• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje" pronađeno 476 nekretnina - prosečna cena 1.240 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 68000 eura
    • do 85000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 853 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 7.000 €, 380,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća vertikala, smeštena u naselju Bežanijska kosa I. Kuća se nalazi na parceli od 5ari. Kuća je trostrano orijentisana i sastoji se od3 nivoa: Suteren: toalet, kuhinja i trpezarija i tehnička prostorija. Prizemlje: ulazno predsoblje, coffe room, dve kancelarije iizlaz udvorište.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na Panteleju u ulici Franca Vintera, u blizini Magazin kafica u zgradi novije gradnje sa liftom na prizemlju, uknjižene površine 30m2 sa grejanjem i hlađenjem na inverter klima uređaj. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 300.000 €, 49,00 m2 cca 6120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan površine 49 m², smešten na visokom prizemlju uredne trospratne zgrade u mirnoj ulici Kapetana Radića Petrovića, u Zemunu. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, komforne spavaće sobe, kupatila, praktične....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 90.000 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep jednoiposoban stan u Durlanu. Korisna površina stana je 34m2 i ima pravo korišćenja dvorišta površine 17m2. Stan se nalazi u prizemlju, sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Na podu je parket, stolarije je PVC profila....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 108.300 €, 57,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvorištem u prizemlju. Promenjene sve instalacije, urađena nova kuhinja i stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Dnevna soba i kuhinja u open space konceptu, odvojena soba sa dva ulaza i mogućnošću pregradnje ili organizacije kao....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 159.900 €, 159,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U opštini Irig, u Sremskom okrugu, u mestu Vrdnik, nalazi se ova funkcionalna, komforna kuća, smeštena na 6 ari placa. U neposrednoj blizini su centar, prevoz, više marketa, kao i svi ostali neophodni sadržaja za život. Kuća je spratna i sastoji se od: kuhinje sa trpezarijom i dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 380.000 €, 240,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovno - stanbeni objekat se nalazi na lokaciji nedaleko od obilaznice, naselje "Lekina bara" površine 480 kvm - poslovni prostor ( prizemlje, sprat i potkrovlje ) i kuća od 250 kvm - stanbeni deo ( prizemlje, sprat i potkrovlje ), na placu od 4,94 ara placa. Podovi su....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 134.000 €, 133,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepa porodična kuća u centru Golubinaca. Prizemlje, kuhinja, trpezarija, veliki dnevni boravak, 1 spavaća soba, kupatilo i trem od 12m2. Sprat: 4 spavaće sobe i kupatilo. Ima još objekata u dvorištu. Sve je u izvornom, vrlo korektnom stanju. Kuća za svaku preporuku. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Futog, 250 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Futogu PoluNamešten Dvosoban stan u Kući 85 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan je PoluNamešten nalazi se u prizemlju može da se koristi lepo veliko Dvorište od 670 m2grejanje je na GasMesečna cena zakupa je 250 eurapotreban je DepozitODMAH JE USELJIVNe mogu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i uređenom naselju Tozino Voće, koje mnogi s pravom smatraju najlepšim delom Mladenovca, nalazi se stan koji spaja kvalitet, udobnost i praktičnost svakodnevnog života. Zgrada u kojoj se stan nalazi građena je od najkvalitetnijih materijala i odiše svežinom novije gradnje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 350 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna i kompletno opremljena garsonjera na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, udaljena svega nekoliko minuta laganog hoda od Hram Svetog Save. Stan se nalazi u prizemlju uredne i održavane zgrade sa pet spratova i predstavlja odličan izbor za jednu osobu ili par koji....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 37.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Knićanin - dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, odličan, prizemni trosoban stan u manjoj zgradi u mirnom delu, okruženom zelenilom, na saobraćajno pristupačnoj lokaciji u neposrednoj blizini škole, vrtića , objekata za snabdevanje, autobuskih linija. Odvojena kuhinja sa ostavom, komforna prostrana dnevna soba sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, VINIK, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan troiposoban stan na visokom prizemlju uredne starije zgrade u blizini sportskog centra Olimp. Stan se sastoji od tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na lođu i prostranog kupatila. Zahvaljujući dobroj organizaciji prostora, pogodan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.600 €, 76,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokalak svetao, okrenut ka ulici, prizemlje Višenamenski prostor velikog potencijala na najtraženijoj lokaciji na Novom Beogradu. Lokal je do ulice i gleda ka Bulevaru Nikole Tesle. agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 63.000 €, 27,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran 1.5 stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja, na odličnoj i traženoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju kvalitetne stambene zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Funkcionalnog je rasporeda i lako iskoristivog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Železnik, 12.000 €, 1200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji, u mirnom delu Čukarice, nalazi se poslovni objekat koji spaja funkcionalnost, prostor i udobnost poslovanja. Zgrada ukupne površine 1.200 kvadrata pažljivo je osmišljena tako da zadovolji potrebe različitih delatnosti – od kancelarijskog prostora do proizvodnih....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 285.000 €, 128,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam modernu porodičnu kuću u mirnom delu Ledina, idealnu za porodičan život i uživanje u komforu novogradnje. Kuća je neuseljavana, površine 128m2, smeštena na placu od 3 ara, građena sa posebnim akcentom na kvalitet i dugotrajnost, uz upotrebu visoko kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 158.000 €, 94,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEPA UKNJIŽENA KUĆA U VRDNIKU- RETKA PRILIKA! Kontakt: +381668091211 Cena: 158.000 EURA Lokacija: Vrdnik, Fruška gora Površina: 94 m2 + potkrovlje (uknjiženo u osnovi 47m2) Kuća se sastoji od tri nivoa: - trpezarije sa kuhinjom; - 4 sobe; - 3 kupatila; - hodnik; - 2 terase - potkrovlja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 30m2 na visokom prizemlju u zgradi sa liftom u blizini Saborne crkve. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 750 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, dvoiposoban stan za izdavanje u Sremskoj Kamenici. Nalazi se u prizemlju, koje je zapravo u visini prvog sprata, a sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje, dve spavaće sobe od kojih jedna takođe ima izlaz na terasu, kupatila....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u širem centru grada, u ul. Janka Veselinovića površine 60 kvm ( + 50 kvm terasa ), u prizemlju , sa grejanjem na gas ( podno ), lift u zgradi. Sastoji se od hodnika, kupatila, tri sobe, kuhinje i terase. Prodaje se prazan stan (samo je kuhinja opremljena). Uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nova kuća prizemlje + potkrovlje u osnovi 8,5 x 8,5 a u prirodi predstavlja dva odvojena trosobna stan sa posebnim ulazima. U dvorištu ima jedan pomoćni objekat U kući je razvedeno grejanje. KUćća nije legalizovana( predat je zahtev za legalizaciju. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 300 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se dvosoban stan u kući, Duvanište. Površine je 60m2, nalazi se u prizemlju. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spvaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je opremljen nameštajem i potrebnim uređajima. U stanu nisu dozvoljeni kućni ljubimci....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.000 €, 80,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kalemegdan - Renovirani Višenamenski Poslovni Prostor Lokacija: Beograd - Opština Stari grad - Kalemegdan Cena: 1.000 eura (mesečno) Kvadratura: 80 m2 Sprat: Prizemlje. Tip nekretnine: Kancelarijski / Poslovni prostor Stanje: Renovirano Grejanje: Centralno (CG) Opis: Izdaje se odličan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u Durlanu. Nalazi se u prizemlju kuće sa posebnim ulazom. Sastoji se iz dva nivoa. U prizemlju je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilom, a na drugom nivou je spavaća soba. Stan je sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1.5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban stan površine 45 m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma lepo održavan i ne zahteva....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 5.000 €, 650,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vila, smeštena na Čukarici, u blizini prodavnica, pijace, škole, vrtića. Kuća se nalazi na parceli od 15ari, ima dva ulaza. Sastoji se iz tri nivoa: Suteren (povezan sa prizemljem, ali ima i direktan pristup dvorištu): prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

DUPLEKS U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Pivara, veličine 220 kvm i 200 kvm pomoćnih prostorija, 3.89 ari placa, eg. Sastoji se od podrumskog dela, kotlarnica, i predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, toaleta u prizemlju i predsoblja, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.500 €, 41,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 41 m2, na visokom prizemlju zgrade u ulici Heroja Pinkija, Telep. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Stan se prodaje kompletno opremljen nameštajem i tehnikom. Grejanje je na gas (plaćanje po potrošnji)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 215.000 €, 94,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je četvorosoban, uknjižen stan ukupne površine 94 m², od čega je 85 m² grejne površine, uz terasu i lođu. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne zgrade od crvene fasadne cigle, u ulici Patrijarha Joanikija. Stan je izuzetno funkcionalan i sastoji se od hodnika sa....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika od 7.31a,od čega je 1.77 uredan voćnjak a ostatak zemljište u građevinskom području.Izuzetno očuvane i održavane prostorije, domaćinski i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu nekretninu za rentiranje. U pitanju je potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan u naselju Sunnyville. Zgrada je u veoma mirnom okruženju, povučena od glavne ulice Slanački put, kroz koju prolaze linije gradskog prevoza. Stan je na visokom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 369,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2 i pomoćnim objektom, na placu površine 327m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, sa unutrašnjim stepeništem koje vodi do svih etaža, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 135.000 €, 110,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dela kuce u Nisu(Duvanište)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja dela kuce u Nišu, dva stana, stan u prizemlju oko 30 kvjednosobna struktura i stan na 2.spr oko 80 kv-trosobna struktura. Deo dvorista,160 kv, garaza u odličnom stanju,renovirana. .