dogovor. Kontakt: + 381641979 069 ... Prikaži broj . Dvosoban stan, Vršac | Prodaja · 42m² · 42.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.200 €, 43,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega par minuta vožnje od centra Jagodine. Glavne karakteristike: Površina: 15 ari – prostran i funkcionalan plac pogodan za različite namene....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 35.000 €, 30,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan u salonskoj kući u blizu centra grada. Sastoji se od hodnika u kom je smeštena kuhinja i trpezarija, kupatila i jedne veće sobe. Prozori su pvc, vodovod i kanalizacija su gradski. Grejanje je na struju ili crepanu peć. Uz stan se prodaje legalizovani pomoćni....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 32.960 €, 16,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno parking mesto na atraktivnoj lokaciji - Grbavica. Površina: 16 m² Uknjiženo na ime vlasnika Nalazi se u garaži stambene zgrade Lak pristup i komforno parkiranje Pogodno za veća vozila Odlična lokacija u mirnom delu naselja Parking mesto je odmah dostupno za korišćenje....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 32.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Begeču Lep Građevinski Plac 2325 m2 na TOP LOKACIJI... Plac je pogodan za više namena, Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, IVANČA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U opštini Sopot, u produžetku naselja Trešnja, nalazi se Mala Ivanča. Plac koji se prodaje je uknjižen i nalazi se u građevinskom području gde je dozvoljena gradnja, a voda i struja su došli do placa. Odmah do ovog placa se prodaje još jedan od 13 ari, istog vlasniika, tako da je....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 17.000 €, 1300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U opštini Sopot, u produžetku naselja Trešnja, nalazi se Mala Ivanča. Plac koji se prodaje je uknjižen i nalazi se u građevinskom području gde je dozvoljena gradnja, a voda i struja su došli do placa. Odmah do ovog placa se prodaje još jedan od 16 ari, istog vlasniika, tako da je....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....