• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana luksuzan - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana luksuzan - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana luksuzan" pronađeno 393 nekretnina - prosečna cena 1.464 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 37000 eura
    • do 47000 eura (prosečna cena)
    • do 56000 eura
    • do 472 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • useljiv
    • 3.sprat
    • 4.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 308.334 €, 79,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 612.000 €, 120,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan stan kod Central Gardena, u elegantnoj zgradi, na šestom spratu, u izvanrednom stanju. Stan ima dve prostrane spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, dva moderna kupatila, dve terase koje pružaju predivan pogled, i gostinjski toalet. Savršeno je za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan u centru grada, u blizini Filozofskog fakulteta. Stan se nalazi u veoma mirnoj ulici na I spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 115m2 i sastoji se od ulaznog hodnika u kome se nalaze ugradni ormari, prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 800.000 €, 308,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na 15 minuta od Beograda, u ponudi moderna luksuzna kuća od 290m2 na 1400 kvadrata placa, sa bazenom. Kuća ima: prostran dnevni boravak i trpezariju sa panoramskim staklom, veliku kuhinju, gostinjski taolet, sobu za veš; Glavnu sobu sa walk-in garderoberom i luksuznim glavnim kupatilom;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Naselje A blok predstavlja jedinstvenu arhitektonsko-ambijentalnu celinu, koja predstavlja spoj savremene umetnosti i pejzažnog uređenja. Stanari i posetioci ovog kompleksa osećaju se zaštićeno i sigurno jer u kompleksu postoji 24h obezbeđenje. Kompleks se dnevno održava - zelenilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na odličnoj lokaciji, nadomak centra grada, kao i BIg shopping centra. U blizini se nalazi i glavna autobuska stanica, supermarketi, butici, kafići, restorani, pošte i drugi infrastrukturni sadržaji. Stan je opremljen novom tehnikom i nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 999 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Banovo brdo Residence | LUX 2.5 stan, 59 m2, garaža U ponudi je luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu Banovo Brdo Residence, idealan za udoban i savremen način života. Stan se nalazi na 6. spratu novogradnje sa liftom (ukupno 7 spratova)....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.500 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

6 ,0 Vozdovac , Hotel M , Bulevar oslobođenja , perfektna , luksuzna kuca , 300m2 , povucena od ulice , bez buke , okruzena zelenilom , vrhunski plac , lepo uredjen , povrsine 10 ari , cg / podno grejanje , kvalitetna gradnja 2003.godine , renovirana , izrazito svetla , trostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.600 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Aviv, 2.0s, 64m2, bez provizije, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 99m², smešten na 3 spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.900 €, 128,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan 4.0 stan sa 2 garažna mesta, moderno i kompletno opremljen u novoj zgradi sa portirima, odmah useljiv. Garažna mesta se dodatno doplaćuju po 150 EUR/mesec i nisu uračunata u navedenu cenu. ID: 9763 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.300 €, 119,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja u samom srcu Vračara, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, Njegoševe ulice i Hrama Svetog Save. Zgrada poseduje 24/7 recepciju, kompletno je pokrivena kamerama i u sklopu iste je samo stanarima dostupno korišćenje bazena, teretane, saune i unutrašnjeg dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 213.870 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, stadion, 3.0s, 64,81m2, NOV, EXTRA LUX Direktno od investitora, kupac ne plaća agencijsku proviziju. Stanovi - Zemun, Gradski stadion Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, koji se nalazi na odličnoj lokaciji sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini....