• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje što manji

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje što manji" pronađeno 518 nekretnina - prosečna cena 1.307 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 72000 eura
    • do 90000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 901 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, svetao, jednoiposoban stan u strogom centru grada(Slavija), u visokom prizemlju. Dobro povezan sa ostatkom grada. Mesecna renta 450 evra. Grejanje centralno, klima. Ukupni režijski troškovi 50evra a struja po potrošnji. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORNA GARSONJERA U CENTRU KOD POZORIŠTA MLADIH---Agencijska šifra: 9111818. Izdaje se komforna, kompletno nameštena garsonjera u visokom prizemlju zgrade, u Centru u neposrednoj blizini Pozorišta mladih i Dunavskog parka.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno nameštena garsonjera sa zasebnim ulazom. Nalazi se u prizemlju stambenog objekta u mirnom i uređenom delu Rakovice. Stan je svetao, uredan i funkcionalnog rasporeda, idealan za jednu osobu ili par. Sastoji se od dnevno-spavaćeg prostora, kuhinje i kupatila. Garsonjera je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan površine 30m² u centru grada, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi na visokom prizemlju manje stambene zgrade i po svojoj strukturi sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 105.060 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderna i izuzetno funkcionalna garsonjera u zgradi novije gradnje na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Nova Detelinara. Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen. Posebnu prednost predstavlja zatvorena, izolovana terasa sa sopstvenim grejanjem,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 113.300 €, 30,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera na samo par minuta laganog hoda do strogog centra grada. Prizemlje, dvorišno orjentisana. Bez saobraćajne buke. Nekretnina je uknjižena, bez tereta tako da se može kupiti i putem stambenog kredita. Agencijska provizija je uračunata u cenu. Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Bulevar Kralja Aleksandra ulica, 1.0,30kvm, namešten stan u prizemlju, PVC,grejanje TA peć (info stan 2500din), katv 1500din, klima, useljiv 01.07. novija gradnja, 280e+DEP+ag.provizija 50%(br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 125.000 €, 31,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Cvijićeva ulica Prodaje se 1.0 stan u izuzetnoj salonskoj zgradi, u prizemlju (nije ukopano) sa dvorišen strane, miran i tih. Stan je uknjižen, bez tereta, prodaje sa sa kompletnim inventarom sa slika, salonska visina 310 cm. Struktura: ulazno predsoblje, kuhinja, kupatilo, soba.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 44.999 €, 31,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE LOKAL U KRAGUJEVCU Na prodaju poslovni prostor ukupne površine 31,07 m² , koji se nalazi u prizemlju stambeno-poslovnog objekta u ulici Vojvode Putnika u Kragujevcu. Prodaje ga prvi vlasnik, a sva dokumentacija je uredna i spremna za uknjižbu. Osnovne karakteristike Površina:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje jednosobnog stana površine 31m² u Novom Sadu, smeštenog u mirnom delu naselja Telep, u novoj stambenoj zgradi. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i odmah je useljiv, što ga čini odličnim izborom za one koji traže moderan i funkcionalan stan na dobroj lokaciji.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - lokal se nalazi u centru grada, u TPC Radnički, površine 31 kvm, u niskom prizemlju, sa centralnim gradskim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Trenutno izdat kao butik. UKNJIŽEN ( upotrebna dozvola) cena: 65.000 eura .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi kompletno renoviran i sređen jednosoban stan u kvalitetnoj vojnoj zgradi u Bloku 21, na jednoj od najtraženijih lokacija, između Štark Arene, Ušćašoping centra, Opštine Novi Beograd i Desete beogradske gimnazije. Stan je bez ulaganja i prodaje se sa svim ugradnim elementima,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 112.000 € na 96.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 96.000 €, 31,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 112.000 €
15.05.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Idealna investicija ili prvi dom. Kompletno renoviran: nove elektro i vodovodne instalacije, stolarija, krov, kuhinja i kupatilo, nekorišćeno. U stanu ostaje nova kuhinja, sa elektro opremom, nekorišćena. VPR: dnevna soba,kupatilo, kuhinja 16m2. PTK: spavaća soba, ukupno 15m2 (mereno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 360 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim zakupcima izdaje se namešten stan u prizemlju starijeg objekta u maloj ulici u blizini G.Vučića, V.Ilića, Arhitektonsko tehničke škole i stadiona Sinđelić. Zakup 360eura+deposit 360eura+ agencijska provizija 50% od iznosa prve kirije. Vladimir 064/17-444-23 GREJANJE - TA,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 350 €, 32,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u centru grada u ul.Zorana Đinđića , površine 32 kvm, u prizemlju, grejanje na struju ( inverter klima ). cena: 350 eura /mesečno + komunalije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN - CARA DUŠANA---Agencijska šifra: 9112703. Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na viskom prizemlju zgrade, u Cara Dušana.Stan je useljiv 01.06.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112670.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na visokom prizemlju zgrade na Telepu.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten nov neuseljevan jednoiposoban stan 32m2 na visokom prizemlju sa novim stvarima. Dvorišno orijentisan sa terasom. Velika prednost je gas grejanje - kalorimetri. Useljivo odmah. Informatika oko 3000. Postoji mogućnost zakupa parking mesta u kolektivnoj garaži....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 33,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN ULIČNI LOKAL OD 33 M2 NA VRLO PROMETNOM MESTU, ROTKVARIJA---Agencijska šifra: 9110768.Izdaje se prazan ulični lokal od 33 m2 u prizemlju zgrade na izuzetno prometnom mestu na Rotkvariji. Lokal je pogodan za razne delatnosti, sadrži jedan toalet. Useljiv je od 01.06.2026......

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: S302 Na prodaju funkcionalan stan površine 33 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu – 25. maj. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada, što ga čini odličnim izborom kako za stanovanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOSOBAN STAN SA PARKINGOM KOD KRUŽNOG TOKA, LIMAN 4---Agencijska šifra: 9107929.Izdaje se prelep jednosoban stan na visokom prizemlju nove zgrade nadomak kružnog toka na Limanu 4. Parking mesto je obezbeđeno u dvorištu zgrade. Useljiv je od 1.8.2026. Potreban je depozit....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 101.135 €, 33,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na visokom prizemlju u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije i sobe. Stanovi se grade od kvalitetnih materijala: stolarija je od kvalitetnih višekomornih ALU profila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 350 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se udoban jednosoban stan u viskom prizemlju veoma dobro održavane zgrade. Sastoji se od velike dnevne sobe, kuhinje, kupatila i predsoblja. Odlična lokacija sa razvijenom infrastrukturom (u blizini Beošoping centar, Vero, Lidl, vrtići, škola, javni prevoz). Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1903 – 1.5 soban, polunamešten, Grbavica, ul.Doža Đerđa (energetski efikasna zugrada) PRIZEMLJE PET FRIENDLY Useljiv od 1.6.2026. Mesečna cena zakupa: 300e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

SLAVIJA, CENTAR – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten, svetao i funkcionalan stan u strogom centru grada, na odličnoj lokaciji kod Slavije. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne stambene zgrade i idealan je za jednu osobu ili par koji traže....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan 1,5 stan u naselju Mirijevo, u ulici Šejkina, na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je lepo organizovan, svetao i prijatan za život, idealan za jednu osobu ili par. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje, kupatila i hodnika. Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – renoviran jednoiposoban stan u centru, Đorđa Jovanovića, odmah useljiv Izdaje se kompletno renoviran i funkcionalan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Đorđa Jovanovića, na uglu sa Kosovskom ulicom. Stan se nalazi na svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,ulično je orijentisan ima ograđenu Terasu oko 10 m2 grejanje je Podno sa korektnim troškovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.000 €, 35,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132474, VPR/. Prodsje se stan na odličnoj lokaciji na Salajci. Nova zgrada. Stan ima odvojenu sobu. Nalazi se na visokom prizemlju, dvorišno orijentisan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.990 €, 35,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov namešten stan na 5min od centra i Bulevara Oslobođenja. Nalazi se u novoj zgradi, na visokom prizemlju. Stan je dvorišno orijentisan Grejanje je na gas, po potrošnji. Mogućnost kupovine bez nameštaja, cena po dogovoru. U cenu je uračunata agencijska provizija od 3% Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana u kući – Palilula, Karaburma Izdaje se 2.0 soban stan površine 35m², u prizemlju kuće, u ulici Pera Ćetkovića, u blizini okretnice Karaburma. Stan je funkcionalan i pogodan za jednu osobu ili par. Grejanje je na struju, a poseduje i klimu za dodatni komfor tokom cele....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN JEDNOIPOSOBAN STAN -GRBAVICA---Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan na visokom prizemlju zgrade, locirane na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Grbavici.Useljivo odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja renoviran i kompletno opremljen dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji Gornji Dorćol, u opštini Stari Grad. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade i predstavlja odličan izbor za one koji žele funkcionalan i moderan prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 122.500 €, 35,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u prizemlju zgrade u ulici Miše Dimitrijevića, Grbavica. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Stan koristi deo dvorišta zgrade kao terasu. Prodaje se kompletno opremljen nameštajem i tehnikom. Dvorišno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na fantastičnoj lokaciji u Radničkoj ulici izdaje se namešten jednoiposoban stan u prizemlju zgrade.,dvorišno orijentisan.Nema terasu. Izdaje se isključivo na duži vremenski period. Depozit obavezan. Nije pet frendli. Izdaje se preko agencije, zakupac plaća proviziju. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 180 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednosoban stan površine 35m2 u naselju Brzi Brod, nedaleko od marketa Idea i samog centra. Stan se nalazi u prizemlju stambene kuće sa zasebnim ulazom. Sastoji se od hodnika sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, spavaće sobe. Grejanje je na struju, TA peć. Stan je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 350 €, 35,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE POSLOVNI PROSTOR – VISOKO PRIZEMLJE, POSLOVNA ZGRADA Izdaje se funkcionalan poslovni prostor u okviru poslovne zgrade, na visokom prizemlju. Idealno za kancelarijske delatnosti. Cena zakupa: 350 € + PDV Troškovi (računi): 100 € mesečno ovršina: [36] Čišćenje kancelarije:....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - lokal se nalazi u centru grada, u TPC Radnički, površine 35 kvm, u visokom prizemlju, sa centralnim gradskim grejanjem (kalorimetar). Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Trenutno izdat kao salon lepote. Lokal ima dva ulaza (iz tržnog centra i sa ulice). UKNJIŽEN....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 51.608 €, 36,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u Zrenjaninu naselje Bagljaš. U neposrednoj bilizini super marketa,osnovne i srednje škole. Takođe zelene površine i parkovi sa uređenim stazama. Stanbeno poslovni kompleks poseduje 4 lamele garaža, prizemlje, četiri sprata i povučeni sprat.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje renoviranog stana u Krunskoj, Vračar Kalenić pijaca. Renoviran stan za izdavanje nalazi se u Krunskoj ulici, na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i Muzeja Nikole Tesle. Stan je smešten na visokom prizemlju dobro održavane zgrade i sastoji se od prostrane dnevne....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 350 €
15.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u Zemunu u blizini Zemunskog parka, u mirnoj ulici i u neposrednoj blizini sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u prizemlju objekta od jednog sprata, što ga čini praktičnim i lako dostupnim. Površina stana iznosi 37 m², a raspored je funkcionalan....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 519)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.