• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana barem 60 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana barem 60 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana barem 60 m2" pronađeno 3 001 nekretnina - prosečna cena 1.328 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 26000 eura
    • do 33000 eura (prosečna cena)
    • do 39000 eura
    • do 330 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KALUĐERICA, 112.616 €, 59,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo stan od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u samom centru Kaluđerice u paralelnoj ulici sa Smederevskim putem. Stan je po strukturi troiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru Kralja Petra I, pogodan za stanovanje i za poslovne svrhe, zavisno od potrebe. Stan nije pet friendly i nije za pušače. (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 500 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U centru Kragujevca, izdaje se skoro renoviran stan od 59 m², idealan za porodično stanovanje. Stan je kompletno opremljen i pruža udoban i funkcionalan prostor u neposrednoj blizini škole, marketa i samog centra grada. Grejanje je na gas, što doprinosi komforu i praktičnosti tokom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 257.271 €, 59,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlični stanovi na Bežanijskoj kosi, u ponudi su stanovi u modernoj novogradnji koja se izdvaja vrhunskim kvalitetom gradnje i pažljivo biranim materijalima. Objekat je male spratnosti I sastoji se od samo 4 stana. Projektovan sa fokusom na dugotrajnost, energetsku efikasnost i maksimalnu....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 117.840 €, 59,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

✨ Stan sa privatnim dvorištem i prelepim pogledom na Dunav — retka prilika u Višnjičkoj Banji! ✨ Na prodaju funkcionalan i svetao stan u mirnom i sve traženijem delu Višnjičke Banje, idealan za one koji žele komfor, privatnost i život u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 59,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen i svetao poslovni prostor od 59 m2, smešten u mirnoj i održavanoj zgradi u Bloku 45 na Novom Beogradu. Izuzetno je funkcionalan i spreman za useljenje – bez ikakvih dodatnih ulaganja. Prostor se sastoji od: dve odvojene kancelarije, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.500 €, 59,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Galenika, odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan na traženoj lokaciji ulica Jovana Stojisavljevića, Galenika. Nalazi se na prvom spratu i prostire se na 59 m, sa odličnim rasporedom koji omogućava jednostavnu adaptaciju u dvoiposoban stan. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 750 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, dvoiposoban stan za izdavanje u Sremskoj Kamenici. Nalazi se u prizemlju, koje je zapravo u visini prvog sprata, a sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje, dve spavaće sobe od kojih jedna takođe ima izlaz na terasu, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.800 €, 59,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 59 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 300 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban polunamešten stan kod "OŠ"Bubanjski heroji,Ledena stena Stan se nalazi u stambenoj zgradi na II spartu, povrisne od 59m2 sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka ,kuhinje, trpezarije, spavace sobe, hodnika, kupatila,ostave i zastakljene terase. Stan je polunamešten!....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 94.000 €, 59,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 58,81 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 59m2, na šestom spratu u zgradi sa liftom u ulici Aranj Janoša, kompleks Avenija garden residence, Adamovićevo naselje. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 159.000 €, 59,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Solunska-Zemun, 1/1, ta, uknjižen-Stvarna površina-59m2 , ugovorna površina-59.00m2, Komforan, svetao, dvostran, kompletno renoviran. Sastoji se od komfornog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije, dve spavaće sobe, od kojih jedna ima francuski balkon sa pogledom na zelenilo i odvojene....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA BULEVARU PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9112693. Izdaje se polunamešten jednoiposoban stan na visokom prizemlju zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, manje spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 248.000 €, 59,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa ostavom, trpezarijsko - dnevnog boravka sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Moderna gradnja i najsevremeniji materijali. Izuzetan.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 238.000 € na 230.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 59,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 238.000 €
17.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Bloku 70a, sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban. Stan ima korisnu površinu od 59 m², uz dodatnu terasu od 7 m² koja pruža više prostora za uživanje i boravak. Nalazi se na šestom spratu od ukupno osam u zgradi sa liftom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i svetao stan u mirnoj ulici, mereno 65m2 U ponudi je prostran stan u Dositejevoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada — u neposrednoj blizini Gundulićevog venca. Stan ima merenih 65m² i odlično organizovan raspored: tri odvojene sobe, kuhinju i dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Banovo brdo, novogradnja kod Hipodroma, odmah useljiv stan! Nalazi se na drugom spratu kvalitetne zgrade koja je useljena 2025. godine, građena od strane renomiranog investitora. Zgrada imaveliko dvorište samo za stanare, stanarske ostave, prostrane hodnike i ulaznu zonu. Raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 999 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Banovo brdo Residence | LUX 2.5 stan, 59 m2, garaža U ponudi je luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu Banovo Brdo Residence, idealan za udoban i savremen način života. Stan se nalazi na 6. spratu novogradnje sa liftom (ukupno 7 spratova)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovom brdu, u ulici Petra Martinovića, nalazi se stan koji pruža kvalitetan i miran način života, nadomak Košutnjaka, a istovremeno blizu grada. Lokacija je poznata po prijatnom okruženju, tišini i odličnom standardu stanovanja. Stan je potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.290 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 67,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Majora Zorana Radosavljevića, 3/3, eg, novo- Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-67.42m2, Nudimo stanove u izgradnji u samom centru naselja u centralnoj ulici, Majora Zorana Ilića. Stanovi su sa građevinskom dozvolom, može kupovina iz stambenog kredita. Zgrada je projektovana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 169.999 €, 67,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i lepo održavan troiposoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini sportskog centra Sportski centar Olimp. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade sa zajedničkim dvorištem. Po strukturi ima tri odvojene spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 150.000 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 160.000 €
20.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan trosoban stan na prizemlju kvalitetne stambene zgrade iz 1989.g.Funkcionalan porodični stan, nalazi se u neposrednoj blizini okretnice autobusa 74 i 27, a blizina vrtića, škole, prodavnica i potpuno uređena infrastruktura su benefiti ove lokacije.Trostrano orjentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.500 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog dvoiposobnog stana na lokaciji idealnoj za porodično stanovanje. Nalazi se u najlepšem delu Novog Naselja, sa puno zelenila ispred zgrade. Dvostrano orjentisan, spavaće sobe gledaju ka dvorištu, dnevni boravak ka ulici. Stan se sastoji od svetlog....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 700 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 800 €
20.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom u ulici Pavla Ivića. Stan će biti useljiv od sredine maja i izdaje se na duži vremenski period. Stan je veoma svetao i prijatan za život zahvaljujući trostranoj orijentaciji koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 67,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Mrakovička, 1/5, cg-Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-63.00m2, Kompletno renoviran, lux, bez ulaganja, dobar raspored, svetao. Zgrada od bele fasadne cigle. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 224.000 €, 67,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan na odličnoj lokaciji u Severnom bulevaru, koji pruža idealan komfor savremenim porodicama. Stan je trostrano orijentisan i izuzetno svetao, što omogućava prijatan i ugodan boravak tokom celog dana. Okruženje je bogato zelenilom i pruža mirnu atmosferu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odlične veze za svim delovima grada, blizina mosta na Adi, izlaza na auto-put, stajališta mnogobrojnih linija gradskog prevoza. U blizini OŠ "20.oktobar", vrtića, uređena šetališta parkom za decu o dečija igrališta, Savski Kej, mnogobrojni marketi, apoteke, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 67m2(terasa 2m2) TA, I/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 209.100 €, 67,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Sajma, više trgovinskih i ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 170.000 €, 67,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan površine 67m², smešten na visokom prizemlju manje stambene zgrade od ukupno 3 sprata, u mirnoj jednosmernoj ulici okruženoj zelenilom. Stan se sastoji od: 3 spavaće sobe dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom kupatila hodnika Nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 320 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje dvoiposoban namešten stan na sodari od 67m2, grejna površina 62m2, na 4. spratu, lift, grejanje gradsko cg. dozvoljeni kućni ljubimci. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.550 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvostrano orijentisan, odlično održavan trosoban stan na prelepoj lokaciji , sa puno zelenih površina idealnoj za miran, ušuškan porodični život, istovremeno, odlično saobraćajno povezanoj ka svim pravcima grada. U neposrednoj su blizini dečiji vrtić , zdravstveni centar, centru za....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 400 €, 67,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u srcu Niša na pešačkoj zoni, u poslovnoj zgradi starije gradnje bez lifta na trećem i poslednjem spratu, uknjižene površine 67m2 sa grejanjem na struju (1 klima obična, ostala grejna tela donosite). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dve sobe,....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce-Jošanica-Soko Banja(Soko Banja)Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija.Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran trosoban stan za izdavanje u ulici Koste Nađa, u mirnom delu Mirijeva, u neposrednoj blizini osnovne škole „OŠ Pavle Savić. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa ostalim delovima grada, uz sve neophodne sadržaje....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.600 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 9112689.Izdaje se moderno opremljen trosoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Evrope. Postoji mogućnost iznajmljivanja garaže u dvorištu zgrade, uz doplatu od 100e.Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 805)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>