• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje što manji

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje što manji" pronađeno 567 nekretnina - prosečna cena 1.286 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 69000 eura
    • do 87000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 871 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 98.800 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 52m2, VP/2 Prodaje se stan površine 52m2 na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na visokom prizemlju u zgradi od ukupno dva sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 31.000 €, 12,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal površine 12 m² na odličnoj lokaciji u Novom Naselju, u blizini Crkve, u Novom Sadu. Lokal se nalazi u prizemlju stambene zgrade i ima ulični izlog, što ga čini pogodnim za različite delatnosti. Poseduje i svoj sanitarni čvor, što dodatno doprinosi funkcionalnosti....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Braće Jerković, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Garažno mesto 12m2 u novijoj zgradi. Nalazi se u prizemlju, nije klackalica. Agencijska provizija 500E Mića 063/633-683 ST/0 Miodraga Živanova -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje što manji'
3.000 €
140 €
200 €
  Poslovni prostor, BELE VODE, 30.000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja garaze u neposrednoj blizini Pozeske ulice. U pitanju je klasicna garaza sa sopstvenim vratima u sklopu jos nekoliko garaza sa zajenicnim ulaznim vratima, sto pruza dodatnu zastitu. U garazi Ima struje. Nalazi se na prizemlju. Sirine 3.01m duzie 4.9m U sastavu zajednickog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 170 €, 15,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetla kancelarija od 15 m2na visokom prizemlju nove kuće, sa zasebnim ulazom i parkingom ispred objekta. Prostor je uredan i funkcionalan, sa laminatom, inverter klimom i sopstvenim mokrim čvorom sa Delimano slavinom i konstantno toplom vodom. Kancelarija je idealna za....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 320 €, 20,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 350 €
22.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od interesantnijih ulica u Zemunu, na par minuta hoda od Ugrinovačke ulice, u neposrednoj blizini nove Pošte, nalazi se ova funkcionalna garsonjera. Zgrada je nova, uredna, održavana, sa slobodnim parkingom. Infrastruktura, kao i saobraćajna povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 420 €, 20,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal na odličnoj lokaciji u Ljermontovoj ulici na Voždovcu, u neposrednoj blizini Hotela Srbija. Lokal se nalazi u prizemlju stambene zgrade, površine 20m², orijentisan ka ulici sa izlogom, što ga čini veoma uočljivim i pogodnim za različite vrste delatnosti. Nalazi se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Sime Milutinovica Sarajlije. Kirija se placa zajedno sa troskovima unapred, ukupno 350 eura, u tu cenu je uracunato sve (informatika, struja, internet, parking..). Stan se nalazi u prizemlju sa velikim ogradjenim dvoristem. Pet friendly.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.412 €, 23,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i funkcionalan stan u Vrnjačkoj Banji, u centru grada, u prizemlju zgrade od ukupno 3 sprata. Stan ima površinu od 22,46 m² i predstavlja praktično rešenje za različite namene. Zahvaljujući lokaciji u centru, budući vlasnik ima sve važne sadržaje na dohvat ruke,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 240 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE GARSONJERA KOD SPENSA, ODMAH USELJIVA, VISOKO PRIZEMLJE, NEMA TERASU. DEPOZIT OBAVEZAN, AGENCIJSKA PROVIZIJA 50%. REGISTAR PSREDNIKA 1500, BR. LICENCE 2158. KONTAKT BR. 0603105957 I 069640221 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula-Profesorska kolonija lokal, uknjižen 23m2, pr/2, EG, inverter klima, KATV, internet, interfon Na prodaju izuzetno funkcionalan lokal površine 23 m² u širem centru grada, na Paliluli (Bulevar despota Stefana / Ilirska). Lokal se nalazi u prizemlju mirne, uvučene zgrade, što....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 43.420 €, 24,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi funkcionalan jednosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi u prizemlju i ima 23.47 m². Cena iznosi 1.850€/m², PDV nije uračunat u cenu. Kupci prve nekretnine ostvaruju pravo na povraćaj PDV-a. Struktura stana:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 350 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna i kompletno opremljena garsonjera na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, udaljena svega nekoliko minuta laganog hoda od Hram Svetog Save. Stan se nalazi u prizemlju uredne i održavane zgrade sa pet spratova i predstavlja odličan izbor za jednu osobu ili par koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo nameštena garsonjera, od 24m2. Nalazi se na visokom prizemlju, u mirnoj ulici. Ima prostranu sobu, malo izdvojenu kuhinju, i kupatilo. Izdaje se na duži vremenski period. Useljiva od 15.07.2026. Depozit potreban u visini kirije. Agencijska provizija 50% od cene zakupa-jednokratno.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 84.000 €, 24,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u TPC Radnički u centru grada, kvadrature 24 kvm, u niskom prizemlju, sa centralnim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta , ima izlog. Lokal je prazan. UKNJIŽEN (upotrebna dozvola) cena: 84.000 eura .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera-Banatić. Površine 24m2. Nalazi se na visokom prizemlju. Nema terasu. Useljivo od 15.07. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite 066 82 92 100 ili 066 82 92 500, Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Bulevar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na Autokomandi, u ulici Bože Jankovića, na odličnoj lokaciji u blizini Vojvode Stepe i Autokomande. Stan je novorenoviran, lepo i fino urađen, sa površinom od 25 m². Nalazi se u prizemlju zgrade od 4 sprata i predstavlja idealno rešenje za samca. U pitanju je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana od 25m2, u prizemlju zgrade. Mirijevski bulevar, kod Mol pumpe. Stanje novo, renovirano. Mali troškovi. Cena 400 eur. Slobodan od 01.06. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

​Nameštena garsonjera na visokom prizemlju. Odlična saobraćajna povezanost (linije 18, 25, 33, 39, kao i tramvaji 9, 10, 14). Etažno grejanje, niske režije (troškovi oko 60€). Stan poseduje TV i kvalitetan internet. ​Uslovi: Nepušači, bez kućnih ljubimaca, obavezan depozit. Posrednička....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo LUX garsonjeru na Voždovcu (u blizini Autokomande), 25m2 u visokom prizemlju. Poseduje ugradni plakar, ugradni zidni krevet, opremljenu DAN KUCHEN kuhinju, klimu, etažno grejanje, TV i odličan internet. Ulica povezuje Kumodrašku i Vojvode Stepe i ima odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 230 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera površine 25 m², smeštena na visokom prizemlju u mirnoj i dobro povezanoj Koste Racina ulici. Stan je funkcionalno uređen i poseduje sve neophodno za udoban svakodnevni život. Zahvaljujući centralnom grejanju, boravak je prijatan tokom cele....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTENA GARSONJERA SA TERASOM U CENTRU GRADA---Agencijska šifra: 9106681.Izdaje se potpuno opremljena garsonjera od 25m2, koja se nalazi na prizemlju zgrade, u strogom centru grada.Useljivo od 29.05.2026 Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 400 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera od 25m2 u strogom gradskom jezgru, nadomak OŠ Vladislav Ribnikar i kule Beograđanka. Izuzetna pozicija, nadomak pešačko-komercijalne zone Kralja Milana i skvera Slavija. Saobraćajna dostupnost iz svih delova grada je odlična, kako javnim, tako i sopstvenim prevozom. Smeštena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 260 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, kod Doma Zdravlja i Delta Planeta. Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade, sa liftom. Kompletno je sređen svim novim stvarima, kako nameštajem, tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 25m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 170 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u Duvaništu. Nalazi se u prizemlju porodične kuće sa posebnim ulazom. Površina stana je 25 m2. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Stan je lepo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u Borči u prizemlju porodične kuće sa posebnim ulazom. Agencijska provizija 50% reg.br. 070 lokacija je informativnog karaktera i ne prikazuje stvarnu poziciju objekta. prostorije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 200 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u prizemlju. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, sobe u okviru koje je kuhinja i zastakljena terasa oko 6m2. Garsonjera ima ta peć za grejanje, dva ležaja, klubski sto, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Obavezno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renovirana useljiva garsonjera, sprat-viisoko prizemlje, na duže. Useljivo odmah. ID: 8630 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija 50% za Zakupca .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.430 €, 27,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 63.000 €, 27,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran 1.5 stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja, na odličnoj i traženoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju kvalitetne stambene zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Funkcionalnog je rasporeda i lako iskoristivog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 300 €
22.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na Grbavici, na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalan, uredan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Garsonjera poseduje sve neophodne uređaje i nameštaj za udoban svakodnevni život. Prostor je lepo organizovan i maksimalno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 450 €, 28,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LEP ULIČNI LOKAL NA BULEVARU PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9112709. Izdaje se prazan ulični lokal od 28 m2 u prizemlju zgrade na izuzetno prometnom mestu na Bulevaru Patrijarha Pavla. Postoji mogućnost i male bašte ispred lokala. Pogodan je za razne vrste delatnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 300 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se opremljena garsonjera u naselju Braće Jerković. Stan se nalazi u prizemlju i ima zaseban ulaz. Ispred stana se nalazi trem veličine 10m2 koja pripada samo ovom stanu. Nalazi se na mirnoj i odličnoj lokaciji. Okružen je parkovima, velikim marketima, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 69.000 €, 29,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novoizgrađen stan na mirnoj lokaciji, u blizini se nalaze vrtić, dom zdravlja, osnovna škola, marketi, a centar grada se nalazi na samo par minuta vožnje. Stan se nalazi na visokom prizemlju, 1,2 metra odignut od zemlje, poseduje grejanje na norveške....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 73.325 €, 29,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana na odličnoj lokaciji – Cvetanova ćuprija U ponudi je moderan i funkcionalan jednosoban stan, smešten u mirnom i sve popularnijem delu grada – na Cvetanovoj ćupriji. Stan površine 29 m² nalazi se u visokom prizemlju, koje po visini odgovara prvom spratu, što pruža dodatni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Izdajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisangrejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovima grejanjaObezbeđeno je Parking MestoSTAN SE IZDAJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u blizini Novog Kliničkog centa i Medicinskog fakulteta. Nalazi se na visokom prizemlju u stambenoj zgradi novije gradnje, sa liftom. Stan je kompletno sređen, i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina garsonjere je 29 m2. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera za izdavanje na odličnoj lokaciji na Grbavici. Nalazi se na visokom prizemlju i dvorišno je orijentisana. Stan je kompletno namešten i funkcionalan, pogodan za jednu osobu ili par. U blizini se nalaze prodavnice, kafići, javni prevoz i svi neophodni sadržaji. Useljiv od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisan grejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovimaObezbeđeno je Parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se na visokom prizemlju manje stambene zgrade, novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 30 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 43.450 €, 29,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garsonjera sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.150 €, 29,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 29 m2, smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade. Stan se prodaje kompletno namešten što ga čini idealnim kako za život tako i kao investiciju za izdavanje. Raspored je praktičan i maksimalno iskorišćen, sa odvojenom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 566)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>