• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana luksuzan 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana luksuzan 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana luksuzan 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana luksuzan 60 m2" pronađeno 60 nekretnina - prosečna cena 1.406 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • opremljen
    • useljiv
    • namešten
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane i Opštine, prodaje se luksuzno renoviran, namešten stan, sa kompletno novim i nekorišćenim nameštajem. Prostorije: kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Moguće je kupiti i garažu čija je cena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

KOSANČIĆEV VENAC, CENTAR – LUKSUZNO RENOVIRAN STAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzno renoviran i potpuno opremljen stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Kosančićev venac, Savski venac. Stan je površine 60m² i nalazi se u prizemlju kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.999 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux kompletno renoviran stan na Zvezdari panoramski pogled i odlična lokacija Na prodaju luksuzno renoviran i moderno opremljen stan na granici Zvezdare i Mirijeva, u mirnom i zelenom delu grada. Renoviran pre manje od godinu dana - urađeno sve od poda do plafona: nova PVC stolarija,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 14 dana luksuzan 60 m2'
1.000 €
164.800 €
950 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan, veoma luksuzno sređen stan, nov, neuseljavan, u zgradi Aurora koja se tek useljava. Kompletno je namešten veoma kvalitetnim Italijanskim nameštajem i kvalitetnom tehnikom, vrlo je komforan i funkcionalan. Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje, odvojene spavace sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 202.700 €, 60,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 2.5s, 59,62 m2, NOVOGRADNJA , LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.640 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.5s,59,80m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stambeno-poslovni objekat u bloku 65 - ZepTerra, okru��en luksuznim objektima: Wellport, West 65, The one. Ovaj objekat ima idelanu poziciju, a karakteri��e ga visok nivo kvalitetan kako materijala, tako i zavr��ne obrade - alu/drvo stolarija, vi��eslojni parket renomiranog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan dvosoban stan na Novom Beogradu – Fontana, ulica Narodnih heroja. Stan ima 60 m², centralno grejanje, lift i uknjižen je, spreman za odmah useljenje. Stan je kompletno renoviran. Prostorije stana: -Hodnik -Kuhinjsko-trpezarijski prostor sa dnevnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikolaja Kravcova, 5/8, cg-Stvarna povr��ina-60m2 , ugovorna povr��ina-58.99m2, Retko u ponudi! Luksuzan stan za izdavanje za ��ivot BW- Quartet 3. Ekskluzivna lokacija u srcu Beograda na vodi, blizina Beogradske promenade, restorana, kafi��a, tr��nog centra Galerija. Doplata za gara��no....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 690 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji u centru Žarkova. Stan je renoviran najkvalitetnijim materijalima, opremljen najmodernijom tehnikom, ima Candy mašinu za sudove, mašinu za pranje, mašinu za sušenje. Više vrsta osvetljenja, skrivene utičnice, više ugradnih plakara.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno opremljen jednoiposoban stan u modernom kompleksu Planet Residence. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno sa kalorimetrima, a ugrađena su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjižen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruža opciju da bude 3,0 - soban. LIFT Veliki prozori u dnevnoj sobi, upravo daju tu mogućnost. Prodaje se polunamešten. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno namešten stan na 6. spratu modernog stambenog kompleksa „Banovo Brdo Residence". Potpuno nov i neuseljavan, iznajmljuje se po prvi put. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132066, VI/VII, klima, lift, francuski balkon, terasa, garaza, parking. Izdaje se luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu "Banovo Brdo residance".Stan je odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe sa trepezarijom i kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 700 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lux stan na duži zakup. Opremljen do najsitnijih detalja. U pitanju je dupleks, koji se nalazi u održavanoj zgradi sa liftom. Sastoji se iz: kuhinjsko-trpezarijskog dela, odvojene dnevne sobe, kupatila i spavaće sobe koja se nalazi na spratu. Stan ima mašinu za sudove,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.800 €, 59,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 59 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 186.920 €, 59,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo, Ada mall, 2.5s, 59,34 m, nov, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen 3.0 stan | 61m² - parking- Vračar - Južni Bulevar Na odličnoj lokaciji na Vračaru, u mirnom delu Južnog bulevara, izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen trosoban stan površine 61m². Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa ukupno 4 sprata. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 244.101 €, 62,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 62,59m2 terasa, podno grejanje, lift, III/IV. Mogućnost kupovine parking mesta Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi je moderan stan vrhunskog kvaliteta smešten u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 62 m2 sa zastakljenom terasom i pogledom u bloku 67, Belville, na Novom Beogradu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 6. spratu od ukupno 13 spratova u modernoj zgradi sa video nadzorom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednoiposoban stan u blizini Doma zdravlja. Stan je površine 62m2, nalazi se na IV spratu, zgrada ima lift. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, dve terase i ostave. Grejanje je centralno. Stan je luksuzno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Zvezdari, preko puta Aviv Parka. Stan se nalazi u modernoj zgradi sa liftom i odlikuje ga funkcionalan raspored i visok nivo opremljenosti. Sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 355.000 €, 62,00 m2 cca 5730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u okviru kompleksa West 65, u novoj kuli West Tower, opremljen po najvišim standardima savremenog stanovanja. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Stan se nalazi na 10. spratu i odiše luksuzom, komforom i modernim dizajnom. Kompletno je namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 174.000 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo nov i luksuzno uradjen stan. Prelepa niža zgrada sa 6 stanova. Stan je sa podnim grejanjem, italijanskom keramikom, najkvalitetnijim kotlovima, hans grohe sanitarijom. Odmah useljiv sa terasom. Dodatna mogucnost kupovine garanog mesta! Na cenu ide pdv koji se može na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan, retko u ponudi! Kvalitetno i kompletno lux renoviran stan.Svetao, osunčan, dvostrano orijentisan, ušuškan u gusto parkovsko zelenilo.Uknjižen na građevinske površine 58m², mereno ima 61m². Renoviranje završeno pre mesec dana! Izvorno dvosoban, strukturno je optimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 62,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux renoviran stan u pesackoj zoni. Orijentisan je suprotno od ulice tako da nema buke. Zastakljena terasa, zamenjena stolarija-drvo-aluminijum, opremljen novom kuhinjom. Odmah useljiv. 59m2 uknjzeno , mereno 62m2. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 750 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Izdaje se kompletno, luksuzno i moderno opremljen dvosoban stan na 1. spratu u pešačkoj zoni u samom centru grada. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba sa sopstvenim- otvorenim kupatilom, kupatilo, hodnik. Useljivo od 01.06. Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.500 €, 57,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 57 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno opremljen stan u lux kompleksu, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa fizičko-tehničkim obezbeđenjem, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u centru Niša(Centar)Izdaje se stan isključivo za poslovni prostor u centru Niša. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri prostorije, kuhinje, ostave, kupatila i dve terase.U stanu je zamenjena spoljna stolarija,hoblovan parket,opremljena kuhinja. Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.300 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo i prostrana terasa sa pogledom na ZepTerru i Wellport, grejanje na gas. Ceo kompleks je održavan i pod visokim stepenom obezbeđenja. Agencijska....

 
 
 
  Stan, VINIK, 117.000 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

prodaja stanova u novogradnji-Pantelej(Pantelej)(Stan - Dvoiposobna Struktura)Prodaja stana u novogradnji-Pantelej.Stanovi su u fazi izgradnje,useljenje decembar 2026Zgrada kvalitetne gradnje visoke funkcionalnosti.Cena sa uracunatim pdv-ommogucnos kupovine parking mesta 5800 eZa....

 
 
 
  Stan, BANJA, 93.000 €, 56,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u strogom centru Niške Banje(Niška Banja)(Stan - Dvosobna Struktura)Prodaje se opremljen stan u samom centru Niške banje na I spratu starije zgrade sa TA grejanjem. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaca sobe, hodnika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Vracaru, novogradnja, 56m2, centralno grejanje, treci sprat. Lux opremljen novim, nekorišćenim nameštajem, dvostrano orijentisan, sunčan. Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte! Agencija Alfa Sistem - Vaš pouzdan partner....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 600 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Durlanu(Durlan)Izdaje se kompletno sređen i opremljen trosoban stan u Durlanu kod škole Mika Antić. Izdaje se na duži vremenski period, bez kućnih ljubimaca. Vredi pogledati!!!Obavezan depozit u visini jedne kirije. Agencijaska provizija 1/2 prve kirije jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.600 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Aviv, 2.0s, 64m2, bez provizije, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 300 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kod slatke kuće u Durlanu(Durlan)Izdaje se namešten dvosoban stan na I spratu kod slatke kuće u Durlanu. Zgrada bez lifta sa grejanjem na struju. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe sa terasom, kupatila, dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i još jedne terase. Funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106891, II/II, terasa, ostava. Izdaje se nov LUX stan, 56m2, u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo, terasa. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 58)