• GoHome Professional
www.indomio.rs barem 60 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs barem 60 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs barem 60 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs barem 60 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 2 999 nekretnina - prosečna cena 1.328 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 26000 eura
    • do 33000 eura (prosečna cena)
    • do 39000 eura
    • do 330 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u Centralnoj Radionici, veličine 60 kvm, prvi sprat - nema lift, gas. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjo i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase. Namešten Cena: 650 Eura sa svim troškovima + PDV .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN PET FRIENDLY STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112699.Izdaje se odličan trosoban stan od 60m2, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je useljiv od 01.06.2026. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.580 €, 60,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetan, funkcionalan i svetao trosoban stan na jednoj od najmirnijih i najpoželjnijih lokacija za porodičan život. Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade okružene zelenilom i pruža prelep pogled na park, što dodatno doprinosi osećaju mira i privatnosti.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs barem 60 m2 zadnjih 14 dana'
48.000 €
500 €
255.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 570 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 66650, XV/XVI, klima, lift(2), terasa, renoviran, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji.Sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravaka,odvojenog kuhinjsko trpezarijskog dela,spavaće sobe,kupatila i terase.Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan dvosoban stan na Novom Beogradu – Fontana, ulica Narodnih heroja. Stan ima 60 m², centralno grejanje, lift i uknjižen je, spreman za odmah useljenje. Stan je kompletno renoviran. Prostorije stana: -Hodnik -Kuhinjsko-trpezarijski prostor sa dnevnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi komforan i svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji Bulbulder, Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji žele funkcionalan prostor, odličnu povezanost sa gradom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep, komforan i svetao stan u Bloku 70, u mirnom delu naselja, južno orijentisan, sa pogledom na zelenilo i prijatnim ambijentom. Stan je idealno pozicioniran — u blizini reke, šetališta i brojnih prodavnica, a istovremeno izdvojen od gradske buke. Zgrada je uredna, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan stan u strogom centru Pančeva. Nalazi se u neposrednoj blizini parka na Trgu kralja Petra. Svi sadržaji su nadohvat ruke: škole, vrtići, marketi, teretana, kafići i restorani i još mnogo toga. Zgrada je stare gradnje ali veoma lepo održavana, poseduje dva lifta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 202.700 €, 60,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 2.5s, 59,62 m2, NOVOGRADNJA , LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

#7665, Izdavanje, Stan, Beograd, PARK APARTMANI, 60 m. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m² na petom spratu (poslednji, zgrada bez lifta) u blizini Vojne bolnice. Stan odlikuje funkcionalan raspored i prostrana terasa sa otvorenim pogledom. Karakteristike nekretnine: Struktura: Dvosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Grejanje:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U delu kod Krunske, dvostrano orijentisan, izuzetno svetao stan. Kompletno renoviran. Sastoji se od dnevne, spavaće i radne sobe, trpezarije, kuhinje i kupatila sa prirodnom ventilacijom. Kompletno namešten. Izdaje se na duži vremenski period. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno atraktivan stan na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu – Savskom trgu, u samom srcu grada. Nalazi se na šestom spratu zgrade sa ukupno sedam spratova i pruža prelep, otvoren pogled na Trg Stefana Nemanje i Savski trg. Stan je troiposoban, izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 289.000 €, 60,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje dvoiposoban stan 60 m2, na četvrtom spratu u zgradi sa liftom, u Stražilovskoj ulici, Stari grad/centar. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan je kompletno opremljen. Dvorišno je orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao stan u mirnom delu naselja Mirijevo, idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost prostora. Korisna površina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikolaja Kravcova, 5/8, cg-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-58.99m2, Retko u ponudi! Luksuzan stan za izdavanje za život BW- Quartet 3. Ekskluzivna lokacija u srcu Beograda na vodi, blizina Beogradske promenade, restorana, kafića, tržnog centra Galerija. Doplata za garažno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Merkator, luksuzna odmah useljiva novogradnja, ukoliko je potrebno garažno mesto se može obezbediti uz doplatu. Izdaje se isključivo na duži period zakupa. ID: 9339 Aleksandar Jovanović 062/240144 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Blažete na Zvezdari, u mirnom i lepo povezanom delu grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini Olimpa, prodavnica, autobuskih linija i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Funkcionalan raspored i prijatno okruženje čine ovaj stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVA DETELINARA, KOMFORAN DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN---Agencijska šifra: 9108312Izdaje se potpuno namesten  dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Poseduje dve spavace sobe (bracni krevet i sofa na razvlacenje), dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan, lepo opremljen stan, adaptiran u 2.5 (dve manje spavaće sobe sa francuskim ležajevima), svetao, led rasveta, dvostrano orijentisan, topla voda, podrum, video nadzor, slobodan parking oko zgrade, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 300 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Delimično namešten, dvosoban ulični stan 60m2 na Salajci, Branka Radičevića ulica, blizu Kisačke. Ima dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, dva kupatila. Od namešteja ima bračni ležaj, ormare, veš mašinu. Ima klima, grejanje na struju. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Šonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajuću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u Izvorskoj ulici, nadomak Koštunjaka. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i prostrane terase od 6m2. Vrlo je lepog i funkcionalnog rasporeda, sve prostorije su velike i komforne.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo svetao, sunčan i prostran dvosoban stan na Voždovcu. Nalazi se u neposrednoj blizini FON-a i svih važnih sadržaja — gradskog prevoza, škola i prodavnica. Stan se odlikuje komfornom kvadraturom i funkcionalnim rasporedom prostorija. Potpuno je opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 153.000 €, 60,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčinska, 1/4, nr,-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-58.02m2, Novogradnja useljiva u maju mesecu 2026. godine. Vrhunski urađena izolacija, 10-ka stiropor, stolarija, pvc šestokomorna, duplo staklo, nemački profili, italijanska keramika prva klasa, tarket, modularne konzole....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je sređen i potpuno opremljen stan od 60m² u Bloku 67 na Novom Beogradu. Smešten na 6. spratu uredne zgrade sa video nadzorom i liftom. Raspored čine dnevna soba, dve spavaće, kuhinja, kupatilo i zastakljena terasa sa lepim pogledom. Stan je svetao, praktičan i spreman za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kraljice Katarine, 3/3, cg-gas-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-60.00m2, Čukarica, Kraljice Katarine, 60m2, 2.5, 3/3, cg/gas, stan u kući, velika terasa, namešten, odlična lokacija, dobar raspored, očuvan Agencijska provizija koju plaća zakupac pri zakupu ove nepokretnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno opremljen jednoiposoban stan u modernom kompleksu Planet Residence. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno sa kalorimetrima, a ugrađena su....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i funkcionalan stan na Vračaru, u mirnoj ulici Sinđelićevoj, smešten u renoviranoj jednospratnoj kući. Stan se nalazi na 1/1 spratu i prostire se na 60m². Po strukturi je 3.0-soban i veoma lepo organizovan! Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stambeno-poslovni objekat u bloku 65 - ZepTerra, okru��en luksuznim objektima: Wellport, West 65, The one. Ovaj objekat ima idelanu poziciju, a karakteri��e ga visok nivo kvalitetan kako materijala, tako i zavr��ne obrade - alu/drvo stolarija, vi��eslojni parket renomiranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112694. Izdaje se prostran, polunamešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom blizu Sajma. Stan će biti u potpunosti ispražnjen i useljiv od 1.6.2026. Samo kuhinjski elementi će ostati u stanu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan ukupne površine sa terasama 60m2 u stambenoj zgradi sa liftom na četvrtom spratu. Kompletno je opremljen svim svakodnevnim potrebnim stvarima, nameštajem kao i tehnikom. Udaljen je tri minuta hoda od svih atraktivnih lokacija u gradu a odlično povezan i sa svim drugim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencija iz ponude izdvaja izuzetan stan u naselju Sava Kovačević, ulica Drenova. Stan se nalazi u visokokvalitetnoj novogradnji, pozicioniran je dvorišno, čime je izolovan od ulične buke i pruža maksimalan mir. Struktura i opremljenost: Površina: 60m² unutrašnjeg prostora + terasa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i potpuno namešten dvosoban stan površine 60 m2 u luksuznoj zgradi BW Aria, u okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, u Bulevaru Vudroa Vilsona, opština Savski venac.Stan se nalazi na 14. spratu savremene novogradnje sa ukupno 19 spratova i pruža prelep panoramski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na izuzetno prestižnoj lokaciji u samom srcu grada, u neposrednoj blizini Skupštine, Politike i Radio Beograda, nalazi se ovaj reprezentativan stan površine 60 m², namenjen kupcima koji traže spoj elegancije, komfora i mirnog gradskog života. Stan je kompletno i studiozno renoviran,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata dve prostrane spavaće sobe, svetao dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu. Objekat se gradi po savremenim standardima energetske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno namešten stan u ulici Vojvode Stepe u blizini Dvanaeste beogradske gimnazije. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, dve spavaće sobe, wc-a, kupatila i lodje. Kompletno namešten novim i kvalitetnim nameštajem. Na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NEIMAR 3.0 – VRAČAR Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, svetao i komforan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Neimar. Stan je površine 60m² i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne i uredno održavane zgrade sa liftom. Funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 190.000 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na visokom prizemlju, dovoljno izdvojen od prolaznika i gradske buke, što pruža dodatni mir i privatnost. Odličnog je rasporeda, veoma funkcionalan i prijatan za život. Uknjižen je na 45m², dok je stvarna površina stana 60m². Prostor je maksimalno iskorišćen, pa stan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 170.000 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Garibaldijeva, prizemna kuća-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-44.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo staru kuću u zajedničkom dvorištu površine 60m2 koja se sastoji od stambenog dela 44m2 koji je uknjižen i lokala do ulice od 16m2 koji je predat za upis po zakonu Svoj na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost i mir,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 802)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>