• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 4 613 nekretnina - prosečna cena 1.197 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • novogradnja
    • parket
    • 4.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, 260 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, kod Doma Zdravlja i Delta Planeta. Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade, sa liftom. Kompletno je sređen svim novim stvarima, kako nameštajem, tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 25m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 340 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo lepu,kompletno opremljenu garsonjeru u novoizgrađenoj zgradi na Lekinom brdu. Garsonjera je površine 25m2,na drugom spratu od tri. Nameštaj je nov kao i bela tehnika. Ugaona garnitura se razvlači tako da je izuzetno komforna kako za spavanje tako i za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORNA GARSONJERA U CENTRU---Agencijska šifra: 9112675.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na 1. spratu zgrade sa liftom u Centru. Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u kući u blizini novog Kliničkog centra. Površine je 25m2, po strukturi garsonjera, nalazi se u suterenu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kombinovane sobe i kupatila. Stan je opremljen nameštajem i potebnim uređajima. U cenu zakupa su uračunati svi troškovi, internet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, GRBAVICA, MIŠE DIMITRIJEVIĆA, GARSONJERA, 25M2. Oglašavamo izdavanje prelepe garsonjere na atraktivnoj lokaciji, nameštena je i u dobrom stanju. Pozovite. Agencijska oznaka 9100687 ( Miloš 060/0458-834, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 170 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u Duvaništu. Nalazi se u prizemlju porodične kuće sa posebnim ulazom. Površina stana je 25 m2. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Stan je lepo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjižen, novogradnja. Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odličan kako za život tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u Vrnjačkoj Banji, površine 24 m², smeštena na trećem spratu stambene zgrade od ukupno četiri sprata. Ovaj stan predstavlja odličan izbor za one koji traže funkcionalan i praktičan prostor u atraktivnoj lokaciji. Garsonjera je moderno uređena i opremljena kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u Borči u prizemlju porodične kuće sa posebnim ulazom. Agencijska provizija 50% reg.br. 070 lokacija je informativnog karaktera i ne prikazuje stvarnu poziciju objekta. prostorije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljena garsonjera na Podbari, u Temerinskoj ulici. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za jednu osobu ili par. Garsonjera je kompletno nameštena i opremljena modernim nameštajem i tehnikom, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Posebnu prednost stana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na odlicnoj lokaciji, na Karaburmi. Stan je orjentisan ka dvoristu zgrade, sto nudi mir i mogucnost prijatnog koriscenja terase. Namesten, grejanje na TA pec, net/katv, niski mesecni racuni. Stanica gradskog prevoza odmah ispred zgrade, mogucnost dogovora oko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera u Maksima Gorkog u zgradi sa dva lifta, pored SPENS-a. Mali troškovi komunalija. Komplet opremljena. Depozit obavezan. Ag. Provizija 50% od prve kirije. Informacije na broj telefona: 065 385 8888. www.status-nekretnine.com A57-21720 Status nekretnine d.o.o upisan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 260 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA SA PARKINGOM - NOVA DETELINARA--- Agencijska šifra:9104127.  Izdaje se nameštena garsonjera (26m2) na trećem spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari. Zgrada poseduje zajednički parking za stanare zgrade. Stan je useljiv od 01.12.20225.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 200 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u prizemlju. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, sobe u okviru koje je kuhinja i zastakljena terasa oko 6m2. Garsonjera ima ta peć za grejanje, dva ležaja, klubski sto, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Obavezno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 58.800 €, 26,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, tek izgrađen jednoiposoban stan na Adicama, ulica Sime Milutinovića Sarajlije, površine 26m2. Stan je knjižen kao garaža. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene sobe, kupatila i hodnika. Vredno svakog razgledanja. Odmah useljivo. U cenu stana je uračunata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Olimp - Prote Đurića-slobodan od 01.06. 1.0, 26m2 (terasa), 3/3, EG, interfon, telefon, parking. Prostorije: hodnik, kupatilo, višenamenska soba povezana sa kuhinjom i terasa sa lepim pogledom. Odlična, potpuno opremljena garsonjera u kvalitetnom stambenom objektu novije....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 95.270 €, 26,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalna i svetla garsonjera površine 26m², smeštena na prvom spratu u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Futoška ulica, u neposrednoj blizini centra. Stan se nalazi u mirnom okruženju, a istovremeno pruža brz i lak pristup svim važnim sadržajima kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.000 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132373, II/, lift, terasa, uknjižen. UKNJIŽENA GARSONJERA, lift, terasa. Odlična investicija za življenje ili izdavanje. Istočna strana. Potpuno renovirana, nije potrebno nikakvo ulaganje. Prodavnice i autobusko stajalište su u neposrednoj blizini. Uknjižena 1/1. Moguć....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

#50353, Izdavanje, Stan, Beograd, TOPLIČIN VENAC, 26 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 250 €, 26,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * Izdajemo 27 m2 CENTAR ul.Trg Mladenaca stan - kancelariju nameštenu, grejanje, klima, USELJIV CENA mesečno 250 Eur + 250 Eur depozi CENTAR ul.Trg Mladenaca 27 m2 - 250 Evra 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037 IZ 30109 Agencija je upisana u .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 230 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u samom centru grada u zgradi novije gradnje. Sastoji se od hodnika, kupatila i jedne sobe u kojoj je smeštena kuhinja odvojena šankom. Stan je potpuno namešten. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

- Bulevar patrijarha pavla, novogradnja - kompletno renovirana garsonjera - terasa, dvorišna orijentacija - lift u zgradi - 2. sprat, nije poslednji - niske mesečne režije, grejanje na gas - dovoljno prostora za ugradni plakar u hodniku - odlična investicija Agencijska provizija u....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 26,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana i suva garaža u blizini Bulevara dr. Zorana Djindjića i Vojne bolnice, na odličnoj i lako pristupačnoj lokaciji. Garaža poseduje zasebna rolo vrata i sopstveno brojilo za struju, a svojim dimenzijama omogućava parkiranje dva gabaritna vozila, što je prava retkost.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 9109659. Izdaje se nameštena garsonjera na Podbari, na vrlo lepom mestu, blizu centa grada  i keja, na drugom spatu novije zgrade. Stan je opremljen u potpunosti. Useljiv je od 01.07.2026. Potreban je depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.300 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju kompletno renovirana garsonjera na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Bulevar Patrijarha Pavla, u neposrednoj blizini doma zdravlja. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što budućim vlasnicima pruža mir i tišinu, daleko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična garsonjera površine 26 m² na Altini, smeštena na visokom prvom spratu uredne stambene zgrade. Stan je funkcionalan, lepo osvetljen i idealan kako za samostalan život, tako i kao investicija za izdavanje. Prostor je praktično organizovan i omogućava maksimalnu iskorišćenost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 280 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Orijentisan dvorisno bez buke. Useljiv od 1. juna. Grejanje na gas - po potrosnji.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

#5980, Izdavanje, Stan, Beograd, PAVILJONI, 26 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na svega par minuta hoda do Futoške pijace, bulevara, centra grada i drugih važih lokacija. Stan je kompletno namešten novim nameštajem i tehnikom. Odmah je useljiv ! Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 500 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompaktan i funkcionalan stan od 26m2, odmah kod Britanske ambasade. Struktura bolja nego što kvadratura sugeriše: predsoblje, trpezarija, posebno kuhinja, kupatilo, dnevna soba sa rasklopivim trosedom. Potpuno renoviran. Nalazi se na 4. spratu od 6, zgrada ima lift. Grejanje....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena garsonjera, nameštena, od 26m2, sa odvojenom čajnom kuhinjom i terasom. Novija gradnja, desetak godina, sa centralnim grejanjem i liftom. Odmah useljiva. Agencijska provizija 2% uknjizen 2/5 Kralja Petra I Karađorđevića -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renovirana garsonjera smeštena u samom srcu Zemun, na izuzetnoj lokaciji u blizini Zemunski kej i Zemunska pijaca. Stan se nalazi u trospratnoj zgradi stare gradnje koja odiše autentičnim šarmom i kvalitetnom gradnjom, dok je sama nekretnina potpuno renovirana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131243, I/VII, lift, terasa, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, stambena zgrada. U samom srcu grada, na nekoliko koraka od parka Topličin venac, Knez Mihailove ulice, svih gradskih zbivanja, marketa, pijace, kompletnog sadrzaja za ugodan i lep život, nalazi se ovaj....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 70.000 €, 26,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ako želite da pobegnete od gradske buke i gradske gužve i uživate u potpunom miru i cvrkutu ptica, u prilici smo da vam ponudimo tako nešto u srcu Šumadije u selu Brezovac, na svega 9 km od Aranđelovca, 15 km od Rudnika, 7-8 km od Topole i 65 km od Beograda. Seosko domaćinstvo u selu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 250 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna i lepo uređena garsonjera od 26 m2, smeštena u jednoj od najtraženijih zona Novog Sada - Bulevar Evrope, u novijoj zgradi preko puta Sajbijadora.Lokacija je veliki plus jer vam je bukvalno sve na nekoliko koraka:marketi i prodavnicerestorani i kafićiteretane....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRNJAČA, 450 €, 26,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo lokal u Borči na odličnoj lokaciji, nedaleko od Lidla i preko puta poznate picerije Picolo. trenutno je u radu. Postoji mogućnost nastavka delatnosti uz otkup opreme. Trenutno radi kao palačinkarnica. Mogućnost drugih delatnosti: frizer, pedikir, manikir, hrana za kućne ljubimce.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 120.000 €, 27,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Suteren, 35m2, podno grejanje 2.5 Odličan, potpuno i dubinski renoviran stan merene površine 35m2, smešten u maloj salonskoj zgradi u Đevđelijskoj ulici na Lionu. Kompletno nova hidroizolacija, nove instalacije (struja i voda)- radovi u garantnom roku. Podno grejanje, 4 odvojena termostata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renovirana useljiva garsonjera, sprat-viisoko prizemlje, na duže. Useljivo odmah. ID: 8630 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija 50% za Zakupca .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 180 € na 150 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 150 €, 27,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 180 €
20.05.2026 - 150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u centru grada, PC Ambasador, NišIzdaje se odličan lokal na prvom spratu 27m2 u centru u PC Ambasador Lokal ima mini kuhinju i mokri čvor.Zbog svoje lokacije i strukture lokal je idealan zasve vrste delatnosti.Za više informacija slobodno kontaktirajte putem pozivaOvo je samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nameštena garsonjera površine 28m² u mirnom delu Grbavice. Stan je dvorišno orijentisan, što budućim zakupcima pruža mir i prijatnu atmosferu. Nalazi se na 3. spratu zgrade od ukupno 5 spratova i poseduje terasu. Garsonjera je veoma funkcionalna i lepo uređena, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera površine 27 m² u Novom Sadu, u naselju Rotkvarija, na prvom spratu zgrade sa ukupno pet spratova. Stan je funkcionalnog rasporeda i poseduje jedno kupatilo. Za više informacija kontakt: 063663532 Potreban je depozit u visini zakupnine. Agencijska provizija iznosi....